2017. december 15., péntek

Tv műsor - 1999. május 23. - Vasárnap

MTV 1


6.30 Gazdaképző
7.00 „Így szól az Úr!”
7.05 Kék egér
(rajzfilmsorozat)
7.15 Pom-Pom meséi
(rajzfilmsorozat)
7.25 Minimanók
(angol rajzfilmsorozat)
7.40 Vitéz László és a többiek
(bábjáték)
8.20 Zenegér
8.30 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
9.00 Kisokos
9.15 Zöldkalap
9.35 Egészségedre!
Mozgás
10.00 Tévémagiszter
Közművelődési hetilap
10.30 Honvédcsaták
Buda ostroma
11.00 Pünkösdi evangélikus istentisztelet
12.00 Hírek - Időjárás
12.10 Szerencsepercek
12.35 Urbán Katalin nótafelvételeiből
13.00 Gazdatévé
13.30 Kincskeresők
(angol film)
15.10 Jani házhoz megy...
Betlen János műsora
15.40 Örömhír
Az evangélikus egyház műsora
16.05 Ízes életek
Cey-Bert Róbert Gyula (2/1.)
16.55 Célkereszt
Katonai magazin
17.25 Álompolgár
A műsor vendége: Kaltenbach Jenő
18.00 Önt dönt!
Horvát János műsora
A mai epizód címe: Az alibi
19.00 A Hét
Híradó - Időjárás
20.00 Örökös tagság
Gála - 1-2.
22.20 Brenda Starr
(amerikai tévéfilm)

MTV 2


7.30 Kánon
8.00 Tudóra - felsőfok
10.00 Cimbora-óra
Arany János, Krúdy Gyula: Podolini kísértet
11.00 TS
Magyarország-Kuba
(férfi kézilabda-mérkőzés)
13.00 Aranyfüst (ismétlés)
14.00 Balatoni prímásverseny - 3/1.
14.30 ...az én váram...
Osskó Judit műsora
15.10 Éljen az egyenlőség!
Eötvös József színművének tévéváltozata (1980)
16.30 Felhőmúzeum
Portréfilm Lengyel András képzőművészről
17.00 Delta 2000
Tudományos híradó (ism.)
17.25 Európai Utas
18.00 Szívtipró gimi
(ausztrál tévéfilmsorozat - III. - 137.)
18.45 Kérem a következőt!
(magyar rajzfilmsorozat - 39/34.)
Turizmus
19.00 Ahogy tetszik
A Pesti Színház előadása, felvételről
21.35 TS
22.25 Századfordító magyarok
Szekfű Gyula történész (1982)
23.15 MM - Márai Sándor
23.25 Universitas
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub



6.30 Ez nem boszorkányság!
(francia ismeretterjesztő sorozat)
7.00 Kölyökklub
- Szindbád fantasztikus utazásai
- A törpék új világa
- Hódító hódok
- Juharfalva lakói
- Spirou és Fantasio
- Hé, Arnold!
- Dinodili
(rajzfilmsorozatok)
11.05 Csőrre töltve
- Superman
- Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.30 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat - 16.)
12.00 Bors
(magyar sorozat - 15.)
A győztesek
13.00 Hírek
13.10 Szeszélyes természet
David Attenborough természetfilm-sorozata - 7.
A levelek tánca
14.05 Bugs - A cég hullámhosszán
(angol sorozat)
Pandora szelencéje
15.00 Knight Rider
(amerikai sorozat - 41.)
16.00 A herceg és a színésznő
(amerikai vígjáték)
18.15 Kész átverés
18.45 Híradó
19.05 Akták
(politikai és közéleti magazin)
19.30 Vasárnapi kiadás
20.00 Örökké
(amerikai vígjáték)
22.10 Igaz történetek
Anya és gyermeke
(amerikai film)
23.45 Híradó - Időjárás
24.00 Országház
0.30 Szeszélyes természet
(természetfilm, ism.)
1.20 Akták (ismétlés)
1.45 Divatklip

TV2



6.00 Reggeli gondolatok
6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Dávid, a törpe
- Rocky és Bakacsin
- Tesz-vesz város
- Tabaluga
- Rémecskék kicsiny boltja
- Igazi szellemirtók
- Enigma - a szuperhős
- Kis boszorkányok
(rajzfilmsorozatok)
10.05 Csipkerózsika
(amerikai mesefilm)
11.45 Lacikonyha
12.10 Premier
(kulturális ajánlóműsor)
12.35 Világjárók
13.05 Vad-világ
(amerikai természetfilm-sorozat)
13.55 A hegyi doktor
(német sorozat)
14.50 MacGyver
(amerikai sorozat)
Felmelegedés
15.35 Mission Impossible - Az akciócsoport
(amerikai sorozat)
16.30 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.30 Xena
(amerikai sorozat)
18.30 Napló
Mérlegen a valóság
Közben: Tények
19.30 Szerencsekerék
20.00 Vörös haj, tengerzöld szemek
(német sorozat - 4/2.)
21.45 Y-akták
(kanadai sci-fi sorozat)
Csokoládékatona
22.15 Gól!! Gól!! Gól!!
23.20 Vágyom egy ágy után
(zenés vígjáték)
1.10 Vers éjfél után
Beney Zsuzsa: Csillog, de eltűnik
Elmondja: Bodnár Erika

Duna TV


5.30 Hírek
5.35 Váltó
6.05 Élő egyház (ism.)
6.20 Héthatár (ismétlés)
6.50 Postabontás (ism.)
7.15 Boldog születésnapot!
(animációs film)
7.25 Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal (20. - ismétlés)
7.50 Hej, hej, helyesírás! (ism.)
8.00 Miénk a tér (ism.)
9.05 Tesz-vesz város
(francia-kanadai sorozat)
9.35 Csíksomlyói búcsú, 1999
11.05 Forrásvidék
Honismereti magazin
11.35 Beavatás
Hová tűnt a szellemi elit?
11.55 Vers
Kassák Lajos: A galamb ünnepe
12.00 Déli harangszó
12.10 Helikon (ismétlés)
12.30 Álomkeringő
(magyar operettfilm) FF
13.55 Figyelj!!!
Fiatalok vallási műsora
14.25 Emlékképek - Régi híradók
14.50 Sportképek
17.00 Mozgó Kép
(filmmagazin)
17.30 Mese
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó - Sportpercek
19.15 Budapest Táncbajnokság
20.05 Élet - Mindenáron
(svéd portréfilm)
Egy pályakép töredékei - Bo Widerberg emlékezete
21.35 Elvira Madigan
(svéd film, 1967)
23.00 Kassák Lajos: A Galamb ünnepe
23.10 Lóverseny

HBO

6.30 Mozi! Mozi! Mozi!
6.55 A kábelbarát
8.30 Szemünk fénye akció
10.05 Elefántváros
10.30 Egyről a kettőre
10.55 Jó barátok
11.20 Michael
13.05 Zenemánia
13.55 Végállomás a Saber folyónál
15.30 Távol, ahol az elefántok
17.15 Miss Evers fiai
19.10 Melrose Place
20.00 Az elnök különgépe
22.05 Árral szemben
23.45 Az átverés törvénye
1.25 Az ördög maga
3.15 Gittegylet
4.45 Ne légy barom! 2.

TV3


6.50 Nap-kelte
10.00 Nap-kelte extra
10.35 Utazás Gasztronómiában
Válogatás a hét legérdekesebb műsoraiból
11.05 Jövőnéző
11.35 A rejtelmes sziget
(amerikai kalandfilmsorozat - 9.)
12.05 Conan, a kalandor
(amerikai kalandfilmsorozat - 20.)
13.00 Flipper, a delfin
(amerikai kalandfilmsorozat - 8.)
13.50 Babylon 5
(amerikai sci-fisorozat - 14.)
Bármi áron
14.45 Az Angyal
(brit sorozat - 25.)
Hamis csillogás
15.40 Sherlock Holmes
16.40 Melrose Place
(amerikai sorozat - 113.)
18.30 Hír3
19.00 Roseanne
(amerikai vígjátéksorozat - 8.)
Mire jók a barátok?
19.30 MASH
(amerikai vígjátéksorozat - 4.)
20.00 Waikiki páros
(amerikai sorozat - 16.)
20.55 Végtelen határok
(amerikai sorozat - 31.)
21.50 Alkonyzóna
(amerikai sorozat - 68.)
22.20 Jövőnéző (ism.)
22.50 Foci a javából
23.20 Video Hits No. 1

MSat


7.00 Hé, Arnold!
7.30 Rocko
8.00 Jaj, a szörnyek!
8.30 Pete és kis Pete
9.00 KaBlam!
9.30 Ren és Stimpy showműsora
10.00 A titkos templom legendái
10.30 Global Guts
11.00 Kenan és Kel
11.30 Hódító hódok
12.00 Rocko
12.30 Jaj, a szörnyek!
13.00 Fecsegő tipegők
13.30 Sok hűhó
14.00 Clarissa
14.30 Pete és kis Pete
15.00 KaBlam!
15.30 Global Guts
16.00 Sok hűhó
16.30 Fecsegő tipegők
17.00 Hódító hódok
17.30 Allen Strange utazása
18.00 Kenan és Kel
18.30 Clarissa
19.00 Sztárok civilben
19.30 Hír-M
20.00 A gyalogjáró
(amerikai film)
21.35 Ultimátum
(amerikai akciófilm)
23.10 Hír-M (ism.)
23.40 Sztárok civilben (ism.)
0.10 A párizsi Lido
0.40 Music Box

Szív TV


13.30 Tükörben
14.30 A futballcsapat
15.00 Haszonlesők (5.)
15.30 Tangó hármasban
16.30 Ringen belül
17.30 Élet és design
18.00 Első szerelem
18.30 Hívd Andreát!
19.00 A futballcsapat
19.30 Haszonlesők (6.)
20.00 Kölcsöngyerek visszajár
(amerikai vígjáték)
21.35 Tükörben
22.35 Tangó hármasban
23.25 Egy páholyban Benkő Dániellel

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1999. május 22. - Szombat

MTV 1


6.00 Aranyfüst - avagy: Mit üzen a múlt?
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Harry és még egy jómadár
(angol sorozat - 31-32.)
9.00 99-es fazonok
9.45 Hol-mi?
10.15 Trópusi hőség
(kanadai-mexikói sorozat - 33/12.)
„Váljunk el, édes!”
11.05 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 65/60.)
A nagy „ő”
12.00 Hírek - Időjárás
12.05 TéVéTéka
Népzenei műsor
12.30 Gaia
A „médiabiológus”
Látogatóban Sir David Attenborough-nál - 2.
13.00 Válaszolunk a nézők telefonjaira
13.20 Cadet-Rousselle kalandjai
(francia film, 1954)
15.00 Púder
Vendég: Eperjes Károly
15.30 Delta 2000
15.55 Háló
16.30 TS
Haladás-Milos-Újpest FC
Bajnoki labdarúgó-mérkőzés
18.30 Ki marad a végén?
19.00 Lottóshow
19.20 Európai időjárása
19.25 Nézzük együtt!
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Uborka
Politikai saláta
20.20 Szatelit
Selmeczi Tibor műsora
21.00 TS
Manchester United-Newcastle United
Angol Liga Kupa-döntő
22.50 Kenó
23.00 Közel a Paradicsomhoz
(angol vígjáték, 1984)

MTV 2


6.00 Aranyfüst - avagy: Mit üzen a múlt?
8.00 Nemzetiségi magazinok
10.30 Zenegér
10.40 hANGOLka
10.55 A Szarvaskirály
12.35 A magyar irodalom képes története (38.)
13.10 Európa Ablak
Ismétlések angol felirattal
15.10 Körösi Csoma Sándor
Sáfrány József filmje
15.35 Kisimbisz, pengő húsz
Fohász kávéházért
16.05 A bomlás virágai
Az Osztrák-Magyar Monarchia szóban, képben, zenében (11/2.)
16.50 Az önszemlélő Schiele
17.00 Sztárinterjú: Alphaville
17.30 Európa Galéria
Az Európai Regionális Televíziók (Circom Regional) műsoraiból
18.00 Magyar ház
Kézfogás
18.30 (H)arc-képek
19.00 Rosszcsont kalandjai (50/6.)
Mesélünk, csak mesélünk
19.30 Mesetár
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Körző
21.00 Vízi zsaruk
(ausztrál tévéfilmsorozat - 43.)
Gyerekjáték
21.50 Mosoly a javából!
A pesti légionárius - 2.
22.45 Mélyvíz
23.45 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.30 Bibliai kalandok (ismétlés)
7.00 Kölyökklub
- Szindbád fantasztikus utazásai
- A törpék új világa
- Hódító hódok
- Juharfalva lakói
- Spirou és Fantasio
- Hé, Arnold!
- Dinodili
(rajzfilmsorozatok)
11.05 Csőrre töltve
- Szilveszter és Csőrike kalandjai
- Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.30 Mágusok
(ausztrál-lengyel sorozat - 15.)
12.00 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
13.00 Hírek
13.10 Kedvenc magazin
(kisállattartók magazinja)
13.40 A szeretet mindenekelőtt
(amerikai film)
15.25 Felesleges kölyök
(francia film)
17.05 Kung-fu
(amerikai sorozat - 24.)
17.55 Robin Hood legújabb kalandjai
(amerikai sorozat - 11.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz plusz
19.30 Galla-mappa
Galla Miklós kedvenc reklámfilmjei
20.00 RTL Sport Klub
Kovács István 13. profi mérkőzése az Interkontinentális bajnoki címért
(élő közvetítés a Budapest Sportcsarnokból)
23.00 Híradó - Időjárás
23.15 Nikita, a bérgyilkosnő
(amerikai sorozat - 13.)
Agymosás
0.05 Fókusz plusz (ism.)
Időjárás-jelentés
0.30 Divatklip

TV2


6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
7.00 TV2 Matiné
- Dávid, a törpe
- Rocky és Bakacsin
- Tesz-vesz város
- Urmel
- Blinky Bill
- Igazi szellemirtók
- Kutyavilág
- Sandokan
(rajzfilmsorozatok)
9.50 Gimidili
(amerikai ifjúsági sorozat)
10.20 Az ifjú Superman kalandjai
(amerikai sorozat - 8.)
10.50 Egy úr az űrből
(amerikai sorozat)
11.20 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
11.50 Madison
(kanadai ifjúsági sorozat)
12.15 Partytévé
13.15 Slágerlista
14.05 Miért éppen Alaszka?
(amerikai sorozat)
15.00 A vadlovakat megmentik, ugye?
(amerikai western)
16.50 Kaméleon
(amerikai sorozat)
17.45 Sentinel - Az őrszem
(amerikai akciófilm-sorozat)
18.40 Álomsztori
Sztárok vallanak a múltjukról, jelenükről
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
20.00 Vörös haj, tengerzöld szemek
(német sorozat - 4/1.)
21.45 Johnny, a jóarcú
(amerikai akciófilm)
23.20 Meghökkentő találkozások
(amerikai sorozat)
23.50 Halálos feladvány
(erotikus film)

Duna TV


5.30 Hírek
5.35 Gazdakör (ismétlés)
6.05 Régiók (ismétlés)
6.35 Élő forrás (ismétlés)
7.05 Hírek - Reggeli muzsika
7.20 Összkép
7.50 Tesz-vesz város
(francia-kanadai animációs film)
8.15 Billy, a macskakölyök
8.40 A büdös sajt
(amerikai burleszk) FF
9.00 Nyelvőrző (ismétlés)
9.15 Hej, hej, helyesírás!
9.30 Zengő ábécé
9.40 Ami igaz, az igaz
10.00 Tarkabarka
11.00 Tudni akarom
11.05 Európai művészeti iskola
(holland képzőművészeti sorozat - 4/4.)
11.55 Vers
Zalán Tibor: Valahogy majd csak felnő gyermekünk
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Élő egyház
12.35 Postabontás
12.50 Táncház
13.20 Anziksz - Pásztó
13.35 Az ókor csodái
(olasz ismeretterjesztő film)
Paestum
14.10 Lakota Hold
(amerikai tévéfilm, 1991)
15.40 Néhány perc Latabár Kálmánnal (9/5.)
A tehenész
16.05 Újra a Montparnasse-on
16.55 Föld-körül az „Equator” vitorlással
(magyar ismeretterjesztő film)
Összegzés
17.25 Mese
18.00 Híradó
18.20 Tálentum
Carelli Gábor
18.55 Maigret és a Saint-Fiacre-ügy
(francia film, 1959) FF
20.30 Budapest retró - A pesti bisztró
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Fiúk szabadlábon
(olasz film, 1990)
23.30 Hírek
23.40 Vers (ism.)
23.45 Az ír férfi
(ír-angol film, 1994)

HBO



6.30 Született szerelmesek
8.15 Anasztázia
9.15 Elnökcsemete
11.00 Melrose Place
11.45 Egy bébi és más semmi
13.30 Afrika csúcsai
15.15 Napok romjai
17.25 Men In Black
19.05 Egyről a kettőre
19.30 Jó barátok
20.00 I.Q. - A szerelem relatív
21.35 Az angol beteg
0.15 Milyen urat szeretne?
1.05 Hajsza a nap nyomában
3.05 Szirének
4.40 I.Q. - A szerelem relatív

TV3



6.50 Nap-kelte
10.00 Nap-kelte extra
10.50 72 óra (ismétlés)
11.20 A rejtelmes sziget (7-8.)
12.25 Conan, a kalandor
(amerikai sorozat - 19.)
Kapzsi mágusok
13.20 Flipper, a delfin (7.)
Testvérek között
14.10 Babylon 5
(amerikai sci-fi sorozat - 13.)
Túlélők
15.05 Vagyonlesők
(francia vígjáték, 1992)
16.40 Beverly Hills 90210
(amerikai ifjúsági sorozat - 145-146.)
18.30 Hír3
19.00 Roseanne
(amerikai vígjátéksorozat - 7.)
Emlékképek
19.30 MASH
(amerikai vígjátéksorozat - 3.)
20.00 A kulcsember
(amerikai kalandsorozat - 4.)
20.55 Végtelen határok
(amerikai sorozat - 30.)
21.50 A Saganne erőd
(francia film - 2/2.)
23.25 Foci a javából
0.25 Eleven (ismétlés)
1.05 Video Hits No. 1

MSat


7.00 Hé, Arnold!
7.30 Rocko
8.00 Jaj, a szörnyek!
8.30 Pete és kis Pete
9.00 KaBlam!
9.30 Ren és Stimpy show-műsora
10.00 A titkos templom legendái
10.30 Global Guts
11.00 Pete és Pete
11.30 Fecsegő tipegők
12.00 Rocko
12.30 Jaj, a szörnyek!
13.00 Hé, Arnold!
13.30 Kenan és Kel
14.00 Clarissa
14.30 Pete és kis Pete
15.00 Hódító hódok
15.30 Global Guts
16.00 Sok hűhó
16.30 Fecsegő tipegők
17.00 Hé, Arnold!
17.30 Allen Strange utazása
18.00 Kenan és Kel
18.30 Pete és kis Pete
19.00 Ugródeszka
19.30 Hír-M
20.00 Vahur
20.30 Az egér
(amerikai film)
22.05 Amikor a partinak vége
(amerikai thriller)
23.40 Hír-M (ism.)
0.10 Vahur (ism.)
0.40 Ugródeszka

Szív TV


14.30 Virtuózok
15.30 Tangó hármasban
16.30 A futballcsapat
17.00 Haszonlesők
17.30 Első szerelem
18.00 Ügyvédelem
Jogesetek megoldása
18.30 XXI. század sportjai
19.00 Hívd Andreát!
19.30 Első szerelem
20.00 Celeste
21.00 Talált pénz
22.10 Tangó hármasban
23.10 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1999. május 21. - Péntek

MTV 1


5.45 Hajnali gondolatok
5.50 Határtól határig
6.00 Szabadság tér
(információs műsor)
9.05 Bor és hatalom
(spanyol sorozat - 171.)
9.30 Kincsestár
11.00 Gyerekszoba
11.30 A homok titkai
(brazil sorozat - 18.)
12.00 Híradó - Időjárás
12.35 A nyakék románca
(francia-olasz sorozat - 14/6.)
13.30 A pampák királya
(brazil sorozat - 30.)
14.20 Zöldpont hétvége
14.35 Natura magazin
Zöldposta
15.00 Életmódkalauz
15.30 Pillangósziget
(ausztrál sorozat - 30/20.)
A fekete gyöngyök rejtélye
16.00 Körzeti magazinok
17.00 Évgyűrűk
Nyugdíjasok műsora
17.30 Téka
17.45 Körzeti híradók
18.00 Ablak
19.00 A levegőóceán titkai
(amerikai sorozat - 13/5.)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 A vágyak földje
(francia sorozat - 16/4.)
21.00 Szem elől tévesztve
(amerikai film, 1980)
22.30 Hírek
22.35 Aktuális
23.00 Kenó
23.05 Vér a nap alatt
(angol bűnügyi film, 1966)
0.55 Képújság

MTV 2


6.00 Szabadság tér
9.00 Tudóra
10.00 Tanoda
11.00 Tanoda plusz
12.00 Szomszédok
(teleregény, 268. fejezet - 1997)
12.35 Híradó - Időjárás
13.05 Tévémagiszter/repríz
A közművelődési hetilap adásaiból
14.05 Lépések nyomában
Ugrós-legényes tánctípus
14.30 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ismétlés)
16.00 Kincsestár
Szórakoztató válogatás az archívumból (ism.)
17.30 Repeta
Benne: Junior híradó
19.00 Dharma és Greg, avagy kettőn áll a vásár
(amerikai sorozat - 23/6.)
Mr. Montgomery Washingtonba megy
19.30 Mesetár
- Frakk, a macskák réme: Cinkemama küldi
- Égből pottyant mesék: A lassúléptű páva
20.00 Híradó - Időjárás
20.30 Magyarország 2000
Pécs
A cella trichorától a lakodalmas házig
Osskó Judit műsora
21.00 Magyar Ház
Palackposta
Üzenet a  határon  túli  magyar televíziós műhelyektől
21.30 A gyűlölet
(francia film, 1995 - FF)
23.05 Mélyvíz
0.05 Napbúcsúztató

RTL Klub



6.05 Lili, a virágangyal
(rajzfilmsorozat, ism.)
6.30 Reggeli
Jókedvű ébredés
9.00 Recept Klub
9.10 Az első csók (ism.)
9.40 Barátok közt
(magyar sorozat, ism.)
10.05 Renegade - A fejvadász (ism.)
10.50 Televásár
11.15 Bibliai kalandok
11.45 Felfedezőúton a Robinson család
(amerikai sorozat - 10.)
12.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Televásár
14.00 Klip Klub
(popmagazin)
14.25 Rajzfilm Klub
- Nyomorultak - 10.
- Lili, a virágangyal - 26.
- Krokodilkommandó - 47.
15.40 Az első csók
(francia sorozat - 311.)
16.10 Bugs - A cég hullámhosszán
(angol sorozat)
Kincskeresők
17.00 Meri vagy nem meri?
17.05 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat - 38.)
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Esmeralda (114.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(sorozat - 293-294.)
20.00 A csend fogságában
(amerikai thriller)
21.45 Híradó - Időjárás
22.00 Életveszélyben
Hétköznapi hősök
23.00 RTL Night Klub
Terror az éjszakában
(amerikai thriller)
0.35 Emmanuelle
(francia erotikus filmsorozat - 1.)
Emmanuelle örök
1.05 Beavis és Butthead
(amerikai rajzfilmsorozat)
1.30 Fókusz (ismétlés)
1.50 Divatklip

TV2


5.50 Faluvilág
6.00 Reggeli kiadás
7.00 Jó reggelt, Magyarország!
9.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
9.55 7-es csatorna
(magyar sorozat - 29.)
10.20 Kedves nővérkék
(német sorozat - 207.)
10.45 Satöbbi
(életmódmagazin)
11.15 A tudás titkai
11.40 Kuk@c
12.05 Mindent tudni akarok!
12.10 Közvetlen ajánlat
12.50 A lányok angyalok
(amerikai zenés vígjáték)
14.35 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 417.)
15.00 Kakuk!
(talkshow)
15.25 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 179.)
16.10 Kassandra
(venezuelai sorozat - 48.)
16.55 7-es csatorna
(magyar sorozat - 30.)
17.25 Marimar
(mexikói sorozat - 48.)
17.55 Kaméleon
(amerikai sorozat)
18.45 Plusz
(aktuális magazin)
19.00 Tények
19.30 Szerencsekerék
19.55 Dáridó
Szórakoztató este játékkal, dallal, tánccal, kabaréval és... Lagzi Lajcsival
- Kabaré
L'art  pour l'art Társulat: Vastyúk is talál szeget
- Ki vagyok én?
- Kifutó Pataky Attilával
22.15 Jó estét, Magyarország!
22.45 Életben maradtak
23.15 Szeszélyes éjszakák
Gyilkos szem
(amerikai krimi)
0.50 Playboy-show

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Váltó (ismétlés)
9.40 Játéktér (ism.)
10.10 Szökött fegyenc
(amerikai burleszk) FF
10.30 A kard
(magyar film, 1976 - ismétlés)
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
Petőfi Sándor: Hazámban
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Kedves (ismétlés)
12.50 Az első lépések
(angol filmetűd)
Az orangután
12.55 Furcsa mesék
(angol animációs film)
13.05 Botcsinálta papa
(német sorozat - 3/2.)
14.30 Az uru expedíció
(spanyol sorozat - 4/2.)
A nagy tengeri utazás
15.25 Pop-sa-rock
15.55 A rettenthetetlen riporterek (52/21.)
Egzotikus madarak
16.25 Miénk a tér
17.25 Nils Holgersson csodálatos utazása a vadludakkal (20.)
18.00 Híradó
18.20 Összkép
18.55 A sziget - 7/7. (1987)
19.40 Budapesti retró - A pesti divat
(filmetűd)
20.05 Hej, hej, helyesírás!
20.10 Közép-európai magazin
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Promenád a gyönyörbe
(amerikai film, 1994)
23.30 Hírek
23.40 Vers (ism.)
23.45 A méhész
(francia-görög film, 1987)
1.45 Lóverseny

HBO


6.30 Hollywoodi akcióhősök - Harrison Ford
7.00 Melrose Place
7.50 A tó titka
9.35 Karácsonyi lidércnyomás
10.55 Texas elveszett szüzessége
12.25 Sima száj
14.00 Kíméletlen kaméleon
15.25 Apák napja
17.05 Újra az erdőben
17.35 Egyről a kettőre
18.00 Jó barátok
18.25 Mama „kurázsija”
20.00 Kobak-keringő
21.35 Mozi! Mozi! Mozi!
22.05 Operation Delta Force
23.40 Az utolsó emberig
1.20 Apák napja
3.00 A bűvölet
4.45 Lázadás a Marson

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Dinasztia
(amerikai sorozat - 25.)
10.00 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
12.40 Video Hits No. 1
16.50 Eleven
Könnyűzenei toplista
17.35 Beverly Hills 90210
(amerikai ifjúsági sorozat - 23.)
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család
(amerikai vígjátéksorozat - 35.)
Al és a jószívű kis mozdony
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai vígjátéksorozat - 250.)
A gyengébb nem
20.00 Walker, a texasi kopó
Míg a halál el nem választ
20.50 Ima egy haldoklóért
(amerikai akciófilm, 1987)
22.50 Anya csak egy van
(amerikai sorozat - 5.)
Kívánj jó éjszakát, Grace!
23.20 Hír3 (ismétlés)
23.50 Video Hits No. 1

MSat


5.30 Music Box
7.00 Hé, Arnold!
7.30 Jaj, a szörnyek!
8.00 Fecsegő tipegők
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Kenan és Kel
11.00 Euréka vára
11.30 Allerga ablaka
12.00 Hé, Arnold!
12.30 Fecsegő tipegők
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A tikos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Jaj, a szörnyek!
16.30 Rocko
17.00 Hé, Arnold!
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Ren és Stimpy show-műsora
19.00 Rocktükör
19.30 Hír-M
20.00 Alsófertály tábor
(amerikai vígjáték)
21.40 Homokember
(amerikai thriller)
23.15 Hír-M (ism.)
23.45 Rocktükör (ism.)
0.15 Music Box

Szív TV


7.00 Információs magazin
7.15 Music Box
16.15 Információs magazin
16.30 A szabadság bajnokai
17.30 Blendemagazin
18.00 Első szerelem
18.30 Fradi-szív
19.00 Művészmagazin
19.30 Divat-láz
20.00 Celeste
21.00 Kiáltás a vadonban
22.10 Tangó hármasban
23.10 Music Box

ATV


24.00 Képes magazin
18.03 Action Man - 13.
18.30 Klippercek
19.05 Ingatlanpanoráma
19.25 Érdekességek a nagyvilágból
20.00 Apám néhány boldog éve
(magyar film)
22.00 ATV-különjárat
22.30 Klippercek
23.00 Beszéljünk „Róna” egy Picit!

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

2017. december 14., csütörtök

Tv műsor - 1999. május 6. - Csütörtök

MTV 1


5.45 Hajnali gondolatok
5.50 Határtól határig
6.00 Szabadság tér
(információs műsor)
9.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
9.35 Kincsestár
11.05 Családorvos (ismétlés)
11.30 A homok titkai
(brazil sorozat - 7.)
12.00 Híradó - Időjárás
12.15 AKT
12.25 Lezáratlan akták
12.35 Második lehetőség
(amerikai sorozat - 16/16.)
13.25 A pampák királya
(brazil sorozat - 19.)
14.15 Még ilyet!
Rózsa György műsora
15.10 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 117.)
16.00 Együtt
Velünk élő kisebbségek
16.50 Csellengők
17.00 Pos(z)itív
avagy nehezen kezelhető?!
17.15 Mérce (magazin)
17.45 Körzeti híradók
18.00 Sic itur ad „Astra”
Vízvári László portréja
18.20 Hangszál(l)
Zenei vetélkedő sztárvendéggel
18.45 Mackó apó meséi
(angol bábfilmsorozat)
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Szomszédok
20.30 Kincsestár-kabaré
21.00 Örökös tagság...
Rost Andrea
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Világkép
Nemzetközi kitekintő
23.00 MM
23.10 Zseni
(orosz bűnügyi film - 2/2.)

MTV 2


6.00 Szabadság tér
9.00 Tudóra
10.00 Tanoda
- Iskolások tartásjavítása
- Korok művészete
11.00 Tanoda plusz
12.00 Szomszédok
(teleregény, 1997, ism.)
12.35 Híradó - Időjárás
12.50 AKT
13.00 Lezáratlan akták
13.05 Tévémagiszter/repríz
14.05 Híres zenei gyűjtemények
Kájoni kódex 2/1.
14.30 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ismétlés)
15.40 Évszakok - Tavasz
16.00 Kincsestár (ismétlés)
17.30 Repeta
Junior híradó
19.00 Magyarország ma
Közelkép
19.30 Mesetár
- Magyar népmesék
- Állatolimpia
- Kiscsacsi kalandjai
- Vízipók-csodapók
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Tetovált paradicsom
Bora Bora, Raiatea, Cook-szigetek
21.05 Szenzáció
(kanadai sorozat - 26/6.)
21.55 Világokon át
Polatirás: A kétarcú valóság
22.40 Mélyvíz
23.40 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Lili, a virágangyal (ismétlés)
6.30 Reggeli
Jókedvű ébredés
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Az első csók (ismétlés)
9.40 Barátok közt (ismétlés)
10.05 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.50 Televásár
11.20 Pont hu (ismétlés)
11.45 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat - 159.)
12.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Receptklub
13.30 Televásár
14.00 Klip Klub
(popmagazin)
14.25 Rajzfilm Klub
- Manóvári manók - 49.
- Lili, a virágangyal - 15.
- Krokodilkommandó  - 36.
15.40 Az első csók
(francia sorozat - 300.)
16.10 Bugs - A cég hullámhosszán
A bosszú
17.00 Meri vagy nem meri?
17.05 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat - 27.)
Fekete szél
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat - 103.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(sorozat - 271-272.)
20.00 SeaQuest DSV - A mélység birodalma
(amerikai sorozat - 8.)
György király átka
20.55 Az igazságosztó
(amerikai sorozat - 1.)
Különös kegyetlenség
21.45 Híradó - Időjárás
22.00 Megdöbbentő világ
Riporterek Klubja
23.00 Művészbejáró
Új haza
(svéd film - 2/1.)
0.20 Fókusz (ismétlés)
0.40 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(hírmagazin)
9.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
9.55 Bajnokakadémia
(angol sorozat - 19.)
10.25 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.55 Színkép
11.20 Follow me
(angol nyelvlecke)
11.45 Mindent tudni akarok!
11.50 Közvetlen ajánlat
12.30 Kedves nővérkék
(német sorozat - 195.)
13.00 Sunset Boulevard
(amerikai film)
14.50 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 406.)
15.15 Kakuk!
(talkshow)
15.45 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 168.)
16.35 Marimar
(mexikói sorozat - 36.)
16.55 7-es csatorna
(magyar sorozat - 19.)
17.25 Kassandra
(venezuelai sorozat - 37.)
18.10 100 millió
18.35 Plusz
19.30 Szerencsekerék
19.55 Forró nyomon
20.50 Baywatch - Forró éjszakák
(amerikai-német sorozat)
Tolvaj az éjszakában
21.50 Mindent vagy semmit!
Ismeretterjesztő vetélkedő
22.15 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Forró nyomon
23.15 Magyarország holnap
Pálffy István műsora
23.45 Színkép
(kulturális magazin)
0.15 Kobra
(amerikai sorozat - 4.)
1.00 Vers éjfél után
Weöres Sándor: Fekete kandúr
Elmondja: Nagy Zoltán

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Régiók (ismétlés)
9.40 Egy ember, aki túlélte a gulágot
(finn dokumentumfilm)
10.50 Radnóti Miklós: Naptár
11.00 Dr. Finlay
(skót sorozat - 7/4.)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.30 Egy szoknya, egy nadrág
(magyar film, 1943) FF
13.50 Etna, a vulkánok öröksége
(olasz kisfilm)
14.15 Ló és ember
(skót sorozat - 6/6.)
15.05 Kelet-Európa kolostorai
(holland sorozat - 13/6.)
15.40 Ódon ritkaságok boltja
(kanadai film - 2/1.)
17.10 Nyelvőrző
17.25 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Családi per
(olasz film - 2/1.)
19.50 Sarasate: Carmen-fantázia
20.05 Hej, hej, helyesírás!
20.10 Váltó
(gazdasági magazin)
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Al manach
(művészeti magazin)
22.15 A negatív ember
Beszélgetés Heinz Sobotával
23.30 Beszélgetés „A negatív emberről”
0.15 Híradó
0.35 Vers

HBO


6.30 Sztárközelben: Billy Crystal
7.00 Jó barátok
7.25 Hollywoodi akcióhősök - Brad Pitt
8.00 A Pászka ünnepén
9.40 Kvartett
(olasz film)
11.30 Az ötödik elem
(francia sci-fi)
13.35 Szemünk fénye akció
(amerikai vígjáték)
15.10 Anyád helyett apád
(holland film)
16.45 Romy és Michelle
(amerikai vígjáték)
18.20 A Pászka ünnepén
(izraeli vígjáték)
20.00 Kíméletlen kaméleon
(amerikai vígjáték)
21.25 A végzet hollywoodi asszonyai - Glenn Close
22.00 Melrose Place
(amerikai sorozat)
22.45 Blamázs
(amerikai film)
0.40 Az ötödik elem
(francia sci-fi)
2.45 Az ördög maga
(amerikai thriller)
4.35 Féktelen Minnesota
(amerikai vígjáték)

TV3


5.50 Nap-kelte
9.05 Santa Barbara
(amerikai sorozat - 42.)
10.00 Dinasztia
(amerikai sorozat - 14.)
12.00 Video Hits No. 1
16.10 72 óra
16.40 Rablóból pandúr
(amerikai sorozat, ism.)
17.35 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 12.)
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 24.)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 239.)
20.00 Csillagkapu
(amerikai sci-fi sorozat - 2.)
20.50 Kóma
(amerikai thriller)
23.00 MASH
23.30 Hír3 (ismétlés)
24.00 Santa Barbara (ism.)
0.50 72 óra (ismétlés)

MSat


0.30 Music Box
7.00 Hé, Arnold!
7.30 Jaj, a szörnyek!
8.00 Fecsegő tipegők
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A tikos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Sok hűhó
11.00 Euréka vára
11.30 Allegra ablaka
12.00 Hé, Arnold!
12.30 Fecsegő tipegők
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Jaj, a szörnyek!
16.30 Rocko
17.00 Hé, Arnold!
17.30 Clarissa
18.00 Kenan és Kel
18.30 KaBlam!
19.00 Kapásjelző
(horgászmagazin)
19.30 Hír-M
(híradó)
20.00 Talált pénz
(amerikai akciófilm, ism.)
21.30 Homokember
(amerikai thriller)
23.10 Hír-M (ismétlés)
23.40 Kapásjelző (ismétlés)
0.10 Music Box

Szív TV


6.50 Tipp-top (ismétlés)
7.00 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
16.00 Agrárpiac
(közszolgálati magazin, ismétlés)
16.30 Csengetett, Mylord?
(angol sorozat, ism. - 15.)
17.30 Lesen (ismétlés)
18.30 Országjáró kamera
19.00 Pávák tavasza
(angol sorozat - 1.)
20.00 Csatárnak született
(angol film, ismétlés)
21.30 Terroristák
(angol sorozat - 5.)
22.30 Csengetett, Mylord?
(angol sorozat - 16.)
23.30 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
0.10 Tipp-top
0.20 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1999. május 5. - Szerda

MTV 1


5.45 Hajnali gondolatok
5.50 Határtól határig
6.00 Szabadság tér
(információs műsor)
9.05 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
9.35 Kincsestár
10.55 Új Reflektor Magazin (ismétlés)
11.30 A homok titkai
(brazil sorozat - 6.)
12.00 Híradó - Időjárás
12.15 AKT
12.25 Lezáratlan akták
12.35 1914-18
(angol dokumentumfilm-sorozat - 7/3.)
13.30 A pampák királya
(brazil sorozat - 18.)
14.25 Lássuk Indonéziát!
A tenger világa
14.35 Portréfilm Gedényi Mihályról
15.10 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 116.)
15.55 Életjel
16.00 Nemzetiségi magazinok
(horvát, román)
16.55 TS
MTK-DVTK bajnoki labdarúgó-mérkőzés
19.00 Hangszál(l)
Zenei vetélkedő sztárvendéggel
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 A kulcs
Játékos show-műsor
21.00 Mr. Bean szobára megy
(angol burleszk)
21.25 A huszadik század nagy románcai
(angol sorozat)
Oona O’Neill és Charles Chaplin
21.55 Hírek
22.00 Aktuális
22.20 Kenó
22.25 TS
23.00 Zseni
(orosz bűnügyi film - 2/1.)
Az üzlet

MTV 2


6.00 Szabadság tér
(információs műsor)
9.00 Tudóra
Nyitott képzés - tudomány - távoktatás
10.00 Tanoda
11.00 Tanoda plusz
12.00 Szomszédok
(teleregény, 1997, ism.)
12.35 Híradó - Időjárás
12.50 AKT
13.00 Lezáratlan akták
13.05 Tévémagiszter/repríz
14.05 Böszörményi kerek utca...
Nótaműsor a Western sörözőből
14.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ism.)
16.00 Kincsestár (ismétlés)
17.30 Repeta
Junior híradó
19.00 Magyarország ma
Jelentés, avagy száll a kakukk...
19.30 Mesetár
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Caligula helytartója
(tévéjáték)
22.00 Mecénás
22.30 Mélyvíz
23.30 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Lili, a virágangyal (ismétlés)
6.30 Reggeli
Jókedvű ébredés
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Az első csók (ism.)
9.40 Barátok közt
(magyar sorozat, ism.)
10.05 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat, ism.)
10.50 Televásár
11.20 A Dunánál
11.45 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat - 158.)
12.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Recept Klub
13.30 Televásár
14.00 Klip Klub
(popmagazin)
14.25 Rajzfilm Klub
- Manóvári manók - 48.
- Lili, a virágangyal - 14.
- Krokodilkommandó - 35.
15.40 Az első csók
(francia sorozat - 299.)
16.10 Bugs - A cég hullámhosszán
(angol sorozat)
Győzelmi láng
17.00 Meri vagy nem meri?
17.05 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat - 26.)
Én és Elvis
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat - 102.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
(magazin)
19.30 Barátok közt
(sorozat - 269-270.)
20.00 Cobra 11
(német sorozat - 8.)
20.55 Frei-dosszié
21.55 Híradó - Időjárás
22.10 Öreglányok
(amerikai sorozat - 28.)
Fogd a férjem és fuss!
22.40 Dóra mozija
23.10 Thelma Todd rejtélyes halála
(amerikai film)
0.45 Fókusz (ismétlés)
1.05 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
9.55 Bajnokakadémia
(angol sorozat - 18.)
10.25 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.55 A tegnap csodái
11.20 Segíts magadon!
11.45 Mindent tudni akarok!
11.50 Közvetlen ajánlat
12.30 Kedves nővérkék
(német sorozat - 195.)
13.00 Az acapulcói kaland
(amerikai vígjáték)
14.50 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 405.)
15.15 Kakuk!
(talkshow)
15.45 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 167.)
16.35 Marimar
(mexikói sorozat - 36.)
16.55 7-es csatorna
(magyar sorozat - 18.)
17.25 Kassandra
(venezuelai sorozat - 36.)
18.10 100 millió
18.35 Plusz
19.00 Tények
(hírműsor)
19.30 Szerencsekerék
19.55 Columbo
(amerikai krimisorozat)
A rocksztár gyilkosa
21.50 Mindent vagy semmit!
22.15 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Közelkép; Sport; Időjárás
23.00 Melvin és Howard
(amerikai film)
0.30 Vers éjfél után
Szabó Lőrinc: Tücsökzenéből
Elmondja: Huszti Péter

Duna TV



5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Gazdakör (ismétlés)
9.40 Virtus (ismétlés)
10.10 A vér szava
(francia film)
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Pop-sa-rock (ismétlés)
12.50 Heuréka! Megtaláltam! (ismétlés)
13.20 Küldetés
Portréfilm Balczó Andrásról (ismétlés)
14.55 Mítoszok és legendák
(ír sorozat - 13/6.)
15.25 Helikon (ismétlés)
16.00 Betűvető - A főnév
16.30 (kis) Mamaklub
17.00 A rettenthetetlen riporterek
(francia-kanadai sorozat - 14.)
17.30 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Szikrázó lányok
(magyar film, 1974)
19.50 Chaplin, a zongoraszállító
(amerikai burleszk) FF
20.05 Hej, hej, helyesírás!
20.10 Régiók
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Űrhajónk, a Föld
(francia sorozat - 52/18.)
21.50 A film évszázada
(ausztrál sorozat)
Ausztrália - Negyvenezer év álmodozás
Utána: Játék a művészettel
(francia sorozat - 7.)
23.00 A francia sanzon története
(német-francia sorozat - 9/9.)
23.50 Híradó
0.10 Vers
0.15 Lóverseny

HBO


6.30 Sztárközelben: Emma Thompson
7.00 Mozi! Mozi! Mozi!
7.30 Szederkert - Nyári mese
(angol rajzfilm)
8.00 Afrika csúcsai
(amerikai vígjáték)
9.50 Álmok hősei
(amerikai film)
11.25 Szerencsés fickók
(amerikai vígjáték)
13.05 Babar: A győzelem ünnepe
(kanadai rajzfilm)
14.25 Alaszka
(amerikai kalandfilm)
16.15 Hollywoodi akcióhősök - Wesley Snipes
16.50 Osztály vigyázz!
(amerikai vígjáték)
18.20 Kispályások
(angol vígjáték)
20.00 Született szerelmesek
(amerikai film)
21.45 Apák napja
(amerikai vígjáték)
23.25 Lone Star
(amerikai krimi)
1.40 Portyázók a portyán
(amerikai vígjáték)
3.00 Solo, a tökéletes fegyver
(amerikai fantasztikus film)
4.35 Az utolsó emberig
(amerikai western)

TV3



5.50 Napkelte
(információs magazin)
9.05 Santa Barbara
(amerikai sorozat - 41.)
10.00 Dinasztia
(sorozat - 13.)
12.25 Video Hits No. 1
16.35 Jövőnéző (ismétlés)
17.05 Cinema
(filmmagazin)
17.35 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 11.)
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 23.)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 238.)
20.00 Rablóból pandúr
(amerikai sorozat - 9.)
20.50 Az istenek a fejükre estek
(botswanai vígjáték, 1981)
22.50 MASH
23.20 Hír3 (ismétlés)
23.50 Santa Barbara (ism.)
0.40 Cinema (ismétlés)

MSat


0.30 Music Box
7.00 Hé, Arnold!
7.30 Jaj, a szörnyek!
8.00 Fecsegő tipegők
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Kenan és Kel
11.00 Euréka vára
11.30 Allegra ablaka
12.00 Hé, Arnold!
12.30 Fecsegő tipegők
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Jaj, a szörnyek!
16.30 Rocko
17.00 Hé, Arnold!
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Ren és Stimpy show-műsora
19.00 News-da
(zenei hírek)
19.30 Hír-M
(híradó)
20.00 Sötét ébredés
(amerikai akciófilm)
21.30 A halál árnyékában
(ausztrál pszicho-thriller)
23.00 Hír-M (ismétlés)
23.30 News-da (ismétlés)
24.00 Music Box

Szív TV


6.50 Tipp-top (ismétlés)
7.00 Music Box
16.30 Csengetett, Mylord?
(angol sorozat, ism. - 14.)
17.30 Egészségügyi magazin
18.00 Egy hátizsákra való kaland
(német sorozat - 6.)
18.30 Vendéglátás
19.00 Business Club
19.30 Egy hátizsákra való kaland
(német sorozat - 7.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 152.)
21.00 Bushido kardja
(angol film, ismétlés)
22.30 Csengetett, Mylord?
(angol sorozat - 15.)
23.30 Music Box
0.10 Tipp-top
0.20 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Tv műsor - 1999. május 4. - Kedd

MTV 1


5.45 Hajnali gondolatok
5.50 Határtól határig
6.00 Szabadság tér
9.00 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
9.35 Kincsestár
10.55 Évgyűrűk (ismétlés)
11.30 A homok titkai
(brazil sorozat - 5.)
12.00 Híradó - Időjárás
12.15 AKT
12.25 Lezáratlan akták
12.35 Az örökzöld örökzöldek
13.30 A pampák királya
(brazil sorozat - 17.)
14.25 Lássuk Indonéziát!
14.35 Gyöngyök
(anyanyelvi műsor)
15.10 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 115.)
16.00 Nemzetiségi magazinok
(szerb, német)
17.00 Családorvos
17.20 Tanúságtevők
„Új szívet adok nektek!...”
17.45 Körzeti híradók
18.00 Katolikus krónika
18.20 Hangszál(l)
Zenei vetélkedő sztárvendéggel
18.45 Állati pótpapa
(német rajzfilmsorozat)
18.50 Pingu
(német bábfilmsorozat)
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Elképesztő övezet
(amerikai sorozat - 3.)
20.45 Kriminális - Bombasztori
21.00 Kriminális
21.30 Telemázli
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Publikum
23.00 X-akták - Történetek az FBI titkos ügyeiből
(amerikai sorozat)
Gyilkos csótányok
23.45 Barbara Hendricks és Monty Alexender Trio
a „Pori Jazz 1998” fesztiválon

MTV 2



6.00 Szabadság tér
(reggeli információs műsor)
Benne: Híradó; Regionális hírek; Lapszemle
9.00 Közvetítés a Parlament üléséről
16.45 A kakasdombi zsaru
(jugoszláv sorozat - 12/10.)
Utazás Amerikába
17.40 Repeta
Junior híradó
19.05 Magyarország ma
Lefordított bányászcímerek
19.30 Mesetár
- Sebaj Tóbiás
(mesefilmsorozat)
Sebaj Tóbiás, a pótmama
- Dörmögőék kalandjai
A vendégfogadók
- Viktor nagyot gondol
20.00 Híradó - Sporthírek
20.30 Hitler - Számvetés
(német dokumentumfilm-sorozat - 6/1.)
A magánember
21.25 Szenzáció
(kanadai sorozat - 26/5.)
22.15 Zenélő szobrok
23.05 Mélyvíz
0.05 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Lili, a virágangyal (ismétlés)
6.30 Reggeli
Jókedvű ébredés
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
9.40 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
10.05 Renegade - A fejvadász (ismétlés)
10.50 Televásár
11.20 Antenna
11.45 Megveszem ezt a nőt!
(mexikói sorozat - 157.)
12.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ismétlés)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
(életmódmagazin)
13.20 Recept Klub
13.30 Televásár
14.00 Klip Klub
(popmagazin)
14.25 Rajzfilm Klub
- Manóvári manók - 47.
- Lili, a virágangyal - 13.
- Krokodilkommandó - 34.
15.40 Az első csók
(francia sorozat - 298.)
16.10 Bugs - A cég hullámhosszán
(angol sorozat)
Szép új világ
17.00 Meri vagy nem meri?
17.05 Renegade - A fejvadász
(amerikai sorozat - 25.)
A szökés
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Esmeralda
(mexikói sorozat - 101.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
(magazin)
19.30 Barátok közt
(sorozat - 267-268.)
20.00 Várom a párom
21.00 Mortal Kombat Conquest
(sorozat - 3.)
21.50 Híradó - Időjárás
22.05 MMM - a hobbiról
23.05 Brooklyn South
(amerikai sorozat - 8.)
Gyűlölet
23.55 Antenna (ismétlés)
0.25 Fókusz (ismétlés)
0.45 Divatklip

TV2


5.50 Jó reggelt, Magyarország!
(hírmagazin)
9.00 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat)
9.55 Bajnokakadémia
(angol sorozat - 17.)
10.25 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.55 Esély
Sérült gyermek a családban
11.20 Gyökereink
(kisebbségi magazin)
11.45 Mindent tudni akarok!
11.50 Közvetlen ajánlat
12.30 Kedves nővérkék
(német sorozat - 194.)
13.00 Egy apával több
(francia film)
14.50 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 404.)
15.15 Kakuk!
(talkshow)
15.45 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 166.)
16.35 Marimar
(mexikói sorozat - 35.)
16.55 7-es csatorna
(magyar sorozat - 17.)
17.25 Kassandra
(venezuelai sorozat - 35.)
18.10 100 millió
18.35 Plusz
(aktuális magazin)
19.00 Tények
(hírműsor)
19.30 Szerencsekerék
19.55 Herkules
(amerikai sorozat)
20.50 JAG - Becsületbeli ügyek
(amerikai sorozat)
Tigris-tigris
21.50 Mindent vagy semmit!
22.15 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Közelkép; Sport; Időjárás
23.00 Szép új világ
23.30 A fegyver
(amerikai akciófilm-sorozat - 1.)
Kolumbusz napja
0.15 Hozam
0.45 Vers éjfél után
Gyóni Géza: Csak egy éjszakára
Elmondja: Bubik István

Duna TV


5.30 Virradóra
9.10 Fórum (ismétlés)
9.50 Forrásvidék (ismétlés)
10.20 Héthatár (ismétlés)
10.55 Trópusi hőség
(kanadai sorozat, ismétlés)
11.45 Esti kérdés (ismétlés)
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Tükör (ismétlés)
12.50 Anziksz (ismétlés)
13.05 Hogyan készülnek?
(olasz sorozat)
13.20 Tudni akarom
(román animációs film)
13.30 A hetedik kontinens felfedezése
(svájci sorozat)
13.55 Szívhangok
(német dokumentumfilm)
14.25 A pénz beszél
(finn dokumentumfilm)
14.55 Hatlábú birodalom - Utazás a rovarok világában (6/6.)
15.30 Bordal
(sorozat - 7/7.)
15.55 Ringató
(sorozat - 3/1.)
16.15 Fotó Pozsony
(dokumentumfilm)
16.35 Heuréka! Megtaláltam!
17.05 A rettenthetetlen riporterek
(francia-kanadai sorozat - 13.)
17.30 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Helikon
18.35 Ez volt az NDK - a másik Németország története
(német sorozat - 7/2.)
19.20 „Az életet találtam meg...”
(dokumentumfilm)
19.55 Mozart: D-dúr divertimento KV 334
(részlet)
20.05 Hej, hej, helyesírás!
20.10 Gazdakör
(magazin)
20.40 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Hosszú út hazáig
(ír-amerikai film, 1940) FF
23.20 Híradó
23.45 Hungaria Litterata (13/3.)

HBO


6.30 Babar első hőstette
7.00 Egyről a kettőre
7.25 Sztárközelben: Chris Farley
7.50 Veszélyes fegyenc
(amerikai vígjáték)
9.40 Szobatársak
(amerikai vígjáték)
11.30 Sima száj
(amerikai film)
13.05 Robin Hood - A fuszeklik fejedelme
14.50 A titkos ügynök
(angol film)
16.25 Geronimo
(amerikai western)
18.20 Vérdíj
(amerikai krimi)
20.00 Nirvána
(olasz-francia-angol sci-fi)
21.55 Bármit megteszek
(amerikai vígjáték)
23.50 Milyen urat szeretne?
(angol dokumentumfilm)
0.45 Hajszál híján szeretem
(amerikai vígjáték)
2.35 Bevetési parancs
(amerikai akciófilm)
4.10 Hajsza a nap nyomában
(amerikai film)

TV3


5.50 Nap-kelte
(információs magazin)
9.05 Santa Barbara
(amerikai sorozat - 40.)
10.00 Dinasztia
(amerikai sorozat - 12.)
12.30 Video Hits No. 1
16.40 Ügyvédek
(amerikai sorozat, ismétlés)
17.35 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 10.)
18.30 Hír3
19.00 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 22.)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 237.)
20.00 Interjú a vámpírral
22.20 Kém Game
(amerikai sorozat - 11.)
Testvérháború
23.10 MASH
Vízszintes 38
23.40 Hír3 (ismétlés)
0.10 Santa Barbara (ism.)

MSat


0.30 Music Box
7.00 Hé, Arnold!
7.30 Jaj, a szörnyek!
8.00 Fecsegő tipegők
8.30 Allegra ablaka
9.00 Euréka vára
9.30 A titkos templom legendái
10.00 Global Guts
10.30 Sok hűhó
11.00 Euréka vára
11.30 Allegra ablaka
12.00 Hé, Arnold!
12.30 Fecsegő tipegők
13.00 Rocko
13.30 Pete és kis Pete
14.00 Clarissa
14.30 A titkos templom legendái
15.00 Global Guts
15.30 Fecsegő tipegők
16.00 Jaj, a szörnyek!
16.30 Rocko
17.00 Hé, Arnold!
17.30 Clarissa
18.00 Kenan és Kel
18.30 KaBlam!
19.00 Közelkék
(rendőrségi magazin)
19.30 Hír-M
(híradó)
20.00 Farkastörvények
(amerikai akciófilm)
21.40 Ultimátum
(amerikai sci-fi)
23.20 Hír-M (ismétlés)
23.40 Közelkék (ismétlés)
0.10 Music Box

Szív TV


6.50 Tipp-top (ismétlés)
7.00 Music Box
16.30 Csengetett, Mylord?
(angol sorozat, ism. - 13.)
17.30 Győztesek és vesztesek
(sorozat - 2.)
18.30 Fradi szív
19.00 Agrármagazin
19.30 Hívd Andreát!
Szenes Andrea műsora
20.00 Teljes diszkrécióval
(amerikai thriller, ismétlés)
21.30 Terroristák
(angol sorozat - 4.)
22.30 Csengetett, Mylord?
(angol sorozat - 14.)
23.30 Music Box
0.10 Tipp-top
0.20 Music Box

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek