1999. augusztus 15., vasárnap

Tv műsor - 1999. augusztus 15. - Vasárnap

MTV 1


6.30 Gazdaképző
7.00 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.05 Zöldkalap
7.25 A te mozid
1. Csillagszemű
(tévéfilm - 1-2.)
2. Nyár a szigeten - Le a cipővel!
(gyermekfilm - 1-2.)
9.30 TS
Forma-1 Magyar Nagydíj
Warm-up (bemelegítő futam)
10.00 Tévémagiszter
Közművelődési magazin
10.55 Honvédcsaták
Temesvár - Arad - Világos
11.25 Tranzit
Közép-európai magazin
12.00 Hírek - Időjárás
12.10 Szerencsepercek
12.40 Gazdatévé
Magazinműsor gazdálkodóknak
13.05 Örömhír
Az evangélikus egyház műsora
13.30 TS
Forma-1 Magyar Nagydíj
16.10 A Loretto
(cseh kisfilm)
16.35 Csillagok égen és földön
(amerikai sorozat)
Peter Lorre - A fenyegetés mestere
17.25 Úton
Európa-magazin
(Feliratozva is!)
18.00 Grand Canyon: A dinoszauruszoktól a völgyzáró gátakig
(angol dokumentumfilm)
19.00 A Hét
19.44 Híradó; Időjárás
20.00 Játék határok nélkül
(1. forduló, 1-2. rész)
Műsorvezető: Borbás Mária
21.30 Pávák tavasza
(angol minisorozat - 3/1.)
22.25 Hangszál(l)
Zenei vetélkedő sztárvendéggel
Műsorvezető: Szikora Róbert
22.50 TS
Műsorvezető: Engyel István
23.25 11 után
Heltai Péter műsora

MTV 2

7.25 Tudóra - felsőfok
9.25 Kánon
Vallás és kultúra
Szent Pál levelei
10.00 Utazz velünk, Magyarországon!
A hajdúvárosok
10.40 Aprók tánca
Nyírség-Kótaj
11.00 MTV IX. nemzetközi karmesterverseny '98
13.05 Aranyfüst
avagy: Mit üzen a múlt?
15.00 Ereszkedik le a felhő...
Összeállítás operaénekesek nótafelvételeiből
15.30 Delta 2000
Tudományos híradó
16.00 Ozorai példa
(tévéfilm, 1974)
17.00 Zenei utazások
Sevilla
17.30 Közjáték-válogatás
17.55 Hogyan viseljük el szerelmi bánatunkat?
Királyhegyi Pál estje
18.55 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat - 148.)
19.40 Döntöttem
A ló nem aranyhal
(ír ifjúsági dokumentumfilm)
20.00 A Hét - Híradó
21.00 Nemzetközi harmonikagála
21.45 Századfordító magyarok
Megkésett emlékezet: Varga Béla
22.55 PoliTour
Az MTV világjáró mozaikja

RTL Klub


6.30 Ez nem boszorkányság!
(francia ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
- Süsü, a sárkány
- Zsebsárkányok
- Űrdinkák
- Cicabogarak
- Hé, Arnold!
- Dinódili
(rajzfilmsorozatok)
10.55 Csőrre töltve
- Frédi és Béni
- Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.25 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat - 40.)
11.55 Mire gondolok?
12.00 Hokkaido urai
(angol természetfilm)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Knight Rider
(amerikai filmsorozat - 87.)
14.05 Veszélyes ügy
(amerikai krimi)
15.40 Linda
(magyar filmsorozat - 12.)
Aranyháromszög
17.00 Őrangyalok
(olasz vígjátéksorozat - 3.)
A maják kincsei
18.45 Híradó
19.05 Akták
19.30 Vasárnapi kiadás
(magazin)
20.00 Szupermozi
Ahol a víz az úr
(amerikai akciófilm)
21.40 Igaz történetek
Ébredés
(amerikai film)
23.15 Híradó - Időjárás
23.30 Antenna
Euro-atlanti magazin
24.00 Hokkaido urai (ismétlés)
0.50 Akták (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.10 Divatklip

TV2


6.00 Reggeli gondolatok
6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- A gólkirály
- Bölcs törpék a világ körül
- Cápali és Cápeti
- Kutyavilág
- Tabaluga
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
- Enigma - a szuperhős
- Kis boszorkányok
- Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
10.40 Családi kötelékek
(amerikai vígjátéksorozat)
11.05 Csipkerózsika
(amerikai mesefilm)
12.45 Lacikonyha
13.10 Titokzatos természet
(angol dokumentumfilm)
13.55 Hurrá, utazunk!
(utazási magazin)
Tunézia
14.20 A hegyi doktor
(német sorozat)
15.10 A bűvész
(amerikai akciófilm-sorozat)
16.10 MacGyver
Sasok
17.05 A Szuper csapat
(amerikai kalandfilmsorozat)
18.05 Mission Impossible - Az akciócsoport
(angol akciófilm-sorozat)
19.00 Napló
Közben: Tények
19.55 Reklám
Benne: Soproni Ászok Házimozi
20.00 Anyja fia
(amerikai thriller)
21.50 Knight Rider Team
(amerikai akciófilm-sorozat)
22.50 Gól!! Gól!! Gól!!
24.00 Eszkimó asszony fázik
(magyar film)
2.00 Premier
2.25 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Hírek
5.35 Váltó
6.05 Élő egyház (ism.)
6.20 Héthatár (ism.)
6.50 Postabontás (ism.)
7.05 Reggeli muzsika
7.15 Mi magunk és egyéb állatfajták
(kanadai ismeretterjesztő film - 12/5.)
Közösségek
7.40 Animációs filmek gyerekeknek
Áskál kutya kalandjai
7.53 Két macska, egy kutya
8.03 Tudni akarom
8.10 Dongómesék
8.15 Miénk a tér (ismétlés)
9.20 Az Altamira-barlang
(spanyol ismeretterjesztő sorozat - 3/1.)
Egy felfedezés története
10.15 In memoriam Szeleczky Zita
Rendhagyó beszélgetés Szeleczky Zitával
(portréfilm)
11.05 Forrásvidék
(honismereti magazin)
11.35 Beavatás
11.55 Vers
Lászlóffy Aladár: Férfiak
12.00 Hírek
12.10 Helikon (ismétlés)
12.30 In memoriam Szeleczky Zita
Rózsafabot
(magyar film, 1940) FF
13.40 Gitárzene
13.50 Figyelj!!!
Fiatalok műsora
14.20 Emlékképek - Régi híradók
14.50 Sportképek
17.00 Mozgó Kép
(filmmagazin)
17.30 Mesefilmek
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó
19.05 Sportpercek
19.20 Anton P. Csehov: Cseresznyéskert
Komédia négy felvonásban, a Kolozsvári Állami Magyar Színház előadásában
21.30 Ferencsik János nyomában
(zenés portréfilm)
22.25 Pesti lóverseny
Összefoglaló a hét eseményeiről
22.45 A csillagok szerelmese
(amerikai film, 1995)
0.30 Vers (ism.)

HBO


6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Spinédzserek
8.35 Drakula halott és élvezi
10.05 Babar - Barátok között
10.30 Vasakarat
12.20 Irány a nagyi!
13.50 Egy kölyök Arthur király udvarában
15.20 Jerry Maguire
17.40 Jófiú
19.10 Melrose Place
20.00 Megérint a halál
21.45 Larry Flynt
23.55 Zsarolók városa
1.50 Charlot és Charlotte 2.
2.50 Véres játék 3.
4.30 Árral szemben

TV3


6.50 Nap-kelte
10.05 Nap-kelte extra
10.55 Utazás Gasztronómiában
11.25 Jövőnéző
Iránytű a jövőbe
11.50 Bír-lak (13.)
12.15 Alf
(amerikai sorozat - 4.)
12.40 Lois és Clark: Superman legújabb kalandjai (22.)
13.25 Flipper, a delfin (32.)
14.20 Életmentő járőr (14.)
15.05 Az Angyal (37.)
A világbajnok
15.55 Sherlock Holmes (37.)
16.50 Melrose Place (135-136.)
18.30 Hír3
19.00 Roseanne (32.)
19.25 MASH (28.)
19.50 Wolf (3.)
21.35 Vadnyugati fejvadász (17.)
22.25 Végtelen határok (56.)
Ébredés
23.20 Alkonyzóna (80.)
23.50 Jövőnéző (ism.)
0.20 Eleven (ism.)
1.00 Video Hits No. 1

MSat


7.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
7.30 Jaj, a szörnyek!
8.00 Rocko
8.30 Hé, Arnold!
9.00 Macseb
9.30 KaBlam!
10.00 A titkos templom legendái
10.30 Global Guts
11.00 Kenan és Kel
11.30 Hódító hódok
12.00 Jaj, a szörnyek!
12.30 Rocko
13.00 Hé, Arnold!
13.30 Sok hűhó
14.00 Clarissa
14.30 Pete és kis Pete
15.00 KaBlam!
15.30 Global Guts
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 Jaj, a szörnyek!
17.00 Hódító hódok
17.30 A Thornberry család
18.00 Hé, Arnold!
18.30 Allen Strange utazása
19.00 Sztárok civilben
Műsorvezető: Hajdú Péter
19.30 Hír-M
19.55 Kereskedelmi műsor
20.00 Rejtett szemek
(amerikai vígjátéksorozat)
21.30 Kereskedelmi műsor
21.45 A 3000. év lovagjai
(amerikai sci-fi, ism.)
23.25 Hír-M (ism.)
23.55 Sztárok civilben
0.25 Kereskedelmi műsor
0.55 Music Box

Szív TV


6.50 Tipp-top
7.00 Music Box
8.00 Terhestorna Lazítson Cindy Crawforddal
8.40 Music Box
10.00, 12.00, 14.00 Kereskedelmi műsor
13.30 Benny Hill csodái
14.10 Music Box
18.00 Élet és design
Divat és társasági magazin
18.30 Ringen belül
19.30 Hívd Andreát!
20.00 Kegyetlen horizont
(amerikai akciófilm, ism.)
21.30 Pagoda (ism.)
22.30 Egy páholyban Benkő Dániellel
22.50 Music Box
0.10 Tipp-top
0.35 Music Box

ATV

24.00 Képes magazin
18.00 Műsorajánlat, hírek
18.05 Premier plan
19.10 Magyar mesék
19.15 Esti lazító torna
19.20 Cinemix
Filmmagazin
20.00 Film
21.55 Lapszemle
22.00 Pop-sport (ism.)
23.00 Feró kocsmája
Nagy Feró műsora (ism.)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése