1999. március 25., csütörtök

Tv műsor - 1999. március 25. - Csütörtök

MTV 1


5.45 Hajnali gondolatok
5.50 Határtól határig
6.00 Szabadság tér
(információs műsor)
9.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
9.40 Kincsestár
11.05 Erdőkerülő (ismétlés)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Híradó - Időjárás
12.15 AKT
12.25 Lezáratlan akták
12.30 UNI-JÓ
12.40 Második lehetőség
(amerikai sorozat - 16/10.)
13.25 Hagedorn lánya
(német sorozat - 13/10.)
14.15 A hubulák
Cséke Zsolt filmje
15.10 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat)
16.00 Rondó
(nemzetiségi magazin)
17.00 Hazanéző
Hunya (Békés megye)
17.45 Körzeti híradók
18.00 Az utódok reménysége
A zsidó hitközségek műsora
18.20 Hangszál(l)
(zenei vetélkedő sztárvendéggel)
18.45 Mackó apó meséi
(angol bábfilmsorozat)
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Szomszédok
20.30 Kincsestár-kabaré
21.00 Lámpaláz
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Világkép
Nemzetközi kitekintő
23.00 MM
23.10 Ki kopog az ajtómon?
(amerikai film)

MTV 2


8.00 Tudóra
Nyitott képzés - tudomány - távoktatás
9.00 Aktuális (ismétlés)
9.20 Néprajzi értékeink
9.30 Tanoda
Gyermekbarát
10.30 Szomszédok
(teleregény, 1996, ism.)
11.00 Tanoda plusz
Generációk egymás közt
12.00 Telesport magazin
12.30 Híradó - Időjárás
12.45 AKT
12.55 Lezáratlan akták
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 Bor és hatalom (ismétlés - 201/1-3.)
15.30 Dallamról dallamra
Tudok egy dalt...
16.00 Repeta
Junior híradó
17.30 Kincsestár (ismétlés)
19.00 Magyarország ma
19.30 Mesetár
- Magyar népmesék
- Kiscsacsi kalandjai
- Vízipók-csodapók
19.50 Van öt perce?
Mozart: Versenymű fuvolára és hárfára K. 299.
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Remekművek
21.15 Visszatérés Édenbe
(ausztrál sorozat - 22/16.)
22.05 Telesport
Műkorcsolya és jégtánc-vb
Férfiak szabadkorcsolyázása
23.05 Mélyvíz
0.05 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Esmeralda (ismétlés)
10.00 Megveszem ezt a nőt! (105-106.)
10.50 Az első csók (ismétlés)
11.15 Pont hu
11.45 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
12.10 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai (ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Recept Klub
13.30 Gyilkos sorok
(amerikai sorozat - 30.)
14.20 Klip Klub
14.45 Rajzfilm Klub
- Manóvári manók - 20.
- Dragon Ball Z - 101.
- Varázslatos álmok - II. 100.
16.05 Sweet Valley
A pletykafészek
16.30 Az első csók
(francia sorozat - 271.)
17.00 Meri vagy nem meri?
(villámjáték)
17.05 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat - 63.)
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat - 73.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(sorozat - 213-214.)
20.00 SeaQuest DSV - A mélység birodalma
(amerikai sorozat - 2.)
Ördögárok
20.50 Nikita, a bérgyilkosnő
(amerikai sorozat - 5.)
21.45 Híradó - Időjárás
22.00 Megdöbbentő világ
Riporterek Klubja
23.00 Művészbejáró
Az erkölcs nevében
(francia film)
0.45 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.05 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
9.45 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.15 Színkép
(kulturális magazin)
10.45 Follow me
(angol nyelvlecke)
11.10 Segíts magadon!
11.35 Mindent tudni akarok!
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal!
11.40 Közvetlen ajánlat
12.30 Kedves nővérkék
(német sorozat - 168.)
13.00 Boeing-Boeing
(amerikai vígjáték)
14.55 Marimar
(mexikói sorozat)
15.15 Kakuk!
(talkshow)
15.45 Kassandra
(venezuelai sorozat - 8.)
16.35 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 377.)
17.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 139.)
17.50 Százmillió
(szenzációs vetélkedő)
18.15 Szerencsekerék extra
18.35 Plusz
19.30 Szerencsekerék
19.55 Forró nyomon
20.45 Légi zsaruk
21.40 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
22.45 Forró nyomon
23.00 Magyarország holnap
23.30 A Duna krónikája
24.00 Jolly Joker
(német sorozat)
0.50 Vers éjfél után
Orbán Ottó: Buborékszonett
Elmondja: Kézdy György

Duna TV


5.30 Virradóra
9.10 Régiók (ismétlés)
9.45 Muzsika-szó (ismétlés)
10.25 Néptáncok
10.40 Jenny
(norvég sorozat - 3/1.)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.30 Anziksz (ismétlés)
12.45 Helikon (ismétlés)
13.25 Ló és ember
(skót sorozat - 6/1.)
14.15 Amit a sajtokról tudni kell...
(német sorozat)
14.45 Győztesek és vesztesek
(angol dokumentumfilm)
15.30 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat - 78.)
16.00 Katedra nélkül
Zengő ábécé
16.10 Urunk élete (5/2.)
16.25 Nyelvőrző
(magazin)
16.55 Uhuka, aki egész nap a tévét nézte
17.00 Figyelj!!!
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Váltó
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.05 Az apa helye
20.35 Bartók Béla: A csodálatos mandarin (balett) - részlet
(filmetűd)
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Szubjektív színházi kalauz
21.45 Játéktér
(magazin)
22.15 Bástyasétány '74
23.40 Híradó
23.55 Vers
24.00 Genézis - Csütörtök

HBO



6.30 Így készült: Ha ölni kell
7.00 Jó barátok
7.25 Sztárközelben: Dennis Quaid
7.50 Ellopott elefánt
9.25 Egy híján túsz
(amerikai vígjáték)
11.00 Fránya macska
(amerikai vígjáték)
12.30 A milliókat érő arc
14.05 Percy, a parkőr
14.35 Egy kölyök Artúr király udvarában
16.05 Túlélni Picassót
18.10 Francia csók
20.00 A hullámok rabjai
21.40 Így készült: Légörvény
22.05 Melrose Place
22.50 Egy híján túsz
0.25 Nyerő páros
1.55 Cyberella
3.15 A könyörtelen hajsza
4.45 A hűtlenség ára
(amerikai vígjáték)

TV3


5.50 Nap-kelte
9.00 Esti gyors (ism.)
12.55 Video Hits No. 1
17.05 72 óra
(kulturális ajánlóműsor)
17.35 Santa Barbara
(amerikai sorozat - 12.)
18.30 Hír3
19.00 MASH
(amerikai sorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
Pszicho-aput akarom! 2/1.
20.00 Űrháború: 2063
(amerikai sci-fi sorozat - 18.)
20.50 Minden gyanú felett
(amerikai thriller, 1994)
22.35 Esti gyors
23.30 Santa Barbara (ismétlés)
0.20 72 óra (ismétlés)

MSat


6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko (ismétlés)
7.30 Clarissa (ismétlés)
8.00 Popeye; Delfy (ismétlés)
10.00 Kísértetjárás a Harrington-házban
(amerikai film, ismétlés)
11.00 Music Box
13.30 Én kicsi pónim
(rajzfilmsorozat - 9-14.)
15.00 Olyanok, mint mi
(amerikai film)
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 Jaj, a szörnyek!
17.00 Rocko
17.30 Clarissa
(amerikai sorozat)
18.00 Pete és kis Pete
(amerikai sorozat)
18.30 Én kicsi pónim
19.00 Kapásjelző
19.30 Hír-M
(híradó)
20.00 Mentsük meg a jávorszarvast!
(amerikai film)
21.50 Sárkányvirág
(amerikai pszicho-thriller)
23.40 Hír-M (ismétlés)
0.10 Kapásjelző (ismétlés)
0.40 Music Box

Szív TV


7.00 Könnyűzenei kirakat (ismétlés)
8.00 Music Box
(kívánságműsor)
16.30 Agrárpiac (ismétlés)
17.00 Lesen
(sportmagazin, ism.)
18.00 Könnyűzenei kirakat
(könnyűzenei hírműsor)
19.00 Köz-hír
(közszolgálati híradó)
19.30 Utazzon velünk!
Érdekes emberek érdekes sztorija
19.45 Ki ő?
(telefonos játék)
20.00 Sportműsor
22.30 Köz-hír
(közszolgálati híradó, ismétlés)
23.00 Könnyűzenei kirakat (ismétlés)
24.00 Utazzon velünk! (ism.)
0.15 Music Box

ATV


19.00 ATV-stúdió
19.15 Slapaj
(rajzfilmsorozat)
19.40 Klippercek
20.00 Tárcanézőben
21.00 Indaba
(francia sorozat - 2.)
21.30 Nagy-Britannia belülről
22.00 Derrick
(német sorozat, ism.)
23.00 Hálósipka

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése