2018. január 9., kedd

Tv műsor - 1999. augusztus 19. - Csütörtök

MTV 1


5.57 Hajnali gondolatok
6.00 Szabadság tér
9.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 33.)
9.35 Ficánkoló
9.45 Szimat Szörény szimatol
10.10 Lönnrot meséi
(rajzfilmsorozat)
10.25 A tücsök és a hangya
10.40 Telemim
10.50 Thalassa - A tenger magazinja
(sorozat - 21.)
11.30 A homok titkai
(brazil sorozat - 80.)
12.00 Híradó - Időjárás
12.30 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 58.)
13.25 Együtt
14.20 A pampák királya
(brazil sorozat - 81.)
15.15 TS - VIII. kettesfogathajtó-vb
16.50 Charlotte Sophie, avagy az érzelmek hatalma (3.)
17.45 Körzeti híradók
18.00 Élj, István, nemzeted díszére...
18.25 Játék határok nélkül - Előzetes
18.30 Mikrobi
(rajzfilmsorozat)
Gömbagyak bolygója
18.45 Rabszolgasors
(brazil sorozat - 12.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Kisváros
Merénylet a színpadon
20.30 Ki marad a végén?
21.00 Lehetetlen!?
Vendég: Jordán Tamás
21.50 TS - VIII. kettesfogathajtó-vb
(összefoglaló)
22.00 Hírek
22.10 Aktuális
22.30 Kenó
22.35 A kertész kutyája
(spanyol film, 1995)

MTV 2


5.57 Hajnali gondolatok
6.00 Szabadság tér
9.05 Aktuális (ismétlés)
9.30 Kincsestár
11.00 Gyermekbarát
11.40 Nemzeti értékeink
12.00 Éretlenek
(sorozat - 4.)
12.35 Híradó - Időjárás
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 Szünidőre
14.00 Benedek Elek meséi
14.15 Majomparádé
14.25 Lönnrot meséi
14.40 Kézilabdasuli
14.55 Telemim
Mimes robotok
15.10 Elrejtett tájak
15.30 Második lehetőség
(amerikai sorozat - 5-6.)
17.00 Nemzetiségi magazinok
(horvát, román)
17.55 Trópusi hőség
(kanadai-izraeli sorozat)
18.45 Pepsi Sziget
19.30 Mesetár
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 1968
(dokumentumfilm)
22.00 Tabán-koncert ’99 - 3/2.
23.00 Mélyvíz

RTL Klub


6.30 Reggeli
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Rajzfilm Klub (ism.)
10.00 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
10.25 Második csók
(francia sorozat, ismétlés)
10.50 Klip Klub
11.10 Televásár
11.40 Dóra mozija (ismétlés)
12.10 Paula és Paulina
(mexikói sorozat, ismétlés)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Televásár
14.00 Klip Klub
(popmagazin)
14.25 Rajzfilm Klub
- Juharfalva lakói (48.)
- Varázslatos álmok
15.10 Az első csók
(francia sorozat - 14.)
Olivier
15.40 Második csók
(francia sorozat - 56.)
Anthony utazni készül
16.10 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai sorozat - 7.)
17.00 Mire gondolok?
17.05 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat - 14.)
Hosszú az út hazáig
17.50 Mire gondolok?
17.55 Paula és Paulina
(mexikói sorozat - 44.)
18.45 Híradó
19.15 Fókusz
19.50 Cobra 11
(német akciófilm-sorozat - 10.)
Örökös - rendelésre
20.45 Roger nyúl a pácban
(amerikai vígjáték)
22.35 Híradó - Időjárás
22.50 Pusszantlak, drágám!
(amerikai filmsorozat - 18/10.)
23.20 Megdöbbentő világ - Riporterek Klubja
0.20 Fókusz (ismétlés)
0.50 Divatklip

TV2


5.50 Faluvilág
6.00 Reggeli kiadás
7.00 Jó reggelt, Magyarország!
9.00 TV2 Matiné
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
(rajzfilmsorozatok)
- Az ifjú Superman kalandjai
(amerikai kalandfilm-sorozat)
10.00 Brooklyn-híd
(amerikai sorozat)
10.25 Kakuk
(talk-show)
10.55 Közvetlen ajánlat
11.20 Mindent tudni akarok!
11.25 Plusz
(aktuális magazin)
11.50 Közelharc férfiak és nők között
(amerikai vígjáték, 1972)
13.40 Stefanie
(német kórházsorozat)
Örökség
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 480.)
15.10 Baywatch
(amerikai akciófilm-sorozat)
A nagy hétfő
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 242.)
16.45 Kassandra
(venezuelai sorozat - 111.)
17.40 Luz Maria
(dél-amerikai sorozat - 42.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Marimar
(mexikói sorozat - 111.)
19.55 Forró nyomon
20.50 Rex felügyelő
(német-osztrák krimisorozat)
Beethoven feje
21.45 Jó estét, Magyarország!
22.30 Forrongó világ
23.55 Kenguru
(magyar vígjáték)
1.35 Follow me
(angol nyelvlecke)
2.00 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Patrick, a postás és az ő tarka macskája
(bábfilmsorozat)
9.25 Tudni akarom
9.30 Gore és Gregore
9.40 Természetnapló
9.45 A titkos kert (7/7.)
10.15 Felelet az életnek
10.50 Távoli pavilonok
(angol sorozat - 6/5.)
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
Arany János: Rege a csodaszarvasról (részlet)
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Régiók (ismétlés)
12.50 Anziksz (ismétlés)
13.10 Rózsafabot
(magyar film, 1940) FF
14.25 Sötét középkor
(angol sorozat, ismétlés)
15.10 Magna Hungaria
(dokumentumfilm - 3/3.)
16.15 Jelképtár: A korona
16.20 Teleenciklopédia
(spanyol sorozat - 49.)
Mit kell tudni a vírusokról?
16.35 A titkos küldetés (48/23.)
17.10 Nyelvőrző
17.25 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 A színész, a színésznő és a gyerek
(olasz sorozat - 5/1.)
19.55 Különleges múzeumok
20.10 Váltó
(gazdasági magazin)
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Senki kisasszony
(lengyel film, 1996)
23.20 Híradó
23.25 Vers (ism.)

HBO


6.30 Jó barátok
7.00 Mozivarázs
7.50 Vasakarat
9.40 Sindbad, a tengerész
10.30 Őt is anya szülte
12.20 Ha az igazság fájna
13.55 Kiszámolós
15.15 Csalimadarak
16.50 Retúr
18.20 Spinédzserek
20.00 A félelem országútján
21.30 Hollywoodi akcióhősök
22.00 Melrose Place
22.45 Elvált nők klubja
0.25 Nirvána
2.20 A jövő hóhérai
3.55 Az esküdt
5.50 Sztráközelben: Sigourney Weaver

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Dinasztia (87.)
10.55 Video Hits No. 1
15.05 Közvetlen ajánlat
15.35 72 óra
16.00 Chicago Hope (15.)
16.45 Beverly Hills 90210 (87.)
17.35 Rendőrakadémia (24.)
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család (99.)
19.30 Anya csak egy van (69.)
20.00 Csillagkapu
(amerikai sci-fi sorozat - 17.)
20.50 Szellemirtók
(amerikai sci-fi vígjáték, 1984)
22.50 Murphy Brown
(amerikai vígjátéksorozat - 49.)
23.15 Hír3 (ismétlés)
23.45 72 óra (ismétlés)

MSat


1.00 Music Box
Kívánságműsor
7.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
7.30 Rocko
8.00 Hé, Arnold!
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Clarissa
11.00 Allegra ablaka
11.30 Euréka vára
12.00 Fecsegő tipegők
12.30 Hé, Arnold!
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Hé, Arnold!
16.30 Rocko
17.00 Jaj, a szörnyek!
17.30 Clarissa
18.00 Kenan és Kel
18.30 Sok hűhó
19.00 Kapásjelző
19.30 Hír-M
20.05 Tony és a maffia
21.55 Scanner Cop 2. - Volkin bosszúja (ismétlés)
23.30 Hír-M (ism.)
24.00 Kapásjelző (ism.)
1.00 Music Box

Szív TV


6.50 Tipp-top (ismétlés)
7.00 Információs magazin
7.15 Meditációs jóga
Terhestorna
8.00 Music Box
18.45 Információs magazin
19.00 Lesen (ismétlés)
20.00 Testvérharc
(amerikai film)
21.40 Music Box
0.10 Tipp-top
0.35 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése