1999. március 18., csütörtök

Tv műsor - 1999. március 18. - Csütörtök

MTV 1


5.45 Hajnali gondolatok
5.50 Határtól határig
6.00 Szabadság tér
(információs műsor)
9.05 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
9.35 Kincsestár
11.05 Családorvos (ismétlés)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Híradó - Időjárás
12.15 AKT
12.25 Lezáratlan akták
12.30 UNI-JÓ
12.40 Második lehetőség
(amerikai sorozat - 16/9.)
A szépségverseny
13.30 Hagedorn lánya
(német sorozat - 13/8.)
Dr. Helke Hagedorn
14.20 Magyar műemlékek
Ócsa
(kisfilm)
14.45 Natura magazin
Zöldposta
15.10 Csillagok égen és földön
(amerikai sorozat)
Shirley Temple 2/1.
16.00 Együtt
Velünk élő kisebbségek
17.00 A természet enciklopédiája
(magazin)
17.45 Körzeti híradók
18.00 Kommentár
Bibliai történetek
18.20 Hangszál(l)
(zenei vetélkedő sztárvendéggel)
18.45 Mackó apó meséi
(angol bábfilmsorozat)
Kacsa repülni tanul
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Imagine - John Lennon
(amerikai dokumentumfilm)
21.45 Nevetett ma már?
Woody Allen: Lelki jelenségek vizsgálata
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Publikum
23.00 MM
23.10 Labdarúgó-kupanap

MTV 2

7.55 Műsorismertetés
8.00 Tudóra
9.00 Aktuális (ismétlés)
9.20 Néprajzi értékeink
Faddi faragó szerszámok
9.30 Tanoda
10.30 Szomszédok
(teleregény, 1996, ism.)
11.00 Tanoda plusz
Generációk egymás közt
12.00 Telesport
Bajnokok Ligája
12.30 Híradó - Időjárás
12.45 AKT
12.55 Lezáratlan akták
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ism.)
14.55 Az első villamos
Tolcsvay László zeneszerző, zenész és szövegíró zenei és színházi életéről mesél
16.00 Repeta
Junior híradó
17.30 Kincsestár (ismétlés)
19.00 Magyarország ma
Közelkép
19.30 Mesetár
- Magyar népmesék
- Kiscsacsi kalandjai
- Vízipók-csodapók
19.45 Nemzeti értékeink
Verőce
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Jelenetek egy házasságból
(svéd film - 2/1.)
22.00 Visszatérés Édenbe (22/14.)
22.50 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
6.30 Jó reggelt!
(információs magazin)
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Esmeralda (ismétlés)
10.00 Megveszem ezt a nőt! (95-96.)
10.50 Az első csók (ismétlés)
11.15 Pont hu
11.45 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
12.10 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai (ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Receptklub
13.30 Gyilkos sorok
(angol sorozat - 55.)
14.20 Klip Klub
(popmagazin)
14.45 Rajzfilm Klub
- Manóvári manók - 15.
- Dragon Ball Z - 96.
- Varázslatos álmok - II. 95.
16.05 Sweet Valley
Az új fiú
16.30 Az első csók
(francia sorozat - 266.)
17.00 Meri vagy nem meri?
17.05 Lois és Clark - Superman legújabb kalandjai
(amerikai sci-fi sorozat - 58.)
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat - 68.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(sorozat - 203-204.)
20.00 Pensacola - A név kötelez
(amerikai sorozat - 22.)
Nehéz választás
20.50 Nikita, a bérgyilkosnő
(amerikai sorozat - 4.)
Visszaszámlálás
21.45 Híradó - Időjárás
22.00 Megdöbbentő világ - Riporterek Klubja
23.00 Művészbejáró
Maszkok
0.40 Fókusz (ismétlés)
Időjárás-jelentés
1.00 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
9.45 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.15 Színkép
(kulturális magazin)
10.45 Follow me
(angol nyelvlecke)
11.10 Segíts magadon!
11.35 Mindent tudni akarok!
Játsszon tudóst Juhász Árpáddal!
11.40 Közvetlen ajánlat
12.30 Kedves nővérkék
(német sorozat - 163.)
13.20 A bérgyilkos halála
14.45 Marimar
15.15 Kakuk!
(talkshow)
15.45 Kassandra
(venezuelai sorozat - 3.)
16.35 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 372.)
17.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 134.)
17.50 Százmillió
18.15 Szerencsekerék extra
18.35 Plusz
(aktuális magazin)
19.30 Szerencsekerék
19.55 Forró nyomon
20.45 Légi zsaruk
(német sorozat)
21.40 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
22.45 Forró nyomon
23.00 Magyarország holnap
Pálffy István műsora
23.30 Színkép
24.00 Jolly Joker
Folyékony arany
0.50 Vers éjfél után
József Attila: Téli éjszaka
Elmondja: Hámori Ildikó

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Régiók (ismétlés)
9.45 A Zene Arcai (ismétlés)
10.40 Nagypapa csodaországa
(finn dokumentumfilm)
11.35 Néptáncok
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.50 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Minoritates Mundi
13.05 Mágnás Miska
(magyar film, ismétlés)
14.30 Amit a sajtokról tudni kell...
(német sorozat)
15.00 Győztesek és vesztesek
(angol dokumentumfilm)
15.45 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat - 77.)
16.10 Katedra nélkül
Zengő ábécé
16.20 Csillagjel
16.50 Hogyan készülnek?
(olasz sorozat)
Az ecset
17.05 Halld, Izrael!
Zsidó vallási műsor
17.40 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Váltó
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.05 Együtt a család
20.30 Zorán: Mi kéne még; Ünnep
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Mű-terem-tés
22.20 Melocco
23.10 Amerikai anzix
0.50 Híradó
1.05 Vers

HBO


6.30 Sztárközelben: Dan Aykroyd
7.00 Jó barátok
7.25 Így készült: Casino
7.55 Az üstökös éve
(amerikai vígjáték)
9.30 Őt is anya szülte
(angol film)
11.20 Tegnap és ma
13.00 Hollywoodi csemegék - Álompárok
13.30 Ragyogj!
15.15 Kőbunkó
(amerikai vígjáték)
16.45 Az elveszett hercegnő
18.20 Profiboksz-döntő
20.00 Bolond szél fúj
(amerikai vígjáték)
22.05 Melrose Place
22.45 Mr. Jones
(amerikai film)
0.45 Végképp eltörölni
(amerikai akciófilm)
2.40 Vad éjszakák
4.45 Profiboksz-döntő

TV3


5.50 Nap-kelte
(információs magazin)
9.00 Esti gyors (ism.)
13.05 Video Hits No. 1
(könnyűzenei klipek)
17.05 72 óra
(kulturális ajánlóműsor)
17.35 Santa Barbara
(amerikai sorozat - 7.)
18.30 Hír3
19.00 MASH
(amerikai vígjátéksorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
20.00 Űrháború: 2063
(amerikai sci-fi sorozat - 17.)
20.50 Anyuci tutira megy
(amerikai thriller, 1993)
22.35 Esti gyors
23.30 Santa Barbara
(amerikai sorozat, ism.)
0.20 72 óra (ismétlés)

MSat


6.30 Fecsegő tipegők (ism.)
7.00 Rocko (ismétlés)
7.30 Clarissa (ismétlés)
8.00 Popeye; Delfy (ismétlés)
10.00 P. J. és az elnök fia
(amerikai film, ismétlés)
11.00 Music Box
13.30 Popeye
(rajzfilmsorozat - 24-26.)
15.00 A félelmetes Honchok
(amerikai film)
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 Jaj, a szörnyek!
17.00 Rocko
(amerikai rajzfilmsorozat)
17.30 Clarissa
(amerikai sorozat)
18.00 Pete és kis Pete
(amerikai sorozat)
18.30 Delfy
(rajzfilmsorozat - 18.)
19.00 Kapásjelző
(horgászmagazin)
19.30 Hír-M
(híradó)
20.00 Őrangyalok
(amerikai sorozat)
21.45 Ufóakták rejtélye
(amerikai sci-fi-thriller)
23.30 Hír-M (ismétlés)
24.00 Kapásjelző (ismétlés)
0.30 Music Box

Szív TV


7.00 Könnyűzenei kirakat
(interaktív kívánságműsor, ismétlés)
8.00 Music Box
16.30 Agrárpiac
(közszolgálati magazin, ismétlés)
17.00 Lesen
(sportmagazin)
18.00 Könnyűzenei kirakat
(könnyűzenei hírműsor)
19.00 Köz-hír
(közszolgálati híradó)
19.30 Utazzon velünk!
Érdekes emberek érdekes sztorija
19.45 Ki ő?
(telefonos játék)
20.00 Sportműsor
22.30 Köz-hír (ismétlés)
23.00 Könnyűzenei kirakat
(interaktív kívánságműsor, ismétlés)
24.00 Utazzon velünk! (ism.)
0.15 Music Box

ATV


19.00 ATV-stúdió
19.15 Slapaj
(rajzfilmsorozat)
19.40 Klippercek
20.00 Uni-verziók
21.00 Indaba
21.30 Jogban járás '99
22.00 Derrick
23.00 Valóságos csodák

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése