1999. augusztus 26., csütörtök

Tv műsor - 1999. augusztus 26. - Csütörtök

MTV 1


5.57 Hajnali gondolatok
6.00 Szabadság tér
9.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 37.)
9.35 Szimat Szörény szimatol
Macskaszerelem
10.05 Telemim
Mimburleszk
10.20 Tüskevár
(sorozat - 4.)
10.55 Thalassa - A tenger magazinja
(sorozat - 23.)
11.30 A homok titkai
(brazil sorozat - 84.)
12.00 Híradó - Időjárás
12.30 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 65/62.)
13.25 Rondó
(nemzetiségi magazin)
14.25 A pampák királya (85.)
15.20 Kincsestár
16.50 TS - Kajak-kenu-vb
17.50 Körzeti híradók
18.00 Az utódok reménysége
A zsidó hitközségek műsora
18.20 Bemutatjuk a Békehírnököt - a magyarországi baptisták hivatalos lapját
18.30 Játék határok nélkül - Előzetes
18.35 Mikrobi
(magyar rajzfilmsorozat - 3.)
Delfinidák
18.50 Rabszolgasors
(brazil sorozat - 16.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Szomszédok
(teleregény - 322.)
Böhm úr naplója - 2.
20.30 Ki marad a végén?
Taktika és tudás játéka
21.00 Lehetetlen!?
Vendég: Faludy György
21.50 Ötvennégy VOLT
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Atlétikai vb
Közvetítés Sevillából, felvételről
24.00 Képújság

MTV 2

5.57 Hajnali gondolatok
6.00 Szabadság tér
9.05 Aktuális (ismétlés)
9.30 Kincsestár
11.00 Gyermekbarát
12.00 Éretlenek
(sorozat - 8.)
12.35 Híradó - Időjárás
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 Szünidőre
14.40 Tüskevár
(sorozat - 4.)
15.15 Popzenei válogatás
15.30 Második lehetőség (7-8.)
17.05 Nemzetiségi magazinok
(horvát, román)
18.00 Trópusi hőség
(kanadai-mexikói sorozat)
Csak a holttestemen keresztül
18.55 Tükörkép
19.30 Mesetár
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Torquato Tasso
A 250 éve született Johann Wolfgang von Goethe drámájának tévéváltozata
22.00 Tabán-koncert ’99 - 3/3.
23.00 Mélyvíz

RTL Klub


6.30 Reggeli
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Rajzfilm Klub (ismétlés)
10.00 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
10.25 Második csók
(francia sorozat, ismétlés)
10.50 Klip Klub
11.10 Televásár
11.40 Dóra mozija (ismétlés)
12.10 Paula és Paulina
(mexikói sorozat, ismétlés)
12.55 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Televásár
14.00 Klip Klub
14.30 Rajzfilm Klub
- Juharfalva lakói (52.)
- Varázslatos álmok
15.10 Az első csók
(francia tinisorozat - 18.)
Automata szerelem
15.40 Második csók
(francia tinisorozat - 60.)
Lopakodók
16.10 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat - 11.)
17.00 Mire gondolok?
17.05 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sci-fi sorozat - 18.)
A cselszövés
17.50 Mire gondolok?
17.55 Paula és Paulina
(mexikói sorozat - 49.)
18.45 Híradó
19.15 Fókusz
19.50 Cobra 11
(német akciósorozat - 11.)
Hidegvérrel
20.45 A látnok
(amerikai thriller)
22.25 Híradó - Időjárás
22.40 Pusszantlak, drágám!
(amerikai sorozat - 18/14.)
23.10 Megdöbbentő világ - Riporterek Klubja
0.10 Fókusz (ismétlés)
0.40 Divatklip

TV2


5.50 Faluvilág
6.00 Reggeli kiadás
7.00 Jó reggelt, Magyarország!
9.00 TV2 Matiné
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
(rajzfilmsorozatok)
- Az ifjú Superman kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat)
10.00 Brooklyn-híd
(amerikai sorozat)
10.25 Kakuk
(talk-show)
10.55 Közvetlen ajánlat
11.20 Mindent tudni akarok!
11.25 Plusz
(aktuális magazin)
11.50 Zongorát Mrs. Ciminónak
(amerikai családi film)
13.40 Stefanie
(német kórházsorozat)
Csak egy kis beavatkozás
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 484.)
15.10 Baywatch
(amerikai akciósorozat)
Régi barátok
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 246.)
16.45 Kassandra
(venezuelai sorozat - 115.)
17.40 Luz Maria
(dél-amerikai sorozat - 47.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Marimar
(mexikói sorozat - 116.)
19.55 Forró nyomon
20.50 Rex felügyelő
(német-osztrák krimisorozat)
21.45 Jó estét, Magyarország!
22.30 Forrongó világ
(amerikai sorozat)
23.55 Botcsinálta doktor
(magyar vígjáték)
1.15 Follow me
1.45 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Áskál kutya kalandjai
9.25 Mondák a magyar történelemből (4.)
9.30 Természetnapló
9.40 Tudni akarom
9.45 Világhajó (4.)
Gyapotföldi dal
10.15 Régiók (ismétlés)
10.50 Távoli pavilonok (6/6.)
11.45 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
Gál Sándor: Az óceán partján
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Egy éjszaka Erdélyben
(magyar film, 1941, ism.)
13.40 Standard Táncok Magyar Bajnoksága, 1999 (ismétlés)
14.30 Sötét középkor
(angol ismeretterjesztő sorozat - 3/3.)
Hanyatlás és bukás
15.15 Állatfarm
(angol animációs film)
16.25 Tele-enciklopédia (53.)
16.45 A titkos küldetés (27.)
17.10 Nyelvőrző
17.25 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Érzelmek
(olasz sorozat - 4/2.)
A színész, a színésznő és a gyerek
20.05 Rachmaninov: cisz-moll prelűd
20.10 Váltó
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.25 Sportpercek
21.40 Fehér éjszakák
Al Manach
Kortárs művészeti magazin
22.10 Duna Műhely-premier
Látogatás
22.25 Ipi-apacs egy, kettő, három
(francia film, 1993)
0.05 Híradó
0.10 Vers (ism.)

HBO


6.30 Jó barátok
7.00 Mozivarázs
7.50 A hullámok rabjai
9.25 Egy kölyök Aladdin udvarában
10.55 Mikrokozmosz
12.10 Szépség és a szörnyeteg
13.05 Az új karatekölyök
14.50 Álmodik a nyomor
16.20 Tengeralattjáró akadémia
17.45 Vízkereszt
20.00 Árral szemben
21.40 Hollywoodi akcióhősök
22.10 Melrose Place
23.00 Flynn - kalandra született
0.40 Sid 6.7 - A tökéletes gyilkos
2.25 Hajsza a Nap nyomában
4.30 Tűz a mélyben

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Dinasztia (92.)
10.55 Video Hits No. 1
15.05 Közvetlen ajánlat
15.35 72 óra
(kulturális ajánlóműsor)
16.00 Chicago Hope
(amerikai sorozat - 19.)
A fertőzés
16.45 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 92.)
17.35 Robin Hood legújabb kalandjai (3.)
Egy lélek ára
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család (104.)
A menyasszony félrelép
19.30 Anya csak egy van (74.)
Találjuk meg önmagunkat!
20.00 Csillagkapu (18.)
Bádogemberek
20.45 A hegylakó 2.
(amerikai sci-fi akciófilm)
22.25 Murphy Brown
(amerikai vígjátéksorozat)
22.50 Hír3 (ismétlés)
23.20 72 óra (ismétlés)

MSat


1.00 Music Box
7.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
7.30 Rocko
8.00 Hé, Arnold!
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Clarissa
11.00 Allegra ablaka
11.30 Euréka vára
12.00 Fecsegő tipegők
12.30 Hé, Arnold!
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Hé, Arnold!
16.30 Rocko
17.00 Jaj, a szörnyek!
17.30 Clarissa
18.00 Kenan és Kel
18.30 Sok hűhó
19.00 Kapásjelző
19.30 Hír-M
20.05 Tony és a maffia (ismétlés)
22.00 Véres utca
23.30 Hír-M (ism.)
24.00 Kapásjelző (ism.)
1.00 Music Box

Szív TV


6.50 Tipp-top (ismétlés)
7.00 Music Box
8.00 Meditációs jóga
Terhestorna
8.40 Music Box
19.00 Lesen (ismétlés)
20.00 Véres küzdelem
(amerikai akciófilm)
21.50 Csuka Mónika Énekiskola gálaműsora (ism.)
22.50 Music Box
0.10 Tipp-top
0.35 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése