1999. július 10., szombat

Tv műsor - 1999. július 10. - Szombat

MTV 1


6.00 Aranyfüst
8.00 Hol-mi?
8.30 Jó reggelt adj, Istenem!
8.40 Útipoggyász
Filmek, sorsok, viták kamaszoknak
8.40 Pityke
(magyar rajzfilmsorozat, ism.)
8.45 Radír
A névtelen levél (ism.)
9.05 Útravaló (ism.)
9.40 Ki tud róluk?
Rick Nóra és dr. Hatiasvili Nodar filmje (ism.)
10.30 Tizenhat
(svéd ifjúsági sorozat - 8/6.)
11.05 Nostromo
(angol sorozat - 6/3.)
12.00 Hírek - Időjárás
12.05 Euro-percek
12.15 Tövismadarak - A hiányzó évek
(amerikai sorozat - 2.)
13.05 Válaszolunk a nézők telefonjaira
13.45 TS - Forma-1
Angol Nagydíj
Időmérő edzés
Közvetítés Silverstone-ból
15.05 Csillagok égen és földön
15.50 Delta 2000
16.20 A Századunk - Műhelyéből - 3.
16.40 A levegőóceán titkai
(amerikai sorozat - 13/12.)
A légköri hőerőgép
17.10 Magyarok a világ filmgyártásában - Pogány Gábor
Válik a férfi
(amerikai tévéfilm)
18.25 Teljes napfogyatkozás Magyarországon
18.30 Ki marad a végén?
19.00 Lottóshow
19.20 Európai időjárási körkép
19.25 Mindig tartson velünk!
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Szeszélyes évszakok
21.00 A néma szemtanú
(angol sorozat)
Korai halál 1-2.
22.50 Nagy Feró és az „Ős Bikini” koncertje

MTV 2


6.00 Aranyfüst
8.00 Gazdaképző - Gazdatévé (ism.)
9.00 Aktuális (ismétlés)
9.30 Európa ablak
Window on Europe
Ismétlések angol felirattal
11.30 Az MTV Gyermekszínháza bemutatja
Szakonyi Gábor: Kardok, kalodák
Jelenetek a kuruc korból, két részben
13.50 A magyar irodalom képes története (45.)
14.20 Vasárnapi muzsika - hétközben
15.15 Família Kft.
Régi szerelem (ism.)
15.40 Magyar műemlékek
A magyar tudomány palotája
16.15 A bomlás virágai
17.00 Szellők szárnyán...
17.30 Közelkép
18.00 Itt ARTunk
18.30 Rosszcsont kalandjai
19.00 Dhrama és Greg, avagy kettőn áll a vásár (20.)
19.30 Mesetár
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 XVIII. Országos Színházi Találkozó
21.10 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat - 50.)
A csapda
22.00 Mosoly a javából!
Ligeti legenda - 2/2.
23.00 Szabad verseny (ism.)

RTL Klub



6.30 Bibliai kalandok (ismétlés)
7.00 Kölyökklub
Szindbád fantasztikus utazásai; Zsebsárkányok; Hódító hódok; Cicabogarak; Hé, Arnold!; Dinódili
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Csőrre töltve
Szilveszter és Csőrike kalandjai; Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.25 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat - 29.)
11.55 Mire gondolok?
12.00 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
12.50 RTL Klub Road Show
Pécsen és Baján
12.55 Mire gondolok?
(telefonos játék)
13.00 Hírek
13.10 Kedvenc magazin
(kisállattartók magazinja)
13.40 Texas ördöge
(amerikai westernkomédia)
15.30 A nagy koppanás
(amerikai kalandfilm)
17.05 Kung-fu
(amerikai sorozat - 31.)
17.55 Mortal Kombat Conquest
(amerikai akciófilm-sorozat - 13.)
A hüllők nemzetsége
18.45 Híradó
19.05 Fókusz plusz
19.30 Galla-mappa
20.00 Feketeszakáll szelleme
(amerikai vígjáték)
21.50 Dupla csavar
(amerikai thriller)
23.20 Nem vagyok szörnyeteg
Portréfilm Alfred Hitchcockról
0.10 Híradó - Időjárás
0.25 Nikita, a bérgyilkosnő
(amerikai akciófilm-sorozat - 20.)
A betolakodó
1.15 Fókusz plusz (ismétlés)
1.40 Divatklip

TV2


6.00 Gyökereink
6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
Dávid, a törpe; Káposztafalva lakói; Rocky és Bakacsin; Urmel; Sandokan; Blinky Bill; Rémecskék kicsiny boltja; Szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
10.00 Az ifjú Superman kalandjai
(amerikai kalandfilm-sorozat - 15.)
10.30 Egy úr az űrből
(amerikai vígjátéksorozat)
11.00 Gimidili
(amerikai ifjúsági vígjátéksorozat)
11.25 Partytévé
Zene, film, sztárok, receptek - csak fiataloknak
12.25 Slágerlista
12.55 Madison
(amerikai ifjúsági sorozat)
13.20 Miért éppen Alaszka?
(amerikai sorozat)
14.15 A cirkusznak mennie kell
(amerikai zenés vígjáték)
16.05 A nagy hazárdőr visszatér
(amerikai western - 2/1.)
18.00 Szerelem első látásra
18.30 Tények
19.00 Herkules
(amerikai fantáziasorozat)
A félszemű szeme
20.00 Csapásra készen
(amerikai akciófilm)
21.55 Stephen King: A rémkoppantók
(amerikai thriller - 2/2.)
23.45 Meghökkentő találkozások
(amerikai sorozat)
0.15 Testek vonzásában
(amerikai erotikus film)

Duna TV


5.30 Hírek
5.35 Gazdakör (ism.)
6.05 Régiók
6.35 Szegletkő (ism.)
7.05 Hírek
7.15 Összkép
7.50 Tesz-vesz város
8.10 A kis medvebocs (1.)
- Tudni akarom
8.30 Nyelvőrző (ismétlés)
8.45 Csillagjel
9.15 Magyar történelmi arcképcsarnok - Werbőczy István
9.30 Zengő ábécé
9.40 Ami igaz, az igaz
10.00 Tarkabarka
11.00 Hogyan készülnek?
11.20 Himalája (13/2.)
11.55 Vers
Jánosy István: Gyenes
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Protestáns világ
12.35 Postabontás
12.50 Muzsika-szó
13.20 Anziksz
13.40 Az angyalok is esznek babot
15.40 Tudni akarom
15.55 A képregény regénye
(belga ismeretterjesztő film)
16.50 Kedves
17.25 Rupert maci kalandjai
18.00 Híradó
18.20 Tálentum
18.50 Minden vasárnap
Tánc-etűd
19.00 A bírónő dossziéi
(francia tévéfilmsorozat - 4/4.)
20.35 Chaplin, a kellékes
(amerikai burleszk)
21.00 Híradó
21.40 A négy évszak meséi - A nyár meséje
23.30 Híradó
23.40 Vers (ism.)
23.45 Simone de Beauvoire gyermekei (ismétlés)

HBO


6.30 Vértestvérek
8.00 A Cherokee kölyök
9.30 A 3 ninja nem hagyja magát
11.00 Melrose Place
11.45 Csillagvirágok
13.20 Álnokok és elnökök
15.05 Twist Olivér
16.40 A zsaru családja 2.
18.15 Boszorkányok pedig léteznek
20.00 Acélzsaru
21.35 Mennyi? 30!
22.10 Hatalmas Aphrodité
23.45 Sliver
1.30 Sekély sírhant
3.05 Acélzsaru
4.45 Repülő erőd

TV3


6.50 Nap-kelte
10.05 Nap-kelte extra
10.55 Bír-lak (6.)
11.25 Cinema (ismétlés)
11.55 A rejtelmes sziget (28-29.)
12.45 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai (11.)
13.35 Flipper, a delfin (21.)
14.25 Életmentő járőr (3.)
15.10 Denver, az utolsó dinoszaurusz (8-9.)
16.00 Az ezüst kiscsikó (6.)
16.25 A hóbortos Twist család (6.)
16.50 Beverly Hills 90210 (159-160.)
18.30 Hír3
19.00 Roseanne (21.)
A halál és a baklava
19.25 MASH
19.50 A kulcsember (15.)
20.40 Vadnyugati fejvadász (6.)
21.30 A rózsák háborúja
23.40 Végtelen határok (44.)
0.30 Eleven

MSat


0.55 Music Box
7.00 Nickelodeon
Hé, Arnold!
7.30 Rocko
8.00 Jaj, a szörnyek!
8.30 Pete és kis Pete
9.00 KaBlam!
9.30 Ren és Stimpy showműsora
10.00 A titkos templom legendái
10.30 Global Guts
11.00 Sok hűhó
11.30 Fecsegő tipegők
12.00 Rocko
12.30 Jaj, a szörnyek!
13.00 Hé, Arnold!
13.30 Kenan és Kel
14.00 Clarissa
14.30 Pete és kis Pete
15.00 Hódító hódok
15.30 Global Guts
16.00 Hé, Arnold!
16.30 Fecsegő tipegők
17.00 Macseb
17.30 Allen Strange utazása
18.00 Kenan és Kel
18.30 Pete és kis Pete
19.00 Ugródeszka
19.30 Hír-M
20.00 Vahur
20.30 Mágikus srác 2.
(amerikai film)
22.20 Nagybácsim a földönkívüli
(amerikai film)
23.55 Hír-M (ism.)
0.25 Vahur (ism.)
0.55 Ugródeszka (ism.)

Szív TV


6.50 Tipp-top
7.00 Music Box
8.00 Meditációs jóga
Testszépítés Bíró Icával
8.40 Music Box
19.00 A 21. század sportjai
19.30 Hívd Andreát! (ismétlés)
20.00 Celeste
21.00 Ártatlan megszállottság
(amerikai krimi)
22.30 Music Box
0.10 Tipp-top
0.35 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése