2018. január 10., szerda

Tv műsor - 1999. augusztus 23. - Hétfő

MTV 1


5.57 Hajnali gondolatok
6.00 Szabadság tér
9.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 34.)
9.35 Cigánykerék
10.00 Telemim
10.15 Tüskevár
(sorozat - 1.)
Nyaralás feltételekkel
10.50 Kisimbisz, pengő húsz
11.30 A homok titkai
(brazil sorozat - 81.)
12.00 Híradó - Időjárás
12.30 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 65/59.)
Ő vagy én?
13.25 Nemzetiségi magazinok
(cigány, szlovák)
14.25 A pampák királya
(brazil sorozat - 82.)
15.20 Kincsestár
16.50 Charlotte Sophie, avagy az érzelmek hatalma
(holland-angol sorozat - 4.)
A rideg valóság
17.45 Körzeti híradók
18.00 Csellengők
18.20 Családorvos
18.40 Mekk mester
(bábfilmsorozat)
18.55 Rabszolgasors
(brazil sorozat - 13.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Találkozunk a bíróságon
(olasz tévéfilm)
21.35 Tinédzserparti - nem csak fiataloknak
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Szabad verseny
23.05 Amíg még élünk
(angol sorozat - 24.)
Bár melegebb lenne...
23.50 Képújság

MTV 2


5.57 Hajnali gondolatok
6.00 Szabadság tér
9.00 Háló
9.30 Kincsestár
11.00 Gyermekbarát
12.00 Éretlenek
(sorozat - 5.)
A telefonhinta
12.35 Híradó - Időjárás
13.00 Tévémagiszter
14.00 Szünidőre
14.35 Tüskevár
(sorozat - 1.)
15.10 Hosszú utazás (3/3.)
Cudar história
16.20 Remekművek
Schumann műveiből
17.15 Hungária Kávéház
17.40 Trópusi hőség
(kanadai-mexikói sorozat)
Kettős hiba
18.35 Rosszcsont kalandjai
(ausztrál sorozat - 23.)
Utazás a jövőbe
19.00 Liszt Ferenc
(magyar-német-olasz-francia-angol sorozat - 9.)
A jövő zenéje
19.30 Mesetár
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Miss Balaton '99
20.55 TS
Atlétikai vb
Közvetítés Sevillából, felvételről
22.20 Pepi, Luci, Bom és még sok más lány a tömegből
(spanyol film)

RTL Klub


6.30 Reggeli
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Rajzfilm Klub (ismétlés)
10.00 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
10.25 Második csók
(francia sorozat, ismétlés)
10.50 Klip Klub
11.10 Televásár
11.40 Antenna (ismétlés)
12.10 Paula és Paulina
(mexikói sorozat, ismétlés)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Televásár
14.00 Klip Klub
(popmagazin)
14.30 Rajzfilm Klub
- Juharfalva lakói (49.)
- Varázslatos álmok
15.10 Az első csók
(francia tinisorozat - 15.)
Helene pártában
15.40 Második csók
(francia tinisorozat - 57.)
Alakulnak a dolgok
16.10 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat - 8.)
17.00 Mire gondolok?
17.05 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sci-fi sorozat - 15.)
Modern Lancelot
17.50 Mire gondolok?
17.55 Paula és Paulina
(mexikói sorozat - 46.)
18.45 Híradó
19.15 Fókusz
19.50 SeaQuest DSV - A mélység birodalma
(amerikai kalandfilmsorozat - 19.)
Versenyfutás
20.45 Az erdő harcosa
(amerikai kalandfilm)
22.25 Híradó - Időjárás
22.40 Pusszantlak, drágám!
(amerikai sorozat - 18/11.)
23.10 Kész átverés
23.40 Pont hu
0.10 Fókusz (ismétlés)
0.40 Divatklip

TV2


5.50 Faluvilág
6.00 Reggeli kiadás
7.00 Jó reggelt, Magyarország!
9.00 TV2 Matiné
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
(rajzfilmsorozatok)
- Az ifjú Superman kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat)
10.00 Brooklyn-híd
(amerikai sorozat)
10.25 Kakuk!
(talk-show)
10.55 Közvetlen ajánlat
11.20 Mindent tudni akarok!
11.25 Plusz
(aktuális magazin)
11.50 Szerelmem, Szarajevó
(francia film)
13.40 Stefanie
(német kórházsorozat)
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 481.)
15.10 Baywatch
(amerikai akciófilm-sorozat)
Hurrá, nyaralunk!
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 243.)
16.45 Kassandra
(venezuelai sorozat - 112.)
17.40 Luz María
(dél-amerikai sorozat - 44.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Marimar
(mexikói sorozat - 113.)
19.55 Észak és Dél
(amerikai kalandfilm-sorozat)
21.45 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Közelkép; Sport; Időjárás
22.30 Az ötödik dimenzió
(amerikai misztikus sorozat)
23.05 Remington Steele
24.00 Kuk@c
0.25 Premier
0.50 Vers éjfél után

Duna TV



4.15 Egy óra Virradóra
5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.15 Rupert maci kalandjai
9.35 Mondák a magyar történelemből (13/1.)
9.45 Hogyan készül?
A bukósisak
(olasz sorozat)
10.00 Világhajó (1.)
10.30 Emlékképek (ismétlés)
10.55 Trükkök és megtévesztések (ism.)
11.45 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
Székely János: Galambok
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Heti hírmondó (ism.)
13.10 Tálentum (ismétlés)
13.40 Talpalatnyi zöld (ism.)
14.10 A Wilson's Promontory Nemzeti Park
14.25 Ami igaz, az igaz
14.40 Űrhajónk, a Föld (33.)
14.50 Tarkabarka (ismétlés)
15.50 Teleenciklopédia (50.)
Mit kell tudni a légzésről?
16.05 Magyar történelmi arcképcsarnok (ismétlés)
16.25 Virtus
17.00 A titkos küldetés
(francia-ausztrál ifjúsági sorozat - 24.)
A vadliba aranytojása
17.25 Szimba, az oroszlánkirály
18.00 Híradó
18.20 Tükör
18.55 Trópusi hőség
(kanadai bűnügyi sorozat - 66.)
Spider meséi
19.45 Vasúti variációk
(magyar dokumentumsorozat - 6/3.)
A sínek munkásai
20.10 Héthatár
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Fórum
22.20 Féllábbal a túlvilágon
(svájci dokumentumfilm)
23.10 Híradó
23.15 Vers
23.30 „Voodoo kölyök”
(német koncertfilm)

HBO



6.30 Jó barátok
7.00 Hollywoodi akcióhősök
7.30 Sztárközelben: Sally Field
8.00 I.Q. - A szerelem relatív
9.35 A titkos ügynök
11.10 Viszlát család, viszlát, szerelem
12.55 Vasakarat
14.45 Álmatlanságaim hercege
16.15 Angyalok a padláson
17.50 Mozi! Mozi! Mozi!
18.20 Szabadnak született 2.
20.00 Hajszál híján szeretem
21.50 Mint az árnyék
23.25 Fegyencháború
0.55 Összeesküvés-elmélet
3.10 A holló 2.
4.40 Véres játék 3.

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Dinasztia (89.)
10.00 Video Hits No. 1
13.25 Közvetlen ajánlat
13.55 Sherlock Holmes (ism.)
14.50 Melrose Place
(amerikai sorozat, ism.)
16.20 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
16.45 Beverly Hills 90210 (89.)
Legyen miénk az éj!
17.35 Rendőrakadémia (26.)
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család (101.)
19.30 Anya csak egy van
(amerikai vígjátéksorozat - 71.)
Krízisközpont
20.00 St. Elmo tüze
(amerikai film, 1985)
21.50 Matlock (25.)
(amerikai krimisorozat)
22.40 Murphy Brown
(amerikai vígjátéksorozat)
A kék ruhás ördög
23.05 Hír3 (ismétlés)

MSat


1.50 Music Box
7.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
7.30 Rocko
8.00 Hé, Arnold!
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Clarissa
11.00 Allegra ablaka
11.30 Euréka vára
12.00 Fecsegő tipegők
12.30 Hé, Arnold!
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Hé, Arnold!
16.30 Rocko
17.00 Jaj, a szörnyek!
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Sok hűhó
19.00 Szúróláng
19.30 Hír-M
20.05 Verseny az idővel
21.50 Végzetes tévedés
23.25 Hír-M (ism.)
23.55 Szúróláng (ism.)
0.55 Music Box

Szív TV


6.50 Tipp-top (ismétlés)
7.00 Music Box
(interaktív műsor)
8.00 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
Príma torna hölgyeknek
8.40 Music Box
19.00 Lesen
(sportmagazin)
20.00 Vak ítélet
(amerikai krimi, ismétlés)
21.40 Music Box
0.10 Tipp-top
0.35 Music Box
(interaktív műsor)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése