1999. július 5., hétfő

Tv műsor - 1999. július 5. - Hétfő

MTV 1


5.57 Hajnali gondolatok
6.00 Szabadság tér
(információs műsor)
9.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 201.)
9.30 Cigánykerék
10.00 Csörgősipka
10.10 Tollas-suli - 6/6.
10.30 Fürkész történetei (5.)
10.55 Szomszédok (ismétlés)
11.30 A homok titkai
(brazil sorozat - 48.)
12.00 Híradó - Időjárás
12.30 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 65/26.)
13.25 Nemzetiségi magazinok
(cigány, szlovák)
14.25 A pampák királya
(brazil sorozat - 54.)
15.20 Kincsestár
16.55 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 146.)
17.45 Körzeti híradók
18.00 Sorstársak
18.15 Mérce
18.40 Teljes napfogyatkozás Magyarországon
18.50 A bestia
(brazil sorozat - 219.)
19.15 Mekk mester
(bábfilmsorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Gettysburg
(amerikai sorozat - 3/2.)
21.35 Tinédzserparti - nem csak fiataloknak
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Szabad verseny
(gazdasági magazin)
23.05 Amíg még élünk
(angol sorozat - 11.)
23.45 Képújság

MTV 2

5.57 Hajnali gondolatok
6.00 Szabadság tér
9.00 Jani házhoz megy...
9.30 Kincsestár
11.00 Gyermekbarát
12.00 Szomszédok (ism.)
12.35 Híradó - Időjárás
13.00 Tévémagiszter
14.00 Szünidőre
Benne:
14.00 Feles Elek
Rátonyi Róbert műsora
14.10 Csörgősipka
Hogy is volt?
14.25 Tollassuli
14.40 Fürkész történetei (3.)
Szélirányban
15.10 Zenélő gyermekkezek
Ránki György művei
15.30 Nekem ne lenne hazám...?
Szabados Tamás honismereti sorozata
Az ő hegye... - Börzsöny
15.50 Az óra körbejár
(amerikai bűnügyi film)
17.30 Senki nem tér vissza
(magyar-olasz-francia sorozat - 3.)
19.05 Dharma és Greg, avagy kettőn áll a vásár
(amerikai sorozat - 19.)
A nagy gubanc
19.30 Mesetár
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Városlakók
(dokumentumfilm)
21.30 Tízparancsolat
(lengyel sorozat - 10/10.)
22.30 Tudósklub ’99

RTL Klub


6.30 Reggeli
9.10 Recept Klub (ismétlés)
9.20 Rajzfilm Klub (ismétlés)
10.30 Második csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.00 Televásár
11.30 Antenna
Euro-atlanti magazin (ismétlés)
12.05 Paula és Paulina
(mexikói sorozat, ismétlés)
12.55 Mire gondolok?
(telefonos játék)
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Recept Klub
13.30 Televásár
14.00 Klip Klub
(popmagazin)
14.30 Rajzfilm Klub
- Juharfalva lakói - 15.
- Kenguk
- Varázslatos álmok - II. 12.
(rajzfilmsorozatok)
15.40 Második csók
(francia sorozat - 23.)
Miss csók
16.10 Knight Rider
(amerikai sorozat - 77.)
17.00 Mire gondolok?
17.05 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat - 69.)
Mr. Példakép
17.50 Mire gondolok?
17.55 Paula és Paulina
(mexikói sorozat - 11.)
18.45 Híradó
19.15 Fókusz
19.50 SeaQuest DSV - A mélység birodalma
(amerikai kalandfilmsorozat - 12.)
Fotontöltet
20.45 Mezítlábas menedzser
(amerikai vígjáték)
22.20 Híradó - Időjárás
22.35 Szakadt szakasz
(amerikai vígjátéksorozat - 13/3.)
23.00 Kész átverés
23.30 Pont hu
24.00 Fókusz (ismétlés)
0.30 Divatklip

TV2


5.50 Faluvilág
6.00 Reggeli kiadás
7.00 Jó reggelt, Magyarország!
9.00 TV2 Matiné
- Blinky Bill
- Rémecskék kicsiny boltja
(rajzfilmsorozatok)
- Boomer
(amerikai ifjúsági film)
10.00 Kedves nővérkék
(német kórházsorozat - 238.)
10.25 Kakuk!
(talkshow)
10.55 Közvetlen ajánlat
11.20 Mindent tudni akarok!
11.25 Plusz
(aktuális magazin)
11.50 Párizsi alvilág
(francia filmvígjáték)
13.40 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
14.45 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 447.)
15.10 Baywatch
(amerikai-német akciófilm-sorozat)
Kétbalkezes tolvajok
16.00 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 209.)
16.45 Luz María
(dél-amerikai sorozat - 11.)
17.40 Kassandra
(venezuelai sorozat - 78.)
18.30 Tények
(hírműsor)
19.00 Szerencsekerék
19.30 Marimar
(mexikói sorozat - 78.)
19.55 Rex felügyelő
(német-osztrák krimisorozat)
20.50 Esküdt ellenségek
(amerikai akciósorozat)
21.45 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező; Közelkép; Sport; Időjárás
22.30 Az ötödik dimenzió
(amerikai misztikus sorozat)
23.05 Remington Steele
(amerikai akciófilm-sorozat)
24.00 Kuk@c
0.25 Premier
0.50 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Rupert maci kalandjai
9.30 Kalandok Kythera szigetén
(sorozat - 13/6.)
10.00 Közép-európai magazin (ismétlés)
10.30 Régi híradók (ismétlés)
10.50 Botcsinálta papa (ism.)
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
Fodor András: Pannónia
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Heti Hírmondó (ism.)
13.10 Tálentum (ismétlés)
13.40 Mozgó Kép (ismétlés)
14.15 Ami igaz, az igaz (ism.)
14.30 Űrhajónk, a Föld (ism. - 26.)
14.40 Tarkabarka (ism.)
15.40 A fajok kihalása (4/1.)
16.05 Tele-enciklopédia (24.)
Mit kell tudni a hajókról?
16.25 Harmónia
17.00 A rettenthetetlen riporterek (46.)
Robbanásveszély
17.25 Szimba, az oroszlánkirály
18.00 Híradó
18.20 Tükör
18.50 Az első lépések
19.00 Trópusi hőség (58.)
Szemet szemért
19.50 Klasszikus dallamok Helmut Lotti előadásában
20.10 Héthatár
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.35 Fórum
22.20 Pista bácsi, dudáljon kend!
(dokumentumfilm)
23.15 Híradó
23.25 Vers
Fodor András: Pannónia
23.30 „Voodoo kölyök”
(német koncertfilm)

HBO


6.30 Egyről a kettőre
7.00 Hollywoodi akcióhősök - Harrison Ford
7.30 Mozimánia: Kaszkadőrparádé
8.20 Meglesni és megszeretni
10.00 Hozd a sámlit!
11.35 Twist Olivér
13.10 Pinocchio
14.00 Vissza San Francisco utcáira
15.35 Az első lovag
17.50 Mozi! Mozi! Mozi!
18.20 Terror a stadionban
20.00 Petárda
21.30 Pengeélen
23.50 A zsaru családja 2.
1.25 Vad éjszakák
3.35 Sugar Hill
5.45 Sztárközelben: John Travolta

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Dinasztia (55.)
10.00 Video Hits No. 1
14.20 Közvetlen ajánlat
14.50 Sherlock Holmes (ismétlés)
15.45 Melrose Place (ismétlés)
17.15 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
17.40 Beverly Hills 90210 (54.)
Egy amerikai Párizsban
18.30 Hír3
19.00 Murphy Brown (16.)
Nemzetek közti barátság
19.30 Egy rém rendes család (66.)
20.00 Matlock (18.)
Az elítélt
20.45 A gyilkos bálna
(amerikai kalandfilm, 1977)
22.25 Anya csak egy van
(amerikai komédiasorozat - 36.)
22.50 Hír3 (ismétlés)

MSat


1.50 Music Box
7.00 Nickelodeon
Hé, Arnold!
7.30 Jaj, a szörnyek!
8.00 Fecsegő tipegők
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Kenan és Kel
11.00 Allegra ablaka
11.30 Euréka vára
12.00 Hé, Arnold!
12.30 Fecsegő tipegők
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Jaj, a szörnyek!
16.30 Rocko
17.00 Hé, Arnold!
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Ren és Stimpy show-műsora
19.00 Szúróláng
19.30 Hír-M
20.00 Nagytappancs 1.
21.50 Willburi vízesés
23.25 Hír-M
23.55 Szúróláng (ism.)

Szív TV


6.50 Tipp-top (ismétlés)
7.00 Információs magazin
7.15 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
Príma torna
8.00 Music Box
18.45 Információs magazin
19.00 Lesen
(sportmagazin)
20.00 Celeste (169.)
21.00 Végső esély
22.30 Music Box
0.10 Tipp-top
0.35 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése