2018. január 5., péntek

Tv műsor - 1999. augusztus 11. - Szerda

MTV 1


5.57 Hajnali gondolatok
6.00 Szabadság tér
9.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 27.)
9.30 Szünidei matiné
Égből pottyant mesék
9.45 Töf-töf elefánt
(magyar rajzfilmsorozat)
9.50 Telemim
10.10 Boksz-suli - 5.
10.25 A Nap - Az élet tüze (7.)
Kozmikus összehangoltság
10.45 Magyarország 2000
Székesfehérvár, az első magyar város
11.20-12.20 Dél utáni éjszaka
Teljes napfogyatkozás Magyarországon
Közben: 12.00 Híradó - Időjárás
13.20 A „médiabiológus”
Látogatóban Sir David Attenborough-nál
14.30 A pampák királya
(brazil sorozat - 76.)
15.25 Nemzetiségi magazinok
(horvát, román)
16.15 A huszadik század nagy románcai
(angol dokumentumfilm-sorozat)
VI. György és Erzsébet
16.55 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 168.)
17.45 Körzeti híradók
17.55 Gyerekszoba
18.05 Tükörkép
Társadalompolitikai háttérmagazin
18.35 Varjúdombi meleghozók
(magyar rajzfilmsorozat)
18.50 Rabszolgasors
(brazil sorozat - 6.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Önök kérték!
(kívánságműsor)
21.00 Sötétség volt délben
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 MM
22.35 Oroszország titkai
(lengyel-német dokumentumfilm-sorozat - 3/1.)
Novaja Zemlja - A félelem szigete
23.20 Képújság

MTV 2


5.57 Hajnali gondolatok
6.00 Szabadság tér
Reggeli információs műsor
9.05 Aktuális
9.30 Kincsestár
10.35 Szomszédok
(teleregény - 318. fejezet, ism.)
11.05 Popzenei válogatás
11.20-13.20 Dél utáni éjszaka
(Azonos az MTV1 adásával)
Közben: 12.00 Híradó - Időjárás
13.20 A médiabiológus
Látogatás Sir David Attenborough-nál
14.20 Szünidőre
14.20 Cigánykerék
14.50 Bokszsuli
15.05 A Nap - az élet tüze
„...fény, fény, fény”
15.20 Zenélő gyermekkezek
15.35 Délutáni mozi
Bor és hatalom
(katalán tévéfilmsorozat - 160-162.)
17.00 Nemzetiségi magazinok
17.55 Nyolc évszak
(magyar filmsorozat - 8.)
19.00 Mérce
Fogyasztóvédelmi magazin
19.30 Mesetár
- Trombi: Szarvasék karácsonya
- Játék birodalom: A zebra
- A legkisebb ugrifüles: A nyúl nem tud repülni
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 A jaguár szellemei
(angol természetfilm-sorozat - 4.)
Az aztékok ötödik világa
21.25 A néma szemtanú
(angol tévéfilmsorozat - 6.)
Kegyetlen sötétség - 2/2.
22.15 Szabófalvától San Franciscóig
Fenyves Loránd
23.15 Mélyvíz

RTL Klub


6.30 Reggeli
Jókedvű ébredés
9.05 Recept Klub (ismétlés)
9.15 Rajzfilm Klub (ism.)
10.05 Az első csók
10.40 Második csók
11.05 Televásár
11.35 Pont hu (ismétlés)
12.05 Paula és Paulina
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Televásár
14.00 Klip Klub
14.25 Rajzfilm Klub
- Juharfalva lakói (42.)
- Varázslatos álmok
15.10 Az első csók (8.)
A fürdőszoba csak az enyém
15.40 Második csók (50.)
Fátylat rá!
16.10 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat - 1.)
17.00 Mire gondolok?
17.05 Time Trax - Hajsza az időn át (8.)
A bokszoló
17.50 Mire gondolok?
17.55 Paula és Paulina
(mexikói filmsorozat - 38.)
18.45 Híradó
19.15 Fókusz
19.50 Medicopter 117 - A légimentők (5.)
Tűzvihar
20.45 Halálos érintés
(amerikai akciófilm)
22.25 Híradó - Időjárás
22.40 Pusszantlak, drágám!
(amerikai filmsorozat - 18/4.)
23.10 Dóra mozija
23.40 Mesék a kriptából
(amerikai horrorsorozat - 9.)
0.05 Fókusz (ismétlés)
0.35 Divatklip

TV2


5.50 Faluvilág
6.00 Reggeli kiadás
7.00 Jó reggelt, Magyarország!
10.00 Brooklyn-híd (13.)
10.25 A nagy hazardőr visszatér
(amerikai western - 2/1.)
12.20 Éjjel/nappal
Teljes napfogyatkozás élőben
13.30 Stefanie
(német kórházsorozat)
Vagy megszoksz, vagy megszöksz!
14.35 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 474.)
15.05 Baywatch
(amerikai akciófilm-sorozat)
Játszmák
15.55 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 236.)
16.45 Kassandra
(venezuelai sorozat - 105.)
17.40 Luz Maria
(dél-amerikai sorozat - 38.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.30 Marimar
(mexikói sorozat - 105.)
19.55 Friderikusz szupershow
Minden idők legjobb Friderikusza (1992-1997)
21.45 Jó estét, Magyarország!
22.30 Teljes napfogyatkozás
(francia film)
0.25 A Duna krónikája
0.55 A tegnap csodái
1.20 Vers éjfél után

Duna TV



5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.15 Patrick, a postás és az ő tarka macskája
(bábfilmsorozat)
9.30 A titkos kert
(angol sorozat - 7/1.)
10.00 Gazdakör (ismétlés)
10.30 Csillagjel (ismétlés)
Utazás a jelek és a nyelv birodalmában
11.00 Napfogyatkozás '99
Holdárnyék suhan át a Földön
15.00 Hírek
15.05 Esti kérdés (ismétlés)
15.20 A reményen túl
(holland dokumentumfilm)
Deane Paul igaz története
16.15 Tudni akarom
Az űrrakéta
16.20 Természetnapló
(animációs film)
16.30 (kis) Mamaklub
17.05 A titkos küldetés
(francia-ausztrál ifjúsági sorozat - 48/17.)
17.30 Mese
- Kisvakond
- Gore és Gregore
- Barátaim, az egerek
18.00 Híradó
18.20 Napfogyatkozás '99
A fáraó
(lengyel történelmi film - 2/2.)
19.20 Napfogyatkozás
19.30 A Nap és a Hold elrablása
(magyar animációs film)
19.40 Pillantások
(magyar rövidfilm)
20.10 Régiók
Tudósítók stúdiója
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.25 Sportpercek
21.40 Navigátor
Művészet, természet­ és társadalomtudomány
- Űrhajónk, a Föld (52/32.)
Az első fénykép a Földről
21.50 Napfogyatkozás '99
Napfogyatkozás
(olasz film, 1962)
23.50 Zene repülőterekre
0.15 Híradó
0.25 Vers (ism.)

HBO


6.30 Jó barátok
7.00 Mozi! Mozi! Mozi!
7.30 Sztárközelben
Bill Pullman
8.00 Tengeralattjáró akadémia
9.20 Varázslatos orrszarvú
10.45 A Pászka ünnepén
12.25 Dalok szárnyán
14.30 Olasz módra
16.20 Vasakarat
18.10 Szobatársak
20.00 Flynn
21.40 Összeesküvés-elmélet
23.55 A pedofil karnagy
0.45 Excalibur
3.05 Minden jó, ha pénz a vége
4.40 A gonosz árnyéka

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Dinasztia
(amerikai sorozat - 81.)
11.10 Video Hits No. 1
14.35 Közvetlen ajánlat
15.05 Jövőnéző (ismétlés)
15.35 Cinema
16.00 Chicago Hope
(amerikai sorozat - 10.)
Szerelem és remény
16.45 Beverly Hills 90210 (81.)
Kishalak
17.35 Rendőrakadémia
(amerikai vígjátéksorozat - 18.)
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család
(amerikai vígjátéksorozat - 93.)
Mégis, ki a rossz?
19.30 Anya csak egy van
(amerikai vígjátéksorozat - 63.)
Sam a szomszédból
20.00 Aranyoskám
(amerikai vígjáték, 1982)
22.10 Nikita, a bérgyilkosnő
(amerikai akciófilm-sorozat - 1.)
23.00 Murphy Brown
(amerikai vígjátéksorozat - 43.)
23.25 Hír3 (ismétlés)
23.55 Cinema (ismétlés)

MSat


0.55 Music Box
7.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
7.30 Rocko
8.00 Hé, Arnold!
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Clarissa
11.00 Allegra ablaka
11.30 Euréka vára
12.00 Fecsegő tipegők
12.30 Hé, Arnold!
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Hé, Arnold!
16.30 Rocko
17.00 Jaj, a szörnyek!
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Sok hűhó
19.00 News-da
Zenei hírek
19.30 Hír-M
Közéleti híradó
19.55 Kereskedelmi műsor
20.00 Őrült Joe
(amerikai akciófilm)
21.35 Kereskedelmi műsor
21.50 Haláltánc
(amerikai krimi, ism.)
23.30 Hír-M (ismétlés)
24.00 News-da (ismétlés)
0.30 Kereskedelmi műsor
1.00 Music Box

Szív TV


0.35 Music Box Classic
6.50 Tipp-top (ism.)
7.00 Információs magazin
7.15 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
Lazítson Cindy Crawforddal
8.00 Music Box
10.00, 12.00, 14.00 Kereskedelmi műsor
18.45 Információs magazin
19.00 Vendéglátás
19.30 Hangoló
20.00 Kegyetlen horizont
(amerikai akciófilm)
21.30 Music Box
0.10 Tipp-top
0.35 Music Box

ATV

24.00 Képes magazin
18.00 Műsorajánlat
18.05 Power kapitány
18.30 Nagy-Britannia
19.05 Magyar mesék
19.10 Esti lazító torna
19.25 Technikai magazin
20.00 Aeromagazin
20.30 Film
22.00 Premier plan
23.00 Lapszemle
23.05 Érdekességek a nagyvilágból

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése