2017. november 6., hétfő

Tv műsor - 1998. november 30. - Hétfő

MTV 1


5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.05 Terra X
(német sorozat)
10.55 Civil kurázsi
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.05 Erdészház Falkenauban
(német sorozat - 65/41.)
13.50 Nemzeti értékeink
Vác 1.
14.00 Nemzetiségi magazinok
14.50 Van öt perce?
15.05 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat)
15.50 Délutáni rendelés
16.10 Derült égből egy család
(német sorozat - 41/3.)
17.00 Hírek - Időjárás
17.05 Euro-percek
17.10 „Engedjétek hozzám!...”
17.20 Lurkó Kupa
17.35 Mondák a magyar történelemből
(rajzfilmsorozat)
17.45 Dörmögőék legújabb kalandjai
(bábfilmsorozat)
18.00 Mixiklub
18.20 A bestia
(brazil sorozat)
18.45 Körzeti híradók
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Tom Jones, egy talált gyermek históriája
(angol sorozat - 6/1.)
20.50 Huszonnégy VOLT
21.00 Az öt zsaru
(tévéfilmsorozat)
21.50 Miért pont én?
avagy a csiga is megbotolhat (csak azt másképp hívják)
Betörés 9/1.
22.05 Hírek
22.10 Aktuális
22.30 Kenó
22.35 Szabad verseny
23.05 MM
23.15 Lee Litenour Group
a „Pori Jazz 1997” fesztiválon

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Provokatív (ismétlés)
6.45 Határtól határig
A régiók legfontosabb eseményei
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 A Hét (ismétlés)
8.00 Tudóra
9.00 Szomszédok
(teleregény, 1993, ism.)
9.30 Kincsestár
11.00 Tanoda - Generációk egymás közt
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Tévémagiszter (ism.)
14.00 Parlamenti napló
15.00 Közvetítés a parlament üléséről
16.00 Repeta
17.40 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 122.)
18.30 Magyarország ma
AKT
18.45 Tanúságtevők
Ági néni, az apátnő (ismétlés)
19.05 Agyelszívás...
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 „Veled is megtörténhet!...”
21.25 A pokol tornácán
(amerikai film, 1968)
23.25 A zenén túl...
(sorozat - 13/9.)
Vásáry Tamás zenés beszélgetése Chopinről
0.25 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
6.30 Jó reggelt!
8.55 Recept Klub (ismétlés)
9.05 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ism.)
10.00 Borostyán
(olasz sorozat - 30.)
10.50 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.15 Országház (ismétlés)
11.40 Barátok közt
(magyar sorozat, ism.)
12.10 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Angyali érintés
(amerikai sorozat - 10.)
14.20 WOW!
Slágerlista (ismétlés)
14.45 Rajzfilm Klub
- Krokodilkommandó - 5.
- Dragon Ball Z - 24.
- Varázslatos álmok - II. 20.
16.00 Az első csók
(francia sorozat - 193.)
16.30 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 205.)
17.25 100-ból egy
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat - 28.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 51-52.)
20.00 Meglepő és mulatságos - Friderikusz Sándorral
22.00 Híradó - Időjárás
22.15 Bűnvadászok
(amerikai sorozat - 10.)
23.05 Stephen King: Aranykor
(amerikai sorozat - 5.)
24.00 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 294.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
10.00 Satöbbi
10.30 Gyökereink
(kisebbségi magazin)
11.00 A tudás titkai
(ismeretterjesztő magazin)
11.30 Közvetlen ajánlat
12.20 Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozat)
12.45 1001 amerikai
(spanyol rajzfilmsorozat)
13.10 Mindent tudni akarok!
Juhász Árpád műsora
13.15 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
13.40 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
14.10 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 31.)
14.50 Kedves nővérkék
(német sorozat - 89.)
15.15 Acapulco öböl
(mexikói sorozat)
16.00 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.25 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
Patkányméreg
17.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 299.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 61.)
18.30 Szerencsekerék
Benne: Jokerjáték
19.00 Tények
19.25 Tények plussz
19.50 Szerencsekerék Joker
19.55 Életben maradtak
20.45 Stefanie
(német sorozat)
Sürgős műtét
21.40 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
23.00 Zsarublues
(amerikai sorozat)
24.00 Tények (ismétlés)
0.25 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.05 Régi híradók (ism.)
9.25 Közép-európai magazin (ismétlés)
10.05 Heti hírmondó (ism.)
10.55 A hegy védangyala
(olasz sorozat - 13/12.)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Esti kérdés (ism.)
12.45 A technika kora
(francia kisfilm)
13.00 Medvecukor - Történetek az ötvenes évekből
(német film)
Az akna
13.50 Zöldszem, Zöldfül (ism.)
14.20 Ami igaz, az igaz (ism.)
14.35 Csillagjel (ismétlés)
15.05 Tarkabarka
16.05 Katedra nélkül
Útban 2000 felé
16.40 ...és még egymillió lépés
(sorozat)
17.25 Babar: Királyi kísértet
17.50 Műsorajánlat
18.00 Híradó
18.20 Héthatár
(külpolitikai magazin)
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.05 A család apraja-nagyja
(spanyol sorozat - 9.)
Csók a szájra
20.25 „Vásárhelyi sétatéren...”
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sport
21.40 Ezredvégi krónika
Sír az út előttem
(dokumentumfilm - 4/2.) FF
23.15 Beavatás
23.30 Híradó
23.45 Vers

HBO


7.00 Lois és Clark
8.05 Az élet megy tovább
9.40 Bogaras Joe
(amerikai vígjáték)
11.00 Akira Kurosawa: Álmok
(japán film)
12.55 A 3 nindzsa nem hagyja magát
(amerikai vígjáték)
14.20 Csendestárs
(amerikai vígjáték)
16.10 A rút kiskacsa karácsonya
17.25 Sima száj
(amerikai film)
19.00 Lois és Clark
20.00 Négy szoba
(amerikai vígjáték)
21.35 Mennyi? 30!
22.10 Csalimadarak
(feliratos amerikai vígjáték)
23.45 A gonosz árnyéka
1.25 Kemény fegyház
2.55 Trainspotting
4.30 Georgia
6.25 Így készült: Az esküdt

TV3


11.40 VH1 (klipek)
15.40 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
16.10 Jövőnéző (ismétlés)
16.40 A klinika
(német sorozat - 57.)
17.35 Trükkös halál
(amerikai sorozat)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai rajzfilmsorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 137.)
20.00 A felügyelőnő
(német sorozat - 12.)
21.00 Őrület
(amerikai film, 1988)
23.05 Hír3 (ismétlés)
23.35 Foci a javából
0.05 A klinika
(német sorozat, ism.)

MSat


23.30 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko
7.30 Clarissa
8.00 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 Aaahh!!! A szörnyek!
17.00 Rocko
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Játszd újra...
Játékos, zenés nyereményes műsor
19.00 Music Box Top Ten
Kívánságműsor, a legfrissebb szavazatok alapján
19.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
20.00 Álomsziget
(angol sorozat - 19.)
21.00 Benny Hill
(angol sorozat - 33.)
21.30 MSAT Klub
22.00 Örömanyák
(angol sorozat - 2.)
23.00 A3-ik vonal
24.00 Alak-Art (ismétlés)

Szív TV


0.30 Napraforgó
0.40 Music Box Classic
6.45 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box Classic
15.25 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
Terhestorna
16.15 Információs magazin
16.30 Mosómacik
(amerikai rajzfilmsorozat, ismétlés - 38.)
17.00 Lesen
(sportmagazin)
18.00 Konyhashow
(gasztronómiai magazin, ismétlés)
18.30 Közelkék - 107
(rendőrségi magazin)
19.00 Színház-tűznéző
19.30 Mosómacik
(amerikai rajzfilmsorozat, ism. - 39.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 107.)
21.00 Sportműsor
- Music Box

ATV


14.00 Casa Italia
18.00 Képes magazin
19.05 ATV-különjárat
19.35 Autósmagazin
20.00 Jobb, mint valaha
(amerikai film)
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 Jogban járás
Házigazda: Dr. Langer András
22.30 ATV-stúdió-beszélgetés (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése