1999. március 28., vasárnap

Tv műsor - 1999. március 28. - Vasárnap

MTV 1


6.30 Gazdaképző
7.00 „Így szól az Úr!”
7.05 Kék egér
(rajzfilmsorozat)
7.15 A nagy eszű sündisznócska
(bábfilmsorozat)
7.45 Motoszka
8.05 Zenegér
8.15 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
8.45 Kisokos
Hírtörténetek gyerekeknek
9.05 Egészségedre!
9.30 A Szövetség
(sorozat - 7/4.)
10.00 Virágvasárnapi református istentisztelet
11.00 Tévémagiszter
(közművelődési hetilap)
12.00 Hírek - Időjárás
12.10 Szerencsepercek
12.35 Olyan voltál mint a madár...
Dankó Pista-nóták
12.55 Gazdatévé
13.25 Fiú ecsettel
(amerikai film, 1959)
15.05 Örömhír
Az evangélikus egyház műsora
15.25 Célkereszt
16.00 Telesport
Műkorcsolya- és jégtánc-vb - Gála
17.30 Médiamix
Televíziók és a kultúra
18.00 Ön dönt!
Horvát János műsora
19.00 A Hét Híradó - Időjárás
20.00 Ally McBeal
(amerikai sorozat - 23/20.)
20.45 Telesport
21.00 Show-bálvány
1973-at idézve
22.35 Psota!
Részletek a művésznő 70. születésnapját köszöntő műsorból, a Madách Kamara Színházból

MTV 2


7.25 Műsorismertetés
7.30 „Mily kedves a Te hajlékod!”
8.00 Tudóra - válogatás
10.00 Cimbora-óra
11.00 Telesport
FTC-Vrtalin-BVSC-Brendon
(vízilabda-mérkőzés)
13.25 Aranyfüst (ism.)
14.30 „...az én váram”
azaz kulturált otthont mindenkinek
15.00 Sakknovella
16.00 Telesport
Műkorcsolya- és jégtánc-vb - Gála
17.30 Szemlátomást
A zászló
18.00 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat)
18.45 Kérem a következőt!
(rajzfilmsorozat)
19.05 A fekete város
(sorozat, 1972 - 7/1.)
20.05 Kossuth vagy Széchenyi
(tévéjáték)
21.20 Az én zeném 1.
21.45 Szabófalvától San Franciscóig
Dr. Klein György
22.50 Telesport
23.00 MM
Egerszegi Krisztina
23.25 Universitas
Video-folyóirat zárt körű vetítésben
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.30 Ez nem boszorkányság!
(francia ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
- Tazmánia
- Kimba
- Zsebsárkányok
- Űrdinkák
- Spirou és Fantasio
- Gazvezír
- Animánia
(rajzfilmsorozatok)
11.05 Csőrre töltve
- Superman
- Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.30 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat - 1.)
12.00 Bors
(filmsorozat - 7.)
A Magdolna-bál
13.00 Hírek
13.10 A világ körül Michael Palinnel
(angol sorozat - 9.)
Az Amazonas
14.05 Gyilkos sorok
(amerikai sorozat - 34.)
15.00 Knight Rider
(amerikai sorozat - 33.)
16.00 Meglepő és Mulatságos - Friderikusz Sándorral (ismétlés)
18.15 Kész átverés
18.45 Híradó
19.05 Akták
(politikai és közéleti magazin)
19.30 Vasárnapi kiadás
20.00 Tűzparancs
(amerikai akciófilm)
22.20 Igaz történetek
Peggy Ann elrablása
(amerikai film)
23.55 Híradó - Időjárás
0.10 Országház
(heti magazin)
0.40 A világ körül Michael Palinnel
(angol sorozat, ism.)
1.30 Akták (ismétlés)
Időjárás-jelentés

TV2


6.00 Hűséges az Isten
6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Cápali és Cápeti
- Rocky és Bakacsin
- Káposztafalva lakói
- Igazi szellemirtók
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
- Tabaluga
- Enigma - a szuperhős
- Kis boszorkányok
(rajzfilmsorozatok)
10.15 Fiam nélkül soha
(amerikai családi film)
11.55 Világjárók
12.25 Lacikonyha
12.50 Premier
13.10 Vad-Világ
(amerikai természetfilm-sorozat)
14.00 Kastélyszálló
14.55 MacGyver
(amerikai sorozat)
Az utolsó állomás
15.40 Mission Impossible - Az akciócsoport
(amerikai sorozat)
16.35 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.35 Xena
(amerikai sorozat)
18.30 Napló - Mérlegen a valóság Sváby Andrással
Közben: Tények
19.30 Szerencsekerék
20.00 Közkívánatra - Szerelem! - Álompár
Szuper-show a szerelem jegyében
22.00 Y-akták
(kanadai sci-fi sorozat)
Az üvegházhatás
Narrátor: Dan Aykroyd
22.30 Gól!! Gól!! Gól!!
23.30 Család ellen nincs orvosság
(komédia)
1.20 Vers éjfél után
Radnóti Miklós: Ötödik ecloga
Elmondja: Halász Judit

Duna TV


6.30 Hírek
6.45 Élő egyház (ism.)
7.00 Animációs filmek gyerekeknek
7.25 A varázsvödör
(angol sorozat - 24.)
7.35 Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal (ism.)
8.00 Tesz-vesz város
(sorozat - 12/12.)
8.30 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat, ism.)
8.55 Pop-sa-rock
9.25 Miénk a tér (ism.)
10.25 Nyelvőrző (ismétlés)
11.00 Forrásvidék
(magazin)
11.35 Beavatás (ismétlés)
11.50 Híres festmények
(holland sorozat - 20/1.)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Hírek
12.10 Lóverseny
12.25 Az utolsó mohikán
(francia-amerikai film)
13.50 Az ókor csodái
(olasz sorozat)
14.25 Régi híradók
14.50 Sportképek
17.00 Talpalatnyi zöld
17.40 Legenda és tudomány
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó - Sportpercek
19.15 Az éden ösvényei
21.15 Fórum
22.15 Cesar Franck - d-moll szimfónia
23.05 Kifulladásig
(francia film, 1959) FF
0.35 Vers
0.40 Genézis - Vasárnap
(filmetűd)

HBO


6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 A Cherokee kölyök
8.35 A végzet hollywoodi asszonyai - Meryl Streep
9.05 Panda kaland Kínában
10.30 Egyről a kettőre
11.00 Jó barátok
11.25 A törvény hevében
13.00 A végzet hollywoodi asszonyai - Meg Ryan
13.30 A hálózat csapdájában
15.25 Percy, a parkőr
15.55 Az első csapás
17.20 Bolond szél fúj
19.10 Melrose Place
20.00 Mindhalálig
21.40 Chippendale-show
22.45 Az igazság kötelez
0.35 Édeshármas
2.10 Nincs menedék
3.45 Végképp eltörölni
5.40 A végzet hollywoodi asszonyai - Winona Ryder

TV3


6.50 Napkelte
10.00 Nap-kelte extra
10.35 Cinema (ismétlés)
11.05 Music Time (ism.)
11.45 Utazás-Gasztronómiában
12.15 Jövőnéző
12.45 Conan, a kalandor (4.)
13.35 Vadnyugati fejvadász
(amerikai sorozat - 19.)
14.20 Star Trek - Az új nemzedék
(amerikai sci-fi sorozat - 46.)
15.10 Az Angyal (17.)
16.00 Sherlock Holmes (17.)
16.55 Melrose Place
(amerikai sorozat - 97-98.)
18.30 Hír3
19.00 Matlock
(amerikai krimisorozat)
20.00 Waikiki páros
(amerikai sorozat - 8.)
20.50 Végtelen határok
(kanadai sci-fi sorozat - 15.)
21.45 Alkonyzóna
(amerikai sorozat - 60.)
22.15 Foci a javából - Futbol Mondial
22.50 Jövőnéző (ism.)
23.20 Video Hits No. 1

MSat


6.30 Fecsegő tipegők (ism.)
7.00 Rocko (ismétlés)
7.30 Jaj, a szörnyek! (ism.)
8.00 Clarissa (ismétlés)
8.30 Pete és kis Pete (ism.)
9.00 Én kicsi pónim (ism.)
10.30 Ugródeszka(ismétlés)
11.00 Nevetni kell, ennyi az egész
(kabaré, ismétlés)
12.20 Music Box
13.30 Én kicsi pónim
(rajzfilmsorozat - 31-34.)
14.30 Szelep (ismétlés)
15.30 Asterix és a 12 próba
(belga rajzfilm)
17.00 Fecsegő tipegők
17.30 Jaj, a szörnyek!
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Én kicsi pónim
(rajzfilmsorozat - 35-36.)
19.00 Sztárok civilben
19.30 Én kicsi pónim
(rajzfilmsorozat - 37-38.)
20.00 Sötét igazság
(amerikai thriller)
21.55 Törvényszegő rendőrök
(amerikai akciófilm)
23.35 Sztárok civilben (ism.)
0.05 Music Box

Szív TV


7.00 Könnyűzenei kirakat
8.00 Music Box
15.00 Tükörben
(politikai vitaműsor)
16.00 NASA
(sorozat, ism. - 32/29.)
16.30 A ringen belül
17.30 Élet és design
(divat és társasági magazin, ism.)
18.00 Könnyűzenei kirakat
19.00 Köz-hír
(híradó)
19.30 Utazzon velünk!
19.45 Ki ő?
(telefonos játék)
20.00 Mi így köszönjük...
Zenei kívánságműsor, sok riporttal
21.30 Tükörben (ismétlés)
22.30 Köz-hír (ismétlés)
23.00 Könnyűzenei kirakat (ismétlés)
24.00 Utazzon velünk! (ism.)
0.15 Music Box

ATV


17.30 Aeromagazin
18.00 Csillagszem
19.20 Komondor produkció
20.00 Elnökök klubja
21.00 Veled is megtörténhet
(angol film, ismétlés)
22.30 Indaba
(francia sorozat, ism.)
23.00 Valóságos csodák

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése