2018. január 20., szombat

Tv műsor - 1999. szeptember 24. - Péntek

MTV 1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Szabadság tér
(információs műsor)
9.00-12.30 Csak most!
Szórakoztató délelőtti magazin játékokkal és sztárvendégekkel
9.05 Bor és hatalom (58.)
10.05 A pampák királya
(brazil sorozat - 104.)
11.05 Erdészház Falkenauban (15.)
12.00 Hírek - Időjárás
12.30 Hírmagazin
13.00 Körzeti magazin
14.05 Specht tanár úr
(német sorozat - 15.)
Maxi
14.50 MC
15.00 A homok titkai
(brazil sorozat - 105.)
15.30 Az új erdő gyermekei
(angol filmsorozat - 1.)
16.00 Szentföldi szent helyek üzenete
(sorozat - 1.)
A teremtéstől a végítéletig
16.35 Pearl
(amerikai sorozat - 15.)
Az élet írja 1.
17.00 Ki marad a végén?
Taktika és tudás játéka
17.30 Debussy: Clair de Lune
(balett)
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó - Időjárás
18.15 Európa Tanács (15/5.)
18.30 Időkerék
Popzenei válogatás
18.40 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 7., ismétlés)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 TS
PNB labdarúgó-mérkőzés
22.05 Híradó - Időjárás
22.15 Aktuális
22.40 A nyílvesszős gyilkos
(angol-amerikai bűnügyi film, 1977)

MTV 2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Szabadság tér
9.00 Emlékezetes operettműsorok
Ez is operett, az is operett...
10.00 Évmilliók emlékei (8.)
Bazaltorgonák és gejzírkúpok
10.30 A Balaton élete (3.)
Élet a vízben
11.05 Lehetetlen?!
Vendég: Jordán Tamás
12.00 Pávák tavasza
(angol sorozat - 3/3.)
13.00 Thalassa - A tenger magazinja (19.)
Az archimédeszi hajócsavar
13.30 Hírmagazin
14.00 Honfoglalás
14.50 Csathó Kálmán: Fűszer és csemege
(tévéjáték)
16.00 Iskola utca - Szabadegyetem
17.30 Magyar Szalon
18.00 TS
- Tenisz
Davis Kupa összefoglaló
- PNB összefoglaló
- Magyarország-Azerbajdzsán labdarúgó utánpótlás
EB-selejtező mérkőzés
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 A Századunk Műhelyéből (13.)
20.50 Magyarország 2000
Családi krónikák
Az Erdélyi család
21.30 Hova tűnt szép napok
(amerikai film, 1971)
22.55 Záróra

RTL Klub


6.00 Bibliai kalandok
6.30 Reggeli
9.05 Élettér (ismétlés)
9.15 Recept Klub (ismétlés)
9.25 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai (ismétlés)
10.15 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
10.45 Top Shop
11.15 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.10 Paula és Paulina
(mexikói sorozat, ismétlés)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Receptklub
13.30 Top Shop
13.55 Lili, a virágangyal
14.25 Klip Klub
14.45 Lassie
(amerikai sorozat)
Messze túl a hegyeken
15.10 Az első csók
(francia tinisorozat - 39.)
Téves ítélet
15.40 Második csók
(francia tinisorozat - 81.)
Az istennő
16.10 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai (32.)
16.55 Mire gondolok?
17.00 A farm, ahol élünk (15.)
17.55 Paula és Paulina (74.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 359-360.)
20.00 Tébolygó
20.55 Heti hetes
21.45 Este
(hírmagazin)
22.25 Amikor éjfélt üt az óra
(horrorkomédia)
0.05 Erotikus fantáziák
(amerikai erotikus sorozat - 15.)
0.30 Fókusz (ismétlés)
0.50 Divatklip

TV2


5.35 Faluvilág
6.05 Reggeli kiadás
6.25 Aerobik Norbival
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ismétlés)
8.55 Riviéra (ismétlés)
9.25 Magyarország holnap
9.50 Follow me
(angol nyelvlecke)
10.20 Divat Show
10.45 Fő az egészség
10.50 Közvetlen ajánlat
11.25 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat - 10.)
11.50 Sunset Beach (ism.)
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat - 15.)
13.00 Titokzatos idegen
(amerikai film)
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 505.)
15.10 Baywatch
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 267.)
16.45 Kassandra
(venezuelai sorozat - 136.)
17.40 Luz Maria
(dél-amerikai sorozat - 68.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Marimar
(mexikói sorozat - 137.)
20.00 Dáridó
Lajcsival és vendégeivel- sok zenével, játékkal és kabaréval
21.45 Jó estét, Magyarország!
22.30 Szeszélyes éjszakák
- Autószalon 2000
- Az idegen
(amerikai krimi)
0.40 Vörös cipellők
(amerikai erotikus sorozat)

Duna TV


4.15 1 óra Virradóra
(ismétlő válogatás csütörtökről)
5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.15 Váltó (ismétlés)
9.45 Al Manach (ismétlés)
10.20 Mozidélelőtt
Árvácska
(magyar film, ismétlés)
11.45 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
Sinka István: Anyám balladát táncol
12.00 Hírműsor - Lapozó
12.20 Minoritates Mundi
12.50 Századunk nagy napjai
(francia dokumentumfilm-sorozat) FF
1939. szeptember 1. (ism.)
13.50 Nyári álmok
(amerikai film, ismétlés)
15.25 Pop-sa-rock
15.55 A titkos küldetés (44.)
16.20 Miénk a tér
Fiatalok órája
17.25 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Összkép
18.55 Egy fiú a vadonban
(ausztrál tévéfilmsorozat - 4/3.)
A küzdelem
19.45 A Great Ocean Road és a Port Cambell Nemzeti Park
(magyar ismeretterjesztő film)
20.05 Hej, hej, helyes beszéd!
20.10 Közép-európai magazin
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó
21.25 Sportpercek
21.40 Fiatal farkasok - 1/2.
(lengyel film, 1997)
23.15 Híradó
23.20 Vers (ism.)
23.35 Az éjszaka filmje
Semmihasznák
(francia film, ismétlés)

HBO


6.30 Szederkert
7.00 Melrose Place
7.50 Hollywoodi csemegék
8.20 Hová tűnt Kevin Johnson?
10.10 Frida
12.05 Kvartett
13.55 Kezedben a sorsod
15.40 Ég a ház!
17.10 Babar - Rinocéroszháború
17.35 Jó barátok
18.00 Fránya macska
19.30 Mozi! Mozi! Mozi!
20.00 Tükröm, tükröm...
22.05 Igazi szex - 13.
23.00 Űrbörtön
0.45 Fű alatt
2.30 Rosewood, az égő város
4.50 Feküdj le kutyákkal!

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Dinasztia (113.)
10.00 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
13.40 Közvetlen ajánlat
14.10 Nyomozás magánügyben
(amerikai krimi)
16.00 Eleven
16.45 Beverly Hills 90210 (114.)
Élet a halál után
17.35 Robin Hood legújabb kalandjai (24.)
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család (144-145.)
20.00 Különleges kommandó (3.)
20.50 Kalózakció
22.45 A dumagép (20.)
23.15 Hír3 (ismétlés)
23.45 Cracker (2.)
Őrült nő a padlásszobában
0.35 72 óra (ism.)

MSat


1.15 Music Box
Interaktív kívánságműsor
6.50 Tipp-Top (ism.)
7.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
7.30 Rocko
8.00 Hé, Arnold!
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Clarissa
11.00 Allegra ablaka
11.30 Euréka vára
12.00 Fecsegő tipegők
12.30 Hé, Arnold!
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Hé, Arnold!
16.30 Rocko
17.00 Jaj, a szörnyek!
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Sok hűhó
19.00 Rocktükör
19.30 Hír-M
20.05 Őrizetben
21.50 Rejtélyes baleset (ismétlés)
23.20 Hír-M (ismétlés)
23.50 Rocktükör (ismétlés)
0.20 Tipp-top
1.00 Music Box

Szív TV



0.35 Music Box Classic
7.00 Tipp-Top (ism.)
7.10 Music Box
8.00 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
8.23 Príma torna hölgyeknek
8.45 E hét sztárja 5 percben: Benkó Sándor
8.50 Music Box
17.30 Blende
18.00 Fradi-szív (ismétlés)
18.30 Pagoda (7.)
19.30 Divatláz
20.00 Lana szerelmes
21.45 E hét sztárja 5 percben: Benkó Sándor
21.50 Music Box
0.10 Tipp-Top
0.35 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1999. szeptember 23. - Csütörtök

MTV 1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Szabadság tér
9.05 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 57.)
10.05 A pampák királya
(brazil sorozat - 103.)
11.05 Erdészház Falkenauban (14.)
12.00 Hírek - Időjárás
12.30 Hírmagazin
13.00 Együtt
14.05 Specht tanár úr (14.)
Diákcsíny
14.50 MC
15.00 A homok titkai
(brazil sorozat - 104.)
15.35 Kisokos
16.00 Thalassa - A tenger magazinja
Sóaratók
16.30 Pearl
(amerikai sorozat - 14.)
17.00 Ki marad a végén?
17.30 Máriapócs
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó - Időjárás
18.15 Európa Tanács (15/4.)
18.30 Időkerék
(angol rövidfilmsorozat)
18.40 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 6., ismétlés)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Szomszédok
(teleregény)
20.30 Mr. Bean visszatér
(angol burleszk)
21.00 Rögtön!
Vámos Miklós műsora
21.50 Kenó
22.00 Híradó - Időjárás
22.05 Aktuális
22.30 Magyar Szalon
23.00 Amíg még élünk
(angol sorozat - 31.)
Titkok és feleségek

MTV 2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Szabadság tér
9.00 Emlékezetes operettműsorok
Ez is operett, az is operett...
10.00 Évmilliók emlékei (7.)
Tűzhányók a szigettenger partján
10.30 A Balaton élete (2.)
A Balaton vize
11.05 Örökös tagság
Ilosfalvy Róbert
12.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 191-192.)
13.00 Thalassa - A tenger magazinja
(sorozat - 18.)
Új-kaledóniai széllovas
13.30 Hírmagazin
14.00 Gaia
14.30 Tranzit
15.00 Háló
(riport-dokumentumfilm)
15.30 Honfoglalás
(werkfilm)
16.00 Iskola utca - Tudóra
17.30 Magyar Ház
18.00 TS
GySEV-Societa Como
Kosárlabda-mérkőzés
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Bűnözők arcképcsarnoka (5/2.)
Lucky Luciáno
21.30 Belevaló fickók
(német film)
23.10 Záróra

RTL Klub


6.00 Pont hu (ismétlés)
6.30 Reggeli
9.05 Élettér (ismétlés)
9.15 Recept Klub (ismétlés)
9.25 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai (ismétlés)
10.15 Barátok közt (ismétlés)
10.45 Top Shop
11.15 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.10 Paula és Paulina
(mexikói sorozat, ismétlés)
12.55 Mire gondolok?
(telefonos villámjáték)
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Recept Klub
13.30 Top Shop
13.55 Lili, a virágangyal
(japán rajzfilmsorozat)
14.25 Klip Klub
14.45 Lassie
(amerikai sorozat)
Tanú
15.10 Az első csók (38.)
Marie barátnője
15.40 Második csók (80.)
Bosszú és megbocsátás
16.10 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai (31.)
16.55 Mire gondolok?
17.00 A farm, ahol élünk (14.)
17.50 Mire gondolok?
17.55 Paula és Paulina (73.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 357-358.)
20.00 Amerikai nindzsa 5.
(amerikai akciófilm)
21.45 Este
(hírmagazin)
22.20 Senki bolondja
(amerikai film)
0.15 Fókusz (ismétlés)
0.35 Divatklip

TV2


5.15 Faluvilág
5.25 Reggeli kiadás
6.25 Aerobik Norbival
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ismétlés)
8.55 Riviéra (ismétlés)
9.25 Airport - A reptér
(angol dokumentumfilm-sorozat - 3.)
9.50 Kiskedvencek klinikája
10.20 Hurrá, utazunk!
(utazási magazin)
10.50 Közvetlen ajánlat
11.25 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat - 9.)
11.50 Sunset Beach
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat - 14.)
13.00 Pénzes asszony kerestetik
(amerikai vígjáték)
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 504.)
15.10 Baywatch
(amerikai akciófilm-sorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 266.)
16.45 Kassandra
(venezuelai sorozat - 135.)
17.40 Luz Maria
(dél-amerikai sorozat - 67.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Marimar
(mexikói sorozat - 136.)
20.00 Friderikusz Osztálytalálkozó
21.45 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás
22.30 A 11. parancsolat
(magyar-német film)
0.10 Magyarország holnap
0.50 Vers éjfél után

Duna TV



4.15 1 óra Virradóra
(ismétlő válogatás)
5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Régiók (ismétlés)
9.40 Elfeledett tájakon
10.10 Kamera a hátizsákban
(kisfilm, 1997)
10.55 Dr. Finlay (7/2.)
11.45 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
Vass István: A kimondhatatlan
12.00 Hírműsor - Lapozó
12.20 Garzonlakás kiadó
(magyar film, 1939)
13.30 A Blue Mountains Nemzeti Park
(magyar filmetűd)
13.40 Album
(magyar dokumentumfilm - 2/1.)
Hírlapfotósok
14.40 Az állatkert élete
Ceylon elefántjai
15.10 Tele-enciklopédia (69.)
Mit kell tudni az inka birodalomról?
15.35 Mesék a vadonból (6/4.)
Harciszellem
17.10 Nyelvőrző
17.25 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Helikon
18.35 Az Orléans-i szűz
(francia tévéfilmsorozat - 4/2.)
A csaták
19.45 Klasszikus dallamok Helmut Lotti előadásában
20.05 Hej, hej, helyes beszéd!
20.10 Váltó
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Fehér éjszakák
Benne: Al Manach
Kortárs művészeti magazin
22.15 Hazám
(szerb filmetűd)
22.25 Tito másodszor a szerbek között
23.10 Híradó
23.15 Vers (ism.)
23.30 A 60 éves Szabados György köszöntése
(dzsesszkoncert)

HBO


6.30 Szederkert
7.00 Jó barátok
7.30 Sztárközelben: Julia Ormond
8.00 A bűn utcája
9.45 A korona megmentői
11.20 Angie
13.10 Hunter
14.45 Egy bébi és más semmi
16.35 Elnökcsemete
18.20 Men In Black
20.00 Ámokfutók nyomában
21.30 A végzet hollywoodi asszonyai
22.10 Melrose Place
23.00 Vágy
0.45 Vámpírszekta Kentuckyban
1.40 Kaliforniai álom
3.15 A texasi láncfűrészes gyilkos visszatér
4.40 A gyanú

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Dinasztia
(amerikai sorozat - 112.)
13.20 Közvetlen ajánlat
13.50 Hogyan legyünk milliomosok
(amerikai vígjáték, 1980)
15.50 72 óra
(kulturális ajánlóműsor)
15.55 Chicago Hope (28.)
16.45 Beverly Hills 90210 (113.)
17.35 Robin Hood legújabb kalandjai (23.)
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család (142-143.)
20.00 Csillagkapu
(amerikai sci-fi sorozat - 22.)
20.50 A légy
(amerikai horror, 1986)
22.40 A dumagép
(amerikai vígjátéksorozat - 19.)
Martin trónja
23.10 Hír3 (ismétlés)
23.40 72 óra (ismétlés)

MSat


1.15 Music Box
Interaktív kívánságműsor
6.50 Tipp-Top (ism.)
7.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
7.30 Rocko
8.00 Hé, Arnold!
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Clarissa
11.00 Allegra ablaka
11.30 Euréka vára
12.00 Fecsegő tipegők
12.30 Hé, Arnold!
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Hé, Arnold!
16.30 Rocko
17.00 Jaj, a szörnyek!
17.30 Clarissa
18.00 Kenan és Kel
18.30 Sok hűhó
19.00 Kapásjelző
19.30 Hír-M
20.05 Ikrek (ismétlés)
21.50 Vegas Vice
23.15 Hír-M (ism.)
23.45 Kapásjelző (ism.)
0.15 Tipp-top
1.15 Music Box

Szív TV


0.35 Music Box Classic
Interaktív kívánságműsor
7.10 Music Box
8.00 Meditációs jóga
8.18 Terhestorna
8.45 E hét sztárja 5 percben: Benkó Sándor
8.50 Music Box
18.30 Könnyűzenei turmix
19.00 Lesen (ismétlés)
20.00 Az utolsó nyár
21.45 É hét sztárja 5 percben: Benkó Sándor
21.50 G1 Gyorsulás
22.20 Music Box
0.10 Tipp-top
0.35 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2018. január 19., péntek

Tv műsor - 1999. szeptember 22. - Szerda

MTV 1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Szabadság tér
9.00-12.30 Csak most!
Szórakoztató délelőtti magazin, játékokkal, sztárvendéggel
Benne:
9.05 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 56.)
10.05 A pampák királya
(brazil sorozat - 102.)
11.05 Erdészház Falkenauban
(német sorozat - 13.)
Parasztlázadás
12.00 Hírek - Időjárás
12.30 Hírmagazin
13.00 Nemzetiségi magazinok
(horvát, román)
14.05 Specht tanár úr
(német sorozat - 13.)
A próbaút
14.50 MC
15.00 A homok titkai
(brazil sorozat - 103.)
15.30 A Tenkes kapitánya
(kalandfilmsorozat - 13.)
Csattan az ostor
16.00 Thalassa - A tenger magazinja
Mexikói csillag
16.30 Pearl
(amerikai sorozat - 13.)
17.00 Mézga család
(rajzfilmsorozat)
Szirének bolygója
17.30 „Örökség, adósság, feladat!”
Református értelmiségi konferencia
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó - Időjárás
18.15 Európa Tanács (15/3.)
18.30 Popzenei válogatás
18.40 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 5., ismétlés)
Nulla óra
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Főszerepben: Salamon Béla
Az Önök kérték! különkiadása
20.35 TS
Bajnokok Ligája labdarúgó-mérkőzés
Közvetítés Grazból
A szünetben: Kenó
22.50 Híradó
22.55 Aktuális
23.20 TS - Bajnokok Ligája
A napi mérkőzések összefoglalója

MTV 2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Szabadság tér
9.00 Emlékezetes operettműsorok
Ez is operett, az is operett...
10.00 Évmilliók emlékei (6.)
Az egysejtűek óriásra nőttek
10.30 A Balaton élete (1.)
A Balaton kövei
11.05 Unokáink sem fogják látni
12.00 Második lehetőség (13.)
Úszóöv nélkül
13.00 Thalassa - A tenger magazinja (17.)
A Maine-i vitorlásflotta
13.30 Hírmagazin
14.00 Történt valami?
14.45 Gyárfás Miklós: Szerelmes sznobok
(tévéjáték)
16.00 Iskola utca - Repeta
17.30 Szabad verseny
18.00 TS
Ukrajna-Magyarország, Azerbadzsán-Ukrajna
Labdarúgó utánpótlás EB-selejtező
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 „A Fónay”
(portréfilm)
21.30 A tánctanár
(cseh tévéfilm)
23.10 Záróra

RTL Klub


6.00 A Dunánál
6.30 Reggeli
9.05 Élettér (ismétlés)
9.15 Recept Klub (ismétlés)
9.25 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai (ismétlés)
10.15 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
10.45 Top Shop
11.15 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.10 Paula és Paulina
(mexikói sorozat, ismétlés)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Top Shop
13.55 Lili, a virágangyal
14.25 Klip Klub
14.45 Lassie
(amerikai sorozat)
Nézz a lábad elé!
15.10 Az első csók
(francia tinisorozat - 37.)
15.40 Második csók
(francia tinisorozat - 79.)
16.10 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai (30.)
16.55 Mire gondolok?
17.00 A farm, ahol élünk (13.)
17.50 Mire gondolok?
17.55 Paula és Paulina (72.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 355-356.)
20.00 Csíííz
21.00 Várom a párom
21.45 Este
(hírmagazin)
22.20 Öreglányok (36.)
Családi bonyodalom
22.50 Dóra mozija
23.20 Bűnvadászok (16/6.)
Börtönévek
0.15 Fókusz (ismétlés)
0.35 Divatklip

TV2



5.45 Faluvilág
5.55 Reggeli kiadás
6.25 Aerobik Norbival
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ismétlés)
8.55 Riviéra (ismétlés)
9.25 Baba Mama magazin
9.50 Zoom (ismétlés)
10.50 Közvetlen ajánlat
11.25 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat - 8.)
11.50 Sunset Beach
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat - 13.)
13.00 Nápolyban kezdődött
(olasz vígjáték)
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 503.)
15.10 Baywatch
(amerikai akciófilm-sorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 265.)
16.45 Kassandra
(venezuelai sorozat - 134.)
17.40 Luz Maria
(dél-amerikai sorozat - 66.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Marimar
(mexikói sorozat - 135.)
20.00 Rex felügyelő
(osztrák-német krimisorozat)
20.50 Esti Broadway
21.45 Jó estét, Magyarország!
22.30 Lady Jane
(angol film)
1.00 Háló@Világ
1.35 Vers éjfél után

Duna TV


4.15 1 óra Virradóra
(ismétlő válogatás keddről)
5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika - Napi műsorajánlat
9.15 Gazdakör
9.45 Heuréka! Megtaláltam! (ismétlés)
10.20 Az Orléans-i Szűz
(francia sorozat, ism. - 4/1.)
11.50 Vers
Faludy György: Óda a magyar nyelvhez
12.00 Hírműsor - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.30 Táncház (ismétlés)
13.00 Hatlábú birodalom (6/6.)
13.30 1100 év Európa közepén
13.45 Fehérlófia
(magyar animációs film, ism.)
15.05 Az első lépések
(angol filmetűd)
15.10 Tele-enciklopédia (68.)
Mit kell tudni a csontvázról?
15.35 Élő Európa
(angol ismeretterjesztő sorozat - 8/8.)
Városlakó állatok
16.30 (kis) Mamaklub
17.00 A titkos küldetés (43.)
17.25 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Valaki bennem tovább él... (1.)
Molnár V. József
20.05 Hej, hej, helyes beszéd!
20.10 Régiók
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Űrhajónk, a Föld (38.)
21.50 Századunk nagy napjai
22.45 Ösvény a világ tetején (13/1.)
22.55 Cézanne három színe
(angol ismeretterjesztő film)
23.55 Híradó
24.00 Vers (ism.)

HBO


6.30 Sztárközelben
Julia Roberts
7.00 Mozi! Mozi! Mozi!
7.30 Mennyi? 30!
8.05 Anna Karenina
9.50 Majomszeretet
11.15 Az elnök különgépe
13.20 Zenemánia: Janet Jackson
14.55 Mennyei szerelem
16.35 Szökevények
18.10 Anna Karenina
20.00 Provokátor
21.45 Az ördög ügyvédje
0.05 Ne légy barom! 4.
1.40 Melléfogás
3.05 Solo, a tökéletes fegyver
4.40 Légörvény

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Dinasztia (111.)
13.15 Közvetlen ajánlat
13.45 A négy barát
(amerikai film, 1981)
15.50 Jövőnéző (ismétlés)
16.20 Cinema
16.45 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 112.)
Befolyás alatt
17.35 Robin Hood legújabb kalandjai (22.)
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család (140-141.)
20.00 Kitúr-lak
(amerikai vígjáték)
21.50 Nikita, a bérgyilkosnő
(amerikai akciófilm-sorozat - 7.)
Az anya
22.35 A dumagép (18.)
Ki sír a végén?
23.05 Hir3 (ismétlés)
23.35 Cinema (ismétlés)

MSat


1.15 Music Box
Interaktív kívánságműsor
6.50 Tipp-Top (ism.)
7.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
7.30 Rocko
8.00 Hé Arnold!
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Clarissa
11.00 Allegra ablaka
11.30 Euréka vára
12.00 Fecsegő tipegők
12.30 Hé, Arnold!
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Hé, Arnold!
16.30 Rocko
17.00 Jaj, a szörnyek!
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Sok hűhó
19.00 News-da
19.30 Hír-M
20.05 McBain
22.00 Nincs kiút (ism.)
23.35 Hír-M (ism.)
0.05 News-da (ism.)
0.35 Tipp-top

Szív TV



0.35 Music Box Classic
7.00 Tipp-top (ism.)
7.10 Music Box
8.00 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
8.23 Lazítson Cindy Crawforddal!
8.40 E hét szárja 5 percben: Benkó Sándor
8.45 Music Box
18.30 Van megoldás
19.00 Vendéglátás
19.30 Hangoló
20.00 A fekete kobra 1.
21.45 E hét sztárja 5 percben: Benkó Sándor
21.50 Music Box
0.10 Tipp-top

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1999. szeptember 21. - Kedd

MTV 1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Szabadság tér
9.00-12.30 Csak most!
Szórakoztató délelőtti magazin játékokkal, sztárvendégekkel
Benne:
9.05 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 55.)
10.05 A pampák királya
(brazil sorozat - 101.)
11.05 Erdészház Falkenauban (12.)
Álomutazás
12.00 Hírek - Időjárás
12.30 Hírmagazin
13.00 Nemzetiségi magazinok
(szerb, német)
14.05 Specht tanár úr
(német sorozat - 12.)
Mint a moziban
15.00 A homok titkai
(brazil sorozat - 102.)
15.30 A Tenkes kapitánya
(kalandfilmsorozat - 12.)
Nincs kegyelem
16.00 Thalassa - A tenger magazinja
Nagy utazás
16.35 Pearl
(amerikai sorozat - 12.)
A magántanár
17.00 Mézga család
Krimibolygó
17.30 Katolikus krónika
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó - Időjárás
18.15 Európa Tanács (15/2.)
18.30 Popzenei válogatás
18.40 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 4., ism.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat)
20.45 Kérem a következőt!
(rajzfilmsorozat)
Kakukktojás
21.00 Telemázli
21.30 A huszadik század nagy románcai
(angol dokumentumfilm-sorozat)
21.55 Kenó
22.00 Híradó - Időjárás
22.05 Aktuális
22.30 Szabad verseny
23.00 TS - Bajnokok Ligája
Összefoglaló

MTV 2


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Szabadság tér
9.00 Emlékezetes operettműsorok
Ez is operett, az is operett...
10.00 Évmilliók emlékei (5.)
Vörös trópusok
10.30 Hol fedezte fel Kolumbusz Amerikát?
(sorozat - 7/7.)
Ünneplés és tüntetés
11.00 A képviselő úr
(klasszikus bohózat)
12.00 Bor és hatalom (189-190.)
13.00 Thalassa - A tenger magazinja (16.)
Sarki éj
13.30 Hírmagazin
14.00 Ábel Amerikában (2/2.)
15.10 Utazz velünk Magyarországon!
A Felső-Tisza vidéke
16.00 Tanoda - Tanodu
17.30 Világkép
18.00 TS
MATÁV Pécs-Virtus Bologna
(kosárlabda-mérkőzés)
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Füst Milán: Boldogtalanok
(tévéjáték)
22.20 Záróra

RTL Klub


6.00 Antenna (ismétlés)
6.30 Reggeli
9.05 Élettér (ismétlés)
9.15 Recept Klub (ismétlés)
9.25 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai (ismétlés)
10.15 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
10.45 Top Shop
11.15 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.10 Paula és Paulina
(mexikói sorozat, ismétlés)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Recept Klub
13.30 Top Shop
13.55 Lili, a virágangyal
14.25 Klip Klub
14.45 Lassie
(amerikai sorozat)
Lassie kölykei
15.10 Az első csók (36.)
15.40 Második csók
(francia tinisorozat - 78.)
16.10 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai (29.)
16.55 Mire gondolok?
17.00 A farm, ahol élünk (12.)
17,50 Mire gondolok?
17.55 Paula és Paulina (71.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 353-354.)
20.00 Vészhelyzet (22/3.)
20.55 A riporter: Frei Tamás
21.45 Este
(hírmagazin)
22.25 MMM
22.55 Monty Python - Együtt és külön
Magánpraxis
(angol vígjáték)
0.35 Fókusz (ismétlés)
0.55 Divatklip

TV2


5.35 Faluvilág
5.45 Reggeli kiadás
6.25 Aerobik Norbival
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ismétlés)
8.55 Riviéra (ismétlés)
9.25 Segíts magadon!
9.50 Adrenalin
10.20 Szőrmentén
10.50 Közvetlen ajánlat
11.25 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat - 7.)
11.50 Sunset Beach
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat - 12.)
13.00 Sötét bűnök egyenes adásban
(francia film)
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 502.)
15.10 Baywatch
(amerikai akciófilm-sorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 264.)
16.45 Kassandra
(venezuelai sorozat - 133.)
17.40 Luz Maria
(dél-amerikai sorozat - 65.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Marimar
(mexikói sorozat - 134.)
20.00 Forró nyomon
Megoldások magazinja
20.50 JAG - Becsületbeli ügyek
(amerikai akciósorozat)
21.45 Jó estét, Magyarország!
22.30 Tűzriadó
23.25 Esküdt ellenségek
0.20 Háló@Világ
Életvitel az interneten
0.55 Vers éjfél után

Duna TV


4.15 1 óra Virradóra
(ismétlő válogatás hétfőről)
5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika - Napi műsorajánlat
9.10 Fórum (ismétlés)
9.50 Millenniumi krónika
10.20 Szlovák városok
10.25 Héthatár (ismétlés)
11.00 Az elveszett testvérek
(portugál tévéfilmsorozat - 5/2.)
11.55 Vers
Lászlóffy Aladár: Mint tükre előtt a komédiás
12.00 Hírműsor - Lapozó
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.30 Tükör (ismétlés)
13.00 Anziksz (ismétlés)
13.15 Himalája (ismétlés)
13.45 Tájak, álmok, Izrael
(magyar dokumentumfilm)
14.15 A betűkkel nehéz...
(magyar dokumentumfilm - 2/2.)
Gondolatok az olvasástanulás nehézségeiről
15.10 Tele-enciklopédia (67.)
Mit kell tudni a bőrről?
15.35 Élő Európa
(angol sorozat - 8/7.)
16.30 Heuréka! Megtaláltam!
17.00 A titkos küldetés (42.)
17.30 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Madách: Az ember tragédiája
A beregszászi Illyés Gyula Magyar Nemzeti Színház előadása
20.25 Gazdakör
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 Esti kérdés
21.50 Idő van
(magyar film, 1985)
23.30 Híradó
23.35 Vers (ism.)
23.45 Fejezetek a magyar film történetéből

HBO



6.30 Hollywoodi csemegék - A filmezés fellegvára
7.00 Babar - Rinocéroszháború
7.30 Sztárközelben: Ray Liotta
8.00 Lassie
9.35 Romy és Michelle
11.10 Kispályások
12.50 Wanderers
14.45 Távol, ahol az elefántok
16.35 Harriet, a kém
18.20 Lassie
20.00 Ha megy a busz
22.00 Boogie Nights
0.35 Szigorúan bizalmas
2.50 Egy jó zsaru
4.35 Copland

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Dinasztia (110.)
13.35 Közvetlen ajánlat
14.05 A völgylakó
(amerikai film, 1987)
15.55 Chicago Hope
(amerikai sorozat - 27.)
Áramszünet
16.45 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 111.)
Hogy telt a nyár és egyéb történetek
17.35 Robin Hood legújabb kalandjai (21.)
Bombaeső
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család (138-139.)
20.00 Hideg, mint a vér
(amerikai akció-vígjáték)
21.50 Millennium
(amerikai thrillersorozat - 6.)
22.40 A dumagép (17.)
A nagy visszatérés
23.10 Hír3 (ismétlés)

MSat


1.05 Music Box
6.50 Tipp-Top (ism.)
7.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
7.30 Rocko
8.00 Hé Arnold!
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Clarissa
11.00 Allegra ablaka
11.30 Euréka vára
12.00 Fecsegő tipegők
12.30 Hé, Arnold!
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Hé, Arnold!
16.30 Rocko
17.00 Jaj, a szörnyek!
17.30 Clarissa
18.00 Kenan és Kel
18.30 Sok hűhó
19.00 Közelkék
19.30 Hír-M
20.05 Ítélet Berlinben (ismétlés)
21.55 A követés
23.30 Hír-M (ismétlés)
24.00 Közelkék (ismétlés)
0.35 Tipp-top
1.15 Music Box

Szív TV


7.00 Tipp-top
7.10 Music Box
8.00 Meditációs jóga
8.18 Testszépítés Bíró Icával
8.40 E hét sztárja 5 percben: Benkó Sándor
8.45 Music Box
19.00 Fradi-szív
19.30 A víz szerelmese
20.00 Lana szerelmes
21.45 E hét sztárja 5 percben: Benkó Sándor
21.50 Music Box
0.10 Tipp-top
0.35 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2018. január 18., csütörtök

Tv műsor - 1999. szeptember 20. - Hétfő

MTV 1


5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Szabadság tér
9.00-12.30 Csak most!
Szórakoztató délelőtti magazin, játékokkal, sztárvendégekkel
Benne:
9.05 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 54.)
10.05 A pampák királya
(brazil sorozat - 100.)
11.05 Erdészház Falkenauban
(német sorozat - 11.)
Rettegés Ricáért
12.00 Hírek - Időjárás
12.30 Hírmagazin
13.00 Cigány Magazin
13.25 Domovina
(szlovák nyelvű magazin)
14.05 Specht tanár úr
(német sorozat - 11.)
A család becsülete
14.50 MC (Magyarok Cselekedetei)
15.00 A homok titkai
(brazil sorozat - 101.)
15.30 A Tenkes kapitánya
(kalandfilmsorozat - 13/11.) FF
Fogságban
16.00 Thalassa - A tenger magazinja
Mint jég a napon
16.35 Pearl
(amerikai sorozat - 11.)
17.00 Mézga család
Luxuria
17.30 Találkozó
17.50 Körzeti híradók
18.00 Híradó - Időjárás
18.15 Európa Tanács (15/1.)
18.25 Popzenei válogatás
18.40 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 3., ismétlés)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 A látogató
(amerikai tévésorozat - 13/1.)
20.45 Telepódium
Nóti Károly: Az óvatos ember; A képviselő úr
21.55 Kenó
22.00 Híradó - Időjárás
22.05 Aktuális
22.30 VilágKép
23.00 TS - Bajnokok Ligája
Összefoglaló

MTV 2



5.42 Hajnali gondolatok
5.45 Agrárvilág
6.00 Szabadság tér
Reggeli információs műsor
9.00 Vendégek Itáliából
Válogatás olasz slágerekből
10.00 Évmilliók emlékei (4.)
A vörösmárvány, a lábasfejűek temetője
10.25 Hol fedezte fel Kolumbusz Amerikát? (6.)
Hintőpor az öbölben
10.55 Mao elnök - Az utolsó császár
(angol dokumentumfilm)
12.00 Vágyak földje
(francia tévéfilmsorozat - 9.)
13.00 Thalassa - A tenger magazinja (15.)
Algagyűjtők
13.30 Hírmagazin
13.55 Ábel Amerikában
(tévéfilm - 2/1.)
15.00 Parlamenti Napló
16.00 Iskola utca - Heted7fő
17.30 Úton
Európa magazin
18.00 TS - FTC jubileumi tornaverseny
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 A halálig
Ratkó Józsefre emlékezve
21.05 Játékosok
(német film)
22.50 Záróra

RTL Klub


6.00 Országház (ismétlés)
6.30 Reggeli
9.05 Élettér (ismétlés)
9.15 Recept Klub (ismétlés)
9.25 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai (ismétlés)
10.15 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
10.45 Top Shop
11.15 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.10 Paula és Paulina
(mexikói sorozat, ismétlés)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Top Shop
13.55 Lili, a virágangyal
14.25 Klip Klub
14.45 Lassie
(amerikai sorozat)
Nagyfeszültség
15.10 Az első csók
(francia tinisorozat - 35.)
Marie születésnapja
15.40 Második csók
(francia tinisorozat - 77.)
Barátnőt keresünk
16.10 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat - 28.)
16.55 Mire gondolok?
17.00 A farm, ahol élünk (11.)
17.50 Mire gondolok?
17.55 Paula és Paulina (70.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt (351-352.)
Benne: 19.32 Nagy Szám lesz!
20.00 Cobra 11 (3.)
20.55 Helyszíni szemle
21.45 Este
(hírmagazin)
22.15 Brooklyn South (16.)
23.05 A mi huszadik századunk (13/3.)
0.05 Pont hu
0.35 Fókusz (ismétlés)
0.55 Divatklip

TV2


5.30 Faluvilág
5.40 Reggeli kiadás
6.25 Aerobik Norbival
6.30 Jó reggelt, Magyarország!
8.30 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat, ismétlés)
8.55 Riviéra (ismétlés)
9.25 Friderikusz Szubjektív (ismétlés)
10.20 Autószalon 2000
(autósmagazin)
10.50 Közvetlen ajánlat
11.25 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat - 6.)
11.50 Sunset Beach
(amerikai sorozat, ismétlés)
12.35 Riviéra
(európai koprodukciós sorozat - 11.)
13.00 Délidő
(amerikai western)
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 501.)
15.10 Baywatch
(amerikai akciósorozat)
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 263.)
16.45 Kassandra
(venezuelai sorozat - 132.)
17.40 Luz Maria
(dél-amerikai sorozat - 64.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Marimar
(mexikói sorozat - 132.)
20.00 Észak és Dél
(amerikai kalandfilm-sorozat - 10.)
21.45 Jó estét, Magyarország!
Téma; Tények; Tényező; Időjárás
22.30 Kettesben
Szilágyi János műsora
Vendég: Czeizel Endre
23.15 Színkép
24.00 Háló@Világ
Tudomány az interneten
0.45 Vers éjfél után

Duna TV


4.15 1 óra Virradóra
(ismétlő válogatás péntekről)
5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika - Napi műsorajánlat
9.10 Közép-európai magazin (ismétlés)
9.40 Heti hírmondó
10.30 Emlékképek - régi híradók (ismétlés)
10.50 Egy fiú a vadonban
(ausztrál sorozat - 4/2.)
Az ünneplés
11.45 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
Szabó Lőrinc: Lóci óriás lesz
12.00 Hírműsor - Lapozó
12.20 Tálentum (ismétlés)
12.50 Talpalatnyi zöld
13.20 Magyar ünnepek és hétköznapok Ausztráliában
(magyar ismeretterjesztő film)
14.10 Krasznahorka vára
(magyar filmetűd)
14.25 Ami igaz, az igaz
14.40 Tarkabarka (ismétlés)
15.40 Űrhajónk, a Föld (37.)
15.50 Tele-enciklopédia (66.)
Mit kell tudni a mezőgazdaságról?
16.05 Magyar történelmi arcképcsarnok
Fráter György
16.25 Virtus
17.00 A titkos küldetés (41.)
17.25 Szimba
18.00 Híradó
18.20 Tükör
(dokumentumfilm)
18.55 Az elveszett testvérek (2.)
19.50 Különleges múzeumok
(német kisfilm)
20.05 Hej, hej, helyes beszéd!
20.10 Héthatár
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Fórum
22.20 Kép: Bodal János
(portréfilm)
23.15 Híradó
23.20 Vers (ism.)

HBO


6.30 A végzet hollywoodi asszonyai
Kim Basinger
7.00 Hollywoodi csemegék
Álompárok
7.30 Sztárközelben: Anthony Hopkins
8.00 Áldatlan állapotbán
9.45 Szupermanus
11.20 Bűnben égve
13.05 Hová tűnt Kevin Johnson?
14.50 Jelenetek egy áruházból
16.20 Feleségemnek, 37. születésnapjára
17.55 Mozi! Mozi! Mozi!
18.25 Otthon, édes...
20.00 Államérdek
22.00 Emma
24.00 Az áruló csókja
1.35 A parazita
3.20 Karácsonyi lidércnyomás
4.35 Fű alatt

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Dinasztia
(amerikai sorozat - 109.)
11.35 Közvetlen ajánlat
12.05 Sherlock Holmes
(angol krimisorozat, ismétlés)
13.00 Melrose Place (ismétlés)
14.40 Waikiki páros (ismétlés)
15.30 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
16.00 Beverly Hills 90210 (109-110.)
17.35 Robin Hood legújabb kalandjai (20.)
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család (136-137.)
20.00 Túl a palánkon
(amerikai kalandfilm, 1994)
21.50 Matlock (29.)
A milliárdos
22.45 A dumagép
(amerikai vígjátéksorozat - 16.)
Nem a ruha teszi a csalót
23.15 Hír3 (ismétlés)

MSat


1.30 Music Box
6.50 Tipp-top (ism.)
7.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
7.30 Rocko
8.00 Hé, Arnold!
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Clarissa
11.00 Allegra ablaka
11.30 Euréka vára
12.00 Fecsegő tipegők
12.30 Hé, Arnold!
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Hé, Arnold!
16.30 Rocko
17.00 Jaj, a szörnyek!
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Sok hűhó
19.00 Szúróláng
19.30 Hír-M
20.05 Nem kapsz el 2.
21.55 A zsoldos törvénye
23.25 Hír-M
23.55 Szúróláng
0.25 Tipp-top
1.05 Music Box

Szív TV


0.35 Music Box Classic
Interaktív kívánságműsor
7.00 Tipp-top (ismétlés)
7.10 Music Box
8.00 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
8.24 Príma torna hölgyeknek
8.45 E hét sztárja 5 percben: Benkó Sándor
8.50 Music Box
19.00 Lesen
20.00 Lappangó tűz (ismétlés)
21.45 E hét sztárja 5 percben: Benkó Sándor
21.50 Music Box
0.10 Tipp-top
0.35 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1999. szeptember 19. - Vasárnap

MTV 1


7.00 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.10 Ficánkoló
Ovistorna
Babzsákkal (ism.)
7.20 Mackó apó meséi (ism.)
7.30 Minimanók
7.45 Életrevaló - Túlélőnap
8.40 A te mozid
1. A világ legrosszabb gyereke
(tévéfilm, 1987)
2. Telefonpapa
(ifjúsági tévéfilm, 1982)
9.45 Cimboravakáció
10.10 Játék határok nélkül
Budapest V. kerület (ism.)
10.30 Játék határok nélkül
V. forduló - Budapest V. kerület (ism.)
12.00 Hírek - Időjárás
12.10 Szerencsepercek
12.40 Közkívánatra
Visszatérés Édenbe
(ausztrál sorozat - 10.)
13.30 Háló
13.55 Mosoly a javából
Mesél a „Pesti Broadway” - 1.
14.55 Gaia
(ökológiai filmújság)
Hidak a Dunán
15.25 Honfoglalás
(werkfilm)
15.45 Örömhír
A református egyház műsora
16.05 A bölények földjén
(angol természetfilm)
17.00 Emily
(kanadai sorozat - 2.)
A szív viharai
18.00 TS - Gól!
A PNB-mérkőzések összefoglalója
19.00 A Hét - Híradó
20.00 Játék határok nélkül
VI. forduló
21.30 Cody
(ausztrál sorozat - 6/3.)
23.05 Honfoglalás
Közreműködik: A P. Mobil együttes és a Magyar Állami Hangversenyzenekar
23.55 Médiamix

MTV 2

6.00 Nemzetiségi magazinok
7.40 Nekem ne lenne hazám...?
Kisgyőr
8.15 Katolikus krónika
8.35 „Örökség, adósság, feladat”
Református értelmiségi konferencia Balatonszárszón.
8.50 Örömhír
A Református Egyház műsora
9.10 Az utódok reménysége
A zsidó hitközségek műsora
9.30 Szókimondó asszonyság
(francia-olasz-spanyol film)
11.10 TS - Magyarország-Szlovénia
12.40 Popzenei válogatás
12.55 Thalassa - A tenger magazinja (14.)
13.25 Csillagok égen és földön (12.)
14.10 Rosszcsont kalandjai
14.40 Szívtipró gimi
15.30 Hivatalnok urak
Földes Imre drámájának tévéváltozata
16.40 A varázslatos koreai cirkusz
18.00 Színház a javából
21.00 A Hét - Híradó
22.00 TS - Gól!
A PNB mérkőzéseinek összefoglalója
22.55 MM - Tőkés László
23.00 Századfordító magyarok
Vas István

RTL Klub


6.30 Ez nem boszorkányság!
(francia ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
- Enid Blyton kalandfilm-sorozata
- Superman
- Űrdinkák
- Zorro
- Hé, Arnold!
- Dinódili
10.50 Csőrre töltve
- Frédi és Béni
- Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.25 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat - 48.)
11.55 Mire gondolok?
12.00 Évszakok a tengeren
(angol természetfilm)
12.55 Mire gondolok?
13.00 Hírek
13.10 Muchas gracias, Willy Wuff!
(német családi kalandfilm)
14.50 Linda
(magyar krimisorozat - 17.)
A régi barát
16.00 2x2 néha sok(k)
(amerikai vígjátéksorozat - 22/2.)
Szerelmi sokszögek
16.30 Ausztrál expressz
(ausztrál kalandfilm-sorozat - 39/2.)
17.30 Dallas
(amerikai sorozat - 2.)
18.30 Híradó
18.50 Akták
19.10 Paula és Paulina
(mexikói sorozat - 69.)
20.00 Hetedik
(amerikai akciófilm)
22.20 Igaz történetek
Lopott boldogság
(amerikai film)
0.05 Híradó - Időjárás
0.20 Országház
0.50 Évszakok a tengeren
(angol természetfilm, ism.)
1.45 Akták (ismétlés)
2.05 Divatklip

TV2

6.00 Reggeli gondolatok
6.30 Állatkert a hátizsákban
Szórakoztatva oktató műsor gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Bölcs törpék a világ körül
- Rocky és Bakacsin
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
- Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozatok)
9.00 Cartoon Network
- Pöttöm kalandok
- Dexter laboratóriuma
- Pindur pandúrok
- A bolygó kapitánya
- Boci és Pipi
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Gimi-dili
(amerikai ifjúsági sorozat)
11.25 Madison
(kanadai ifjúsági sorozat)
12.10 Hurrá, utazunk!
(utazási magazin)
12.40 Vad világ
(természetfilm-sorozat)
13.35 Hé, barátom, itt van Sabata!
(olasz western)
15.15 MacGyver
(amerikai krimisorozat)
A nagy átverés
16.10 A Szupercsapat
(amerikai akciósorozat)
17.05 Mission Impossible
(angol akciófilm-sorozat)
18.00 Xena
(amerikai fantasztikus sorozat)
19.00 Napló
Közben: Tények
20.00 A szörnyeteg
(amerikai thriller - 2/2.)
21.45 Friderikusz Szubjektív
22.45 Gól!! Gól!! Gól!!
23.35 Második nekifutás
(vígjáték)
1.20 Forró nyomon (ismétlés)
2.10 Vers éjfél után

Duna TV

5.30 Hírek; Váltó; Protestáns világ; Héthatár; Postabontás
7.05 Reggeli muzsika
7.20 Virágszirmocskák
7.25 Mi magunk és egyéb állatfajták (12/10.)
Mítoszok és szörnyetegek
7.50 Miénk a tér
8.55 Hej, hej, helyes beszéd!
9.10 Varázsfuvola
(svéd operafilm)
11.20 Millenniumi Krónika
11.55 Vers
Szőcs Kálmán: Istenem, telefonálj!
12.00 Hírek
12.10 Helikon (ismétlés)
12.30 Az okos mama
(magyar film, 1935) FF
13.45 Mikes kandúr
(cseh animációs film)
13.50 Figyelj!
Fiatalok vallási műsora
14.20 Emlékképek - Régi híradók
14.50 Sportképek
17.00 Talpalatnyi zöld
(környezetvédelmi magazin)
17.30 Mesefilmek
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó
19.05 Sportpercek
19.15 Árvácska
(magyar film, 1976)
20.40 „Mostan színes filmekről álmodom”
Emlékek a 80 éve született Ranódy Lászlóról
21.25 Országúton
(olasz film, 1954)
23.00 Pesti lóverseny
Heti összefoglaló
23.20 Vers

HBO

6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
6.55 A Notre Dame-i toronyőr
8.35 Mama kurázsija
10.05 Babar
10.35 Jó barátok
10.55 Hollywoodi csemegék
11.25 A grund
13.05 Értelem és érzelem
15.20 Szederkert
15.50 Társasjáték
17.30 Apák napja
19.10 Melrose Place
20.00 Az ördög ügyvédje
22.20 De La Hoya-Trinidad profiboksz-döntő
23.55 A nagy dobás
1.55 Feküdj le kutyákkal
3.20 Bázis a Holdon
4.50 Önarckép szeretővel

TV3

6.50 Nap-kelte
10.05 Nap-kelte extra
10.45 Utazás Gasztronómiában
11.15 A Simpson család
11.40 Alf (20.)
12.10 Waikiki páros (5.)
13.05 Flipper, a delfin (42.)
13.55 Széllovagok (2.)
14.50 Az Angyal (42.)
A rideg jövő
15.45 Sherlock Holmes (42.)
16.45 Melrose Place
(amerikai sorozat - 144-145.)
18.30 Hír3
19.00 Jövőnéző
19.25 MASH (38.)
19.50 Kisvárosi rejtélyek (2.)
20.40 New York rendőrei (6.)
21.30 Végtelen határok (65.)
22.25 Alkonyzóna (85.)
22.55 Jövőnéző (ismétlés)
23.25 Eleven (ismétlés)

MSat

2.00 Music Box
6.50 Tipp-top (ism.)
7.00 Nickelodeon
Fecsegő tipegők
7.30 Jaj, a szörnyek!
8.00 Rocko
8.30 Hé, Arnold!
9.00 Macseb
9.30 KaBlam!
10.00 A titkos templom legendái
10.30 Global Guts
11.00 Kenan és Kel
11.30 Hódító hódok
12.00 Jaj, a szörnyek!
12.30 Rocko
13.00 Hé, Arnold!
13.30 Sok hűhó
14.00 Clarissa
14.30 Pete és kis Pete
15.00 KaBlam!
15.30 Global Guts
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 Jaj, a szörnyek!
17.00 Hódító hódok
17.30 A Thornberry család
18.00 Hé, Arnold!
18.30 Allen Strange utazása
19.00 Extra pop
19.30 Hír-M
20.05 A Holcroft szövetség
22.10 Rejtélyes baleset
23.40 Hír-M
0.20 Sztárok civilben
0.50 Tipp-top
1.30 Music Box

Szív TV

0.35 Music Box Classic
7.00 Tipp-top
7.10 Music Box
8.00 Terhestorna
8.45 E hét sztárja: Balázs Fecó
8.50 Music Box
13.30 Ez a te napod Benny Hinn-nel
14.00 Music Box
18.00 Élet és design
18.30 Ringen belül
19.30 Skóciai barangolások
20.00 Esély az életre
21.55 E hét sztárja: Balázs Fecó
22.00 Pagoda (6.)
22.55 Egy páholyban Benkő Dániellel
23.15 Music Box
0.10 Tipp-top
0.35 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek