1999. augusztus 7., szombat

Tv műsor - 1999. augusztus 7. - Szombat

MTV 1


6.00 Aranyfüst - avagy: Mit üzen a múlt?
Benne: 6.05: Határtól határig
8.00 Hol-mi?
Ifjúsági szolgáltató magazin
8.30 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.40-11.10 Útipoggyász
Filmek, sorsok, viták kamaszoknak
8.40 Pityke
(magyar rajzfilmsorozat)
8.45 A Nap
(sorozat - 4.)
Az élet Új Nap?
9.00 Szókimondó (ismétlés)
10.05 Grant kapitány gyermekei
(szovjet sorozat - 2.)
A 37. szélességi kör
11.15 Csillagok égen és földön
(amerikai sorozat)
Alice Faye - sztár a szomszédból
12.00 Hírek - Időjárás
12.05 Euro-percek
12.15 Visszatérés Édenbe
(ausztrál sorozat - 3.)
13.05 Pannon enciklopédia
Magyar műemlékvédelmi körkép
14.00 Hitchcock nyomában
Amerikai fogócska
(amerikai film, 1963)
16.00 Delta 2000
Tudományos híradó
16.30 A Századunk Műhelyéből
Bokor Péter és Hanák Gábor filmje - 7.
16.55 Taljánok Csizmaországban
(riport-dokumentumfilm)
Toscana
17.30 Zeneszombat - válogatás
18.25 Teljes napfogyatkozás Magyarországon
18.30 Ki marad a végén?
Taktika és tudás játéka
19.00 Lottóshow
19.20 Európai időjárás
19.25 Teljes napfogyatkozás Magyarországon
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Szeszélyes évszakok
(szórakoztató magazin)
21.00 A néma szemtanú
(angol sorozat - 15.)
Barátok 2/1-2.
22.40 Kenó
22.45 Tabán-koncert '99

MTV 2


6.00 Aranyfüst
8.00 Gazdaképző
8.30 Gazdatévé (ismétlés)
9.00 Aktuális (ismétlés)
9.30 Európa-ablak
11.30: Gyerekeknek!
11.30 Harry és még egy jómadár
(angol ifjúsági filmsorozat - 2.)
Marguarite
11.55 Az MTV Gyermekszínháza
Szépek Szépe
Mesejáték két részben
A Békés megyei Jókai Színház előadása, felvételről (1977)
13.35 A magyar irodalom képes története (49.)
14.10 A kis vadóc
(dán film)
15.35 Cirka-firka
16.05 Gaia
Ökológiai filmújság
16.35 Történelmi képeskönyvünk - Lengyelországból (4/1.)
Királyok és kolostorok
17.00 A gépi zenekar
17.30 Kézfogás
18.00 IttARTunk
18.30 Rosszcsont kalandjai (18.)
Az ásás szenvedélyének rabja
19.00 Liszt Ferenc
(sorozat - 4.)
A náluk hatalmasabb Isten
19.30 Mesetár
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Lyukasóra
Mészöly Dezső műsora
21.15 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat - 51.)
A szemtanú
22.05 Uborka
22.25 Szatelit
23.00 Publikum

RTL Klub


6.30 Bibliai kalandok (ismétlés)
7.00 Kölyökklub
- Süsü,a sárkány
- Zsebsárkányok
- Űrdinkák
- Cicabogarak
- Hé, Arnold!
- Dinódili
(rajzfilmsorozatok)
10.45 Csőrre töltve
- Szilveszter és Csőrike kalandjai
- Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.15 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat - 37.)
11.40 Mire gondolok?
(telefonos játék)
11.45 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
12.45 RTL Klub Road Show
Győrben és Komáromban
12.55 Mire gondolok?
(telefonos játék)
13.00 Hírek
13.10 Kedvenc magazin
(kisállattartók magazinja)
13.40 Kaleidoszkóp
(angol kalandfilm)
15.25 A marseille-i szerződés
(angol krimi)
16.55 Így készült: Csúcsformában
(werkfilm)
17.05 Kung-fu
(amerikai sorozat - 35.)
17.55 Mortal Kombat Conquest
(amerikai akciósorozat - 17.)
Az örök élet átka
18.45 Híradó
19.05 Fókusz plusz
19.35 Galla-mappa
Briliáns konferanszok, frappáns reklámfilmek
20.00 Szupermozi
Cisco Kid
(amerikai vígjáték)
21.40 A kíméletlen
(francia akciófilm)
23.45 Híradó - Időjárás
24.00 Gengszterfilm rockfesztivál 1-2.
Közvetítés felvételről
0.55 Fókusz plusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.15 Divatklip

TV2


6.00 Gyökereink
(nemzetiségi magazin)
6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Rocky és Bakacsin
- Urmel
- Bölcs törpék a világ körül
- Sandokan
- Rémecskék kicsiny boltja
- Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
10.00 Az ifjú Superman kalandjai
(amerikai kalandfilmsorozat - 18.)
10.30 Egy úr az űrből
(amerikai vígjátéksorozat)
11.00 Gimidili
(amerikai ifjúsági sorozat)
11.25 Partytévé
Zene, film, sztárok, receptek - csak fiataloknak
12.25 Slágerlista
12.55 Madison
(amerikai ifjúsági sorozat)
13.20 Miért éppen Alaszka?
(amerikai sorozat)
14.10 Sógun
(amerikai kalandfilmsorozat - 3.)
15.55 Rio Lobo
(amerikai western)
18.00 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Herkules
(amerikai fantáziasorozat)
Ahogy leszáll a sötétség
20.00 48 óra
(amerikai akcióvígjáték)
21.45 Halálos játékok
(amerikai akciófilm)
23.25 Meghökkentő találkozások
(amerikai sorozat)
24.00 Álmok mestere
(amerikai erotikus film)

Duna TV


5.30 Hírek
5.35 Gazdakör (ismétlés)
6.05 Régiók (ismétlés)
6.35 Szegletkő (ismétlés)
7.05 Hírek - Reggeli muzsika
7.20 Összkép (ismétlés)
7.50 Rozsnyó
(magyar ismeretterjesztő kisfilm)
8.20 Animációs filmek gyerekeknek
A kis medvebocs (ism.)
8.30 Zümi, a méhecske
8.35 Nyelvőrző (ismétlés)
8.50 Csillagjel
9.20 Magyar történelmi arcképcsarnok
Kanizsai Dorottya
9.35 Zengő ábécé
9.45 Ami igaz, az igaz
10.00 Tarkabarka
11.00 Bolondos ládafiák - nagy nevettetők
Chaplin, az ősember
(amerikai burleszk)
11.15 Tudni akarom - A só
(román animációs film)
11.25 Himalája (6.)
Bhutan, az égi birodalom
11.55 Vers
Bella István: Testamentum
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Protestáns világ
12.35 Postabontás
12.50 Muzsika-szó
13.20 Anziksz - Berhida
13.35 A Kormorán-zátony amforái
(magyar ismeretterjesztő film)
14.05 Őrangyalok
(olasz film - 4.)
Kalandos főidet érés
15.45 Egyszer volt... a monéta
A pénz története
(angol ismeretterjesztő film)
16.40 Kedves
17.10 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Tálentum
Köteles István festőművész
18.55 Jó reggelt, búbánat!
(francia film, 1995)
20.30 Ifjú muzsikusok mesterfokon
(holland koncertfilm - 5/3.)
Courtney Pine-nal találkozik Kevin Bout
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 A „nap”
(amerikai film - 2/2.)
23.10 Híradó
23.20 Vers (ism.)
23.35 Az éjszaka filmje
Storyville
(amerikai thriller, 1992)

HBO



6.30 Kiszámolós
7.50 Harc a másodpercekért
9.35 Tengeralattjáró akadémia
11.00 Melrose Place
13.25 Csalimadarak
16.30 I.Q. - A szerelem relatív
18.10 Az árnyékfeleség
20.00 Spinédzserek
21.35 Mennyi? 30!
22.10 Tűz a mélyben
23.55 Kongó
1.40 Rossz vér
3.10 Spinédzserek
4.45 A félelem országútján
(amerikai thriller)

TV3


6.50 Nap-kelte
10.05 Nap-kelte extra
10.55 Bír-lak (10.)
11.25 Cinema (ism.)
11.55 A rejtelmes sziget (43-44.)
12.45 Lois és Clark: Superman legújabb kalandjai (19.)
13.35 Flipper, a delfin (29.)
14.25 Életmentő járőr (11.)
15.10 Denver, az utolsó dinoszaurusz (16-17.)
16.00 Az ezüst kiscsikó (10.)
16.25 A hóbortos Twist család (10.)
16.50 Beverly Hills 90210 (167-168.)
18.30 Hír3
19.00 Roseanne (29.)
Férfinépség
19.25 MASH (25.)
Egységben a kétség
19.50 A kulcsember (23.)
A végzet asszonyai
20.40 Vadnyugati fejvadász (14.)
21.30 Agatha Christie: Tükrökkel csinálják
(amerikai krimi)
23.15 Végtelen határok (53.)
0.10 Eleven (ism.)
0.50 Video Hits No. 1

MSat


7.00 Nickelodeon
Fecsegő  tipegők
7.30 Jaj, a szörnyek!
8.00 Rocko
8.30 Hé, Arnold!
9.00 KaBlam!
9.30 Pete és kis Pete
10.00 A titkos templom legendái
10.30 Global Guts
11.00 Sok hűhó
11.30 Fecsegő tipegők
12.00 Jaj, a szörnyek!
12.30 Rocko
13.00 Hé, Arnold!
13.30 Kenan és Kel
14.00 Clarissa
14.30 Pete és kis Pete
15.00 A titkos templom legendái
15.30 Global Guts
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 Jaj, a szörnyek!
17.00 Macseb
17.30 A Thornberry család
18.00 Hé, Arnold!
18.30 Allen Strange utazása
19.00 Ugródeszka
Benkő Dániel műsora
19.30 Hír-M
19.55 Kereskedelmi műsor
20.00 Vahur
Kutyabarátok magazinja
20.30 Az utolsó nyár
(amerikai film)
22.05 Kereskedelmi műsor
22.20 Határerő
(amerikai sci-fi, ismétlés)
24.00 Hír-M (ism.)
0.30 Vahur (ism.)
1.00 Ugródeszka (ism.)
1.30 Kereskedelmi műsor
2.00 Music Box

Szív TV



6.50 Tipp-top (ismétlés)
7.00 Music Box
8.00 Meditációs jóga
Testszépítés Bíró Icával
8.40 Music Box
10.00, 12.00, 14.00 Kereskedelmi műsor
18.30 A 21. század sportjai
19.00 Hívd Andreát! (ismétlés)
19.30 Irányjelző
20.00 A Hollandus
(amerikai krimi, ism.)
21.35 Music Box
0.10 Tipp-top
0.35 Music Box

ATV

24.00 Képes magazin
19.00 Műsorismertetés, hírek
19.10 Magyar mesék
19.15 Esti lazító torna
19.20 ATV-különjárat
20.00 Film
21.55 Lapszemle
22.00 Halló, zsaru!
Bánki Árpád műsora
22.30 Aszcendens

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése