1999. augusztus 14., szombat

Tv műsor - 1999. augusztus 14. - Szombat

MTV 1


6.00 Aranyfüst - avagy: Mit üzen a múlt?
Benne: 6.05 Határtól határig
8.00 Hol-mi?
(ifjúsági szolgáltató magazin)
8.30 Jó reggelt adj, Istenem!
8.40-11.00 Útipoggyász
Filmek, sorsok, viták kamaszoknak
8.40 Pityke
(magyar rajzfilmsorozat)
8.45 Minimanók
(kanadai rajzfilmsorozat)
9.00 Cimbora
9.55 Grant kapitány gyermekei
(szovjet filmsorozat - 3.)
Thalkave
11.05 Visszatérés Édenbe
(ausztrál sorozat - 4.)
12.00 Hírek - Időjárás
12.05 Euro-percek
12.15 Nyitott Stúdió
Rományi Rota
12.35 TS
Forma-1 Magyar Nagydíj
Időmérő edzés
14.10 Gazdit keresünk
Kudlik Júlia műsora
14.45 A miniszterelnök
(komédia)
15.55 Delta 2000
16.25 A Századunk Műhelyéből - 8.
16.45 Játék határok nélkül - Gyöngyös
(városfilm)
17.05 Az ismeretlen Hitchcock
Gazdag és különös
(angol film, 1932) FF
18.30 Ki marad a végén?
Játékmester: Rózsa György
19.00 Lottóshow
19.20 Európai időjárás
19.25 Játék határok nélkül - Előzetes
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 A hét filmje
Műgyűjtők és kalandorok előnyben
(angol film, 1979)
22.00 Fák, Virágok, Fény
Emlékműsor Schöck Ottóról, a nemrégiben elhunyt népszerű zeneszerzőről
22.50 Kenó
22.55 Hitchcock nyomában
A titokzatos telefonáló
(ír film, 1986)

MTV 2

6.00 Aranyfüst - avagy: Mit üzen a múlt?
8.00 Gazdaképző
8.30 Gazdatévé
9.00 Aktuális
9.30 Európa-ablak
Ismétlések angol felirattal
11.30 Família Kft.
Tűsarok és paróka
11.55 Harry és még egy jómadár
(angol ifjúsági filmsorozat - 3.)
Madison és a tolvaj
12.20 Az MTV Gyermekszínháza
Hókirálynő
Mesejáték két részben
A Budapesti Gyermekszínház előadása (1979)
14.05 A magyar irodalom képes története (50., ism.)
14.30 Iskolamese
15.25 Nyitott Stúdió
Cifra Együttes
15.35 Magyar műemlékek
A Zeneakadémia
16.05 Gaia
Ökológiai  filmújság
A „kétéltű” ember
Portréfilm Hans Hassról, aki együtt úszott a halakkal
16.35 Történelmi képeskönyvünk - Lengyelországból
Határvidék
17.00 Szervusz, jó mutatást!
Részletek a Budapesti Tavaszi Fesztivál operett-seregszemléjéről
17.30 Közelkép
18.00 Szemlátomást
18.30 Rosszcsont kalandjai (20.)
Keverék jellemek
19.00 Liszt Ferenc
(tévéfilmsorozat - 6.)
Van-e hangod a beteg hazának?
19.30 Mesetár
20.00 Híradó
20.30 A Matáv V. Magyar Drámaíróverseny színházi játéka
Közvetítés az Új Színházból, felvételről
21.25 Vízi zsaruk
(ausztrál tévéfilmsorozat - 52.)
A tisztogató
22.10 Mosoly a javából
Randevú a Royalban - 2/2.
23.05 Szabad verseny
Gazdasági magazin

RTL Klub


6.30 Bibliai kalandok
7.00 Kölyökklub
- Süsü, a sárkány
- Zsebsárkányok
- Űrdinkák
- Cicabogarak
- Hé, Arnold!
- Dinódili
(rajzfilmsorozatok)
10.45 Csőrre töltve
- Szilveszter és Csőrike kalandjai
- Bolondos dallamok
11.15 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat - 39.)
11.40 Mire gondolok?
11.45 Bravo Tv
12.45 RTL Klub Road Show
Miskolcon és Tihanyban
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Kedvenc
Kisállattartók magazinja
13.40 Orvvadászok
(amerikai kalandfilm)
15.20 S. O. S. Titanic
(angol film)
17.05 Kung-fu
(amerikai sorozat - 36.)
17.55 Mortal Kombat Conquest
(amerikai akciófilm-sorozat - 18.)
Hidegvérrel
18.40 Reklám
Benne: Soproni Ászok Házimozi
18.45 Híradó
19.05 Fókusz plusz
19.35 Galla-mappa
Briliáns konferanszok, frappáns reklámfilmek
20.00 Apád, anyád idejöjjön! 2.
(amerikai vígjáték)
21.35 Stephen King: Langolierek - Az idő fogságában
(amerikai thriller - 2/1.)
23.10 Híradó - Időjárás
23.25 World Music Awards 1998
(popzenei gálaműsor)
0.40 Fókusz plusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.00 Divatklip

TV2


6.00 Gyökereink
(nemzetiségi magazin)
6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- A gólkirály
- Bölcs törpék a világ körül
- Káposztafalva lakói
- Rocky és Bakacsin
- Urmel
- Sandokan
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
- Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
10.45 Az ifjú Superman kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat - 20.)
11.15 Gimidili
(amerikai ifjúsági sorozat)
11.45 Partytévé
Zene, film, sztárok, receptek - csak fiataloknak
12.45 Slágerlista
13.15 Madison
(amerikai ifjúsági sorozat)
13.45 Miért éppen Alaszka?
(amerikai sorozat)
14.35 Sógun
(amerikai kalandfilm-sorozat - 4.)
16.15 A Gonosz Jim
(amerikai western)
18.00 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Herkules
(amerikai fantáziasorozat)
Dionüszosz ünnepe
20.00 Megint 48 óra
(amerikai akcióvígjáték)
21.50 A csend kódja
(amerikai akciófilm)
23.40 Meghökkentő találkozások
(amerikai sorozat)
0.10 Elke
(amerikai erotikus film)

Duna TV


5.30 Hírek
5.35 Gazdakör (ism.)
6.05 Régiók (ism.)
6.35 Élő forrás (ism.)
7.05 Hírek - Reggeli muzsika
7.20 Összkép (ismétlés)
7.50 Animációs filmek
A kis medvebocs (ism.)
8.00 Gore és Gregore
8.05 Ali baba (ism.)
9.20 Nyelvőrző (ismétlés)
9.35 Zengő ábécé
9.45 Ami igaz, az igaz
10.00 Tarkabarka
11.00 Tudni akarom
Az üveg
11.05 Az első lépések
(angol filmetűd)
11.10 Különleges múzeumok
(német ismeretterjesztő film)
Bizerba, mérlegmúzeum
11.25 Himalája
(sorozat - 13/7.)
Trópusi völgyek
11.55 Vers
Ady Endre: A Kalota partján
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Élő egyház
Katolikus híradó
12.35 Postabontás
12.50 Minoritates Mundi (ism.)
13.20 Anziksz
Kunmadaras
13.35 Wotruba
(osztrák dokumentumfilm)
14.15 Őrangyalok
(olasz sorozat - 5.)
Dolláreső
15.55 Egyszer volt... Hollywood - 100 éve született Alfred Hitchcock
Hitchcock, Selznick és a hollywoodi hőskor alkonya
(amerikai dokumentumfilm, 1988)
17.20 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Tálentum
Jurcsik Károly Kossuth-díjas építész
18.55 Hétköznapi csetepaték
(francia vígjáték, 1992)
20.25 Ifjú muzsikusok mesterfokon
(holland portréfilm - 5/4.)
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 A graffiti királya
(amerikai film, 1998 - ism.)
23.20 Híradó
23.25 Vers (ism.)
23.40 Az éjszaka filmje
Az ipcress-ügyirat
(angol film, 1965)

HBO


6.30 Ali Baba
7.25 Bármit megteszek
9.25 Álmodik a nyomor
11.00 Melrose Place
11.45 Elvált nők klubja
13.25 Mikrokozmosz
14.45 Angyalok a padláson
16.15 Kísért a múlt
18.25 Támadás a torony ellen
20.00 Vízkereszt
22.10 A rajongó
0.05 Potyázok a portyán
1.25 Rejtekhely
3.10 Vízkereszt
5.20 Így készült: Az angol beteg

TV3


6.50 Nap-kelte
10.05 Nap-kelte extra
Válogatás a hét legérdekesebb műsoraiból
10.55 Bír-lak
(amerikai vígjátéksorozat - 12.)
11.25 Cinema (ism.)
11.55 Alf
(amerikai vígjátéksorozat - 2-3.)
12.45 Lois és Clark: Superman legújabb kalandjai
(amerikai kalandfilmsorozat - 21.)
13.35 Flipper, a delfin
(amerikai kalandfilmsorozat - 31.)
14.25 Életmentő járőr
(amerikai sorozat - 13.)
15.10 Denver, az utolsó dinoszaurusz (18-19.)
16.00 Az ezüst kiscsikó
(amerikai rajzfilmsorozat - 11.)
16.25 A hóbortos Twist család (11.)
16.50 Beverly Hills 90210 (169-170.)
18.30 Hír3
19.00 Roseanne (31.)
Álom, édes álom
19.25 MASH (27.)
19.50 Wolf (2.)
A győzelem ára
20.40 Vadnyugati fejvadász (16.)
21.30 Széllel szemben
(amerikai kalandfilm, 1984)
23.40 Végtelen határok
(amerikai sorozat - 55.)
0.35 Eleven (ism.)
1.15 Video Hits no. 1.

MSat


7.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
7.30 Jaj, a szörnyek!
8.00 Rocko
8.30 Hé, Arnold!
9.00 KaBlam!
9.30 Pete és kis Pete
10.00 A titkos templom legendái
10.30 Global Guts
11.00 Sok hűhó
11.30 Fecsegő tipegők
12.00 Jaj, a szörnyek!
12.30 Rocko
13.00 Hé, Arnold!
13.30 Kenan és Kel
14.00 Clarissa
14.30 Pete és kis Pete
15.00 A titkos templom legendái
15.30 Global Guts
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 Jaj, a szörnyek!
17.00 Macseb
17.30 A Thornberry család
18.00 Hé, Arnold!
18.30 Allen Strange utazása
19.00 Ugródeszka
19.30 Hír-M
19.55 Kereskedelmi műsor
20.00 Vahur
20.30 Az utolsó nyár
(amerikai dráma, ism.)
22.05 Kereskedelmi műsor
22.20 Scanner Cop 2. - Volkin bosszúja
(amerikai sci-fi)
23.55 Hír-M (ism.)
0.25 Vahur (ism.)
0.55 Ugródeszka (ism.)
1.55 Music Box

Szív TV


6.50 Tipp-top
7.00 Music Box
8.00 Meditációs jóga
Testszépítés Bíró Icával
8.40 Music Box
10.00, 12.00, 14.00 Kereskedelmi műsor
18.00 Top Gun
18.30 A 21. század sportjai
19.00 Hívd Andreát!
Szenes Andrea talk-show-ja (ism.)
19.30 Irányjelző
Közlekedési magazin
20.00 Halálos szenvedély
(amerikai krimi, ism.)
21.35 Music Box
0.10 Tipp-top
0.35 Music Box
(interaktív kívánságműsor)

ATV

24.00 Képes magazin
19.00 Műsorismertetés, hírek, időjárás
19.10 Magyar mesék
19.15 Esti lazító torna
19.20 Címlapsztori
20.00 Film
21.55 Lapszemle
22.00 Halló, zsaru!
Bánki Árpád műsora
22.30 Aszcendens
Szepesi György asztrológus műsora

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése