2018. február 23., péntek

Tv műsor - 2000. február 27. - Vasárnap

MTV 1


6.00 Gazdatévé
6.20 „Így szól az Úr!”
6.30 Garfield és barátai
(amerikai rajzfilmsorozat)
Binky műsora
6.55 Vasárnap-sziget
Benne: Szusszantó; Játéka; Zöldkalap; Namiez?; Zenegér
8.40 Beszéljünk a jövőnkről (8.)
9.00 Főtér
„Fedezzük fel együtt Magyarországot!”
11.00 Három kívánság klub
Dévényi Tibor műsora
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 A jövő Magyarországa
12.35 Szerencsepercek
13.05 A Noszty fiú esete Tóth Marival
(magyar film) FF
14.50 12 ajtó
(játékos show-műsor)
15.15 Örömhír
15.40 Unokáink sem fogják látni...
16.30 Emily
(kanadai sorozat - 23.)
17.20 Bűvös hatos
Játékmester: Rózsa György
17.55 TS - Gól
PNB-mérkőzések összefoglalója
19.00 A Hét
Benne: Híradó - Időjárás
20.00 Rögtön!
Vámos Miklós műsora
Közreműködik: Gáspár András, Kálloy Molnár Péter, Kálid Artúr
21.00 A hét filmje
Az embervadász
(amerikai thriller)
23.00 Demjén-koncert
23.50 Médiamix
Beszámoló az 50. Berlini Filmfesztiválról

MTV 2


6.00 Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
6.25 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
6.50 Rondó
7.40 Gazdatévé
8.00 Örömhír
8.20 Maradj velünk!
8.25 „Három angyal fejem felett...”
Moldvai népi imádságok
8.40 Katolikus krónika
9.00 Vadócba rózsát oltok
Mécs László - Isten virágos költője
9.20 Felekezetek egymásról
9.45 A lány és Grand
(orosz film)
11.15 Klip plusz
11.30 Jövő-Menő
12.00 Szép, új világ (?)...
Zöldpont különkiadás
12.55 tREND
13.25 Gaia
13.50 A Pécsi Szimfonikus Zenekar hangversenye
Balassa Sándor: Magyar koronázási zene
14.30 Szentföldi szent helyek üzenete
A Kinyilatkoztatás hegye
14.55 TS
Dunaferr SE-Podravka Dolala
Bajnokok Ligája női kézilabda-mérkőzés
16.50 Bruhaha
17.45 IQ Casino
18.00 Emma
20.30 Bűvös hatos
21.00 A Hét
21.55 MM
Kányádi Sándor
22.00 TS
- Fedett pályás atlétikai EB
- Férfi párbajtőr Világ Kupa
22.50 Ally McBeal (23.)

RTL Klub


6.30 Ókori harcosok
(amerikai ismeretterjesztő-sorozat)
7.00 Kölyökklub
- Gazvezír
- Hódító hódok
- Ici-pici pók
- A csodatrió
- A mágus
- Tom és Jerry
- Zorro
- Batman
10.15 Papyrus
(francia rajzfilmsorozat - 14.)
10.45 Csőrre töltve
- Frédi és Béni
- Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozatok)
11.20 A mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat - 5.)
11.50 Mire gondolok?
11.55 A sarkvidék óriása
(angol természetfilm)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.20 Rio Bravo
(amerikai western, 1959)
15.50 Pensacola - A név kötelez
(amerikai akciófilm-sorozat - 2.)
Az új parancsnok 2.
16.40 Acapulco akciócsoport
(amerikai akciófilm-sorozat - 21.)
Az óceán titka
17.35 Félix - Kutyának áll a világ
(német sorozat - 8.)
18.30 Híradó
18.50 Akták
19.08 Üzenet
19.10 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 140.)
20.00 A félelem hajója
(amerikai akciófilm)
21.35 Detektív két tűz között
(amerikai krimi, 1974)
23.30 Híradó - Időjárás
23.45 Országház
0.15 A sarkvidék óriása
(angol természetfilm, ism.)
1.10 Akták (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.30 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli gondolatok
(vallási magazin)
6.30 Állatkert a hátizsákban
7.00 TV2 Matiné
- Gólkirály
- Rocky és Bakacsin
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
- Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Pöttöm kalandok
- Dexter laboratóriuma
- Bolygó kapitánya
- Boci és Pipi
- Maszk
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai ifjúsági sorozat)
11.25 Rinaldo Rinaldini
(német kalandfilmsorozat)
11.45 Jenny
(amerikai vígjátéksorozat)
12.10 Hurrá, utazunk!
Utazási magazin
12.40 Bob Hoskins és a tigris
(természetfilm)
13.35 Sziklaöklű Joe
(olasz western)
15.05 Időzsaru
(amerikai akciófilm-sorozat)
15.55 MacGyver
(amerikai krimisorozat)
16.45 Knight Rider Team
(amerikai akciófilm-sorozat)
17.35 Xena
(amerikai fantáziasorozat)
18.30 Napló
Mérlegen a valóság Sváby Andrással
Benne: Tények
19.30 Rosalinda
(mexikói sorozat - 123.)
20.00 Az alkusz nem alkuszik
(amerikai vígjáték)
21.25 Columbo
(amerikai krimisorozat)
Kettős ütés
22.45 Mókás hekus
(amerikai akciófilm-sorozat)
23.45 Csodacsatár
(magyar film, 1956) FF
1.20 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Hírek; Élő egyház; Postabontás; Magyar Világ
6.35 Periszkóp
7.15 Animációs filmek
7.40 Benjamin és a jégrevü hercegnője
(német animációs film)
8.25 Gyerekek a nagyvilágból
Az én iskolám - Amazónia
(francia rövidfilm)
8.40 Az időgép (12/12.)
9.10 Mesélő cégtáblák
Kisázsia kerámia-manufaktúrái
9.35 Hej, helyes beszéd!
9.45 Magyar történelmi arcképcsarnok
II. Rákóczi Ferenc
10.00 Református istentisztelet közvetítése Bükkzsércről, felvételről
11.05 Forrásvidék
11.35 Beavatás
11.55 Vers
Fodor András: Parainesis
12.00 Hírek
12.10 Nótacsokor
12.30 Európa hite
13.05 Havi 200 fix
14.15 Emlékképek
15.00 Örökség (7.)
A ló kedvence
15.45 Szigetvilág (10/6.)
Elsüllyedt világ - Acélszigetek a víz alatt
16.40 Helikon
16.55 Mozgó Kép
17.25 Gyerekek a nagyvilágból
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
19.10 Sportpercek
19.25 Egymás közt...
19.35 Mozdulatlan utazás
19.55 Tombol a Hold
(angol játékfilm)
21.45 Törtfény
22.10 Önként másként
22.30 Problémák gyűrűje
23.30 Pesti lóverseny
23.50 Vers (ism.)

HBO


6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Otthon, édes...
8.35 Jó fiú
10.05 Babar - Műkincsrablás
10.35 Huck és a szívkirály
12.15 A cég
14.50 Dennis Rodman, a Féreg
16.20 A sakál árnyéka
18.20 Ne törd össze a szívem!
20.00 Dark City
21.40 Boogie Nights
0.10 Ne légy barom! 4.
1.40 Életveszélyben
3.10 Egy amerikai farkas Párizsban
4.45 Nyers erő

TV3 (megszűnt)

6.50 Nap-kelte
10.00 Nap-kelte extra
11.00 Közvetlen ajánlat
11.35 Utazás Gasztronómiában
12.05 Ki a főnök? (26.)
12.35 Flipper
(amerikai sorozat - 19.)
13.25 Tűzoltók
(amerikai akciósorozat - 11-12.)
15.05 Nikita, a bérgyilkosnő (13-14.)
16.40 Bukott angyalok
(amerikai sorozat - 1-4.)
18.30 Szeleburdi Susan (14.)
19.00 Hír3
19.30 Jövőnéző
20.00 Kém Game (10.)
20.50 Prince Street
(amerikai akciósorozat - 3.)
21.40 Végtelen határok (20.)
22.30 Alkonyzóna (8.)
23.00 Sportváltó (ismétlés)
23.30 Eleven (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 2000. február 26. - Szombat

MTV 1


5.45 Agrárvilág - Válogatás
(gazdasági magazin)
6.00 Aranyfüst
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Zanzibár
Fiatalműsor
Mai témánk: erotika, szex
Benne:
- Hasonlítok Rám?
Önismereti labirintus
- UVÉ - átlátható jelkép
9.30 Jövő-menő
10.00 Hol-mi?
(szabadidős programajánló magazin)
10.30 Évgyűrűk
11.00 Ablak
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Népzenei magazin
12.35 Derült égből egy család
(német sorozat - 8.)
13.30 Jani házhoz megy...
Betlen János műsora
14.00 Háló
(riport-dokumentumfilm)
14.30 Delta
15.00 Zenebutik - Zenehíd
Vendég: Rockenbauer Zoltán kultuszminiszter
15.50 Századunk
Bokor Péter és Hanák Gábor filmje - 5.
16.20 1100 év Európa közepén
(sorozat - 23.)
16.50 TS
PNB-mérkőzés
MTK Hungária-Újpest
19.00 Lottóshow
19.30 Híradó
19.50 Sporthírek
20.00 Bruhaha
Kabaré a köbön
21.00 IQ Casino
A nézők és a játékosok szellemi párharca a rulettasztal körül
22.00 A szicíliai
(amerikai maffiafilm)

MTV 2


5.45 Agrárvilág
Válogatás
6.00 Cigány Magazin
6.25 Domovina
Szlovák nyelvű nemzetiségi magazin
6.50 Srpski Ekran
Szerb nyelvű nemzetiségi magazin
7.15 Unser Bildschirm
Német nyelvű nemzetiségi magazin
7.40 Agrárvilág
Válogatás
8.00 Derült égből egy család (22.)
8.50 Az örökzöld örökzöldek
9.45 Önök kérték!
10.40 Emily
(kanadai sorozat - 22.)
Tű, tű, cérnaszál, ne házasodj, mert gonddal jár!
11.25 Az öreg bánya titka
12.00 Déli harangszó
Utána: T.I.R. (2.)
Robinson (ism.)
13.05 Kisváros
Vérdíj
14.00 Filmmúzeum
Paradicsommadár
(amerikai film)
15.25 Kék Ég Légitársaság
(ausztrál sorozat)
A hőlégballonos lány (ism.)
16.15 Hovatovább!
17.10 Slágertévé
18.05 1000-szer, Júlia
18.50 TS
Fedett pályás atlétikai Eb
19.40 Esti mese
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 TS
Magyarország-Anglia
(kosárlabda-mérkőzés)
22.00 Tinédzserparti - nemcsak fiataloknak
22.30 Ally McBeal (21-22.)

RTL Klub


6.30 Ünnepnaptár
7.00 Kölyökklub
- Gazvezír
- Hódító hódok
- Ici-pici pók
- A csodatrió
 A mágus
- Tom és Jerry
- Zorro
- Batman
- Superman
(rajzfilmsorozatok)
10.50 Csőrre töltve
- Szilveszter és Csőrike
- Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozat)
11.25 Mire gondolok?
11.30 Ausztrál expressz
(ausztrál kalandfilmsorozat - 25.)
12.25 Autómánia (ism.)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Pepsi Music Chart
14.10 Drágám, a kölykök már megint összementek!
(amerikai vígjátéksorozat - 16.)
Drágám, odavagyok érted!
15.00 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat - 37.)
Kosh halála
15.50 SeaQuest DSV - A mélység birodalma
(amerikai kalandfilmsorozat - 43.)
Sziámi álom
16.45 Kung-fu
(amerikai sorozat - 3.)
17.35 Félix - Kutyának áll a világ
(német sorozat - 7.)
18.30 Híradó
18.50 Fókusz plusz
19.08 Üzenet
19.10 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 139.)
20.00 Gálvölgyi-show
20.40 Kész átverés-show
21.55 Heti Hetes
22.55 Fekete vipera, avagy bolond lyukból bolond szél fúj (13.)
23.25 Híradó - Időjárás
23.40 Kiéhezve (8.)
A 17-es szoba
0.10 Beavis és Butthead
0.35 Fókusz plusz (ism.)
1.10 Divatklip

TV2


6.00 Gyökereink
6.30 Repülő ház
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 matiné
- Gólkirály
- Rocky és Bakacsin
- Blinky Bill
 Rémecskék kicsiny boltja
- Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Animánia
- Dexter laboratóriuma
- Beettle Juice
- Freakazoid
- Maszk
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Party TV
Benne:
Szőrmentén
(állatbarátok félórája)
11.30 Zoom
12.30 Slágerlista
12.48 Adrenalin
13.10 Slágerlista
13.35 Mozimánia
14.00 S Club 7
(angol ifjúsági sorozat)
14.30 Quantum Leap - Az időutazó
(amerikai sci-fi sorozat)
15.30 Sabrina, a boszorkány
(amerikai vígjátéksorozat)
A nagy hiba
16.00 Jó barátok
(amerikai vígjátéksorozat)
16.30 Szindbád kalandjai
(amerikai kalandfilmsorozat)
17.30 Herkules
(amerikai fantázia-sorozat)
18.30 Tények
19.00 Milliót vagy semmit!
Komoly kockázatok komolytalan játéka
19.30 Rosalinda
(mexikói sorozat - 122.)
20.10 G-2 - A múlt harcosai
(amerikai akciófilm)
21.50 Donor
(amerikai thriller, 1990)
23.30 Y-akták
(kanadai misztikus sorozat)
24.00 Forró hétvége
(amerikai erotikus film)

Duna TV


5.30 Hírek; Gazdakör; Figyelj!!!; Napóra; Hírek
7.20 Összkép
7.55 Animációs filmek
- A kis medvebocs
- Szippancsok
8.30 Gyerekek a nagyvilágból
(francia sorozat)
8.45 Brúnó kalandjai
(német-ausztrál sorozat - 8.)
9.10 Ami igaz, az igaz
9.25 Ustica
Az időbe vesztett sziget (ismétlés)
9.55 Nyelvőrző (ismétlés)
10.10 Hej, hej, helyes beszéd!
10.20 A rettenthetetlen riporterek
A csere
10.50 Miénk a tér (ismétlés)
11.55 Vers
Tarbay Ede versei
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Élő egyház
12.35 Postabontás
12.50 Anziksz - Hollókő
13.05 Minoritates Mundi
13.35 (kis) Mamaklub
14.05 Áskál kutya kalandjai
14.20 Kalózok szigete
(ausztrál film)
16.05 Egyszer volt... a szalonspicc
A pezsgő titka
(svéd-francia ismeretterjesztő film)
17.00 Dunatáj
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Tálentum
A hangmester: Vukán György
19.25 Esti kérdés
19.40 A hiúság vására
(angol filmsorozat - 6/3-4.)
21.30 Híradó - Sportpercek
22.00 Gilbert Grape
(amerikai film)
23.55 Híradó
24.00 Vers (ism.)
0.10 Élve vagy halva
(amerikai western)

HBO


6.30 Bolond szél fúj
8.20 Grammy-előzetes
9.25 Az oroszlánok földjén
11.05 Kiszámolós
12.25 Szederkert - Tavaszi mese
12.55 A szökevény menyasszony
14.15 Grammy-díj-átadás 2000
16.20 Róka fogta...
17.45 A többarcú K
20.00 Két apának mennyi a fele?
21.50 Összesküvés-elmélet
0.05 Nincs menedék
1.35 Fogolyrománc
3.10 Két apának mennyi a fele?
4.55 Feküdj le kutyákkal!

TV3 (megszűnt)

6.50 Nap-kelte
10.05 Nap-kelte extra
11.00 Közvetlen ajánlat
11.30 Cinema (ismétlés)
11.55 A balfácán (10.)
12.20 Ki a főnök? (25.)
12.45 Flipper (18.)
13.30 Tűzoltók (9-10.)
15.05 Maxi Max
15.55 Bogaras bogarak
16.25 Lassie (26.)
16.50 Central Park West (17-18.)
18.30 Szeleburdi Susan (13.)
19.00 Hír3
19.30 Sportváltó
20.00 Kém Game (9.)
20.50 Kék vér (3.)
21.40 Szárnyak
22.10 Végtelen határok (19.)
23.00 Ragadozó Los Angelesben
(amerikai sci-fi, 1990)
0.55 Eleven (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2018. február 22., csütörtök

Tv műsor - 2000. február 25. - Péntek

MTV 1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
9.00 Csak ma!
Szórakoztató délelőtti magazin - játékokkal, sztárvendégekkel
Benne:
9.05 A bestia
(brazil sorozat - 78.)
10.00 Jószomszédi csiki-csuki
(német sorozat - 6.)
Soha többé házasságot!
11.10 A Guldenburgok öröksége
(NSZK-sorozat - 32.)
Az ellenséges testvérek
12.00 Hírmagazin
13.00 Körzeti magazinok
13.58 Hírek - Időjárás
14.00 Vivát Benyovszky!
(magyar sorozat - 10.)
Afanázia
15.05 Monte Cristo grófja
(francia-olasz sorozat - 5.)
15.58 Hírek - Időjárás
16.05 Európa gyermekei
Kevin
(ír dokumentumfilm)
16.20 Az ENSZ gyermekjogi napja
16.35 Két srác, egy csaj meg egy pizzéria
(amerikai sorozat - 5.)
...meg egy betolakodó
17.00 LEG... LEG... LEGszikon
Rózsa György műsora
17.30 Szentföldi szent helyek üzenete
A Kinyilatkoztatás hegye
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó - Időjárás
18.15 Théma
18.30 Púder
19.00 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 90.)
19.30 Híradó
19.50 Sporthírek
20.00 Gengszterek sofőrje
(amerikai krimi)
21.35 Pesty Fekete Doboz
22.05 Híradó - Időjárás
22.10 Aktuális
22.35 Ugye, kicsit ismerős?
23.05 X-akták
(amerikai sorozat - 13.)
23.50 Bank utca

MTV 2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
9.05 Ez történt...
1990 hónapról hónapra
(dokumentumfilm)
10.00 Az MTV archívumából
Benne:
10.00 A Major-színészsztori
10.55 Nyitott Stúdió
11.00 Családi kör
Őszinte beszélgetés a családról
Kockás füzet
(kisjátékfilm)
11.50 Popzenei válogatás
Az elmúlt évek legsikeresebb slágereiből
12.00 Déli harangszó
Utána: Paradicsom Szálló (2.)
Idős hölgynek nincs akadály (ism.)
13.00 Hírmagazin
13.35 Aktuális
14.00 1100 év Európa közepén
14.30 Egy-Másért
Elszámolás
A Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat műsora
15.20 Adok-kapok?
Ismeretterjesztő, humoros rajzfilmsorozat az adózásról
15.30 Magyar Ház
Kézfogás - a határon túli gazdasági kapcsolatainkról és gazdasági viszonyokról
16.00 Iskola utca - Szabadegyetem
17.30 Panoráma
18.00 TS
Fedett pályás atlétikai Eb
19.40 Esti mese
Égből pottyant mesék
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Századunk (4.)
20.55 Magyarország 2000
Családi krónikák
Hetven év a magyar könyvkiadásban
A Püski család
21.25 Édes és keserű
(magyar film) FF
22.50 Záróra

RTL Klub


6.30 Reggeli
9.00 Recept Klub
9.10 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
9.40 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Vidám show - ebédidőben
Benne: Ünnepnaptár; Kavalkád; Recept Klub
12.57 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
13.00 Hírek
13.10 Celeste
(argentin sorozat - 44.)
14.30 Klip Klub
14.50 Az első csók
(francia tinisorozat - 173.)
Megfigyelőállásban
15.15 Második csók
(francia tinisorozat - 187.)
15.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 123.)
16.40 Mire gondolok?
16.45 Esmeralda
(mexikói sorozat - 17.)
17.35 Mire gondolok?
17.40 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 138.)
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
(közszolgálati magazin)
19.20 Üzenet
19.25 Barátok közt
(magyar sorozat - 575-576.)
19.50 Koóstoló
Kéthetente szilveszter!
Koós János műsora
21.30 Igaz történetek
Ébredés
(amerikai film)
23.10 Este
(hírműsor)
23.30 Vágyak háza
23.55 Beavis és Butthead
0.20 Fókusz (ismétlés)
0.45 Divatklip

TV2

6.00 Reggeli kiadás
Benne: Faluvilág; Reggeli gondolatok, vallási percek
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
8.55 Riviéra (ismétlés)
9.25 Divat Show
9.50 Magyarország holnap
10.20 Follow me
10.50 Közvetlen ajánlat
11.20 Háló@Világ
Tudomány az Interneten
12.10 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat)
13.00 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 613.)
13.25 A hegyi doktor
(német sorozat - 30-31.)
15.10 Tűzriadó
(német akciófilm-sorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 375.)
16.45 A vipera
(mexikói sorozat - 18.)
17.40 Samantha
(venezuelai teleregény - 99.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Rosalinda
(mexikói sorozat - 120.)
19.55 Dáridó
Lajcsival és vendégeivel
Kabaré
21.45 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás; Kenósorsolás
22.30 Z-rohamosztag
(ausztrál háborús kalandfilm, 1981)
0.10 Autószalon 2000
0.40 Vörös cipellők
(amerikai erotikus sorozat)

Duna TV


4.10 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika: Magyarózdi dalok
9.15 A játszma (ismétlés)
9.45 Napóra (ismétlés)
10.15 A sportolók
Charlie Chaplin némafilmje
10.35 Macao
(amerikai film, 1952)
11.55 Vers
Csanádi Imre: Quo vadis?
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Európai kaleidoszkóp
12.30 Kedves (ismétlés)
13.00 „Megidézett történelem”
A konszolidált hatalom
14.00 Az első lépések
Anyai büszkeség
Az oroszlán
(angol filmetűd)
14.10 Szerelemben Erzsébettel
(angol kultúrtörténeti film)
15.15 Pop-sa-rock
15.45 Rizikó
(spanyol-portugál sorozat - 8.)
Barátnők örökre
16.10 Miénk a tér
17.15 Férfiarckép
(filmetűd)
17.25 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Magyar világ
Nemzedékváltás a felvidéki magyar közéletben
19.30 Esti kérdés
19.40 Az Olsen banda nem adja fel!
(dán bűnügyi vígjáték)
21.30 Híradó - Sportpercek
22.00 Egy szobalány naplója
(francia film) FF
23.35 Híradó
23.40 Vers (ism.)
23.55 Távol-Kelet
(amerikai film)

HBO


6.30 Merénylet Lincoln ellen
8.05 Macskák nem táncolhatnak!
9.20 A Twister visszavág
10.55 Babar, az elefántok királya
12.15 Expedíció
13.50 Ellopott elefánt
15.25 Álmatlanságaim hercege
16.55 Babar - Az evezősverseny
17.25 Féktelenül 2.
19.30 Mozi! Mozi! Mozi!
20.00 Mission Impossible
21.50 Az ördög menyasszonyai
23.25 Túlélő - Terminal Force 2.
0.55 Igazi szex
1.45 A 18. angyal
3.15 Anaconda
4.45 Döbbenet

TV3 (megszűnt)


5.50 Nap-kelte
9.05 Santa Barbara (75.)
9.50 Utazás Gasztronómiában (ism.)
10.20 Közvetlen ajánlat
10.40 A TV3 műsorajánlata
13.55 Közvetlen ajánlat
14.30 Végzetes barátság
16.10 Eleven
16.50 Melrose Place (15.)
17.40 Walker, a texasi kopó
18.30 Cheers (26.)
19.00 Hír3
19.30 Kaliforniába jöttem (18.)
20.00 Különleges kommandó
20.50 Hús és vér
23.15 Kisvárosi rejtélyek (20.)
0.05 Hír3
0.35 Cracker (21.)
1.25 72 óra

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 2000. február 24. - Csütörtök

MTV 1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
9.00 Csak ma!
Szórakoztató délelőtti magazin - játékokkal, sztárvendégekkel
Benne:
9.05 A bestia
(brazil sorozat - 77.)
10.00 Jószomszédi csiki-csuki
(amerikai sorozat - 5.)
Kétes csereüzlet
11.10 A Guldenburgok öröksége
(NSZK-sorozat - 31.)
Az igazi szerelem
12.00 Déli harangszó
12.01 Hírmagazin
13.00 Rondó
13.58 Hírek - Időjárás
14.05 Vivát Benyovszky!
(magyar sorozat - 9.)
A vésztörvényszék
15.05 Monte Cristo grófja
(francia-olasz sorozat - 4.)
16.00 Kisokos
16.30 Két srác, egy csaj meg egy pizzéria
(amerikai sorozat - 4.)
... meg egy kosármeccs
17.00 LEG... LEG... LEgszikon
Rózsa György műsora
17.30 Felekezetek egymásról
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó - Időjárás
18.15 Théma
18.30 Nem jogerős
Szórakoztató jogi show-műsor
19.00 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 89.)
19.30 Híradó
19.50 Sporthírek
20.00 Kisváros
Vérdíj
21.00 Családi kör
Őszinte beszélgetés a családról
Kockás füzet
(kisfilm)
22.00 Híradó - Időjárás
22.05 Aktuális
22.30 Panoráma
23.00 Twin Peaks
(amerikai sorozat - 21.)
23.45 Bank utca

MTV 2

5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
9.05 Magyar Boleró
Ferenczi György és a Herfli Davidson 1998. december 28-i koncertje a Nemzeti Színházban (ism.)
10.00 Régi magyar viselet az Iparművészeti Múzeumban
10.50 Nyitott Stúdió
11.00 Telemázli (ism.)
11.30 Koffer
12.00 Déli harangszó
Utána: Bor és hatalom (58-59.)
13.10 Hírmagazin
13.40 Aktuális
14.05 Delta
14.30 Tranzit
15.00 Háló
(riport-dokumentumfilm)
15.25 „Óh, azok a boldog idők”
(rajzfilmsorozat az adózásról)
15.30 Magyar Szalon
16.00 Iskola utca - Tudóra
17.30 Magyar Ház
18.00 TS
PNB-beharangozó
19.40 Esti mese
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 „Kezdetben vala az ige...”
Film a „Bokor” közösségről
21.45 A 31. Magyar Filmszemle életműdíjasa
Csend és kiáltás
(magyar film) FF
23.00 Záróra

RTL Klub


6.30 Reggeli
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
9.40 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Vidám show - ebédidőben
Benne: Ünnepnaptár; Kavalkád; Recept Klub
12.57 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
13.00 Hírek
13.10 Celeste
(argentin sorozat - 43.)
14.30 Klip Klub
14.50 Az első csók
(francia tinisorozat - 172.)
A főnyeremény
15.15 Második csók
(francia tinisorozat - 186.)
15.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 122.)
16.40 Mire gondolok?
16.45 Esmeralda
(mexikói sorozat - 16.)
17.35 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
17.40 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 137.)
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
(közszolgálati magazin)
19.20 Üzenet
19.25 Barátok közt
(magyar sorozat - 573-574.)
19.50 Kerge Kelly
(amerikai vígjáték)
21.30 Zsoldosok
(amerikai akciófilm-sorozat - 13.)
A Fehér Sárkány
22.20 Este
(hírműsor)
22.40 Élve vagy halva
(magyar történelmi kalandfilm, 1979)
0.10 Pont hu (ismétlés)
0.40 Fókusz (ismétlés)
1.05 Divatklip

TV2

6.00 Reggeli kiadás
Benne: Faluvilág; Reggeli gondolatok, vallási percek
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
8.55 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat, ism.)
9.25 Airport
(angol dokumentumfilm-sorozat)
9.55 Állatklinika
10.20 Hurrá, utazunk!
10.50 Közvetlen ajánlat
11.20 Háló@Világ
Életvitel az Interneten
11.55 Follow me
12.10 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat)
13.00 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 612.)
13.25 A hegyi doktor
(német sorozat - 28-29.)
15.10 Tűzriadó
(német akciófilm-sorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 374.)
16.45 A vipera
(mexikói sorozat - 17.)
17.40 Samantha
(venezuelai teleregény - 98.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.30 Rosalinda
(mexikói sorozat - 119.)
19.55 Férfisztriptíz
Jakupcsek Gabriella show-műsora
20.35 L A. Story - Az őrült város
(amerikai vígjáték, 1991)
21.45 Jó estét, Magyarország!
22.30 A szerelem ára
(német romantikus film)
0.10 Magyarország holnap
1.10 Vers éjfél után

Duna TV

4.10 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Régiók (ismétlés)
9.40 Napóra (ismétlés)
10.10 Az első lépések
Családi idill
A gorilla
(angol filmetűd)
10.20 Maigret
(francia sorozat - 4.)
11.55 Vers
Berzsenyi Dániel: Keszthely
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Fórum (ismétlés)
13.05 A csúnya lány
(magyar vígjáték, ism.)
14.30 A világ csodái - 2/2.
(osztrák ismeretterjesztő film)
A bécsi Kunsthistorisches Múzeum
15.10 Tálentum (ismétlés)
15.45 Olvasónapló
Gulliver utazásai
(angol-amerikai-német tévéfilm - 2/1.)
17.15 Nyelvőrző
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Összkép
19.30 A 20. század 100 híres fotója
(francia dokumentumfilm-sorozat)
19.45 A nagy Blek
(olasz film)
21.20 „Skurcok”
(kisfilm)
21.30 Híradó - Sportperek
22.00 Szubjektív Színházi Kalauz - Sweeney Todd
22.10 A játszma Vidéki színészsorsok Magyarországon - 2.
22.40 Nevem Joe
(angol film)
0.25 Híradó
0.30 Vers

HBO


6.30 Hollywoodi akcióhősök - Mel Gibson
7.00 Jó barátok
7.30 Godzilla
9.50 Félpénz beszél
11.25 Robin Hood legújabb kalandjai
12.20 IFOR blues
13.55 Lestrapált emberek
15.55 Álljon meg a nászmenet!
17.40 Godzilla
20.00 Grammy-díj-átadás 2000
22.05 Men In Black
23.45 Bevetési parancs
1.25 A jövő hóhérai
3.00 A rózsa vére
4.40 Ne légy barom! 4.

TV3 (megszűnt)

5.50 Nap-kelte
9.05 Santa Barbara
(amerikai sorozat - 74.)
9.55 Közvetlen ajánlat
10.10 A TV3 műsorajánlata
13.15 Közvetlen ajánlat
13.50 Maradok hűtlen híve
(amerikai vígjáték, 1984)
15.35 72 óra
16.05 Chicago Hope
(amerikai kórházsorozat)
16.50 Melrose Place (14.)
17.40 Walker, a texasi kopó
(amerikai akciósorozat)
18.30 Cheers (25.)
19.00 Hír3
19.30 Kaliforniába jöttem (17.)
20.00 Fajvédők (1.)
20.50 Mad Max 2.
(ausztrál akciófilm, 1981)
22.35 Hir3 (ismétlés)
23.05 Kisvárosi rejtélyek (19.)
23.55 72 óra (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2018. február 21., szerda

Tv műsor - 2000. február 23. - Szerda

MTV 1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
9.00 Csak ma!
Szórakoztató délelőtti magazin - játékokkal, sztárvendégekkel
Benne:
9.05 A bestia
(brazil sorozat - 76.)
10.00 Jószomszédi csiki-csuki
(német sorozat - 4.)
Váratlan vendégek
11.10 A Guldenburgok öröksége
(NSZK-sorozat - 30.)
A nagy kísértés
12.00 Hírmagazin
13.00 Nemzetiségi magazinok
(horvát, román)
13.58 Hírek - Időjárás
14.00 Vivát Benyovszky!
(magyar sorozat - 8.)
Matt három lépésben
15.05 Monte Cristo grófja
(francia-olasz sorozat - 3.)
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Einblicke
Középfokú német nyelvtanfolyam (18/6.)
16.30 A ló és a kos
(kínai rajzfilm)
16.40 Két srác, egy csaj meg egy pizzéria (3.)
17.00 Ismeretlen Budapest
(sorozat - 3/2.)
Zöldkoszorú, a főváros tüdeje
17.30 Vadócba rózsát oltok
Mécs László - Isten virágos költője
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó - Időjárás
18.15 Théma
18.30 Rajongó
Prokopp Dóra mozija
19.00 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 88.)
19.30 Híradó
19.50 Sporthírek
20.00 Önök kérték
Kívánságműsor
20.30 TS
Magyarország-Ausztrália
Válogatott labdarúgó-mérkőzés
Közvetítés az Üllői útról
22.30 Híradó - Időjárás
22.35 Aktuális
23.00 Fogadóóra
Iskolabezárási hullám Magyarországon: a kényszerítő valóság
23.30 Az informátor
(ír film)
1.10 Bank utca

MTV 2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
9.05 Az örökzöld örökzöldek
10.00 Az MTV archívumából
Benne: A Bank utcától Ecuadorig
10.50 Musica Historica
Antonio Vivaldi: F-dúr szonáta
11.00 112
11.30 Paradicsom Szálló (1.)
Ki kicsoda? (ism.)
13.00 Hírmagazin
13.30 Aktuális
13.55 Aranyfüst
15.35 Szabad Verseny
16.00 Iskola utca - Szó-köz
17.30 Sorstársak
18.00 TS
Alba Volán-FeVita-FTC Whirlpool bajnoki jégkorongmérkőzés
19.40 Esti mese
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Századfordító magyarok - Előhang
21.25 Vízi zsaruk (68.)
Egy kis tudomány
22.10 A serfőző
(dán sorozat - 4.)
23.10 Záróra

RTL Klub


6.30 Reggeli
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Barátok közt (ismétlés)
9.40 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Vidám show - ebédidőben
Benne: Ünnepnaptár; Kavalkád; Recept Klub
12.57 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Celeste
(argentin sorozat - 42.)
14.30 Klip Klub
14.50 Az első csók
(francia tinisorozat - 171.)
Társtalanul
15.15 Második csók
(francia tinisorozat - 185.)
15.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 121.)
16.40 Mire gondolok?
16.45 Esmeralda
(mexikói sorozat - 15.)
17.35 Mire gondolok?
17.40 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 136.)
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
19.20 Üzenet
19.25 Barátok közt
(magyar sorozat - 571-572.)
19.50 Harmadik műszak
(amerikai sorozat - 3.)
20.45 Perpatvar
21.45 Maffiózók
(amerikai krimisorozat - 3.)
22.35 Este
(hírműsor)
22.55 Pont hu
23.25 Jogában áll hallgatni
(amerikai krimisorozat - 12.)
0.15 Antenna
0.45 Fókusz (ismétlés)
1.10 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli kiadás
Benne: Faluvilág; Reggeli gondolatok, vallási percek
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
8.55 Riviéra (ismétlés)
9.25 Baba Mama magazin
9.50 Zoom
10.50 Közvetlen ajánlat
11.20 Háló@Világ
Kultúra az Interneten
11.55 Follow me
12.10 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat)
13.00 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 611.)
13.25 A hegyi doktor
(német sorozat - 26-27.)
15.10 Tűzriadó
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 373.)
16.45 A vipera
(mexikói sorozat - 16.)
17.40 Samantha
(venezuelai teleregény - 97.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
Skandinávlottó-sorsolás
19.30 Rosalinda
(mexikói sorozat - 118.)
19.55 Rex felügyelő
(német-osztrák krimisorozat)
20.50 Sentinel - Az őrszem
(amerikai akciófilm-sorozat)
Eszes Elek
21.45 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás; Kenósorsolás
22.30 Vörösök
(amerikai film)
1.50 Háló@Világ
2.25 Vers éjfél után

Duna TV



4.10 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika - Napi műsorajánlat
9.15 Gazdakör (ismétlés)
9.45 Napóra (ismétlés)
10.15 Szomolnok - Smolnik
10.25 Yesterday
(lengyel film, ismétlés)
11.55 Vers
Csukás István: Rövid életem megtoldom
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Pop-sa-rock (ismétlés)
12.50 Heuréka! Megtaláltam! (ismétlés)
13.20 Tele-enciklopédia
13.35 A világ csodái - 2/1.
A bécsi Kunsthistorisches Múzeum
14.15 Világhajó (8.)
Jemen - Kívül palota, belül kalyiba
14.40 Expedíció hét kontinensen át (8.)
Inkák - az utolsó menedék
15.10 Mesélő cégtáblák
15.40 Az élet megpróbáltatásai (4.)
16.30 Szóbazár
17.00 Csillagjel (ismétlés)
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Régiók
19.30 Európai kaleidoszkóp
19.45 Irány a túlsó part (2.)
20.40 Impressziók
(filmetűd)
20.45 Fórum
21.30 Híradó - Sportpercek
22.00 A világkultúrák színterei
22.50 A Föld világa
(német-amerikai-francia sorozat - 12/1.)
Tűzhegyek
23.45 Ustica
(olasz ismeretterjesztő film)
0.10 Sportképek extra
0.35 Híradó
0.40 Vers (ism.)

HBO



6.30 Percy, a parkőr
7.00 Mozi! Mozi! Mozi!
7.30 A sakál árnyéka
9.30 Lázadj!
11.05 Lapics, a kis suszterinas
12.30 Irány a Nyugat!
14.10 Hollywoodi akcióhősök
14.40 Ne törd össze a szívem!
16.20 Varázslatos orrszarvú
17.50 Esthajnalcsillag
20.00 Jerry és Tom
21.40 Alul semmi
23.15 Hófehérke - A terror meséje
0.55 Grammy-előzetes
2.00 Grammy-díjátadás
Élő közvetítés
5.10 Chippendale Show

TV3 (megszűnt)

5.50 Nap-kelte
9.05 Santa Barbara
(amerikai sorozat - 73.)
9.55 Közvetlen ajánlat
10.15 A TV3 műsorajánlata
13.20 Közvetlen ajánlat
13.55 Alice
(amerikai vígjáték, 1990)
15.50 Jövőnéző (ismétlés)
16.20 Cinema
16.50 Melrose Place (13.)
17.40 Űrháború: 2063 (23.)
18.30 Cheers
(amerikai sorozat - 24.)
19.00 Hír3
19.30 Kaliforniába jöttem (16.)
20.00 Én és a te anyád
(amerikai vígjáték, 1983)
21.45 Ügyvédek (13.)
22.35 Hír3 (ismétlés)
23.05 Kisvárosi rejtélyek (18.)
23.55 Cinema (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 2000. február 22. - Kedd

MTV 1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
9.00 Csak ma!
Szórakoztató délelőtti magazin - játékokkal, sztárvendégekkel
Benne:
9.05 A bestia
(brazil sorozat - 75.)
10.00 Jószomszédi csiki-csuki
(német sorozat - 3.)
Ilyen a szerelem
11.10 A Guldenburgok öröksége
(NSZK-sorozat - 29.)
A szép idegen
12.00 Hírmagazin
13.00 Nemzetiségi magazinok
(szerb, német)
13.58 Hírek - Időjárás
14.00 Vivát Benyovszky!
(magyar sorozat - 7.)
A strázsamester
15.05 Monte Cristo grófja
(francia-olasz sorozat - 2.)
16.00 A nagy ho-ho-ho-horgász
(rajzfilmsorozat)
16.10 Meselánc
16.20 Zenelánc
16.40 Két srác, egy csaj meg egy pizzéria
(amerikai sorozat - 2.)
17.05 Ismeretlen Budapest
(sorozat - 3/1.)
17.30 Katolikus krónika
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó - Időjárás
18.15 Théma
18.30 Zöldpont
19.00 Mindent a szerelemért (87.)
19.30 Híradó
19.50 Sporthírek
20.00 Vízi zsaruk
(ausztrál krimisorozat - 51.)
20.50 Telemázli
21.20 Koffer
21.45 Három kívánság klub
22.00 Híradó - Időjárás
22.05 Aktuális
22.30 Szabad verseny
23.00 Föld kenyér nélkül
(spanyol dokumentumfilm)
23.25 Bank utca

MTV 2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
9.05 Zenés TV-színház
Puccini: Angelica nővér
Az opera tévéváltozata
10.00 Az MTV-archívumából
Benne:
10.00 Építette: Ybl Miklós
10.50 Nyitott Stúdió
Gyimesi muzsika
11.00 Kettesben
11.40 Popzenei válogatás
Az elmúlt évek legsikeresebb slágereiből
12.00 Déli harangszó
Utána: Bor és hatalom (56-57.)
13.05 Hírmagazin
13.40 Aktuális
14.00 Évgyűrűk
14.30 Pusztai szél
Zenés tévészínházi játék
A Magyar Televízió és a Kisvárdai Várszínház koprodukciója
15.45 Zenelánc
15.50 Pardon, lehetne kevesebb?
Ismeretterjesztő humoros rajzfilmsorozat az adózásról
16.00 Iskola utca - Tanodu
17.30 Kapás van!
18.00 TS
Dunaferr SE-Pécsi KK
Bajnoki férfi kézilabdamérkőzés
19.40 Esti mese
Rémusz bácsi meséi: Hol van a nyúl nevetőhelye?
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 A madarak élete
(angol ismeretterjesztő filmsorozat (alámondásos)
Párválasztás
21.20 Mézeshetek
(német film)
22.50 Záróra

RTL Klub


6.30 Reggeli
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
9.40 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Vidám show - ebédidőben
Benne:
- Ünnepnaptár
(vallási műsor)
- Kavalkád
(nemzetiségi műsor)
- Recept Klub
12.57 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Celeste
(argentin sorozat - 41.)
14.30 Klip Klub
14.50 Az első csók
(francia tinisorozat - 170.)
Magányos blues
15.15 Második csók
(francia tinisorozat - 184.)
15.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 120.)
16.40 Mire gondolok?
16.45 Esmeralda
(mexikói sorozat - 14.)
17.35 Mire gondolok?
17.40 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 135.)
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
19.20 Üzenet
19.25 Barátok közt
(magyar sorozat - 569-570.)
19.50 Csíííz
20.50 RTL Klub pótszilveszter
Válogatás a szilveszteri műsorból
Benne: Bajor-kabaré
21.25 A szemtanú halála
(amerikai akciófilm)
23.00 Este
(hírműsor)
23.35 Művészbejáró
Tengerészek New Yorkban
(amerikai musical)
1.00 Fókusz (ismétlés)
1.25 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli kiadás
Benne: Faluvilág; Reggeli gondolatok, vallási percek
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ismétlés)
8.55 Riviéra (ismétlés)
9.25 Szőrmentén
9.50 Adrenalin
10.20 Segíts magadon!
10.50 Közvetlen ajánlat
11.45 Airport
(angol dokumentumfilm-sorozat)
12.10 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat)
13.00 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 610.)
13.25 A hegyi doktor
(német sorozat - 24-25.)
15.10 Tűzriadó
(német akciófilm-sorozat)
A négy fenegyerek
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 372.)
16.45 A vipera
(mexikói sorozat - 15.)
17.40 Samantha
(venezuelai teleregény - 96.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Rosalinda
(mexikói sorozat - 117.)
19.55 Forró nyomon
20.50 Miss Pszichozsaru
21.45 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás; Kenósorsolás
22.30 Alvilági játszma
(amerikai akciófilm-sorozat)
23.25 Esküdt ellenségek
(amerikai krimisorozat)
0.20 Háló@Világ
1.05 Vers éjfél után

Duna TV



4.10 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Millenniumi Krónika
9.40 Napóra (ismétlés)
10.10 A színész, a színésznő és a gyerek egy év múlva
(olasz tévéfilm - 2/1.)
11.55 Vers
Bornemisza Péter: Siralmas énnéköm
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.30 Tükör (ismétlés)
13.00 Anziksz (ismétlés)
13.15 Krónika - A 2. magyar hadsereg a Donnál (ismétlés) FF
14.25 Éléskamra
(ismeretterjesztő film)
15.10 Ami igaz, az igaz
15.25 Brúnó kalandjai
(német-ausztrál ifjúsági sorozat - 7.)
15.55 Az élet megpróbáltatásai
(angol ismeretterjesztő sorozat - 12/3.)
Táplálékkeresés
16.45 Gyerekek a nagyvilágból
(francia sorozat)
17.00 Heuréka! Megtaláltam!
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
18.55 Hej, hej, helyes beszéd!
19.00 Gazdakör
19.30 A 20. század 100 híres fotója
19.45 Bakaruhában
(magyar film, 1957)
21.15 Pro Patria
(magyar filmetűd)
21.30 Híradó - Sportpercek
22.00 A fiatal lány
(mexikói film, 1960)
23.35 Híradó
23.40 Vers (ism.)
23.50 Vászonra sikoltott fájdalom
Portréfilm Oláh Maráról

HBO


6.30 A végzet hollywoodi asszonyai
7.00 Babar
7.30 Hollywoodi hétköznapok
9.05 A többarcú K
11.15 Szederkert
11.45 Turbócsapat
13.25 Szorít az idő
14.55 Hollywoodi csemegék
15.20 Mint a királyok
17.00 Róka fogta...
18.25 Hollywoodi hétköznapok
20.00 Dennis Rodman, a Féreg
21.35 Féktelenül 2.
23.40 Igazi szex
0.35 Egy amerikai farkas Párizsban
2.15 Halálkanyar
4.15 Goodbye Amerika

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Santa Barbara (72.)
9.55 Közvetlen ajánlat
10.10 A TV3 műsorajánlata
13.00 Közvetlen ajánlat
13.35 Csoda New Yorkban
(amerikai film)
15.30 Sportváltó (ismétlés)
16.00 Chicago Hope
(amerikai kórházsorozat)
Döntéshelyzetek
16.50 Melrose Place
(amerikai sorozat - 12.)
17.40 Űrháború: 2063
(amerikai sci-fi sorozat - 22.)
18.30 Cheers (23.)
A párbaj folytatódik
19.00 Hír3
19.30 Kaliforniába jöttem (15.)
20.00 Az élvhajhász
(amerikai film, 1990)
21.45 Matlock (51.)
Az örökösnő
22.35 Hir3 (ismétlés)
23.05 Kisvárosi rejtélyek
(amerikai krimisorozat - 17.)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2018. február 20., kedd

Tv műsor - 2000. február 21. - Hétfő

MTV 1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
9.00 Csak ma!
Szórakoztató délelőtti magazin - játékokkal, sztárvendégekkel
Benne:
9.05 A bestia
(brazil sorozat - 74.)
10.00 Jószomszédi csiki-csuki
(német sorozat - 2.)
11.10 A Guldenburgok öröksége
(NSZK-sorozat - 28.)
A hamis végrendelet
12.00 Hírmagazin
13.00 Nemzetiségi magazin
(cigány, szlovák)
13.58 Hírek - Időjárás
14.00 Vivát Benyovszky!
(magyar sorozat - 6.)
Fogságban
15.05 Monte Cristo grófja
(francia-olasz sorozat - 1.)
15.58 Hírek - Időjárás
16.00 Hon-lap
16.30 Két srác, egy csaj meg egy pizzéria
(amerikai sorozat - 1.)
17.00 Magyarország 2000
Kertvárosunk, a Vekerle
17.30 Maradj velünk!
17.35 „Három angyal fejem felett...”
Moldvai népi imádságok
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó - Időjárás
18.15 Théma
18.30 Szerencsepercek
19.00 Mindent a szerelemért
(brazil sorozat - 86.)
19.30 Híradó
19.50 Sporthírek
20.00 112
(bűnügyi magazin)
20.35 Elképesztő övezet
(amerikai krimisorozat - 7.)
21.20 Kettesben
Szilágyi jános Jankovics Marcellal
22.00 Híradó - Időjárás
22.10 Aktuális
22.30 Magyar Szalon
23.00 A végső döntés
(német tévéfilm)
0.05 Bank utca

MTV 2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Naprakész
9.05 „Én semmi nagyot nem csináltam”
9.05 Gőbel Hilda énektanár
10.00 Az MTV archívumából
Benyovszky Móric és a malgasok földje (6.)
Egy magyar világutazó emlékére
10.30 Hölgyválasz
Ernyey Béla műsora
Másság
11.00 11 után
Heltai Péter műsora
11.30 Einblicke (18/5.)
Középfokú németnyelv-tanfolyam
12.00 Déli harangszó
Utána: Szenzáció (52.)
12.50 Anyanyelvi nap
Szószóló
13.00 Hírmagazin
13.30 Mi az ördögöt csinálnak az adómmal?
13.35 Anyanyelvi nap
Táj és nyelv
14.00 Ablak
15.00 Parlamenti Napló
16.00 Iskola utca - Heted7fő
17.30 Úton
18.00 TS
19.10 Szószóló
19.40 Esti mese
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Mic vogmuc
21.30 Beszéljünk a jövőnkről (7.)
21.45 Álmodj a halakkal!
(amerikai film)
23.20 Záróra
Tudósklub 2000

RTL Klub


6.30 Reggeli
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
9.40 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.35 Top Shop
11.30 Delelő
Vidám show - ebédidőben
Benne:
- Ünnepnaptár
(vallási műsor)
- Kavalkád
(nemzetiségi műsor)
- Recept Klub
12.57 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Celeste
(argentin sorozat - 40.)
14.30 Klip Klub
14.50 Az első csók
(francia tinisorozat - 169.)
A jövevény
15.15 Második csók
(francia tinisorozat - 183.)
15.45 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 119.)
16.40 Mire gondolok?
16.45 Esmeralda
(mexikói sorozat - 13.)
17.35 Mire gondolok?
17.40 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 134.)
18.30 Híradó
18.50 Fókusz
19.20 Üzenet
19.25 Barátok közt
(magyar sorozat - 567-568.)
19.50 Sárkányikrek
(hongkongi akció-vígjáték, 1992)
21.35 Helyszíni szemle
(bűnügyi magazin)
22.25 Autómánia
22.55 Este
(hírműsor)
23.10 Neve: Senki
(amerikai kalandfilmsorozat - 12.)
Az élet megint csodaszép
24.00 Országház (ismétlés)
0.30 Fókusz (ismétlés)
0.55 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli kiadás
Benne: Faluvilág; Reggeli gondolatok, vallási percek
6.30 Jó reggelt Magyarország!
(színes hírmagazin)
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
8.55 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat, ism.)
9.25 Ötödik dimenzió
9.50 Ablak Európára
10.20 Autószalon 2000
10.50 Közvetlen ajánlat
11.20 Divat Show
11.45 Állatklinika
12.10 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat)
13.00 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 609.)
13.25 A hegyi doktor
(német sorozat - 22-23.)
15.10 Tűzriadó
(német akciófilm-sorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 371.)
16.45 A vipera
(mexikói sorozat - 14.)
17.40 Samantha
(venezuelai teleregény - 95.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Rosalinda
(mexikói sorozat - 116.)
19.55 A maharadzsa lánya
(olasz-német kalandfilmsorozat)
21.45 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás; Kenósorsolás
22.30 Gól! Gól!! Gól!!!
23.10 Színkép
24.00 Háló@Világ
Kultúra az Interneten
0.35 Vers éjfél után

Duna TV


4.10 Plusz 1 óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.15 Magyar világ (ism.)
9.45 Napóra (ismétlés)
10.30 Emlékképek - régi híradók (ism.)
10.50 Az első lépések
Az elefántcsalád
(angol film)
10.55 Örökség
(angol-kanadai sorozat - 14/6.)
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.50 Vers
Márai Sándor: Halotti beszéd
12.00 Lapozó - Híradó
12.20 Elfeledett tájakon (ism.)
Bereg
12.50 Az Úr tenyerén
Siklód népe és temploma
13.10 Latin-amerikai táncok országos ranglistaversenye (ism.)
14.00 Balfácánok
(szlovák animációs film)
14.10 Szigetvilág (ismétlés)
15.05 Lyukasóra (ismétlés)
15.55 Petőfi Sándor versei
16.25 A magyar koronázási jelvények
17.05 Magyar történelmi arcképcsarnok (ism.)
17.20 Gyerekek a nagyvilágból
(francia sorozat)
17.25 Paddington kalandjai
18.00 Napóra
18.50 Sportképek
20.55 Tükör - Kruzsok
21.30 Híradó - Sportpercek
22.00 Pro Patria
Válogatás Sára Sándor rendezői és operatőri életművéből
- Krónika - A 2. magyar hadsereg a Donnál (10.)
23.00 Pege Aladár dzsessz- és klasszikus koncertje 2/2.
24.00 Híradó
0.05 Vers (ism.)

HBO


6.30 Hollywoodi csemegék
A filmezés fellegvára
7.00 Jó barátok
7.30 Álljon meg a nászmenet!
9.15 A szökevény menyasszony
10.40 Macskák nem táncolhatnak!
12.00 Jelbeszéd
13.30 Szindbád, a tengerész
14.20 Vasmadarak 4.
16.00 A Twister visszavág
17.40 Mozi! Mozi! Mozi!
18.10 Álljon meg a nászmenet!
20.00 Hét év Tibetben
22.15 Halálos terápia
0.10 Fogolyrománc
1.40 Prostituáltak
3.25 Kifutó a semmibe
5.30 Milyen urat szeretne?

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Santa Barbara (71.)
9.55 Közvetlen ajánlat
10.10 A TV3 műsorajánlata
12.30 Közvetlen ajánlat
13.05 Prince Street (ism.)
13.55 Modellügynökség (ismétlés)
15.35 Flipper (ism.)
16.20 Utazás Gasztronómiában (ism.)
16.50 Melrose Place (11.)
Megszegett ígéret
17.40 Űrháború: 2063 (21.)
18.30 Cheers (22.)
Derek, a derék
19.00 Hír3
19.30 Kaliforniába jöttem (14.)
20.00 Vissza Kubába
(amerikai kalandfilm, 1986)
21.45 Ügyvédek (12.)
Rejtegetősdi
22.35 Hír3 (ismétlés)
23.05 Kisvárosi rejtélyek (16.)
23.55 Jövőnéző (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 2000. február 20. - Vasárnap

MTV 1


6.00 Gazdatévé
6.20 „Így szól az Úr!”
6.30 Garfield és barátai
Téli kirándulás
6.55 Vasárnap-sziget
Benne: Szusszantó; Játéka; Zöldkalap; Namiez?; Zenegér
8.40 Beszéljünk a jövőnkről
Balogh János akadémikus műsora - 7.
9.00 Főtér
„Fedezzük fel együtt Magyarországot!”
11.00 tREND
Lakáskultúra, forma és design
11.30 Gaia
Ökológiai filmújság
Isten tenyerén
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 A jövő Magyarországa
12.35 Derült égből egy család
(német sorozat - 7.)
Mazel tov, avagy sok boldogságot
13.25 Blackjack
(angol film)
15.15 Örömhír
A református egyház műsora
15.40 A madarak élete
(angol sorozat - 7.)
Párválasztás
16.35 Emily
(kanadai sorozat - 22.)
17.30 Bűvös hatos
Játékmester: Rózsa György
18.00 Egy-Másért
A Nemzetközi Gyermekmentő Szolgálat műsora
19.00 A Hét
20.00 Slágertévé
21.00 Hovatovább!
Rókusfalvy Pál SHOWrakoztató játéka
22.00 A játékos
(amerikai film)
24.00 11 után
Heltai Péter műsora

MTV 2


6.00 Hrvatska kronika
Horvát nyelvű nemzetiségi magazin
6.25 Ecranul nostru
Román nyelvű nemzetiségi magazin
6.50 Együtt
7.40 Gazdalévé
8.00 Örömhír
8.20 Maradj velünk!
8.25 Hitben s erényben tündökölt
8.40 Katolikus krónika
9.00 Útmutató
Életünk Istenben
9.20 Az Evangéliumi Pünkösdi Közösség múltja és jövője Magyarországon
9.40 Kutya fiókban
(bolgár film)
11.05 Nekem ne lenne hazám?
11.20 Jövő-Menő
11.45 Klip plusz
12.00 Déli harangszó
12.05 T.I.R. (1.)
A potyautas
13.05 Egy csipetnyi Grönland (3/1.)
13.35 Három kívánság klub
14.30 Szentföldi szent helyek üzenete
A sivatagi exodus
14.50 TS
Herz FTC-ASPIT Metz (francia)
Bajnokok Ligája női kézilabda-mérkőzés
Közvetítés a Népligetből
16.35 A Pécsi Szimfonikus Zenekar hangversenye
17.10 Szeszélyes évszakok
18.05 IQ Casino
19.00 TS
Nemzetközi Steffl Öttusa Kupa
20.30 Bűvös hatos
21.00 A Hét
21.55 MM
Melis György
22.00 TS
Benne: Hírek, Totó
22.15 Ally McBeal
(amerikai sorozat - 20.)
23.00 Századfordító magyarok
A történész - Ránki György

RTL Klub


6.30 Ókori harcosok
(amerikai ismeretterjesztő sorozat - 6.)
7.00 Kölyökklub
- Gazvezír
- Hódító hódok
- Ici-pici pók
- A csodatrió
- A mágus
- Tom és Jerry
- Zorro
- Batman
10.15 Papyrus
(francia rajzfilmsorozat - 13.)
10.50 Csőrre töltve
- Frédi és Béni
- Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozatok)
11.25 A mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat - 4.)
11.55 Mire gondolok?
12.00 Történetek a vidráról
(angol természetfilm)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.20 Majd most kiderül!
(amerikai vígjáték)
15.20 2x2 néha sok(k)
(amerikai vígjátéksorozat - 22/22.)
Irány az őserdő
15.50 Pensacola - A név kötelez
(amerikai akciófilm-sorozat - 1.)
Az új parancsnok
16.40 Acapulco akciócsoport
(amerikai akciófilm-sorozat - 20.)
17.35 Félix - Kutyának áll a világ
(német kalandsorozat - 6.)
18.30 Híradó
18.50 Akták
19.08 Üzenet
19.10 Titkok és szerelmek
(mexikói sorozat - 133.)
20.00 Mennybéli pokol
(amerikai akciófilm)
21.35 A hegy fogságában
(amerikai kalandfilm)
23.15 Híradó - Időjárás
23.30 Országház
24.00 Történetek a vidráról (ismétlés)
1.00 Akták (ismétlés)
1.20 Divatklip

TV2



6.00 Reggeli gondolatok
(vallási magazin)
6.30 Állatkert a hátizsákban
Szórakoztatva oktató műsor gyerekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Gólkirály
- Rocky és Bakacsin
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
- Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Animánia
- Dexter laboratóriuma
- Pindúr Pandúr
- Boci és Pipi
- Maszk
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Parker Lewis sohasem veszít
(amerikai ifjúsági sorozat)
11.25 Rinaldo Rinaldini
(német kalandfilmsorozat)
12.10 Mozivarázs
12.40 Anthony Hopkins és az oroszlán
(angol természetfilm)
13.35 A cowboy száz halottja
(olasz western)
15.05 Időzsaru
(amerikai akciófilm-sorozat)
15.55 MacGyver
16.45 Knight Rider Team
(amerikai akciófilm-sorozat)
17.35 Xena
(amerikai fantázia-sorozat)
18.30 Tények
19.00 Napló
Mérlegen a valóság Sváby Andrással
19.55 Ator, a harcoló sas
(amerikai kalandfilm)
21.40 Columbo
(amerikai krimisorozat)
Kettős ütés
23.00 Mókás hekus
(amerikai akciófilm-sorozat)
23.55 Szerelem második vérig
(magyar film)
1.30 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Hírek; Protestáns világ; Postabontás; Magyar Világ; Periszkóp
7.15 Animációs filmek
8.05 Gyerekek a nagyvilágból
8.15 Az időgép
(lengyel sorozat - 12/11.)
8.45 Ludas Matyi
(magyar film, 1950)
10.30 Hej, hej, helyes beszéd!
10.40 Magyar történelmi arcképcsarnok
Zrínyi Ilona
10.55 Mesélő cégtáblák
11.20 Millenniumi Krónika
12.00 Híradó
12.10 Petőfi Sándor bordalai
12.40 Figyelj!!!
Fiatalok műsora
13.15 A csúnya lány
(magyar vígjáték)
14.40 Emlékképek
15.05 Örökség
(sorozat - 6.)
A testvéri szeretet
15.50 Szigetvilág (10/5.)
A megtalált Paradicsom
16.45 Lyukasóra
17.30 Mesefilmek
18.00 Napóra
19.15 Régi idők focija
(magyar vígjáték, 1973)
20.35 Stúdióbeszélgetés a korszakról
21.35 Sportpercek
21.45 Az olasz filmművészet antológiája (3/3.)
22.45 Szépek szépe
(olasz film, 1951) FF
0.35 Pesti lóverseny
0.55 Vers (ism.)

HBO


6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Vissza San Francisco utcáira
8.35 Fránya macska
10.05 Babar - Az evezősverseny
10.30 Mindent a szerelemért
12.00 Merénylet Lincoln ellen
13.35 Kalózok kincse
15.00 Félpénz beszél
16.35 Forrest Gump
18.55 Grammy-előzetes
20.00 Alul semmi
21.35 A 18. angyal
23.05 Jeffrey - Valami más
0.45 Bevetési parancs
2.25 A jövő hóhérai
4.00 Döbbenet
5.40 Hollywoodi akcióhősök

TV3



6.50 Nap-kelte
10.05 Nap-kelte extra
11.00 Közvetlen ajánlat
11.35 Utazás Gasztronómiában
12.05 Ki a főnök? (27.)
Tony, a kerítő
12.35 Flipper
(amerikai kalandsorozat - 17.)
Á szörfös banda
13.30 Tűzoltók
(amerikai sorozat - 7-8.)
15.15 Nikita, a bérgyilkosnő (11-12.)
16.50 Modellügynökség (28-29.)
18.30 Szeleburdi Susan
(amerikai vígjátéksorozat - 12.)
Én, akit senki sem ismer
19.00 Hír3
19.30 Jövőnéző
20.00 Kém Game (8.)
Diplomáciai bonyodalmak
20.50 Prince Street (2.)
Isten áldja Amerikát!
21.40 Végtelen határok (18.)
Én, a robot...
22.30 Alkonyzóna (7.)
23.00 Sportváltó (ismétlés)
23.30 Eleven (ismétlés)


A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek