2018. január 13., szombat

Tv műsor - 1999. szeptember 9. - Csütörtök

MTV 1


5.57 Hajnali gondolatok
6.00 Szabadság tér
9.05 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 47.)
9.35 Thalassa - A tenger magazinja
(sorozat - 30.)
Alain kalifa különleges kalandja
10.05 A pampák királya
(brazil sorozat - 93.)
11.00 Erdészház Falkenauban
(német sorozat - 4.)
Apák és fiúk
11.45 Musica Historica
12.00 Híradó - Időjárás
12.30 Reflektorfényben
Szulák Andrea
13.00 Együtt
14.00 A homok titkai
(brazil sorozat - 94.)
14.35 Specht tanár úr
(német sorozat - 4.)
Forró nyomon
15.30 A Tenkes kapitánya
(kalandfilmsorozat - 4.)
A tőzsér
16.00 Pearl
(amerikai sorozat - 4.)
A csalfa szív
16.25 „Száz vasutat, ezeret...”
A magyar vasutak története
Az aranykor
17.00 Hangszál(l)
17.30 Rabbiavatás
17.50 Körzeti híradók
18.00 Mikrobi
(rajzfilmsorozat)
18.10 Vízipók-csodapók
(rajzfilmsorozat)
18.20 Mézga család
(magyar rajzfilmsorozat - 3.)
A dilibolygó
18.50 Rabszolgasors
(brazil sorozat - 26.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Szomszédok (323.)
20.30 Ki marad a végén?
Taktika és tudás játéka
21.00 Lehetetlen!?
Vendég: Kállai Ferenc
21.50 Kenó
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.30 Tinédzserparti
22.45 Amíg még élünk
(angol sorozat - 29.)
Szigorú diéta

MTV 2


6.00 Szabadság tér
9.00 Emlékezetes operettműsorok (FF)
10.00 Bordal
Szőlőről, borról, emberekről (4.)
Borkultúra
10.25 Magyarország barlangjai (4.)
A barlangok fővárosában
11.00 Száz szál szövétnek
Kósa György tiszteletére
12.00 Bor és hatalom
(katalán sorozat - 183-184., ism.)
13.00 Híradó - Időjárás
13.25 Thalassa - A tenger magazinja (4.)
14.00 Delta 2000
14.25 Háló
14.55 (H)arc-képek
15.30 Zenei utazások
Bejrút
16.00 Tudóra
17.30 Ha felnövök...
(dokumentumfilm-sorozat - 4.)
„Az őszi Hold ünnepén”
18.00 TS
Vízilabda-EB, elődöntő
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Mao elnök - az utolsó császár
21.30 Hárman párban
(amerikai-spanyol film)
23.25 Éjszakai beszélgetés
Mélyvíz

RTL Klub


6.00 Pont hu (ismétlés)
6.30 Reggeli
9.05 Élettér (ismétlés)
9.15 Recept Klub (ismétlés)
9.25 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai (ismétlés)
10.15 Barátok közt (ismétlés)
10.45 Top Shop
11.15 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.10 Paula és Paulina
(mexikói sorozat, ismétlés)
12.55 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Top Shop
13.55 Lili, a virágangyal
14.25 Klip Klub
14.45 Lassie
(amerikai sorozat - 14.)
Egyszer volt...
15.10 Az első csók
(francia tinisorozat - 28.)
A pofon
15.40 Második csók
(francia tinisorozat - 70.)
A gyógyulás
16.10 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat - 21.)
16.55 Mire gondolok?
17.00 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 4.)
Mr. Edwards otthona
17.50 Mire gondolok?
17.55 Paula és Paulina
(mexikói sorozat - 59.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 337-338.)
20.00 Akit Buldózernek hívtak
(olasz vígjáték)
21.45 HírEst
22.30 Láthatatlan préda
(amerikai akciófilm)
0.15 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
0.35 Divatklip

TV2


5.15 Faluvilág
5.25 Reggeli kiadás
6.00 Follow me
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 4.)
8.55 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat - 3., ismétlés)
9.25 Airport - A reptér
(angol dokumentumfilm-sorozat - 1.)
9.50 Kiskedvencek klinikája
10.20 Hurrá, utazunk!
(utazási magazin)
10.50 Közvetlen ajánlat
11.20 Brooklyn híd
(amerikai sorozat - 33.)
11.50 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 255.)
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat - 4.)
13.00 Római vakáció
(amerikai vígjáték)
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 494.)
15.10 Baywatch
(amerikai akciófilm-sorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 256.)
16.45 Kassandra
(venezuelai sorozat - 125.)
17.40 Luz María
(dél-amerikai sorozat - 57.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Marimar
(mexikói sorozat - 126.)
20.00 Osztálytalálkozó
20.50 Forró nyomon
21.45 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Sport
22.30 Sikoly a sötétben
(amerikai film)
0.35 Magyarország holnap
1.10 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Régiók
9.40 Elfeledett tájakon
Az Őrség
10.10 Balfácánok
10.25 Családi per
(olasz film - 2/2.)
11.55 Vers
Páskándi Géza: Bekötött szemmel
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.30 Anziksz (ism.)
12.50 Egy éj Velencében
14.00 1100 év Európa közepén
14.15 Montecristo, a jövő kincses szigete?
15.10 Tele-enciklopédia
(spanyol sorozat - 61.)
Mit kell tudni az emlősök fejlődéséről?
15.35 Mesék a vadonból
(kanadai sorozat - 6/2.)
17.10 Nyelvőrző
17.25 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 A színész, a színésznő és a gyerek egy év múlva
(olasz sorozat - 4/4.)
20.05 Hej, hej, helyes beszéd!
20.10 Váltó
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.25 Sportpercek
21.40 Szubjektív színházi kalauz
„Csehov - Cseresznyéskertek”
21.45 Játéktér
22.15 Országalma
(filmszatíra, 1998)
23.45 Híradó
23.50 Vers (ism.)

HBO


6.30 Jó barátok
7.00 Hollywoodi csemegék
7.30 Hollywoodi akcióhősök
Arnold Schwarzenegger
8.00 Mars a Marsra!
9.35 Otthon, édes...
11.15 Tükröm, tükröm...
13.25 Szökevények
15.05 Tökös tekés
16.55 A hazafi
18.25 Mars a Marsra!
20.00 Fű alatt
21.45 A végzet hollywoodi asszonyai
Kim Basinger
22.15 Megérint a halál
24.00 Visszapassz
2.00 A jaguár
3.45 Halálkanyar
5.45 Sztárközelben
Anthony Hopkins

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Dinasztia
(amerikai sorozat - 102.)
10.55 Video Hits No. 1
15.05 Közvetlen ajánlat
15.35 72 óra
(kulturális ajánlóműsor)
16.00 Chicago Hope
(amerikai sorozat - 24.)
16.45 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 102.)
17.35 Robin Hood legújabb kalandjai
(amerikai sorozat - 13.)
Az arab herceg
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
20.00 Csillagkapu (20.)
Politika
20.50 Selyemgubó 2.
(amerikai sci-fi vígjáték)
22.50 A dumagép
(amerikai vígjátéksorozat - 9.)
Eladó az egész világ
23.20 Hír3 (ismétlés)
23.50 72 óra (ismétlés)

MSat


7.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
7.30 Rocko
8.00 Hé, Arnold!
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Clarissa
11.00 Allegra ablaka
11.30 Euréka vára
12.00 Fecsegő tipegők
12.30 Hé, Arnold!
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Hé, Arnold!
16.30 Rocko
17.00 Jaj, a szörnyek!
17.30 Clarissa
18.00 Kenan és Kel
18.30 Sok hűhó
19.00 Kapásjelző
19.30 Hír-M
20.05 Zsákutca
21.50 Willburi vízesés
23.25 Hír-M
23.55 Kapásjelző (ism.)
0.25 Tipp-top
1.05 Music Box

Szív TV


7.00 Tipp-top (ismétlés)
7.10 Music Box
8.00 Meditációs jóga
Terhestorna
8.40 E hét sztárja 5 percben: Aradszky László
8.45 Music Box
19.00 Lesen (ism.)
20.00 Mágikus srác 2.
(amerikai film)
21.45 E hét sztárja 5 percben: Aradszky László
21.50 Music Box
0.10 Tipp-top
0.35 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése