2000. január 9., vasárnap

Tv műsor - 2000. január 9. - Vasárnap

MTV 1


6.00 Gazdatévé
Benne: Agrárvilág - Válogatás
6.20 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
6.30 Garfield és barátai
(amerikai rajzfilmsorozat - 2.)
Lidércnyomás
7.00 Vasárnap-sziget
Benne: Szusszantó; Játéka; Zöldkalap; Namiez?
8.40 Beszéljünk a jövőnkről
Balogh János akadémikus műsorának első része
9.00 Főtér
„Fedezzük fel együtt Magyarországot!”
Csurgó és környéke
11.00 Az én váram...
Lakáskultúra, forma és design egy színes, pergő és szórakoztató műsorban
11.30 Taljánok Csizmaországban
12.00 Déli harangszó - Hírek - Időjárás
12.05 A jövő Magyarországa
(országfejlesztő magazin)
12.40 Derült égből egy család
(német sorozat - 10.)
Szertefoszlott álmok
13.35 Linda és a főtörzs
(olasz sorozat - 6.)
Az eltűnt törülköző
15.15 Örömhír
A református egyház műsora
15.40 A madarak élete
(ismeretterjesztő filmsorozat - 1.)
16.35 Emily
(kanadai sorozat - 17.)
Ahová az angyalok is félve lépnek
17.30 Bűvös hatos
Játékmester: Rózsa György
18.00 Old Boy jubileumi koncert
19.00 7 óra
Benne: Híradó - Időjárás
20.00 Slágertévé
21.00 Gyönyörű lányok
(amerikai film)
22.55 Örökös tagság
Garas Dezső
23.50 Törzsasztal
Értelmiségi klub a stúdióban

MTV 2


6.00 Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
6.25 Román nyelvű nemzetiségi magazin
6.50 Együtt
7.40 Gazdatévé
8.00 Az evangélikus egyház műsora
8.30 Maradj velünk!
Találkozás Jézussal
8.25 Millenniumi támogatások
8.40 Katolikus krónika
9.00 Magyarok Nagyasszonya
I. Nemzetközi Egyházzenei Fesztivál Budapesten
9.20 Vízkereszt
9.45 Velence, nyár, szerelem
(angol film)
11.30 Jövő-Menő
Gyermeksportműsor
12.00 Déli harangszó
12.05 „Tedd ki a pontot!”
Legényes táncverseny
12.45 Szomszédok
Teleregény, 330. fejezet
13.15 Három kívánság klub
14.10 Rosszcsont kalandjai
(ausztrál tévéfilmsorozat)
14.40 Szentföldi szent helyek üzenete
15.00 Így készült... Sok hűhó Emmiért
(werkfilm)
15.20 Sok hűhó Emmiért
(tévéfilm)
16.30 Zenebutik plusz
Cotton Club „minigála”
17.00 Szatelit
17.35 Uborka
17.55 IQ Casino
18.50 Botcsinálta gyilkosjelölt
(olasz-amerikai film)
20.20 Klip plusz
20.30 Bűvös hatos
21.00 7 óra
Betlen János műsora
Benne: Híradó - Időjárás-jelentés
22.00 MM
Magyar Örökség - Csendes Zoltán
22.05 TS
Benne: Hírek - Totó
22.20 Ally McBeal (3.)
A csók
23.00 Századfordító magyarok
Entz Géza tanár úr (1984)

RTL Klub

6.30 Ez nem boszorkányság!
(francia ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
- Cicabogarak
- Superman
- A mágus
- Batman
10.10 Papyrus
(francia rajzfilmsorozat)
10.50 Csőrre töltve
- Frédi és Béni
- Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.25 A Sagala titka
(lengyel kalandfilmsorozat - 12.)
A Szaturnusz-kő
11.55 Mire gondolok?
12.00 Lemúrok a kőerdőben
(angol természetfilm)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Autómánia (ismétlés)
13.40 Kész átverés
14.05 A világ leggazdagabb macskája
(amerikai vígjáték)
15.40 Acapulco akciócsoport
(amerikai akciófilm-sorozat - 14.)
Rip van Winkle
16.40 2x2 néha sok(k)
(amerikai vígjátéksorozat - 22/16.)
17.10 Jesse
(amerikai vígjátéksorozat - 9.)
17.40 Drágám, a kölykök már megint összementek!
(amerikai vígjátéksorozat - 9.)
18.30 Híradó
18.50 Akták
19.10 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 91.)
20.00 Halálos merülés 2.
(amerikai akciófilm)
21.40 Igaz történetek
Találd meg önmagad!
(amerikai film - 2/2.)
0.10 Híradó - Időjárás
0.40 Országház
1.10 Lemúrok a kőerdőben (ismétlés)
2.05 Akták (ismétlés)
2.30 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli gondolatok
(vallási magazin)
6.30 Állatkert a hátizsákban
Szórakoztatva oktató műsor gyerekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Gólkirály
- Rocky és Bakacsin
- Blinky Bill
- Enigma
- Rémecskék kicsiny boltja
- Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Animánia
- Maszk
- Scooby Doo
- Vagány Johnny
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai ifjúsági sorozat)
11.45 Gimi-dili
(amerikai ifjúsági sorozat)
12.10 Hurrá, utazunk!
(utazási magazin)
12.40 Shingalana, a kis oroszlán
(angol családi sorozat)
13.35 Brady aranya
(olasz western)
15.15 McGyver
(amerikai krimisorozat)
16.10 Quantum Leap - Időutazó
(amerikai sci-fi sorozat)
17.05 Xena
(amerikai fantázia-sorozat)
18.00 Napló
Közben: Tények
19.00 Baywatch
(amerikai akciófilm-sorozat)
19.55 Marco Polo hihetetlen kalandjai
(angol-olasz kalandfilm)
21.40 Columbo
(amerikai krimisorozat)
23.20 Az oroszlán ugrani készül
(magyar kémparódia)
0.45 Vers éjfél után

Duna TV

5.30 Hírek; Protestáns világ; Postabontás; Magyar Világ; Periszkóp
7.05 Reggeli muzsika
7.15 Rupert maci kalandjai
7.40 Patrick, a postás
7.55 Slapaj
8.15 Balfácánok: Az alma
8.25 Az időgép (12/5.)
A hasonmás
8.55 Gyerekek a nagyvilágból
Az én iskolám - Libanon
9.10 Hej, hej, helyes beszéd! (ismétlés)
9.20 Hungaria Litterata
10.05 Magyar történelmi arcképcsarnok
10.25 Mítoszok és legendák
Robin Hood
10.55 Mesélő cégtáblák
A Gellért
11.20 Millenniumi Krónika
11.55 Vers
12.00 Híradó
12.10 Táncház
12.40 A béke kikötői
Keresztény tanúságtételek
13.15 Kísértetek vonata
(magyar film)
14.20 Emlékképek - Régi híradók
14.45 A Strauss-dinasztia (12/12.)
15.40 Szigetvilág
Végtelen világ, varázslatos birodalmak
16.30 Gershwin: Kubai nyitány
16.45 Helikon
17.00 Talpalatnyi zöld
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
19.15 A kaméliás hölgy
(lengyel tévéfilm)
21.05 Sportpercek
21.15 Szellemi barangolás
(amerikai film)
23.00 Impressziók
23.30 Pesti lóverseny
23.50 Vers (ism.)

HBO

6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Jackie, a jófiú
8.30 O. J. Simpson története
10.05 Babar
10.30 Sting Los Angelesben
12.05 Majomszeretet
13.30 Nyílt kártyákkal
15.25 A dzsungel könyve 2.
16.55 Kényelmetlen karácsony
18.25 Ámokfutók nyomában
20.00 Szép kis nap!
21.50 A kísértés útján
23.35 Fegyvermánia
1.10 Copland
3.00 Véres játék 3.
4.40 Rossz vér

TV3

6.50 Nap-kelte
10.05 Nap-kelte extra
10.35 Utazás Gasztronómiában
11.05 A Simpson család
11.35 Ki a főnök?
12.00 Flipper (4-5.)
13.40 Casdorff és társa
Térfélcsere
14.30 Széllovagok (34.)
Csak neked
15.20 Rendőrakadémia 3.
(amerikai vígjáték, 1986)
16.50 Modellügynökség (16-17.)
18.30 Szeleburdi Susan
(amerikai vígjátéksorozat - 1.)
19.00 Hír3
19.30 Jövőnéző
20.00 Tűzoltók (9.)
Szeress!
20.50 Drága testek (14.)
A tanú
21.40 Végtelen határok (6.)
A fehér fény láza
22.30 Alkonyzóna (1.)
Mire valók a barátok?
23.00 Sportváltó (ismétlés)
23.30 Eleven (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése