2018. január 9., kedd

Tv műsor - 1999. augusztus 20. - Péntek

MTV 1


8.00 Benedek Elek meséi
8.10 Mondák a magyar történelemből
(rajzfilmsorozat)
8.20 Magyar népmesék
8.45 Mondák a magyar történelemből
8.55 Tisztavatás
Közvetítés a budapesti Kossuth Lajos térről
10.00 Koronaőr
10.10 Magyar koronázási jelvények
10.40 Koronaőr
10.55 Államalapító Szent István király napja
Közvetítés a központi állami ünnepségről, a budai Várból
Ünnepi beszédet mond: Göncz Árpád köztársasági elnök
12.00 Déli harangszó
Utána: Híradó - Időjárás
12.25 Magyar hősök arcképcsarnoka
12.55 Koronaőr
13.05 Búzaszenteléstől az új kenyérig
13.30 Egy magyar nábob
(magyar film)
15.00 Játék határok nélkül - Előzetes
15.10 Kárpáthy Zoltán
(magyar film)
16.35 Adj békét, uram!
Részletek Szörényi - Bródy István, a király című rockoperájából
16.50 Koronaőr
17.00 Szent Jobb-körmenet
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.05 Áder János, az Országgyűlés elnöke ünnepi beszédet mond
20.15 A Szent Korona pokoljárása
1944. október.-1945. május
(dokumentumfilm)
21.00 Tűzijáték
21.35 Liliomfi
(magyar film)
23.25 Híradó
23.40 TS - VIII. kettesfogathajtó-vb
Összefoglaló
Közvetítés Kecskemétről

MTV 2


8.00 Viráglátogatóban
A Tápió-vidék rejtőzködő csodái
8.20 Földünk nyitott erei: A Vörös-tenger
(ismeretterjesztő film)
8.55 Tisztavatás
Közvetítés a budapesti Kossuth Lajos tértől
10.00 Európa-koncert
Páneurópai piknik
10.55 Államalapító Szent István király napja
Közvetítés a központi állami ünnepségről, a budai Várból
12.00 Déli harangszó
Utána: Híradó - Időjárás
12.30 Gyerekeknek
Palacsintás király
(zenés mesejáték - 1-2.)
14.10 Maskarák
15.10 Magyar ház
Palackposta
15.45 TS - VIII. kettesfogathajtó-vb
Díjhajtás. Közvetítés Kecskemétről
18.00 Filmmúzeum - Geget geggel
A Generális
(amerikai film)
19.40 Mesetár
20.00 A filozófus
Bessenyei György vígjátékának zenés tévéváltozata
21.00 Híradó - Sporthírek
21.30 Magyarország 2000
Nemzeti ereklyénk: A Szent Jobb
22.00 Telesport
23.00 MM - István, a király
23.05 Mélyvíz
0.05 Híradó

RTL Klub


6.30 Reggeli
Jókedvű ébredés
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Macskafogó
(magyar rajzfilm)
10.50 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
11.15 A mágia bajnokai
(amerikai film)
12.05 Paula és Paulina
(mexikói sorozat, ismétlés)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 A Wiz
(amerikai film)
16.00 Vadnyugati Casanova
(olasz vígjáték)
17.50 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
17.55 Paula és Paulina
(mexikói sorozat - 45.)
18.45 Híradó
19.15 Fókusz
(közszolgálati magazin)
19.50 Koóstoló
Koós János-show
20.45 Zimmer Feri
(magyar film)
22.20 Híradó - Időjárás
22.35 Doctor Detroit
(amerikai vígjáték)
0.10 Életveszélyben - Hétköznapi hősök
1.10 Fókusz (ismétlés)
1.40 Divatklip

TV2


6.30 Könyvek könyve
Biblia gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Bölcs törpék
- Cápali és Cápeti
- Rocky és Bakacsin
- Kutyavilág
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
- Enigma, a szuperhős
- Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.45 Az ifjú Superman kalandjai
(amerikai kalandfilm-sorozat - 21.)
Újjászületés
10.15 Családi kötelékek
(amerikai vígjátéksorozat)
10.45 Telitalálat
(amerikai vígjáték)
12.25 Zuhanás a szerelembe
(amerikai film)
14.15 Alkalom teszi az orvost
(amerikai vígjáték)
16.00 Herkules
(amerikai fantáziasorozat)
Herkules és a tűzkarika
17.45 Luz Maria
(dél-amerikai sorozat - 43.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Marimar
(mexikói sorozat - 112.)
19.55 Dáridó
21.00 Szemfényvesztés
(amerikai thriller)
22.45 Öldöklő vírus
(amerikai sci-fi)
0.25 Vörös cipellők 3.
(amerikai erotikus film)
0.50 Edda-koncert

Duna TV


5.30 Hírek
5.45 Szent István emlékezete
6.25 A kézdiszentléleki Perkő-kápolna
7.10 Beethoven: István király
Nyitány
7.15 A nap verse
Weöres Sándor: Magyar tanulság
7.25 Kodály: Galántai táncok
7.40 Magyar népmesék
7.45 István-interjú 1.
7.55 A keresztény király
8.25 István-interjú 2.
8.30 Magyarföldi szentek 1.
Szent Márton
8.40 Mondák a magyar történelemből
9.00 Ünnepi zászlófelvonás és tisztavatás a Kossuth téren
9.50 Magyarföldi szentek 2.
10.00 Fehérlófia
(magyar animációs film)
11.20 Magyarföldi szentek 3.
Szent Imre
11.35 A Szent István körút titkai
(ismeretterjesztő film)
12.00 Lapozó
12.20 Magyarföldi szentek 4.
Szent Kinga
12.30 Cimborák
(magyar film)
13.45 A magyar szent korona titkai
(ismeretterjesztő film)
14.40 Kinga üzenete
15.20 Isten rabjai
(magyar film)
16.50 Magyarföldi szentek 5.
Szent Margit
17.00 Szent Jobb-körmenet és szentmise
19.00 Millenniumi készülődés
19.20 Magyarföldi szentek 6.
Szent Erzsébet
19.30 Mesefilm
19.40 István-interjú 4.
19.45 Magyarföldi szentek 7.
Szent István
19.55 István-napi jókívánságok
21.00 Tűzijáték
21.30 A nap krónikája
22.10 István-interjú 5.
22.20 V. Henrik király életének krónikája
(angol film)
0.30 István-interjú 6.
0.40 A nap verse

HBO


6.30 Jó barátok
7.00 Melrose Place
7.45 Varázslatos orrszarvú
9.10 Ali Baba
10.05 Dalok szárnyán
12.10 Akira Kurosawa: Álmok
14.10 Miss Evers fiai
16.05 Babar - Barátok között
16.35 Merülés
18.10 Fókaütők bandája
19.30 Mozi! Mozi! Mozi!
20.00 Emma
22.05 Igazi szex - 11.
23.05 Fegyencháború
0.40 Flynn - Kalandra született
2.20 Acélcápák
3.55 Excalibur

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Dinasztia (88.)
10.00 Utazás Gasztronómiában (ism.)
10.30 Bír-lak
11.00 A Muppettek meghódítják Manhattant
(amerikai zenés vígjáték)
12.50 Alf
13.20 Karatekölyök 2.
15.20 Eleven
Könnyűzenei toplista
16.00 Chicago Hope (16.)
16.45 Beverly Hills 90210
17.35 Rendőrakadémia
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család
19.30 Anya csak egy van
20.00 Walker, a texasi kopó (51.)
20.50 Az 54. hadtest
23.00 Murphy Brown (50.)
23.25 Hír3
23.55 72 óra

MSat


0.55 Music Box
Kívánságműsor
7.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
7.30 Rocko
8.00 Hé, Arnold!
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Clarissa
11.00 Allegra ablaka
11.30 Euréka vára
12.00 Fecsegő tipegők
12.30 Hé, Arnold!
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Hé, Arnold!
16.30 Rocko
17.00 Jaj, a szörnyek!
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Sok hűhó
19.00 Rocktükör
19.30 Hír-M
20.05 A Kilimandzsáró pokla (ism.)
21.55 Út a pokolba
23.30 Hír-M (ismétlés)
24.00 Rocktükör (ismétlés)
1.00 Music Box

Szív TV


6.50 Tipp-top
7.00 Információs magazin
7.15 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
8.00 Music Box
16.45 Információs magazin
17.00 Csuka Mónika Ének-iskola Gálaműsor
18.00 Fradi-szív (ism.)
18.30 Pagoda (2.)
19.30 Divat-láz
20.00 Vak ítélet
21.40 Music Box
0.10 Tipp-top

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése