1999. augusztus 21., szombat

Tv műsor - 1999. augusztus 21. - Szombat

MTV 1


6.00 Aranyfüst - avagy: Mit üzen a múlt?
8.00 Hol-mi?
8.30 Jó reggelt adj, Istenem!
8.40 Pityke
(rajzfilmsorozat)
8.45 Fazonok
9.30 Grant kapitány gyermekei
(szovjet sorozat - 4.)
10.35 Játék határok nélkül
1. forduló
Gyöngyös (ism.)
12.00 Hírek - Időjárás
12.05 Euro-percek
12.15 Visszatérés Édenbe
(ausztrál sorozat - 5.)
13.05 Fortyogó föld
13.30 Honfoglalás
(werkfilm)
13.55 Gaia
(ökológiai filmújság)
14.30 Hitchcock nyomában
Halálfejes pillangó
(angol film, 1951)
15.55 Delta 2000
16.25 A Századunk Műhelyéből - 9.
16.45 Játék határok nélkül
Budapest XVIII. kerület
17.05 Vidám muzsikusok
18.00 A huszadik század nagy románcai
Vivien Leigh és Laurence Olivier
18.30 Ki marad a végén?
19.00 Lottóshow
19.20 Európai időjárás
19.25 Játék határok nélkül
Előzetes
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Zűrangyalok
(francia vígjáték, 1995)
21.50 Kenó
21.55 TS - VIII. kettes fogathajtó-vb
22.10 Zempléni művészeti napok
23.40 Ideges terhesség
(svájci-francia film)

MTV 2

6.00 Aranyfüst
8.00 Gazdaképző (ism.)
8.30 Gazdatévé (ism.)
9.00 Álompolgár (ism.)
9.30 Szórvány (ismétlés)
10.00 Telesport
VIII. kettősfogathajtó-világbajnokság
Közvetítés Kecskemétről
11.05 Família Kft.
Váratlan vendég (ismétlés)
11.30 Harry és még egy jómadár
12.20 Az MTV Gyermekszínháza bemutatja
Banyatanya
Színházi játék a Mikroszkóp Színházból, felvételről
13.30 A magyar irodalom képes története
14.00 Játék határok nélkül
1. forduló
15.25 (H)arc-képek
15.55 Telesport
17.30 Szórvány
18.00 Médium Sepsiszentgyörgyön
18.30 Rosszcsont kalandjai (22.)
Az ellopott levél
19.00 Liszt Ferenc (8.)
19.30 Mesetár
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 A törvény szövedéke
21.05 Vízi zsaruk (53.)
21.50 Publikum
22.20 Telesport

RTL Klub



6.30 Bibliai kalandok (ism.)
7.00 Kölyökklub
- Süsü, a sárkány
- Zsebsárkányok
- Űrdinkák
- Cicabogarak
- Hé, Arnold!
- Dinódili
(rajzfilmsorozatok)
10.45 Csőrre töltve
- Szilveszter és Csőrike kalandjai
- Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.15 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat - 41.)
11.40 Mire gondolok?
11.45 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
12.45 RTL Klub Road Show - a Balatonnál
12.55 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
13.00 Hírek
13.10 Kedvenc
(kisállattartók magazinja)
13.40 Bármi áron
(amerikai kalandfilm)
15.30 Folytassa, Kolumbusz!
(angol vígjáték)
17.05 Kung-fu
(amerikai sorozat - 37.)
17.55 Mortal Kombat Conquest
(amerikai akciófilm-sorozat - 19.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz plusz
19.35 Galla-mappa
Briliáns konferanszok, frappáns reklámfilmek
20.00 Ace Ventura - Állati nyomozó
(amerikai vígjáték)
21.35 Stephen King: Langolierek - Az idő fogságában
(amerikai thriller - 2/2.)
23.15 Híradó - Időjárás
23.30 Bűnvadászok
(amerikai akciófilm-sorozat - 1.)
A fojtogató
0.20 Fókusz plusz (ismétlés)
0.40 Divatklip

TV2


6.00 Gyökereink
(nemzetiségi magazin)
6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Bölcs törpék a világ körül
- Káposztafalva lakói
- Rocky és Bakacsin
- Cápali és Cápeti
- Sandokan
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
 Szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
10.30 Az ifjú Superman kalandjai
(amerikai kaland-filmsorozat - 20.)
11.00 Gimidili
(amerikai ifjúsági sorozat)
11.30 Partytévé
Zene, film, sztárok, receptek - csak fiataloknak
12.30 Slágerlista
13.00 Madison
(amerikai ifjúsági sorozat)
13.30 Miért éppen Alaszka?
(amerikai sorozat)
14.20 Sógun
(amerikai kalandfilm-sorozat - 5.)
16.10 Halál a Rubin-hegyen
(amerikai western)
18.00 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Herkules
(amerikai fantáziasorozat)
Tünékeny halál
19.55 Reklám
Benne: Soproni Ászok
20.00 A préri vad gyermekei
(amerikai minisorozat)
21.40 Barbár fivérek
(amerikai kalandfilm)
23.20 Meghökkentő találkozások
(amerikai sorozat)
24.00 Tengerparti vígságok
(amerikai erotikus film)

Duna TV


5.30 Hírek; Gazdakör; Régiók; Figyelj!!!
7.05 Hírek
7.20 Ovibolondságok
7.40 Animációs filmek
- Balfácánok
- Tavaszmesék
7.55 A törpék csodálatos kalandjai
9.05 Nyelvőrző (ismétlés)
9.20 Magyar történelmi arcképcsarnok
Szapolyai János
9.35 Zengő ábécé
9.45 Ami igaz, az igaz
10.00 Tarkabarka
11.00 Tudni akarom
11.05 Különleges múzeumok
11.25 Himalája (8.)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Protestáns világ
12.35 Postabontás
12.50 Táncház
13.20 Anziksz
13.35 Hamupipőke a Jégszínházban
14.25 Őrangyalok (6.)
16.05 Az örök Montand (3/1.)
17.00 Minoritates Mundi
17.30 Rupert maci kalandjai (13.)
18.00 Híradó
18.20 Tálentum
18.55 Nyári álmok
(amerikai film, 1992)
20.30 Ifjú muzsikusok mesterfokon (5/5.)
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Kiálts az ördögre!
(amerikai film, 1976)
23.35 Híradó
23.50 A halál nem felejt
(angol film, 1985)

HBO


6.30 Örök nyertesek
8.00 Osztály, vigyázz!
9.25 Bébicsőszök klubja
11.00 Melrose Place
11.45 Az új karatekölyök
13.35 Szellemtanya
15.10 Végállomás a Saber folyónál
16.45 Száguldás életre-halálra
18.25 A kábelbarát
20.00 Csillagközi invázió
22.10 A gazdagság ára
23.45 Szemet szemért
1.25 A gonosz árnyéka
3.05 A pedofil karnagy
4.00 Csillagközi invázió

TV3


6.50 Nap-kelte
10.05 Nap-kelte extra
10.55 Bír-lak (14.)
11.25 Cinema (ism.)
11.55 Alf
12.45 Quinn doktornő, a varázsló (1.)
13.35 Flipper, a delfin (33.)
14.25 Életmentő járőr (15.)
15.10 Denver, az utolsó dinoszaurusz
16.00 Az ezüst kiscsikó (12.)
16.25 A hóbortos Twist család (12.)
16.50 Beverly Hills 90210
18.30 Hír3
19.00 Roseanne (33.)
19.25 MASH (29.)
19.50 Wolf (4.)
20.40 Vadnyugati fejvadász
21.30 Meghívás egy gyilkos vacsorára
23.15 Végtelen határok (57.)
0.05 Eleven
0.45 Video Hits No. 1

MSat



1.00 Music Box
7.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
7.30 Jaj, a szörnyek!
8.00 Rocko
8.30 Hé. Arnold!
9.00 Macseb
9.30 KaBlam!
10.00 A titkos templom legendái
10.30 Global Guts
11.00 Kenan és Kel
11.30 Hódító hódok
12.00 Jaj, a szörnyek!
12.30 Rocko
13.00 Hé, Arnold!
13.30 Kenan és Kel
14.00 Clarissa
14.30 Pete és kis Pete
15.00 A titkos templom legendái
15.30 Global Guts
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 Jaj, a szörnyek!
17.00 Macseb
17.30 A Thornberry család
18.00 Hé, Arnold!
18.30 Allen Strange utazása
19.00 Ugródeszka
19.30 Hír-M
20.05 Vahur
20.35 Az utolsó legjobb év
22.30 XTRO 2.
0.05 Hír-M (ism.)
0.35 Vahur (ism.)
1.05 Ugródeszka (ism.)
2.05 Music Box

Szív TV



6.50 Tipp-top (ismétlés)
7.00 Music Box
8.00 Meditációs jóga
Testszépítés Bíró Icával
8.40 Music Box
18.00 Top Gun
18.30 A 21. század sportjai
19.00 Hívd Andreát! (ismétlés)
19.30 Irányjelző
20.00 Teresa tetkója (ismétlés)
21.40 Music Box
0.10 Tipp-top
0.35 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése