1999. március 23., kedd

Tv műsor - 1999. március 23. - Kedd

MTV 1


5.45 Hajnali gondolatok
5.50 Határtól határig
6.00 Szabadság tér
9.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
9.35 Kincsestár
11.00 Évgyűrűk (ismétlés)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Híradó - Időjárás
12.15 AKT
12.25 Lezáratlan akták
12.30 UNI-JÓ
12.40 Emlékezetes operettműsorok
13.35 Hagedorn lánya
(német sorozat - 13/9.)
14.25 Alfa szolgálat
14.35 Gyöngyök
(anyanyelvi műsor)
15.10 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat)
16.00 Nemzetiségi magazinok
(szerb, német)
16.50 Csellengők
17.00 Családorvos
17.20 Zóna
(riportmagazin)
17.45 Körzeti híradók
18.00 Katolikus krónika
18.20 Hangszál(l)
(zenei vetélkedő sztárvendéggel)
18.45 Mesefilmek
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Monte Cristo grófja
(francia-olasz sorozat - 8/5.)
21.00 Kriminális
21.30 Telemázli
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Publikum
23.00 MM
23.10 Piknik
(magyar kisfilm)
- Petto, Gunilla meg a többiek
(magyar kisfilm, 1998)
23.40 Jazzterday
Összeállítás az MTV archívumából

MTV 2


7.55 Műsorismertetés
8.00 Tudóra
9.00 Közvetítés a parlament üléséről
16.35 Repeta
Junior híradó
18.05 Trópusi hőség
(kanadai-mexikói sorozat)
Egy dalért
19.00 Magyarország ma
A hajnal
19.25 Mesetár
- Töf-töf elefánt
- Állatolimpia
(belga rajzfilmsorozat)
- Dörmögőék kalandjai
- Állatolimpia
(belga rajzfilmsorozat)
- Viktor és Marika
(angol rajzfilmsorozat)
- Állatolimpia
20.00 Híradó
Sporthírek - Időjárás - Telesport
20.30 Mi nemes czéhek
21.10 Visszatérés Édenbe
(ausztrál sorozat - 22/15.)
22.00 Rahmanyinov: Aranyszájú
Szent János liturgiája 2/1.
22.50 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub



6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
6.30 Jó reggelt!
(információs magazin)
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Esmeralda (ismétlés)
10.00 Megveszem ezt a nőt! (101-102.)
10.50 Az első csók (ismétlés)
11.15 Antenna
(euro-atlanti magazin)
11.45 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
12.10 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai (ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Recept Klub
13.30 Gyilkos sorok
(amerikai sorozat - 28.)
14.20 Klip Klub
(popmagazin)
14.45 Rajzfilm Klub
- Manóvári manók - 18.
- Dragon Ball Z - 99.
- Varázslatos álmok - II. 98.
(rajzfilmsorozatok)
16.05 Sweet Valley
Felvétel indul!
16.30 Az első csók
(francia sorozat - 269.)
17.00 Meri vagy nem meri?
17.05 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat - 56.)
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat - 71.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
(magazin)
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat -209-210.)
20.00 Várom a párom
21.00 Célpont: a Föld
(angol sorozat - 3.)
Csak a halottak nem beszélnek
21.55 Híradó - Időjárás
22.10 MMM
23.10 Brooklyn South
(amerikai sorozat - 2.)
Castro idejében
24.00 Antenna (ismétlés)
0.30 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
0.50 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(hírmagazin)
9.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
9.45 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.15 Világjárók
10.45 Gyökereink
11.10 Esély
Sérült gyermek a családban
11.35 Mindent tudni akarok!
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal!
11.40 Közvetlen ajánlat
12.30 Kedves nővérkék
(német sorozat - 165.)
13.00 A Zümmögők
(francia film)
14.45 Marimar
(mexikói sorozat - 6.)
15.15 Kakuk!
(talkshow)
15.45 Kassandra
(venezuelai sorozat - 6.)
16.35 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 375.)
17.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 137.)
17.50 Százmillió
(szenzációs vetélkedő)
18.15 Szerencsekerék extra
18.35 Plusz
(aktuális magazin)
19.00 Tények
(hírműsor)
19.30 Szerencsekerék
19.55 Herkules
(amerikai sorozat)
20.45 JAG - Becsületbeli ügyek
(amerikai sorozat)
Ki vigyáz Annie-re?
21.40 Mindent vagy semmit!
Ismeretterjesztő vetélkedő
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Közelkép; Sport; Európa
22.45 Szép új világ
(világ magazin)
23.15 Magnum
24.00 Hozam
0.30 Vers éjfél után
Vészi Endre: Értünk is fussatok, paripák
Elmondja: Moór Mariann

Duna TV


5.30 Virradóra
9.10 Héthatár (ismétlés)
9.45 Robinson és társa
10.55 Marguerite Volant
(kanadai sorozat, ismétlés)
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Amiről a kövek mesélnek
Várpalota (ismétlés)
12.40 Egy vasúti raktár romantikus története
(dokumentumfilm - 3/1.)
13.30 Viva Chioggia!
(riportfilm, ismétlés)
13.55 In memoriam Seprődi János
(portréfilm, ism.)
14.35 Mint oldott kéve
(sorozat - 7/3.)
15.35 A titok
(finn sorozat - 5.)
16.10 Bordal
(sorozat - 7/2.)
16.35 „Dalok tüzes szekerén”
Ady Endre versei
16.50 A tudomány mérföldkövei
(német sorozat)
17.05 Heuréka! Megtaláltam!
17.35 Susogó vadon
18.00 Híradó
18.20 Gazdakör
18.55 Hej, hej helyesírás!
19.05 És mégis...
20.35 Hunyadi János ötvösművész
(kisfilm)
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Underground
0.25 Charles Lloyd-koncert 2/2.
1.30 Híradó
1.45 Vers
1.50 Genézis - Kedd

HBO


6.30 A végzet hollywoodi asszonyai - Winona Ryder
7.00 Egyről a kettőre
7.25 Így készült
7.50 Csont nélkül
9.20 Mediterraneo
(olasz háborús vígjáték)
11.00 Hozd a sámlit!
12.35 A 3 nindzsa nem hagyja magát
14.05 Bogaras Joe
15.25 Tom és Huck
16.55 Kő’ egy csapat
18.25 Az üstökös éve
20.00 Cigánytörvény
21.35 Jackei Chan - Az első csapás
(amerikai akciófilm)
23.00 Az igazság kötelez
0.45 Teljes napfogyatkozás
(amerikai film)
2.40 Utánunk a tűzözön
(amerikai akciófilm)
4.40 Acélcápák

TV3


5.50 Nap-kelte
(információs magazin)
9.00 Esti gyors (ismétlés)
12.35 Video Hits No. 1
16.45 Ügyvédek
(amerikai sorozat, ismétlés)
17.35 Santa Barbara
(amerikai sorozat - 10.)
18.30 Hír3
19.00 MASH
(amerikai sorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
20.00 Kém Game
(amerikai sorozat - 5.)
20.50 Veszedelmes viszonyok
(amerikai film, 1988)
23.00 Esti gyors
(élő háttérműsor)
23.55 Santa Barbara (ismétlés)
0.45 Foci a javából - Futbol Mondial (ismétlés)

MSat


6.30 Fecsegő tipegők (ism.)
7.00 Rocko (ismétlés)
7.30 Clarissa (ismétlés)
8.00 Popeye; Delfy (ismétlés)
10.00 Beszélő állatok (ism.)
11.00 Music Box
13.10 Popeye
(rajzfilmsorozat - 36-38.)
14.40 Asterix és Kleopátra
(belga rajzfilm)
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 Jaj, a szörnyek!
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.00 Rocko
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Delfy (23.)
19.00 Közelkék
(rendőrségi magazin)
19.30 Hír-M
(híradó)
20.00 Őrangyalok
(amerikai sorozat)
21.45 Replikátor
(amerikai sci-fi akciófilm)
23.35 Hír-M (ismétlés)
0.05 Közelkék (ismétlés)
0.35 Music Box

Szív TV


7.00 Könnyűzenei kirakat (ismétlés)
8.00 Music Box
16.30 Agrárpiac
(közszolgálati magazin)
17.00 Virtuózok
(komolyzenei koncertsorozat)
18.00 Könnyűzenei kirakat
(könnyűzenei hírműsor)
19.00 Köz-hír
(közszolgálati híradó)
19.30 Utazzon velünk!
Érdekes emberek érdekes sztorija
19.45 Ki ő?
(telefonos játék)
20.00 Sportműsor
22.30 Köz-hír (ismétlés)
23.00 Könnyűzenei kirakat (ismétlés)
24.00 Utazzon velünk! (ismétlés)
0.15 Music Box

ATV


19.15 Slapaj
(rajzfilmsorozat)
19.41 ATV-stúdió
20.00 Lan-guszta
20.40 Ez a divat!
21.10 Derrick
(német sorozat)
22.00 Sportmagazin
23.00 Beszéljünk „Róna” egy picit

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése