1999. március 21., vasárnap

Tv műsor - 1999. március 21. - Vasárnap

MTV 1


7.00 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
7.05 A kék egér
(rajzfilmsorozat)
7.15 A nagy eszű sündisznócska
(bábfilmsorozat)
7.40 Kukucs
8.00 Zenegér
8.15 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
8.40 Kisokos
9.00 Zöldkalap
9.30 Tévémagiszter
Közművelődési hetilap
10.30 „A Szövetség”
(sorozat - 7/3.)
11.05 Zenebutik - Zenehíd
12.00 Hírek - Időjárás
12.10 Szerencsepercek
12.35 Írom a levelet...
Dankó Pista-nóták
13.00 Gazdatévé
13.30 Míg új a szerelem
(tévéfilm, 1985)
15.00 Jani házhoz megy...
Betlen János műsora
15.30 Örömhír
A református egyház műsora
15.55 Az emberi nem: férfi és nő
(angol sorozat - 6/2.)
Szexbeszéd
16.45 Úton
(magazin)
17.15 Helló, világ!
(turisztikai magazin)
18.00 Önök kérték!
Kívánságműsor
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 Ally McBeal
(amerikai sorozat - 23/19.)
20.45 Telesport
21.00 Miss Rose White
(amerikai tévéfilm)
22.35 Mustra
(mozgóképmagazin)
23.05 11 után
Kerekasztal-beszélgetés
Heltai Péter műsora

MTV 2

7.55 Műsorismertetés
8.00 „Mily kedves a Te hajlékod!”
Az istentisztelet kánonja
8.30 Tudóra - válogatás
10.30 Útravaló
11.00 Telesport
Magyarország-Németország
Női válogatott kézilabda-mérkőzés
13.00 Aranyfüst (ism.)
14.00 Nóta-böngésző
Népszínművek dalaiból
14.30 A múltnak kútja
Kalandozások a kultúrhistóriában
Az Andrássy út
15.00 Teréz
(tévéjáték, 1978)
16.55 Reflektorfényben
Hobo
17.25 Donátor
18.00 Telesport
19.05 Liliom
(francia film)
21.05 Csillagszeműek
21.35 Zongoraünnep
22.00 Századfordító magyarok
Fodor András
23.00 MM - Tolnay Klári
23.05 Universitas
Video-folyóirat zárt körű vetítésben
23.35 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.30 Ez nem boszorkányság!
(francia ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
- Tazmánia
- Kimba
- Zsebsárkányok
- Űrdinkák
- Spirou és Fantasio
- Gazvezír
- Animánia
(rajzfilmsorozatok)
11.05 Csőrre töltve
- Superman
- Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.30 Enid Blyton kalandfilm-sorozata
(amerikai sorozat - 4/4.)
Spiggy Holes titka
12.00 Bors
(filmsorozat - 6.)
A zsokékirály
13.00 Hírek
13.10 A világ körül Michael Palinnel
(angol sorozat - 8.)
Bolívia és Peru
14.05 Knight Rider
(amerikai sorozat - 32.)
15.00 Olajralépés
(francia vígjáték)
16.45 Így készült: Európa Expressz
(magyar werkfilm)
17.15 Csíííz
18.15 Kész átverés
(kandi kamera)
18.45 Híradó
19.05 Akták
(politikai és közéleti magazin)
19.30 Vasárnapi kiadás
(magazin)
20.00 Seaquest DSV - A mélység birodalma
(amerikai kalandfilmsorozat - 1.)
A visszatérés
21.40 Igaz történetek
Kiáltás az életért
(amerikai film)
23.10 Híradó - Időjárás
23.25 Országház
23.55 A világ körül Michael Palinnel (ismétlés)
0.45 Akták (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.05 Divatklip

TV2


6.00 Hűséges az Isten
6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Cápali és Cápeti
- Rocky és Bakacsin
- Káposztafalva lakói
- Igazi szellemirtók
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
- Tabaluga
- Enigma - a szuperhős
- Kis boszorkányok
(rajzfilmsorozatok)
10.40 Fuss, ha kedves az életed, Charlie Brown!
(amerikai rajzfilm)
11.55 Világjárók
12.25 Lacikonyha
12.50 Premier
13.10 Vad világ
(természetfilm)
14.00 Kastélyszálló
(osztrák sorozat)
14.55 MacGyver
(amerikai sorozat)
Trumbó világa
15.40 Mission Impossible - Az akciócsoport
(amerikai sorozat - 1.)
16.35 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.35 Xena
(amerikai sorozat)
18.30 Napló
Közben: Tények
19.30 Szerencsekerék
20.00 Közkívánatra!
1. Veszett kutya és glória
(amerikai vígjáték)
2. Mr. Baseball
(amerikai vígjáték)
3. Lelkük rajta
(amerikai vígjáték)
22.00 Y-akták
(kanadai sci-fi sorozat)
A reinkarnáció
22.30 Gól!! Gól!! Gól!!
23.30 Kapj el!
(zenés vígjáték)
1.45 Vers éjfél után

Duna TV

6.30 Hírek
6.35 Reggeli muzsika
6.45 Protestáns világ (ism.)
7.00 Animációs filmek gyerekeknek
7.25 Tesz-vesz város (ism.)
7.50 A varázsvödör
(angol sorozat - 23.)
8.00 Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal (ism.)
8.30 Az óceán lánya (ism.)
8.55 Pop-sa-rock
9.25 Miénk a tér (ismétlés)
10.25 Csillagjel (ismétlés)
11.00 A XX. század zenéje
(angol sorozat - 7/3.)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Hírek
12.10 Lóverseny
12.25 Furcsa mesék
12.35 Budapest fürdői
12.50 Utolsó pad
14.25 Emlékképek
14.50 Sportképek
17.00 Lakáskulcs
17.40 Legenda és tudomány
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó - Sportpercek
19.15 Szirmok, virágok, koszorúk
20.55 Stúdióbeszélgetés
21.20 Vörösmarty Mihály: Előszó
21.25 Magyar Nemzeti Galéria - Történelmi festészet
21.40 Stúdióbeszélgetés a korszakról
22.05 Jedlik Ányos
22.15 Stúdióbeszélgetés
22.40 Liszt Ferenc: Missa solemnis
23.40 Vers

HBO

6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
7.00 Egy kölyök Artúr király udvarában
8.30 Közös többszörös
(amerikai vígjáték)
10.30 Egyről a kettőre
10.55 Jó barátok
11.20 Shaolin kígyó és daru művészete
(hongkongi karatefilm)
12.55 Egyik kopó, másik eb
(amerikai vígjáték)
14.35 Szindbád, a tengerész
15.25 Egy híján túsz
(amerikai vígjáték)
17.05 Moll Flanders
19.10 Melrose Place
20.00 Halálos terápia
(amerikai thriller)
22.00 Lone Star
(amerikai krimi)
0.15 Tuti balhé
2.00 Oscar-díj-átadás, 1999
(élő adás)

TV3

8.00 Nap-kelte
11.00 Music Time (ism.)
11.45 Utazás Gasztronómiában
(magazin)
12.15 Jövőnéző
12.45 Conan, a kalandor
(amerikai sorozat - 2.)
13.35 Vadnyugati fejvadász
(amerikai sorozat - 17.)
14.20 Star Trek - Az új nemzedék
(amerikai sci-fi sorozat - 44.)
15.10 Az Angyal
(angol sorozat)
16.00 Sherlock Holmes
(angol sorozat - 16.)
16.55 Melrose Place
(amerikai sorozat - 95-96.)
18.30 Hír3
19.00 Matlock
(amerikai krimisorozat - 4.)
20.00 Waikiki páros
(amerikai sorozat - 7.)
20.50 Foci a javából
21.25 Végtelen határok
(kanadai sci-fi sorozat - 13.)
22.20 Alkonyzóna
(amerikai sorozat - 59.)
22.50 Jövőnéző (ismétlés)
23.20 Video Hits No. 1

MSat

6.30 Fecsegő tipegők (ism.)
7.00 Rocko (ismétlés)
7.30 Jaj, a szörnyek! (ism.)
8.00 Clarissa (ismétlés)
8.30 Pete és kis Pete (ism.)
9.00 Popeye (ismétlés)
10.30 Ugródeszka
Benkő Dániel sztárcsinálója
11.00 Szálljon magasra a léggömb!
(amerikai film, ism.)
12.25 Music Box
13.45 Popeye
(rajzfilmsorozat)
14.15 Én kicsi pónim
(rajzfilmsorozat - 1-2.)
14.45 Szelep (ismétlés)
15.45 Asterix, a gall
17.00 Fecsegő tipegők
17.30 Jaj, a szörnyek!
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Én kicsi pónim
(rajzfilmsorozat - 3-4.)
19.00 Magasfeszültség
19.30 Delfy
(rajzfilmsorozat)
20.00 A viharhegy óriása
21.40 A háború csak a kezdet
(amerikai film)
23.30 Magasfeszültség
24.00 Music Box

Szív TV

7.00 Könnyűzenei kirakat
(kívánságműsor, ismétlés)
8.00 Music Box
15.00 Tükörben
(vitaműsor)
16.00 NASA
(sorozat - 32/29.)
16.30 A ringen belül
Stúdióbeszélgetés
17.30 Élet és design
18.00 Könnyűzenei kirakat
19.00 Köz-hír (híradó)
19.30 Utazzon velünk!
19.45 Ki ő?
(telefonos játék)
20.00 Mi így köszönjük...
Zenei kívánságműsor, sok riporttal
21.30 Tükörben (ismétlés)
22.30 Köz-hír (ismétlés)
23.00 Könnyűzenei kirakat (ismétlés)
24.00 Utazzon velünk! (ism.)
0.15 Music Box

ATV

24.00 Képes magazin
18.00 Csillagszem
19.15 Érdekességek...
19.30 Klippercek
20.00 Bushido kard
22.00 Indaba
22.30 Klippercek
23.00 Hálósipka (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése