1999. augusztus 18., szerda

Tv műsor - 1999. augusztus 18. - Szerda

MTV 1


5.57 Hajnali gondolatok
6.00 Szabadság tér
9.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 32.)
9.30 Ficánkoló
Ovistorna
Labdával
9.40 Égből pottyant mesék
9.55 Töf-töf elefánt
A vadmotorosok
10.00 Lönnrot meséi
10.15 Kézilabda-suli
10.35 Telemim
Tisztelet a zenének, tisztelet a csendnek
10.55 Magyarország 2000
11.30 A homok titkai (79.)
12.00 Híradó - Időjárás
12.30 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 57.)
Visszaélés a hatalommal
13.25 Nemzetiségi magazinok
(horvát, román)
14.25 A pampák királya
(brazil sorozat - 80.)
15.20 Kincsestár
16.50 Charlotte Sophie, avagy az érzelmek hatalma
(sorozat - 2.)
17.45 Körzeti híradók
18.00 Túrabakancs
18.20 Lét-kép
18.40 Varjúdombi meleghozók
(rajzfilmsorozat)
18.55 Rabszolgasors
(brazil sorozat - 11.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Szeresd magad mindig!
(francia tévéfilm)
21.30 Álompolgár
A gyermekjóléti szolgálatokról
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.35 TS
VIII. kettesfogathajtó-vb (megnyitó)
22.50 Oroszország titkai
(lengyel-német dokumentumfilm-sorozat - 3/2.)
23.25 Képújság

MTV 2

5.57 Hajnali gondolatok
6.00 Szabadság tér
9.05 Aktuális
9.30 Kincsestár
10.35 A Karibu-út
Őserdők, gleccserek, dinoszauruszok
Juhász Árpád sorozata a kanadai Sziklás-hegységről (3/1.)
Totemoszlopok az esőerdőben
11.00 Gyermekbarát
12.00 Éretlenek
(tévéfilmsorozat - 3.)
A végrendelet
12.35 Híradó - Időjárás
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 Szünidőre
14.00 Zsebtévé
14.30 Kézilabdasuli
14.45 Telemim
Mimes bábok
15.10 Bor és hatalom
16.30 Nemzetiségi magazinok
17.20 TS
VIII. kettesfogathajtó-vb
18.50 Nemzeti értékeink
19.10 Századunk műhelyéből - 8.
19.30 Mesetár
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Trópusi hőség
(kanadai-izraeli tévéfilmsorozat)
A bűnbak
21.25 A néma szemtanú
(angol tévéfilmsorozat - 8.)
Apák vétkei
22.20 Évek...
Beszélgetés John Lukacs történésszel
23.10 Mélyvíz

RTL Klub

6.30 Reggeli
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Rajzfilm Klub (ism.)
10.00 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
10.25 Második csók
(francia sorozat, ismétlés)
10.50 Klip Klub (ismétlés)
11.10 Televásár
11.40 Pont hu (ismétlés)
12.10 Paula és Paulina
(mexikói sorozat, ismétlés)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Televásár
14.00 Klip Klub
14.25 Rajzfilm Klub
- Juharfalva lakói (47.)
- Varázslatos álmok
15.10 Az első csók
(francia sorozat - 13.)
A látszat csal
15.40 Második csók
(francia sorozat - 55.)
16.10 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai sorozat - 6.)
17.00 Mire gondolok?
17.05 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat - 13.)
17.50 Mire gondolok?
17.55 Paula és Paulina
(mexikói sorozat - 43.)
18.45 Híradó
19.15 Fókusz
19.50 Medicopter 117 - A légi mentők
(német akciófilm-sorozat - 6.)
20.45 A Bagoly
(amerikai akciófilm)
22.20 Híradó - Időjárás
22.35 Pusszantlak, drágám! (18/9.)
23.05 Dóra mozija
23.35 Mesék a kriptából
(amerikai horrorsorozat - 10.)
24.00 Fókusz (ismétlés)
0.30 Divatklip

TV2

5.50 Faluvilág
6.00 Reggeli kiadás
7.00 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 TV2 Matiné
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
(rajzfilmsorozatok)
- Az ifjú Superman kalandjai
(amerikai kalandfilm-sorozat)
10.00 Brooklyn-híd
(amerikai sorozat)
10.25 Kakuk
(talkshow)
10.55 Közvetlen ajánlat
11.20 Mindent tudni akarok!
11.25 Plusz
11.50 O’Hara felesége
(amerikai film)
13.40 Stefanie
(német kórházsorozat)
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 478.)
15.15 Baywatch
(amerikai akciófilm-sorozat)
A cápaöböl
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 241.)
16.45 Kassandra
(venezuelai sorozat - 110.)
17.40 Luz María
(dél-amerikai sorozat - 41.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Marimar
(mexikói sorozat - 110.)
19.55 Friderikusz-szupershow
Minden idők legjobb Friderikusza (1992-1997)
21.45 Jó estét, Magyarország!
22.30 A bérlő
(francia film)
0.45 A Duna krónikája
1.15 A tegnap csodái
1.45 Vers éjfél után

Duna TV

5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Patrick, a postás és az ő tarka macskája
9.25 Tudni akarom
9.30 Gore és Gregore
9.40 A titkos kert
(angol ifjúsági filmsorozat - 7/6.)
10.15 Mozidélelőtt
Kakasdombi rendőr
(jugoszláv film)
11.45 Esti kérdés (ism.)
11.55 Vers
Kosztolányi Dezső: Ilona
12.00 Hírek
12.20 Gazdakör
12.50 A senki szigete
13.25 Pop-sa-rock (ism.)
13.55 Hatlábú birodalom - Utazás a rovarok világában
(angol dokumentumfilm - 6/1.)
14.25 Kiko, vágtass, mint a szél!
(olasz film)
15.55 Teleenciklopédia (48.)
Mit kell tudni a Naprendszerről?
16.10 Magyar ereklyék, szent jelképek
A szent korona
16.30 Felelet az életnek
17.00 Titkos küldetés
(francia-ausztrál sorozat - 48/22.)
17.30 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Mészáros Márta első játékfilmjei
„Szép leányok, ne sírjatok”
(magyar film)
19.45 Vasúti variációk
(magyar dokumentumfilm-sorozat - 6/2.)
20.10 Régiók
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Űrhajónk, a Föld (33.)
21.50 Sötét középkor (3/2.)
22.35 Mítosz, maszk és muzsika (5/1.)
22.50 A természet hangjai (6/3.)
23.15 Híradó
23.20 Vers (ism.)
23.30 Zoller Attila és Hungarian Jazz All Stars - 2/2.

HBO

6.30 Jó barátok
7.00 Mozi! Mozi! Mozi!
7.30 Mennyi? 30!
8.05 Egyedül nem megy
9.45 Angyalok a padláson
11.20 Egy kölyök Aladdin udvarában
12.50 Négy nap szeptemberben
14.45 Vasmadarak 4.
16.25 A második polgárháború
18.05 Geronimo
20.00 Viszlát, család, viszlát, szerelem
21.45 Megérint a halál
23.25 Rejtekhely
1.10 Romani Kris - Cigánytörvény
2.45 Döbbenet
4.25 A kísértés nyara

TV3

5.50 Nap-kelte
9.05 Dinasztia
(amerikai sorozat - 86.)
11.10 Video Hits No. 1
14.35 Közvetlen ajánlat
15.05 Jövőnéző (ismétlés)
15.35 Cinema
(filmmagazin)
16.00 Chicago Hope
(amerikai sorozat - 14.)
16.45 Beverly Hills 90210 (86.)
17.35 Rendőrakadémia
(amerikai vígjátéksorozat - 23.)
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család (98.)
19.30 Anya csak egy van (68.)
Szeresd felebarátaidat!
20.00 Nadine
(amerikai vígjáték, 1987)
21.55 Nikita, a bérgyilkosnő (2.)
22.45 Murphy Brown (48.)
23.10 Hir3 (ismétlés)
23.40 Cinema (ismétlés)

MSat


0.55 Music Box
7.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
7.30 Rocko
8.00 Hé, Arnold!
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Clarissa
11.00 Allegra ablaka
11.30 Euréka vára
12.00 Fecsegő tipegők
12.30 Hé, Arnold!
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Hé, Arnold!
16.30 Rocko
17.00 Jaj, a szörnyek!
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Sok hűhó
19.00 News-da
19.30 Hír-M
20.05 Őrült Joe
21.55 Végzetes tévedés
23.30 Hír-M
24.00 News-da (ismétlés)
1.00 Music Box

Szív TV

6.50 Tipp-top
7.00 Információs magazin
7.15 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
Lazítson Cindy Crawforddal!
8.00 Music Box
18.45 Információs magazin
19.00 Vendéglátás
Gasztronómia és hagyományok
19.30 Hangoló
20.00 Teresa tetkója
(amerikai vígjáték)
21.40 Music Box
0.10 Tipp-top

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése