1999. március 26., péntek

Tv műsor - 1999. március 26. - Péntek

MTV 1


5.45 Hajnali gondolatok
5.50 Határtól határig
6.00 Szabadság tér
9.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
9.35 Kincsestár
11.00 Fűben-fában (ism.)
11.30 A szerelem jogán
12.00 Híradó - Időjárás
12.15 AKT
12.25 Lezáratlan akták
12.35 Levél az ismeretlenbe
(lengyel film)
13.20 Teljes biztonsággal
(amerikai sorozat - 13/11.)
14.05 Liszt Ferenc: Esz-dúr zongoraverseny
14.30 Natura magazin
Azok a csodálatos állatok
A sörényes hangyász és a vombat
15.00 Életmódkalauz
15.30 Pillangósziget
(ausztrál sorozat - 12.)
Töviskoszorú
16.00 Körzeti magazinok
17.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.30 Téka
17.45 Körzeti híradók
18.00 Ablak
(közéleti magazin)
19.00 A Mézga család
(rajzfilmsorozat - 11.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 A nyakék románca
(francia-olasz sorozat - 14/12.)
21.00 Vértestvérek
(olasz film)
23.05 Hírek
23.10 Kenó
23.15 Aktuális

MTV 2


7.55 Műsorismertetés
8.00 Tudóra
Nyitott képzés - tudomány - távoktatás
9.00 Aktuális (ismétlés)
9.20 Néprajzi értékeink
9.30 Tanoda
10.30 Szomszédok (ism.)
11.00 Tanoda plusz
- Családi kör (archív)
- Pszichológiai tanácsok
12.00 VilágKép
Nemzetközi kitekintő
12.30 Híradó - Időjárás
12.45 AKT
12.55 Lezáratlan akták
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ismétlés)
15.15 Portré Forrai Katalinról
16.00 Repeta
Junior híradó
17.30 Európa Galéria
18.00 Magyar Ház
Kézfogás
18.30 Körző
(kulturális magazin)
19.00 Delta 2000
19.35 Mesetár
- Frakk, a macskák réme
- Égből pottyant mesék
19.50 Van öt perce?
Beethoven: cisz-moll szonáta 1. Op. 27.
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Magyarország 2000
A sonkádi református templom
21.00 Magyar Ház
Palackposta
21.30 Telesport
Műkorcsolya- és jégtánc-vb
22.45 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
6.30 Jó reggelt!
(információs magazin)
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ism.)
10.00 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat - 107-108.)
10.50 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.15 Bibliai kalandok
11.45 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
12.10 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Recept Klub
13.30 Gyilkos sorok
(amerikai sorozat - 31.)
14.20 Klip Klub
(popmagazin)
14.45 Rajzfilm Klub
- Manóvári manók - 21.
- Dragon Ball Z - 102.
- Varázslatos álmok - II. 101.
16.05 Sweet Valley
Szerencsés passzok
16.30 Az első csók
(francia sorozat - 272.)
17.00 Meri vagy nem meri?
17.05 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat - 64.)
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat - 74.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(sorozat - 215-216.)
20.00 Jakuzák
(amerikai akciófilm)
22.00 Híradó - Időjárás
22.15 Életveszélyben
Hétköznapi hősök
23.15 RTL Night Klub
Hullámsír
(amerikai thriller)
0.50 Vágyak háza
(amerikai erotikus sorozat)
1.20 Beavis és Butthead
(amerikai rajzfilmsorozat)
1.45 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
2.05 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
9.45 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.15 Kuk@c
10.45 Szemtanú
11.10 Rocky és Bakacsin
(rajzfilm)
11.35 Mindent tudni akarok!
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal!
11.40 Közvetlen ajánlat
12.30 Kedves nővérkék
(német sorozat - 168.)
13.00 Dupla McGuffin
(amerikai akciófilm)
14.55 Marimar
(mexikói sorozat - 9.)
15.15 Kakuk!
(talkshow)
15.45 Kassandra
(venezuelai sorozat - 9.)
16.35 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 378.)
17.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat)
17.50 Százmillió
(szenzációs vetélkedő)
18.15 Szerencsekerék extra
18.35 Plusz
19.00 Tények
(hírműsor)
19.30 Szerencsekerék
19.55 Dáridó
- Kabaré: Holló Színház
- Ki vagyok én?
- Kifutó Pataky Attilával
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Közelkép; Sport; Európa
22.30 Életben maradtak
23.00 Szeszélyes éjszakák
- Hóhalál
(amerikai krimi)
- Playboy-show

Duna TV


5.30 Virradóra
9.10 Váltó (ismétlés)
9.45 Helyes a bőgés, oroszlán
(amerikai burleszk)
10.05 Forró vizet a kopaszra!
(magyar film, ism.)
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Néptáncok
12.40 Lakáskulcs (ism.)
13.35 „Megidézett történelem” (ismétlés)
13.40 Magyar Nemzeti Galéria - Történelmi festészet
13.55 Stúdióbeszélgetés
14.20 Jedlik Ányos
14.35„ A mi teleházunk”
(kisfilm, 1998)
15.05 Horgásztanya
15.25 Pop-sa-rock
15.55 Frankie
(német sorozat - 12/6.)
16.20 Miénk a tér
17.25 Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal
(rajzfilmsorozat - 13.)
18.00 Híradó
18.20 Közép-európai magazin
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.00 Összkép
19.35 A vetítőgépész
19.45 Fény utcai piac
19.55 Az eső
(román filmetűd)
20.10 „Karaván”
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Az Ipcress-ügyirat
23.25 Híradó
23.45 Genézis - Péntek
23.55 Hely a tetőn

HBO


6.30 Hollywoodi csemegék - Álompárok
7.00 Melrose Place
7.50 Fejjel a falnak
(amerikai vígjáték)
10.00 Dzsungel Jack
11.15 Vár az ágyam
12.55 Jégcsillag
14.25 Indián a szekrényben
16.00 Meglesni és megszeretni
(amerikai vígjáték)
17.40 Egyről a kettőre
18.05 Jó barátok
18.20 A hajsza
20.00 Vasmadarak 4.
21.40 Mozi! Mozi! Mozi!
22.10 A jövő hóhérai
(amerikai thriller)
23.45 Botránytévé
1.30 Hanglenyomat
(amerikai thriller)
3.00 A játék neve halál
(amerikai thriller)
4.25 Tuti balhé

TV3



5.50 Nap-kelte
9.00 Esti gyors (ism.)
9.30 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
12.45 Video Hits No. 1
16.55 Music Time
17.35 Santa Barbara
(amerikai sorozat - 13.)
18.30 Hír3
19.00 MASH
(amerikai sorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
Pszicho-aput akarom! 2/2.
20.00 Walker, a texasi kopó
(amerikai sorozat - 30.)
20.50 Fehér sivatag
(amerikai thriller, 1992)
22.40 Esti gyors
23.35 Santa Barbara (ism.)
0.25 Video Hits No. 1

MSat



6.30 Fecsegő tipegők (ism.)
7.00 Rocko (ismétlés)
7.30 Clarissa (ismétlés)
8.00 Én kicsi pónim (ism.)
10.00 Olyanok, mint mi
(amerikai film, ismétlés)
11.00 Music Box
13.00 Én kicsi pónim
(rajzfilmsorozat - 17-22.)
14.30 Asterix nagy csatája
(belga rajzfilm)
16.00 Fecsegő tipegők
(amerikai rajzfilmsorozat)
16.30 Jaj, a szörnyek!
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.00 Rocko
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.30 Clarissa
(amerikai sorozat)
18.00 Pete és kis Pete
(amerikai sorozat)
18.30 Én kicsi pónim
(rajzfilmsorozat - 23-24.)
19.00 Rocktükör
19.30 Hír-M
(híradó)
20.00 Szentek és bűnösök
(amerikai thriller)
21.50 Fojtóhurok
(amerikai akciófilm)
23.25 Hír-M (ismétlés)
23.55 Rocktükör (ism.)
0.25 Music Box

Szív TV


7.00 Könnyűzenei kirakat (ismétlés)
8.00 Music Box
(kívánságműsor)
15.30 Sportműsor (ismétlés)
17.30 Blendemagazin
18.00 Könnyűzenei kirakat
19.00 Köz-hír
(híradó)
19.30 Utazzon velünk!
Érdekes emberek, érdekes sztorija
19.45 Ki ő?
(telefonos játék)
20.00 Celeste
(argentin sorozat, ismétlés - 139.)
21.00 Motorterror
(amerikai akciófilm, ism.)
22.30 Köz-hír (ismétlés)
23.00 Könnyűzenei kirakat (ismétlés)
24.00 Utazzon velünk! (ism.)
0.15 Music Box
(kívánságműsor)

ATV


19.10 Action Man
19.36 Különleges sportok
20.00 McKenzye-show
21.00 Duna-parti randevú
(magyar vígjáték, ism.)
22.10 ATV-különjárat (ism.)
23.00 Beszéljünk „Róna” egy Picit (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése