2018. január 11., csütörtök

Tv műsor - 1999. augusztus 25. - Szerda

MTV 1


5.57 Hajnali gondolatok
6.00 Szabadság tér
9.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 36.)
9.35 Ficánkoló
Ovistorna
Kezes-lábas
9.40 Égből pottyant mesék
10.00 Töf-töf elefánt
10.05 Telemim
10.20 Tüskevár
(sorozat - 3.)
10.55 Magyarország 2000
Veszprém, Gizella királyné városa
11.30 A homok titkai (83.)
12.00 Híradó - Időjárás
12.30 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 61.)
Megsebzett szerelem
13.25 Nemzetiségi magazinok
(horvát, román)
14.25 A pampák királya
(brazil sorozat - 84.)
15.20 Kincsestár
16.50 Charlotte Sophie, avagy az érzelmek hatalma
(holland-angol sorozat - 6/6.)
17.45 Körzeti híradók
18.00 Gyerekszoba
18.10 Tükörkép
(társadalompolitikai háttérmagazin)
18.40 Varjúdombi meleghozók
(magyar rajzfilmsorozat - 5.)
A vendégszerető magányos kalóz
18.55 Rabszolgasors
(brazil sorozat - 15.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Önök kérték!
(kívánságműsor)
21.00 1989 - hónapról hónapra
Augusztus
21.45 Klip-plusz
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 MM
22.35 Oroszország titkai
(lengyel-német dokumentumfilm-sorozat - 3/3.)
23.20 Maria Schneider Jazz Orchestra
24.00 Képújság

MTV 2


5.57 Hajnali gondolatok
6.00 Szabadság tér
9.05 Aktuális
9.30 Kincsestár
10.35 A Karibu-út
Őserdők, gleccserek, dinoszauruszok
Juhász Árpád sorozata a kanadai Sziklás-hegységről (3/2.)
A pokol kapujában
11.00 Gyermekbarát
12.00 Éretlenek
(tévéfilmsorozat - 7.)
A hívatlan vendég
12.35 Híradó
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 Szünidőre
14.40 Tüskevár (3.)
15.10 Nekem ne lenne hazám?
15.30 Bor és hatalom (169-171.)
16.45 Musica Historica
17.00 Nemzetiségi magazinok
17.55 Trópusi hőség
18.50 Fűben-fában
19.10 Popzenei válogatás
19.30 Mesetár
20.00 Híradó
20.30 Bolygónk portréja
21.25 A néma szemtanú (10.)
22.15 TS - Atlétikai-vb
Közvetítés Sevillából, felvételről

RTL Klub


6.30 Reggeli
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Rajzfilm Klub (ismétlés)
10.00 Az első csók (ism.)
10.25 Második csók (ism.)
10.50 Klip Klub (ismétlés)
11.10 Televásár
11.40 Pont hu (ismétlés)
12.10 Paula és Paulina
(mexikói sorozat, ismétlés)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Televásár
14.00 Klip Klub
14.30 Rajzfilm Klub
- Juharfalva lakói (51.)
- Varázslatos álmok
15.10 Az első csók
(francia tinisorozat - 17.)
A választási kampány
15.40 Második csók
(francia tinisorozat - 59.)
Ki-ki a párjával
16.10 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat - 10.)
17.00 Mire gondolok?
17.05 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sci-fi sorozat - 17.)
A titokzatos idegen
17.50 Mire gondolok?
17.55 Paula és Paulina
(mexikói sorozat - 48.)
18.45 Híradó
19.15 Fókusz
19.50 Medicopter 117 - A légi mentők
(német akciófilm-sorozat - 7.)
Kígyóveszély
20.45 Végsebesség
(amerikai akciófilm)
22.35 Híradó - Időjárás
22.50 Pusszantlak, drágám!
(amerikai sorozat - 18/13.)
23.20 Dóra mozija
23.50 Mesék a kriptából
(amerikai horrorsorozat - 11.)
0.15 Fókusz (ismétlés)
0.45 Divatklip

TV2


5.50 Faluvilág
6.00 Reggeli kiadás
7.00 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 TV2 Matiné
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
(rajzfilmsorozatok)
- Az ifjú Superman kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat)
10.00 Brooklyn-híd
(amerikai sorozat)
10.25 Kakuk
(talk-show)
10.55 Közvetlen ajánlat
11.20 Mindent tudni akarok!
11.25 Plusz
11.50 Holdtánc
(angol film)
13.40 Stefanie
(német kórházsorozat)
Rossz kártyajárás
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 483.)
15.10 Baywatch
(amerikai akciófilm-sorozat)
A nagy verseny
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 245.)
16.45 Kassandra
(venezuelai sorozat - 114.)
17.40 Luz Maria
(dél-amerikai sorozat - 46.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Marimar
(mexikói sorozat - 115.)
19.55 Friderikusz-szupershow
Minden idők legjobb Friderikusza (1992-1997)
21.45 Jó estét, Magyarország!
22.30 Az oroszlán télen
(angol film)
0.55 A Duna krónikája
1.20 A tegnap csodái
1.50 Vers éjfél után

Duna TV



5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.15 Nyári matiné
Patrick, a postás és az ő tarka macskája
(angol bábfilm - 13/13.)
A varázslatos utazás
9.30 Mondák a magyar történelemből (13/3.)
Szentgalleni kaland
9.40 Világhajó
(holland ifjúsági sorozat - 3.)
Különös barátok
10.15 Mozidélelőtt
Marie
(belga film, 1993)
11.45 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
Ágh István: Napló
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Gazdakör (ismétlés)
12.50 Heuréka! (ismétlés)
13.20 Táncház (ismétlés)
13.55 Hatlábú birodalom - Utazás a rovarok világában (6/2.)
Szaporodjatok és sokasodjatok
14.30 Az albatrosz repülése
(új-zélandi játékfilm)
16.00 Tudni akarom
Virágok a mélyből
(román animációs sorozat)
16.05 Tele-enciklopédia (52.)
16.25 (kis) Mamaklub
17.00 A titkos küldetés (26.)
17.25 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Szabad lélegzet
(magyar film, 1973) FF
19.40 Vasúti variációk (6/4.)
Dunakeszti főműhely
20.10 Régiók
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.25 Sportpercek
21.40 Űrhajónk, a Föld (34.)
21.50 Sötét középkor (3/3.)
22.35 A Csak visszatérése (5/2.)
22.50 A természet hangjai
(német sorozat - 6/4.)
23.15 Híradó
23.25 Vers (ism.)
23.30 Borzfilm
(zenés portréfilm)

HBO


6.30 Jó barátok
7.00 Mozi! Mozi! Mozi!
7.30 Sztárközelben: Joe Pesci
8.00 Száguldás életre-halálra
9.40 Harc a másodpercekért
11.30 Merülés
13.05 Emma
15.10 Spinédzserek
16.45 Az ügyésznök
18.20 Száguldás életre-halálra
20.00 A szélhámos
21.35 A hazafi
23.05 Jeffrey - Valami más
0.40 Szemet szemért
2.20 Larry Flynt - A provokátor
4.25 Nirvána

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Dinasztia (91.)
11.10 Video Hits No. 1
14.35 Közvetlen ajánlat
15.05 Jövőnéző (ismétlés)
15.35 Cinema
16.00 Chicago Hope (18.)
16.45 Beverly Hills 90210 (91.)
Emily
17.35 Robin Hood legújabb kalandjai (2.)
Halálos küzdelem
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család (103.)
Karácsony Bundy módra
19.30 Anya csak egy van (73.)
Irány Alaszka!
20.00 Az ég is tévedhet
(amerikai vígjáték, 1989)
22.00 Nikita, a bérgyilkosnő
(amerikai akciósorozat - 3.)
22.50 Murphy Brown
(amerikai vígjátéksorozat)
23.15 Hír3 (ismétlés)
23.45 Cinema (ismétlés)

MSat


0.55 Music Box
7.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
7.30 Rocko
8.00 Hé, Arnold!
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Clarissa
11.00 Allegra ablaka
11.30 Euréka vára
12.00 Fecsegő tipegők
12.30 Hé, Arnold!
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Hé, Arnold!
16.30 Rocko
17.00 Jaj, a szörnyek!
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Sok hűhó
19.00 News-da
19.30 Hír-M
20.05 24 óra éjfélig
21.50 Út a pokolba
23.25 Hír-M (ism.)
23.55 News-da (ism.)
1.00 Music Box

Szív TV


6.50 Tipp-top (ismétlés)
7.00 Music Box
8.00 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
Lazítson Cindy Crawforddal!
8.40 Music Box
19.00 Vendéglátás
19.30 Hangoló
20.00 Utcai bűnügyek
(amerikai akciófilm)
21.40 Music Box
0.10 Tipp-top
0.35 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése