2018. január 4., csütörtök

Tv műsor - 1999. augusztus 8. - Vasárnap

MTV 1


6.30 Gazdaképző
7.00 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.05 Varázsvilág
(finn rajzfilmsorozat)
7.15 Minimanók
(kanadai rajzfilmsorozat)
7.30 Bicsibocs kalandjai
(brit rajzfilmsorozat)
7.55 Állatmesék
(bábjáték)
8.20 A te mozid
1. Bach Arnstadtban
(tévéfilm, 1975)
2. Csaló az üveghegyen
(zenés mesejáték, 1977)
9.55 Tévémagiszter
Közművelődési hetilap
10.55 „Ajándék a nemzetnek”
100 (fény)évnyi tudomány - 3/3.
11.30 Púder
Vendég: Udvaros Dorottya
12.00 Hírek - Időjárás
12.10 Szerencsepercek
12.40 Aki nem tudott búcsúzni
Erőss Béla nótáiból
13.10 Gazdatévé
13.50 Szieszta
Pillangóval az ég felé
(francia-olasz-svájci film, 1992)
15.35 Örömhír
A református egyház műsora
16.00 Háló
(riport-dokumentumfilm)
16.35 Helló, világ!
Turisztikai magazin, ismétlő válogatás
17.25 PoliTour
Az MTV világjáró mozaikja
18.00 Egy erdő élete
(angol dokumentumfilm)
18.50 Teljes napfogyatkozás Magyarországon
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 A felső tízezer
(amerikai tévéfilm - 2/1.)
21.35 Hangszál(l)
Zenei vetélkedő sztárvendéggel
22.00 Mustra
Mozgóképmagazin
22.30 TS
Műsorvezető: Egri Viktor

MTV 2

7.25 Tudóra - felsőfok
A tudás és a tudomány órái
9.25 Kánon
Vallás és kultúra
A váci püspökség története
10.00 Cimbora óra
11.05 Nincs határ
Segélykoncert
Közvetítés felvételről a Budapest Sportcsarnokból
13.00 Aranyfüst (ismétlés)
14.50 Nóták
Miklóssy József nótafelvételeiből
15.20 Delta 2000
Tudományos híradó
15.50 Villanyvonat
(tévéfilm, 1985)
17.15 Ez nem volt egy Amerika
Kabaréműsor  Görög  László írásaiból
18.25 Körző
Közép-európai kulturális magazin
18.55 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 147.)
19.40 Döntöttem - Útközben
(magyar dokumentumfilm)
20.00 A Hét - Híradó
21.00 Napos oldal
22.25 Századfordító magyarok
Dienes Valéria (1879-1978)
23.30 MM - Bay Béla
23.40 Úton
(európa-magazin)

RTL Klub


6.30 Ez nem boszorkányság!
(francia ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
- Süsü,a sárkány
- Zsebsárkányok
- Űrdinkák
- Cicabogarak
- Hé, Arnold!
- Dinódili
(rajzfilmsorozatok)
10.55 Csőrre töltve
- Frédi és Béni
- Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.25 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat - 38.)
11.55 Mire gondolok?
(telefonos játék)
12.00 Amate - A nagy fügefa
(angol természetfilm)
12.55 Mire gondolok?
(telefonos játék)
13.00 Hírek
13.10 Knight Rider
(amerikai filmsorozat - 86.)
14.05 Két tojás száz bajt csinál
(amerikai vígjáték)
15.40 Linda
(magyar filmsorozat - 11.)
Víziszony
17.00 Őrangyalok
(olasz vígjátéksorozat - 2.)
Égből pottyant szerencse
18.45 Híradó
19.05 Akták
(közéleti magazin)
19.30 Vasárnapi kiadás
(magazin)
20.00 A félelem hálójában
(amerikai akciófilm)
21.40 Igaz történetek
Tévedés
(amerikai film - 2/2.)
23.15 Híradó - Időjárás
23.30 Antenna
(euro-atlanti magazin)
24.00 Amate - A nagy fügefa
(angol természetfilm, ismétlés)
0.50 Akták (ismétlés)
1.10 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli gondolatok
6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Bölcs törpék a világ körül
- Cápali és Cápeti
- Rocky és Bakacsin
- Tabaluga
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
- Enigma - a szuperhős
(rajzfilmsorozatok)
9.35 Családi kötelékek
(amerikai vígjátéksorozat)
10.00 Enola gay
(amerikai kalandfilm)
12.35 Lacikonyha
13.00 Titokzatos természet
(angol dokumentumfilm)
13.50 Hurrá, utazunk!
(utazási magazin)
Santorini
14.20 A hegyi doktor
(német sorozat)
A bojkott
15.10 A bűvész
(amerikai akciófilm-sorozat)
16.10 MacGyver
(amerikai bűnügyi sorozat)
17.05 A Szuper csapat
(amerikai kalandfilmsorozat)
18.05 Mission Impossible - Az akciócsoport
(angol akciófilm-sorozat)
19.00 Napló
Közben: Tények
20.00 A francia kalóz szeretője
(amerikai kalandfilm)
21.55 Knight Rider Team
(amerikai akciósorozat)
22.55 Gól!! Gól!! Gól!!
24.00 Ön is lehet gyilkos
(magyar vígjáték)
2.10 Premier
2.35 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Hírek
5.35 Váltó
6.05 Protestáns világ (ism.)
6.20 Héthatár (ismétlés)
6.50 Postabontás (ism.)
7.15 Mi magunk és egyéb állatfajták
(kanadai ismeretterjesztő sorozat - 12/4.)
Gondolkodó állatok
7.40 Ali Baba
(olasz animációs film)
8.55 Áskál kutya kalandjai
(német-angol sorozat - 5.)
9.10 Miénk a tér (ismétlés)
10.15 Az ókor csodái
(olasz ismeretterjesztő sorozat)
Hireapolis
10.40 Remigius Geyling
(osztrák dokumentumfilm)
11.20 Forrásvidék
(honismereti magazin)
11.55 Vers
Dsida Jenő: Tükör előtt
12.00 Hírek
12.10 Helikon (ismétlés)
12.30 Gazdátlan asszony
(magyar film, 1944) FF
13.45 Tudni akarom
(román animációs film)
A filmfelvevőgép
13.55 Élő forrás
14.25 Emlékképek - Régi híradók
14.50 Sportképek
17.00 Lakáskulcs
17.30 Mesefilmek
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó - Sportpercek
19.15 Bakaruhában
(magyar film, 1957)
20.45 Stúdióbeszélgetés a korszakról
21.50 A hónap koncertje
Maratoni koncert '99
Gála a Szent Gellért-plébánia-templomban
22.30 A mi fiaink
(amerikai film, ismétlés)
24.00 Pesti lóverseny
0.20 Vers (ism.)

HBO


6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Ha az igazság fáj
8.35 Álmatlanságaim hercege
10.05 Babar - Nehéz napok az iskolában
10.30 Segítség, karácsony!
12.10 A tó titka
13.55 Egy kölyök Aladdin udvarában
15.25 Egyedül nem megy
17.05 Az ötödik elem
19.10 Melrose Place
20.00 Összeesküvés-elmélet
22.15 Mint az árnyék
23.55 A holló 2.
1.25 Charlot és Charlotte 1.
2.20 Egy hölgy arcképe

TV3


6.50 Nap-kelte
10.05 Nap-kelte extra
10.55 Utazás Gasztronómiában
11.25 Jövőnéző
11.50 Bír-lak (11.)
12.15 Alf (1.)
12.40 Lois és Clark: Superman legújabb kalandjai (20.)
13.25 Flipper, a delfin
14.20 Életmentő járőr (12.)
15.05 Az Angyal (36.)
A halál napja
15.55 Sherlock Holmes (36.)
16.50 Melrose Place (133-134.)
18.30 Hír3
19.00 Roseanne (30.)
19.25 MASH (26.)
19.50 Wolf
(amerikai krimisorozat, bemutatkozó rész)
21.35 Vadnyugati fejvadász (15.)
22.25 Végtelen határok (54.)
23.20 Alkonyzóna (79.)
23.50 Jövőnéző (ism.)
0.20 Eleven (ism.)
1.00 Video Hits No. 1

MSat


7.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
7.30 Jaj, a szörnyek!
8.00 Rocko
8.30 Hé, Arnold!
9.00 Macseb
9.30 KaBlam!
10.00 A titkos templom legendái
10.30 Global Guts
11.00 Kenan és Kel
11.30 Hódító hódok
12.00 Jaj, a szörnyek!
12.30 Rocko
13.00 Hé, Arnold!
13.30 Sok hűhó
14.00 Clarissa
14.30 Pete és kis Pete
15.00 KaBlam!
15.30 Global Guts
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 Jaj, a szörnyek!
17.00 Hódító hódok
17.30 A Thornberry család
18.00 Hé, Arnold!
18.30 Allen Strange utazása
19.00 Magasfeszültség
19.30 Hír-M
19.55 Kereskedelmi műsor
20.00 Lappangó tűz
(amerikai akciófilm, ism.)
21.30 Kereskedelmi műsor
21.45 A veszélyes
(amerikai akciófilm, ism.)
23.25 Hír-M (ism.)
23.55 Sztárok civilben (ism.)

Szív TV


6.50 Tipp-top
7.00 Music Box
8.00 Terhestorna
8.40 Music Box
13.30 Benny Hinn csodái
14.10 Music Box
17.30 Tükörben
18.00 Élet és design
18.30 Ringen belül
19.30 Hívd Andreát!
20.00 Küzdelem törvényen kívül
(amerikai karatefilm, ism.)
21.30 Egy páholyban Benkő Dániellel
22.00 Tükörben
22.30 Music Box
0.10 Tipp-Top
0.35 Music Box

ATV

24.00 Képes magazin
18.00 Műsorajánlat, hírek
18.05 Csillagszem
19.10 Magyar mesék
19.15 Esti lazító torna
19.20 Érdekességek a nagyvilágból
20.00 Film
21.55 Lapszemle
22.00 Pop-sport
23.00 Valóságos csodák (ism.)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése