2018. január 8., hétfő

Tv műsor - 1999. augusztus 16. - Hétfő

MTV 1


5.57 Hajnali gondolatok
6.00 Szabadság tér
9.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 30.)
9.35 Zsebtévé
10.05 Lönnrot meséi
(rajzfilmsorozat)
10.20 Kézilabda-suli
10.40 Telemim
10.55 Szomszédok (ismétlés)
11.30 A homok titkai
(brazil sorozat - 77.)
12.00 Híradó - Időjárás
12.30 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 65/55.)
13.25 Nemzetiségi magazinok
(cigány, szlovák)
14.25 A pampák királya
(brazil sorozat - 78.)
15.20 Kincsestár
16.55 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 170/170.)
17.45 Körzeti híradók
18.00 Gyorssegély
18.10 BetegJOGI esetek
18.40 Mekk mester
(bábfilmsorozat)
18.55 Rabszolgasors
(brazil sorozat - 9.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Telepódium
Georges Feydeau: A férj vadászik
(bohózat)
21.05 Trópusi hőség
(kanadai-mexikói sorozat)
Alapszín: fekete
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Világkép
23.05 Amíg még élünk
(angol sorozat - 23.)
23.45 Képújság

MTV 2


5.57 Hajnali gondolatok
6.00 Szabadság tér
9.00 Tranzit
9.30 Kincsestár
11.00 Gyermekbarát
12.00 Éretlenek (1.)
12.35 Híradó - Időjárás
13.00 Tévémagiszter
14.00 Szünidőre
14.00 Ficánkoló
Ovistorna
Zokniban
14.10 Zsebtévé
14.40 Kézilabdasuli
14.55 Lönnrot meséi
15.05 Telemim
Testtartások, karakterek
15.20 Hosszú utazás (3/2.)
16.30 Zenei utazások
(angol útifilm)
Havanna
17.00 Hungária Kávéház
17.30 Trópusi hőség
18.30 Rosszcsont kalandjai
(ausztrál tévéfilmsorozat - 21.)
Kutyakúra
19.00 Liszt Ferenc
(Magyar-német-olasz-francia-angol sorozat - 7.)
A világcsavargó
19.30 Mesetár
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 1968 fehér foltjai (2/1.)
Prágai tavasz
21.25 Lisszaboni történet
(német-portugál film)
23.05 Tudósklub ’99

RTL Klub



6.30 Reggeli
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Rajzfilm Klub (ismétlés)
10.00 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
10.25 Második csók
(francia sorozat, ismétlés)
10.50 Klip Klub
11.10 Televásár
11.40 Antenna (ismétlés)
12.10 Paula és Paulina
(mexikói sorozat, ismétlés)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Televásár
14.00 Klip Klub
(popmagazin)
14.25 Rajzfilm Klub
- Juharfalva lakói (45.)
- Varázslatos álmok
(rajzfilmsorozatok)
15.10 Az első csók
(francia sorozat - 11.)
15.40 Második csók
(francia sorozat - 53.)
Amikor dönteni kell
16.10 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai sorozat - 4.)
17.00 Mire gondolok?
17.05 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat - 11.)
17.50 Mire gondolok?
17.55 Paula és Paulina
(mexikói sorozat - 41.)
18.45 Híradó
19.15 Fókusz
19.50 SeaQuest DSV - A mélység birodalma
(amerikai kalandfilmsorozat - 18.)
Beszédes álmok
20.45 A gepárd
(amerikai kalandfilm)
22.15 Híradó - Időjárás
22.30 Pusszantlak, drágám!
(amerikai filmsorozat - 18/7.)
23.00 Kész átverés
23.30 Pont hu
24.00 Fókusz (ismétlés)
0.30 Divatklip

TV2


5.50 Faluvilág
6.00 Reggeli kiadás
7.00 Jó reggelt, Magyarország!
9.00 TV2 Matiné
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
(rajzfilmsorozatok)
Az ifjú Superman kalandjai
(amerikai kalandfilm-sorozat)
10.00 Brooklyn-híd
(amerikai sorozat)
10.25 Kakuk!
(talk-show)
10.55 Közvetlen ajánlat
11.20 Mindent tudni akarok!
11.25 Plusz
(aktuális magazin)
11.50 Plusz egy fő
(francia film)
13.40 Stefanie
(német kórházsorozat)
Ha Heinz bácsi jön
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 477.)
15.10 Baywatch
(amerikai akciófilm-sorozat)
Szabotázs
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 239.)
16.45 Kassandra
(venezuelai sorozat - 108.)
17.40 Luz Maria
(dél-amerikai sorozat - 39.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Marimar
(mexikói sorozat - 108.)
19.55 Észak és Dél
(amerikai kalandfilm-sorozat)
21.45 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Közelkép; Sport; Időjárás
22.30 Az ötödik dimenzió
(amerikai misztikus sorozat)
Szörnyek
23.15 Remington Steele
(amerikai sorozat)
24.00 Kuk@c
0.25 Premier
0.50 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Virradóra
9.10 Rupert maci kalandjai
9.30 A titkos kert
(angol sorozat - 7/4.)
10.05 Közép-európai magazin (ismétlés)
10.35 Régi híradók (ism.)
10.55 Botcsinálta papa
(német sorozat - 13/11.)
11.45 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
Juhász Ferenc: A rezi várban
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Heti hírmondó (ism.)
13.10 Tálentum (ismétlés)
13.40 Mozgó Kép (ismétlés)
14.10 A Kormorán-zátony amforái
(kisfilm)
14.40 1, 2, 3... számok története
(magyar animációs film)
14.50 Ami igaz, az igaz (ism.)
15.05 Űrhajónk, a Föld
(francia sorozat, ismétlés)
15.15 Tarkabarka (ismétlés)
16.15 Tudni akarom
16.30 Harmónia
17.00 A titkos küldetés
(francia-ausztrál sorozat - 48/20.)
17.25 Szimba, az oroszlánkirály
18.00 Híradó
18.20 Tükör - A Nap napja
18.50 Mari
19.35 Vasúti variációk (6/1.)
20.10 Héthatár
(külpolitikai magazin)
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Police
(rendőrségi magazin)
22.20 Koszovó
(dokumentumfilm)
23.30 Híradó
23.35 Műsorajánlat - Vers
23.45 Zoller Attila és a Hungarian Jazz All Stars - 2/1.

HBO


6.30 Jó barátok
7.00 A végzet hollywoodi asszonyai
7.30 Sztárközelben: Leslie Nielsen
8.00 Merülés
9.35 Álmok hősei
11.10 Sztárközelben: Mel Gibson
11.40 Túsztanya
13.15 Vérdíj
14.55 Varázslatos orrszarvú
16.20 Szellemtanya
17.55 Mozi! Mozi! Mozi!
18.25 Merülés
20.00 Halálos terápia
22.00 Flubber - A szórakozott professzor
23.35 Száguldás életre-halálra
1.15 Flynn - Kalandra született
2.55 Jeffrey - Valami más
4.30 Az utolsó emberig

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Dinasztia (84.)
10.00 Video Hits No. 1
13.20 Közvetlen ajánlat
13.50 Sherlock Holmes (ism.)
14.45 Melrose Place (ismétlés)
16.15 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
16.45 Beverly Hills 90210 (84.)
17.35 Rendőrakadémia (21.)
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család (96.)
Hálószobatitkok
19.30 Anya csak egy van (66.)
Ajtóstól a házba?
20.00 Halálos hajóút
(amerikai-német kalandfilm)
21.50 Matlock (24.)
22.45 Murphy Brown
(amerikai vígjátéksorozat - 46.)
23.10 Hír3 (ismétlés)

MSat

1.50 Music Box
7.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
7.30 Rocko
8.00 Hé, Arnold!
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 CÍarissa
11.00 Allegra ablaka
11.30 Euréka vára
12.00 Fecsegő tipegők
12.30 Hé, Arnold!
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Hé, Arnold!
16.30 Rocko
17.00 Jaj, a szörnyek!
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Sok hűhó
19.00 Szúróláng
19.30 Hír-M
20.05 Sztár leszel
(amerikai vígjáték, ism.)
21.50 XTRO 2.
(amerikai sci-fi)
23.25 Hír-M
23.55 Szúróláng (ismétlés)
0.55 Music Box

Szív TV

6.50 Tipp-top (ismétlés)
7.00 Információs magazin
7.15 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
Príma torna hölgyeknek
8.00 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
18.45 Információs magazin
19.00 Lesen
(sportmagazin)
20.00 Pokoltól a győzelemig
(amerikai háborús film, ism.)
21.40 Music Box
0.10 Tipp-top
0.35 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése