2018. január 1., hétfő

Tv műsor - 1999. július 11. - Vasárnap

MTV 1


6.30 Gazdaképző
7.00 „Így szól az Úr!”
7.05 Minimanók
7.20 Bicsibocs kalandjai
7.45 A nagyeszű sündisznócska
(bábtévéjáték)
8.10 Triatlon Diákolimpia
8.30 A te mozid
1. Rab ember fiai
(tévéjáték)
2. Villám
(tévéfilm)
10.05 Viráglátogatóban
A Tápió-vidék rejtőzködő csodái
10.25 Tévémagiszter
Közművelődési hetilap (ism.)
11.00 Kis magyar éghajlattan
A meteorológia története Magyarországon
11.30 Púder
Baló Júlia műsora (ism.)
12.00 Hírek - Időjárás
12.10 Szerencsepercek
12.35 Cigányzene a Márványmenyasszony étteremből
12.50 Gazdatévé
Tények, tendenciák, remények
Magazinműsor gazdálkodóknak
13.15 Örömhír
A református egyház műsora
13.45 TS - Forma-1
Angol Nagydíj
16.00 Háló
(riport-dokumentumfilm)
16.35 Helló, világ!
17.30 PoliTour
18.00 Az afrikai vadvilág jövője
(angol dokumentumfilm-sorozat - 3/2.)
Elefántsors
18.50 Teljes napfogyatkozás Magyarországon
(ismeretterjesztő sorozat)
19.00 A Hét
Híradó; Időjárás
20.00 Most próbáljuk meg ezt!
(angol-francia-olasz film)
21.45 Hangszál(l)
22.15 TS
22.45 Gypsy Stars a Thália Színházban
A gyökerektől a 21. századig
23.35 Törzsasztal
Értelmiségi klub a stúdióban
Betlen János műsora

MTV 2


7.20 Műsorismertetés
7.25 Tudóra - felsőfok
9.25 Kánon
10.00 Cimbora óra
11.05 Amőba
Civilizációs kutatás a világűrben
11.25 Zöld béka
Talajvédelem
11.35 Magyarország ma
A rendszer mögött - 3/1.
12.10 Dixie-mix
Blaskó Dixieland Band
12.40 „Mi van a levegőben?”
A parlagfű
13.05 Aranyfüst
15.00 Bíró uram, bíró uram...
15.30 Delta 2000
16.00 Válogatás a Magyar Televízió archívumából
Óriás
17.20 A múzsa csókja
Rosamunda
17.45 Nekem ne lenne hazám?
18.00 Petőfi
(magyar tévéfilmsorozat - 6/3.)
„Sors, nyiss nekem tért...”
18.55 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 144.)
19.40 Döntöttem
Nemzetközi dokumentumfilm-sorozat
Benne: A földönkívüli
(svéd dokumentumfilm)
20.00 A Hét - Híradó
21.00 Herczeg Ferenc: A harmadik testőr
(tévéjáték)
22.15 Századfordító magyarok
„Suttog, beszél, kiált a múlt...”
Beszélgetés Szabó T. Attilával
23.10 MM
Rockenbauer Pál
23.15 Úton
Európa Magazin (ism.)

RTL Klub


6.30 Ez nem boszorkányság!
(francia ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
- Szindbád fantasztikus utazásai
- Zsebsárkányok
- Hódító hódok
- Cicabogarak
- Hé, Arnold!
- Dinódili
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Csőrre töltve
- Superman
- Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.25 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat - 30.)
11.55 Mire gondolok?
12.00 A növények magánélete
(angol természetfilm-sorozat - 4.)
12.55 Mire gondolok?
(telefonos játék)
13.00 Hírek
13.10 Linda
(magyar filmsorozat - 7.)
Rebeka
14.10 Knight Rider
(amerikai sorozat - 82.)
15.05 Nyári vakáció
(angol vígjáték)
16.55 Felszarvazták őfelségét
(francia vígjáték)
18.45 Híradó
19.05 Akták
19.30 Vasárnapi kiadás
20.00 Egyszemélyes hadjárat
(amerikai akciófilm)
21.40 Igaz történetek
A másik asszony
(amerikai film)
23.15 Híradó
23.30 Antenna
Euro-atlanti magazin
24.00 A növények magánélete (ismétlés)
0.50 Akták (ismétlés)
1.10 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli gondolatok
6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Dávid, a törpe
- Cápali és Cápeti
- Rocky és Bakacsin
- Tabaluga
- Kutyavilág
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
- Enigma - a szuperhős
- Kis boszorkányok
10.30 Családi kötelékek
(amerikai vígjátéksorozat)
10.55 Vadnyugati kalandorok
(amerikai western)
12.30 Lacikonyha
12.55 Titokzatos természet
(amerikai kisfilm)
13.40 Hurrá, nyaralunk!
Utazási magazin
14.05 Így készült: a Taxi
14.20 A hegyi doktor
15.10 A bűvész
(amerikai akciófilm-sorozat)
16.10 MacGyver
17.05 A Szuper csapat
(amerikai kalandfilm-sorozat)
Védtelenek
18.05 Mission Impossible - Az akciócsoport
(angol akciófilm-sorozat)
19.00 Napló
Közben: Tények
20.00 Közkívánatra!
1. Con Game - Hamis játék
(német kalandfilm)
2. Lecserél a feleségem
(német film)
3. Feketén fehéren
(német film)
21.50 Knight Rider Team
(amerikai akciófilm-sorozat)
22.50 Gól!! Gól!! Gól!!
24.00 Gerald Moon: Hulla-hopp
(vígjáték)
2.00 Premier
2.30 Vers éjfél után

Duna TV



5.30 Hírek
5.35 Váltó
6.05 Protestáns világ
6.20 Héthatár (ismétlés)
6.50 Postabontás (ism.)
7.15 A varázsvödör (37.)
Időtábla
7.25 Áskál kutya kalandjai
7.40 Zümi, a méhecske
7.45 Tudni akarom - A Nap
7.50 Mikes kandúr
8.00 Asterix, a gall
(francia-belga film)
9.10 Miénk a tér (ismétlés)
10.15 Chaplin, a görkorcsolyázó
(amerikai burleszk) FF
10.30 Fáraók és királyok
(angol sorozat - 3/1.)
Bibliai nyomozás
11.20 Forrásvidék
(honismereti magazin)
11.55 Vers
Áprily Lajos: Kék sugarak
12.00 Hírek
12.10 Helikon (ismétlés)
12.25 A meseautó
(magyar film)
14.00 Élő forrás
14.30 Régi híradók
14.50 Sportképek
17.00 Dunatáj
17.30 Mesefilmek
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó
19.15 A Noszty fiú esete Tóth Marival
(magyar játékfilm)
20.50 Stúdióbeszélgetés a korszakról
21.50 Genézis - Vasárnap
(magyar filmetűd)
22.00 Maratoni koncert ’99
Gála a Zeneakadémián 2.
22.55 Pesti lóverseny
23.20 Fáraóhadsereg
(amerikai film, 1995)
0.55 Vers (ism.)

HBO



6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
6.55 A felszín alatt
8.30 Gridlock
10.05 Babar - Koncert két zongorára
10.35 Eddie
12.20 Spice World
13.55 Mediterraneo
15.40 Kóklerek
17.35 Nicsak, ki beszél most!
19.10 Melrose Place
20.00 Legbelső félelem
22.10 A játék neve halál
23.35 Sugar Hill
1.40 Barb Wire
3.15 Halálos örvény
4.45 Kőbe zárt halál

TV3



6.50 Nap-kelte
10.05 Nap-kelte extra
10.55 Utazás Gasztronómiában
11.25 Jövőnéző
11.50 A rejtelmes sziget (30-31.)
12.40 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai (12.)
16.30 Flipper, a delfin (22.)
14.20 Életmentő járőr (4.)
15.05 Az Angyal
(angol sorozat - 32.)
A hagyaték
15.55 Sherlock Holmes (32.)
16.50 Melrose Place (125-126.)
18.30 Hír3
19.00 Roseanne
19.30 MASH
20.00 A kulcsember (16.)
20.55 Vadnyugati fejvadász (7.)
21.50 Végtelen határok (45.)
22.45 Alkonyzóna (75.)
23.15 Jövőnéző (ism.)
23.45 Eleven (ism.)
0.25 Video Hits No. 1

MSat


1.55 Music Box
7.00 Nickelodeon
Hé, Arnold!
7.30 Rocko
8.00 Jaj, a szörnyek!
8.30 Pete és kis Pete
9.00 Macseb
9.30 Ren és Stimpy showműsora
10.00 A titkos templom legendái
10.30 Global Guts
11.00 Kenan és Kel
11.30 Hódító hódok
12.00 Rocko
12.30 Jaj, a szörnyek!
13.00 Hé, Arnold!
13.30 Sok hűhó
14.00 Clarissa
14.30 Pete és kis Pete
15.00 KaBlam!
15.30 Global Guts
16.00 Hé, Arnold!
16.30 Fecsegő tipegők
17.00 Hódító hódok
17.30 Allen Strange utazása
18.00 Kenan és Kel
18.30 Clarissa
19.00 Bulivonal
19.30 Hír-M
20.00 Mágikus srác 1.
(amerikai film, ism.)
21.50 Belső erő
23.25 Hír-M (ismétlés)
23.55 Bulivonal
0.55 Music Box

Szív TV


6.50 Tipp-top
7.00 Music Box
8.00 Terhestorna
Lazítson Cindy Crawforddal
8.40 Music Box
13.30 Beny Hill csodái
14.10 Music Box
17.30 Tükörben
18.00 Élet és design
18.30 Ringen belül
18.30 Élet és design
19.00 Hívd Andreát!
20.00 Buck és a mágikus karperec
(amerikai film)
21.30 Egy páholyban Benkő Dániellel
22.00 Tükörben (ism.)
22.30 Music Box
0.10 Tipp-top
0.35 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése