2018. február 14., szerda

Tv műsor - 2000. január 8. - Szombat

MTV 1


5.45 Agrárvilág
(gazdasági magazin)
6.00 Aranyfüst - avagy: Mit üzen a múlt?
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.10 Te jössz!
Tízen túliak délelőttje
9.30 Jövő-menő
10.00 Hol-mi?
(ifjúsági szolgáltató magazin)
10.30 Évgyűrűk
11.00 Ablak
12.00 Déli harangszó - Hírek - Időjárás
12.05 Csala Judit nótákat énekel
12.35 Derült égből egy család
(német sorozat - 9.)
13.25 Tranzit
13.55 Háló
(riport-dokumentumfilm)
14.25 Delta
14.50 Kincses sziget
Fábián Éva gyermekdalai
15.05 A „médiabiológus”
Látogatóban Sir David Attenborough-nál
16.05 A Századunk Műhelyéből - 29.
16.25 1100 év Európa közepén
(sorozat - 16.)
Erdély, Gyimes
16.55 Ínyenceknek
(német sorozat - 4/4.)
Az édes Zauner legfinomabb süteményei
17.30 Királynő 2000 (1-2.)
19.00 Lottóshow
19.30 Híradó
19.50 Sporthírek - Időjárás
20.00 Szatelit
Selmeczi Tibor műsora
20.35 Uborka
Politikai saláta
21.00 IQ Casino
Játék a rulett és a logika szerelmeseinek
22.00 Az informátor
(ír bűnügyi film)
23.45 Egy taxi az éjszakában
(francia-olasz tévéfilm)

MTV 2

5.45 Agrárvilág - válogatás
6.00 Cigány Magazin
6.25 Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
6.50 Szlovén nyelvű nemzetiségi magazin
7.15 Német nyelvű nemzetiségi magazin
7.40 Agrárvilág - válogatás
8.00 Derült égből egy család (16.)
8.55 Egy férfi a háznál
(francia tévéfilm)
10.30 Emily
(kanadai sorozat - 16.)
Az álmok árnya
11.20 Harry és még egy jómadár
(angol ifjúsági sorozat - 36.)
A zöldségkiállítás (ism.)
11.45 Klip plusz
12.00 Déli harangszó
Utána: Minden lében két kanál (21.)
12.55 Kisváros (ismétlés)
13.20 Aeromagazin
13.50 Ledőlt bálvány
(angol film) FF
15.25 Kék Ég Légitársaság
(ausztrál sorozat - 4.)
Egy is elég (ism.)
16.10 Rögtön!
17.30 Moliére: Tartuffe
Komédia két részben
19.40 Esti mese
Süni és barátai: Legyünk illedelmesek
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Linda és a főtörzs
(olasz sorozat)
22.00 Tinédzserparti - nemcsak fiataloknak
22.30 Ally McBeal
(amerikai sorozat - 1-2.)

RTL Klub

6.30 Ünnepnaptár
7.00 Kölyökklub
Cicabogarak; Superman; A mágus; Batman
(rajzfilmsorozatok)
10.50 Csőrre töltve
- Maci Laci
- Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozat)
11.25 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
11.30 Ausztrál expressz
(ausztrál kalandfilmsorozat - 18.)
12.25 Kedvenc
Kisállattartók magazinja
12.55 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
13.00 Hírek
13.10 Pepsi Music Chart
14.10 Galla-mappa
Briliáns konferanszok, frappáns reklámfilmek
14.40 Extralarge
(olasz krimisorozat - 12.)
Gonzales bosszúja
16.35 SeaQuest DSV - A mélység birodalma
(amerikai kalandfilmsorozat - 36.)
Elsüllyedt földrész
17.30 Város a párom
Párkereső show
18.30 Híradó
18.50 Fókusz plusz
19.10 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 90.)
20.00 Kémek, mint mi
(amerikai vígjáték)
21.50 Heti Hetes
22.50 Tébolygó
23.50 Híradó - Időjárás
0.05 Fekete vipera
(angol vígjátéksorozat - 6.)
0.35 Kiéhezve
(amerikai horrorsorozat - 2.)
Édeshármas
1.05 Beavis és Butthead
(amerikai rajzfilmsorozat)
1.30 Fókusz plusz (ismétlés)
1.50 Divatklip

TV2

6.00 Gyökereink
6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 matiné
- Gólkirály
- Rocky és Bakacsin
- Blinky Bill
- Enigma
- Rémecskék kicsiny boltja
- Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
Animánia; Beatle Juice; Scooby Doo; Vagány Johnny; Maszk
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Party TV
Benne: Slágerlista
11.20 Szőrmentén
11.50 Slágerlista
12.05 Zoom
13.05 Slágerlista
13.35 Mozimánia
14.30 S Club 7
(angol ifjúsági sorozat)
14.55 Csillagközi szökevények
(amerikai sci-fi sorozat)
15.50 Sabrina, a boszorkány
(amerikai vígjátéksorozat)
Vonz a Mars!
16.15 Jó barátok
(amerikai vígjátéksorozat)
16.40 Kaméleon
(amerikai krimisorozat)
17.35 Herkules
(amerikai fantázia-sorozat)
Vesszőfutás
18.30 Tények
19.00 Baywatch
(amerikai akciófilm-sorozat)
Reménytelen szerelem
19.55 He-Man, a világ ura
(amerikai kalandfilm)
21.50 Star Trek 3. - Spock keresése
23.40 Y-akták
(kanadai misztikus sorozat)
0.05 Ellenség az ágyamban
(amerikai erotikus film)

Duna TV

5.30 Hírek; Gazdakör; Szegletkő; Napóra
7.05 Hírek - Napi műsorajánlat
7.20 Összkép (ismétlés)
7.50 A kis medvebocs
8.00 Tarkabarka
9.00 Ami igaz, az igaz
9.15 Gyerekek a nagyvilágból
9.30 Szóról szóra magyarul (ismétlés)
10.00 Nyelvőrző (ismétlés)
10.15 Hej, hej, helyes beszéd! (ismétlés)
10.25 Minty
(angol sorozat)
10.50 Miénk a tér (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Protestáns világ
12.35 Postabontás
12.50 Anziksz - Szabolcs
13.05 Felelet az életnek
13.35 1100 év Európa közepén
13.50 Lenni vagy nem lenni
(amerikai film, 1942)
15.30 Egyszer volt... a pilóta
16.30 A Brusznyai-per
16.55 Minoritates Mundi
17.25 Rupert maci kalandjai
18.00 Napóra
18.55 Tálentum
19.25 Esti kérdés
19.40 Büszkeség és balítélet
(angol tévésorozat)
21.30 Híradó - Sportpercek
22.00 Nehézfiúk
(francia film)
23.35 Híradó
23.40 Vers (ism.)
24.00 Bolse Vita
(magyar film)

HBO

6.30 Kispályások
8.10 Vágta
10.05 Bárbajnokok
11.40 Végső zuhanás
13.15 A rettenthetetlen hiéna
14.55 Selma és Johanna
16.25 Az ember, aki túl keveset tudott
18.00 Jöttünk, láttunk, visszamennénk 2.
20.00 Palmetto
22.00 Mennyi? 30!
22.35 Nyerő páros
0.10 Mint az árnyék
1.50 Gyilkosok gyilkosa
3.20 Palmetto
5.15 Zenemánia - Robbie Williams

TV3

6.50 Nap-kelte
10.05 Nap-kelte extra
10.55 Cinema (ismétlés)
11.20 A Simpson család
11.45 Ki a főnök?
12.35 Flipper
A szennyezett víz
13.25 Casdorff és társa
(német krimisorozat - 16.)
Júlia
14.15 Széllovagok (33.)
Ilyen a sors
15.05 Maxi Max
(amerikai rajzfilmsorozat)
15.55 Bogaras bogarak
(amerikai komputeranimációs sorozat)
16.25 Lassie (19.)
16.50 Central Park West (3-4.)
18.30 Cheers (27.)
19.00 Hír3
19.30 Sportváltó
20.00 Tűzoltók (8.)
A nagy földrengés
20.50 Drága testek (13.)
A rádió hangja
21.40 Hőhullám
(amerikai krimi, 1985)
23.35 Végtelen határok
(amerikai sorozat - 5.)
A második lélek
0.25 Eleven (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése