1999. március 20., szombat

Tv műsor - 1999. március 20. - Szombat

MTV 1


6.00 Aranyfüst - avagy: Mit üzen a múlt?
Benne: Hírek; Határtól határig
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Harry és még egy jómadár
(angol sorozat - 22.)
8.35 A zeelandi lány
(holland sorozat - 7/3.)
9.05 Cimborapadlás
9.45 Hol-mi?
10.15 Trópusi hőség
(kanadai-mexikói sorozat)
11.10 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 65/51.)
12.00 Hírek - Időjárás
12.10 Kalákafesztivál ’98
12.30 Amőba
12.50 Zöld béka
13.05 Válaszolunk a nézők telefonjaira
13.25 Halálos tavasz
(magyar film, 1939)
15.00 É.V.A
(női életmódmagazin)
15.30 Delta 2000
16.00 Zóna
(riportmagazin)
16.30 Telesport
- Videoton FC Fehérvár-MTK Hungária
(bajnoki labdarúgó-mérkőzés)
- Rövid pályás gyorskorcsolyázó-vb
18.30 Ki marad a végén?
19.00 Lottóshow
19.20 Európai időjárási körkép - Hójelentés
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Mosoly a javából
21.00 Dredd bíró
(amerikai film, 1996)
22.40 Rock Café

MTV 2

7.55 Műsorismertetés
8.00 Nemzetiségi magazinok (ismétlés)
10.30 Zenegér
10.40 hANGOLka
(angol nyelvlecke)
10.55 99
11.45 A magyar irodalom képes története
(sorozat - 29.)
12.15 „Nincs határ”
Segélykoncert a kárpátaljai és kelet-magyarországi árvízkárosultakért
13.05 Európa ablak
15.10 Gyöngyök
(anyanyelvi műsor)
15.40 Árnyékfogó
(fotográfiai magazin)
16.10 A múzsa csókja
Anna - Juhász Gyula szerelme, Sárvári Anna
16.35 Orbán Balázs nyomában
Erdővidék
(sorozat - 12/11.)
17.30 Kincsestár (ismétlés)
19.00 Kísértetkastély
(cseh sorozat - 6/3.)
19.25 Mesetár
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Kérem a következőt!
(rajzfilmsorozat)
20.45 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat - 34.)
21.30 Mosoly a javából
Mesél a „Pesti Broadway” 1.
22.25 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub

6.30 Bibliai kalandok (ismétlés)
7.00 Kölyökklub
- Tazmánia
- Kimba
- Zsebsárkányok
- Űrdinkák
- Spirou és Fantasio
- Gazvezír
- Animánia
(rajzfilmsorozatok)
11.05 Csőrre töltve
- Szindbád fantasztikus utazásai
- Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.30 ZenÉsz
(könnyűzenei vetélkedő)
12.00 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
13.00 Hírek
13.10 Kedvenc magazin
(kisállattartók magazinja)
13.40 A tolvaj mattot ad
(amerikai krimi)
15.25 Mortadella
(olasz vígjáték)
17.05 Kung-fu
(amerikai sorozat - 15.)
Nem lát szemem, nem fáj fejem
17.55 Robin Hood legújabb kalandjai
(amerikai sorozat - 2.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz plusz
19.30 Válogatás a világ legmulatságosabb reklámfilmjeiből
(szórakoztató show-műsor)
20.00 Bármi áron
(amerikai kalandfilm)
22.05 David Copperfield
22.50 Híradó - Időjárás
23.05 A gyönyör rabjai
(amerikai film)
0.50 Fókusz plusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.10 Divatklip

TV2

6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Rocky és Bakacsin
- Tesz-vesz város
- Igazi szellemirtók
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
- Kutyavilág
- Sandokan
(rajzfilmsorozatok)
10.30 Boomer
(amerikai sorozat)
11.00 Egy úr az űrből
(amerikai sorozat)
11.25 Fő az étel!
Vendég: Komlós Juci
11.30 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
12.00 Madison
(kanadai ifjúsági sorozat)
12.30 Gimi dili
(amerikai ifjúsági sorozat)
13.00 Partytévé
14.00 Slágerlista
14.30 Miért éppen Alaszka?
(amerikai sorozat)
15.20 A nagy hazárdőr
(amerikai westernfilm)
17.00 Kaméleon
(amerikai sorozat)
18.00 Azok a szép napok
18.40 Álomsztori
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
20.00 Rambo 2
(amerikai akciófilm)
21.45 Kinjite - a tiltott dolog
(amerikai akciófilm)
23.30 Meghökkentő találkozások
(amerikai sorozat - 3.)
24.00 Titokzatos játékok 2.
(amerikai erotikus film)

Duna TV

5.30 Hírek - Gazdakör
6.15 Halld, Izrael! (ismétlés)
6.50 Póráz (ismétlés)
7.10 Harmónia (ismétlés)
7.40 Billy, a macskakölyök
8.05 Hírek
8.15 Összkép (ismétlés)
8.45 Az ókor csodái
(olasz sorozat, ismétlés)
9.20 A Pekingi Opera
(angol kisfilm)
9.45 Ami igaz, az igaz
10.00 Tarkabarka
11.00 A föld máglyája - vulkánok
(francia sorozat - 6/1.)
11.55 Vers
12.00 Lapozó
12.20 Protestáns világ
12.35 Anziksz - Hidegség
12.50 Hogyan készülnek?
13.10 Hófehérke és a hét törpe titka
14.40 A cirkusz fényei
(német sorozat - 7.)
15.35 Az élet bolygója
16.25 Föld körül az „Equator” vitorlással
(sorozat - 11.)
16.55 Helikon
17.30 Tesz-vesz város
(francia-kanadai rajzfilmsorozat)
18.00 Híradó
18.20 Muzsika-szó
19.00 Rokonok
(dokumentumfilm)
19.35 Zenés üzenetek Dunán innen, Dunán túl
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 A kék kalap
(vígopera)
23.25 Híradó
23.40 Vers
23.45 Margaret Bourke-White
(angol tévéfilm, ismétlés)

HBO

6.30 Dzsungel Jack
7.45 Szupermanus
9.20 Phoenix és a varázsszőnyeg
11.00 Melrose Place
11.50 Meglesni és megszeretni
13.30 A végzet hollywoodi asszonyai
14.05 Három férfi és egy kis hölgy
(amerikai vígjáték)
15.50 Mediterraneo
17.35 Egy kölyök Artúr király udvarában
19.05 Egyről a kettőre
19.30 Jó barátok
20.00 Az első csapás
21.25 Majd megdöglik érte
23.10 A selyem sikolya
0.55 Vissza a jövőből
2.15 Kivégzésre várva
3.10 Nincs menedék
4.40 Kurt és Courtney

TV3

8.00 Nap-kelte
(információs magazin)
11.00 72 óra
(kulturális ajánlóműsor)
11.25 Foci a javából
12.55 Conan, a kalandor
(amerikai sorozat - 1.)
Az elefánt szive 2/1.
13.45 Vadnyugati fejvadász
(amerikai sorozat - 16.)
14.30 Star Trek - Az új nemzedék
(amerikai sci-fi sorozat - 43.)
15.20 Papi a pácban
(kanadai vígjáték, 1987)
16.55 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 127-128.)
18.30 Hír3
19.00 Matlock
(amerikai krimisorozat)
20.00 Buffy, a vámpírok réme
(amerikai sorozat - 8.)
20.50 Végtelen határok
(kanadai sci-fi sorozat - 12.)
21.45 Hosszú álom
(amerikai thriller, 1978)
23.30 Music Time (ismétlés)
0.10 Video Hits No. 1

MSat

6.30 Fecsegő tipegők (ism.)
7.00 Rocko (ismétlés)
7.30 Jaj, a szörnyek! (ism.)
8.00 Clarissa (ismétlés)
8.30 Pete és kis Pete (ism.)
9.00 Popeye; Delfy (ismétlés)
11.00 Adam Rush hídja
(amerikai film, ismétlés)
12.00 Music Box
13.35 Popeye
(rajzfilmsorozat - 30-31.)
14.35 Szelep
(sportműsor)
15.35 Szálljon magasra a léggömb!
(amerikai film)
17.00 Fecsegő tipegők
17.30 Rocko
18.00 Clarissa
(amerikai sorozat)
18.30 Ugródeszka
Benkő Dániel sztárcsinálója
19.00 Vahur
(kutyabarátok magazinja)
19.30 Delfy
(rajzfilmsorozat - 20.)
20.00 Őrangyalok
(amerikai sorozat)
21.45 Végzetes gyémántok
(amerikai akciófilm)
23.30 Vahur (ismétlés)
24.00 Music Box

Szív TV

7.00 Könnyűzenei kirakat
(interaktív kívánságműsor, ismétlés)
8.00 Music Box
15.30 Virtuózok
(komolyzenei koncertsorozat, ismétlés)
16.00 Sport labda nélkül - Sportműsor
18.00 Könnyűzenei kirakat
(könnyűzenei hírműsor)
19.00 Köz-hír
(közszolgálati híradó)
19.30 Utazzon velünk!
19.45 Ki ő?
(telefonos játék)
20.00 Celeste
(argentin sorozat, ismétlés - 138.)
21.00 Halálszérum
(amerikai sci-fi, ismétlés)
22.30 Köz-hír (ismétlés)
23.00 Könnyűzenei kirakat
24.00 Utazzon velünk! (ism.)
0.15 Music Box

ATV

24.00 Képes magazin
19.00 Műsorismertetés
19.05 ATV-különjárat
19.35 Különleges sportok
20.00 Elnökök klubja
21.00 Tour-mix
(utazási magazin)
22.30 Ascendens

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése