1999. március 27., szombat

Tv műsor - 1999. március 27. - Szombat

MTV 1


6.00 Aranyfüst - avagy: Mit üzen a múlt?
Benne: Hírek; Határtól határig
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Harry és még egy jómadár
(angol sorozat - 23.)
8.35 A zeelandi lány
(holland sorozat - 7/4.)
9.05 99
(szórakoztató magazin)
9.45 Hol-mi?
(szolgáltató magazin)
10.15 Trópusi hőség
(kanadai-mexikói sorozat)
11.10 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 65/52.)
12.00 Hírek - Időjárás
12.10 Ó-Európa
Pásztortánc, fegyvertánc
12.30 Gaia
(ökológiai filmújság)
13.05 Taljánok Csizmaországban
13.35 Válaszolunk a nézők telefonjaira
13.45 Életjel
14.20 Salman Rushdie - A sátáni versek
15.00 Divat 2000
15.30 Delta 2000
Tudományos híradó
15.55 Háló
(riport-dokumentumfilm)
16.30 Telesport
Műkorcsolya- és Jégtánc-vb
18.30 Ki marad a végén?
Taktika és tudás játéka
19.00 Lottóshow
19.20 Európai időjárási körkép - Hójelentés
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Uborka
20.20 Szatelit
21.00 Színházi világnap
21.05 Az üvegcipő
Vígjáték három felvonásban
A Kaposvári Csiky Gergely Színház előadása

MTV 2

7.55 Műsorismertetés
8.00 Nemzetiségi magazinok (ismétlés)
10.30 Bocsoda
10.50 Zenegér
11.00 hANGOLka
(angol nyelvlecke)
11.20 Família Kft. (ismétlés)
11.45 A magyar irodalom képes története
(sorozat - 30.)
12.10 Zongoraünnep
12.40 Európa ablak
14.40 Mesélő cégtáblák
A New York kávéház
15.10 Rondó
(nemzetiségi magazin)
16.00 Márai Sándor közelében
Washingtoni beszélgetés Sziklay Andor (A. C. Klay) történettudóssal, az író barátjával
16.35 Orbán Balázs nyomában
(sorozat - 12/12.)
17.25 Kincsestár (ismétlés)
19.00 Kísértetkastély
(cseh sorozat - 6/4.)
19.25 Mesetár
19.50 Van öt perce?
Bach: V. Francia szvit
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Színházi világnap
Peter Brook Budapesten
21.00 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat - 35.)
21.50 Telesport
Műkorcsolya- és jégtánc-vb
Női szabadkorcsolyázás
22.50 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub



6.30 Bibliai kalandok (ismétlés)
7.00 Kölyökklub
- Tazmánia
- Kimba
- Zsebsárkányok
- Űrdinkák
- Spirou és Fantasio
- Gazvezír
- Animánia
(rajzfilmsorozatok)
11.05 Csőrre töltve
- Szindbád fantasztikus utazásai
- Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.30 ZenÉsz
(könnyűzenei vetélkedő)
12.00 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
13.00 Hírek
13.10 Kedvenc magazin
(kisállattartók magazinja)
13.40 Lili
(amerikai zenés film)
15.05 Szellem szimat
(amerikai vígjáték)
16.30 Így készült: Ámbár tanár úr
(magyar werkfilm)
17.05 Kung-fu
(amerikai sorozat - 16.)
Téves útirány
17.55 Robin Hood legújabb kalandjai
(amerikai sorozat - 3.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz plusz
19.30 Csíííz
20.00 Gálvölgyi-show - Március
20.40 Ki az úr a háznál?
(amerikai vígjáték)
22.05 Gyilkos játékok
(amerikai krimi)
23.55 Híradó - Időjárás
0.10 Fókusz plusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
0.30 Divatklip

TV2


6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Pizsamás banánok
- Rocky és Bakacsin
- Tesz-vesz város
- Igazi szellemirtók
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
- Urmel
- Kutyavilág
- Sandokan
(rajzfilmsorozatok)
10.30 Boomer
(amerikai sorozat)
11.00 Egy úr az űrből
(amerikai sorozat)
11.25 Fő az étel!
Vendég: Paudits Béla
11.30 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
12.00 Madison
(kanadai ifjúsági sorozat)
12.30 Gimi dili
(amerikai ifjúsági sorozat)
13.00 Partytévé
14.00 Slágerlista
14.30 Miért éppen Alaszka?
(amerikai sorozat)
15.20 A nagy hazárdőr 2.
(amerikai westernfilm)
17.00 Kaméleon
(amerikai sorozat)
18.00 Azok a szép napok
(könnyűzenei műsor)
18.40 Álomsztori
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
20.00 Rambo 3.
(amerikai akciófilm)
21.45 Párducember
(amerikai thriller)
23.45 Meghökkentő találkozások
(amerikai sorozat - 4.)
0.15 Titokzatos játékok 3.
(amerikai erotikus film)

Duna TV


5.30 Hírek
5.40 Gazdakör (ismétlés)
6.15 Figyelj!!! (ismétlés)
6.50 Heuréka! Megtaláltam!
7.20 Horgásztanya (ism.)
7.35 Larry, a vőlegényjelölt
(amerikai burleszk) FF
7.50 Hírek
8.00 Összkép (ismétlés)
8.30 Billy, a macskakölyök
8.55 Hogyan készülnek?
9.15 Albert mondja, a természet...
9.45 Ami igaz, az igaz
10.00 Tarkabarka
11.00 A föld máglyája - Vulkánok (6/2.)
12.00 Lapozó
12.20 Élő egyház
12.35 Anziksz - Kehida
12.50 A cirkusz fényei
(német sorozat - 8.)
13.45 Barátság
(kisfilm)
14.00 Siket művészek a képernyőn
(francia dokumentumfilm)
15.00 Az élet bolygója
(francia sorozat - 6.)
15.55 Sztanyiszlavszkij százada
(francia dokumentumfilm - 3/1.)
17.00 Föld körül az „Equator” vitorlással
(sorozat - 12.)
17.25 Tesz-vesz város
18.00 Híradó
18.20 New York, New York...
19.15 Csinibaba
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 John Ford: Kár, hogy ká
0.15 Híradó
0.35 Genézis
(filmetűd)
0.40 Jézus Krisztus horoszkópja

HBO


6.30 Szindbád, a tengerész
7.20 Az utolsó igaz harcos
9.05 Csendestárs
(amerikai vígjáték)
11.00 Melrose Place
11.50 A rettenthetetlen hiéna
(hongkongi akciófilm)
13.25 Mozimánia: Kaszkadőrparádé
14.15 Gridlock
15.45 Rezdülések
17.25 Nekem 8
(amerikai vígjáték)
19.05 Egyről a kettőre
19.30 Jó barátok
20.00 Az árnyékfeleség
21.45 Szimatnak szemét, szemétnek szimat
23.25 Meztelen lelkek
0.55 A halál és a lányka
2.40 Acélcápák
4.15 A festőnő szerelmei

TV3



6.50 Nap-kelte
10.00 Napkelte extra
10.50 72 óra
11.20 Foci a javából
12.55 Conan, a kalandor
(amerikai sorozat - 3.)
13.45 Vadnyugati fejvadász
(amerikai sorozat - 18.)
14.30 Star Trek - Az új nemzedék
(amerikai sci-fi sorozat - 45.)
15.20 Broadway Danny Rose
(amerikai vígjáték)
16.55 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 129-130.)
18.30 Hír3
19.00 Matlock
(amerikai krimisorozat)
20.00 Buffy, a vámpírok réme
(amerikai sorozat - 9.)
20.50 Végtelen határok
(amerikai sci-fi sorozat - 14.)
21.45 A szobalány
(amerikai vígjáték, 1991)
23.20 Music Time (ismétlés)
24.00 Video Hits No. 1

MSat


6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko (ismétlés)
7.30 Jaj, a szörnyek! (ism.)
8.00 Clarissa (ismétlés)
8.30 Pete és kis Pete (ism.)
9.00 Én kicsi pónim (ism.)
11.00 Asterix nagy csatája
(belga rajzfilm, ismétlés)
12.30 Music Box
13.40 Én kicsi pónim
(rajzfilmsorozat - 25-28.)
14.40 Szelep
(sportműsor)
15.40 Nevetni kell, ennyi az egész
(kabaré)
17.00 Fecsegő tipegők
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.30 Rocko
(amerikai rajzfilmsorozat)
18.00 Clarissa
(amerikai sorozat)
18.30 Ugródeszka
Benkő Dániel sztárcsinálója
19.00 Vahur
(magazin)
19.30 Én kicsi pónim (29-30.)
20.00 Sárkánykölyök
(amerikai akció-vígjáték)
21.30 A sötétség birodalmában
(amerikai pszicho-thriller)
23.15Vahur (ismétlés)
23.45 Music Box

Szív TV



7.00 Könnyűzenei kirakat (ismétlés)
8.00 Music Box
15.30 Virtuózok
(komolyzenei koncertsorozat, ismétlés)
16.30 Sport labda nélkül - Sportműsor
18.00 Könnyűzenei kirakat
(könnyűzenei hírműsor)
19.00 Köz-hír
(közszolgálati híradó)
19.30 Utazzon velünk!
19.45 Ki ő?
(telefonos játék)
20.00 Celeste
(argentin sorozat, ismétlés - 140.)
21.00 Zirconium
(amerikai sci-fi, ismétlés)
22.30 Köz-hír (ismétlés)
23.00 Könnyűzenei kirakat (ismétlés)
24.00 Utazzon velünk! (ism.)
0.15 Music Box

ATV


19.00 Műsorismertetés
19.05 ATV-különjárat
19.35 Különleges sportok
20.00 Lan-guszta (ism.)
20.40 Őrangyalok
(amerikai sorozat, ism.)
22.30 Ascendens
Szepesi György műsora

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése