2017. november 6., hétfő

Tv műsor - 1998. november 29. - Vasárnap

MTV 1


7.20 Gazdaképző
7.45 Grüss dich!
(német nyelvleckesorozat - 20/13.)
8.00 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Cartoon Network
Rajzfilmparádé
9.05 Simon birodalma
(svéd kisfilm)
9.15 Zenegér
Játékos műsor számítógéppel, rajzzal, zenével, Internettel és Huzella Péterrel
9.30 Púder
10.00 Tévémagiszter
Közművelődési hetilap
11.00 Baptista istentisztelet
Közvetítés Debrecenből, felvételről
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
12.30 Délidő
Kerekasztal-beszélgetés
13.05 Telesport
14.45 Hazanéző
15.35 Örömhír
A református egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
- Aladdin: A homoki boszorkányok
(amerikai rajzfilmsorozat)
- Pluto, a juhászkutya
(amerikai rajzfilm, ism.)
- A kis gézengúz
(amerikai sorozat)
Rémálom Philadelphiában
17.00 Helló, világ!
(turisztikai magazin)
17.45 Nevetett ma már?
Woody Allen: Lelki jelenségek vizsgálata - részlet
Előadja: Gyabronka József, Dér Denissa
18.00 Önök kérték!
Kívánságműsor
19.00 A Hét - Híradó - Időjárás
20.00 Oktogon
(tévéjáték)
21.30 R-GO Létezem
Tíz év után újra együtt a „Csiki-dam party”
23.05 Telesport

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Űrgammák
6.30 Nemzetiségi magazinok
7.20 Advent
(sorozat - 4/1.)
7.30 Bicsibocs kalandjai
(angol rajzfilmsorozat)
- Zenegér
(játékos műsor, ism.)
8.05 Tudóra - válogatás
10.00 Tökjó
Zenegép (ismétlés)
10.20 hAngolka
(sorozat)
10.40 Fazonok
11.05 Telesport
13.05 Dallamról dallamra
Kedvenc nótáiból válogat Madarász Katalin
13.30 ...az én váram
Lakáskultúra
14.00 Amőba
14.25 Pódium
Lukács Sándor műsora
15.10 Feldobott kő
A film után: Pillanatfelvétel
16.50 Jövő heti műsorajánlat
17.05 Emlékmorzsák
A kamera előtt: Farkas Ferenc zeneszerző
17.35 Műteremben
18.05 Kortársunk
Déry Tibor 2/1.
18.30 Telesport
19.00 Vivát Benyovszky!
(sorozat - 13/8.)
20.00 Maradj velem!
A Koral együttes koncertje 1997
21.05 Metronom
21.40 Lengyel József: Igéző
(tévéfilm, 1970)
22.45 MM
22.50 Egy XX. századi magyar értelmiségi pályaképe
24.00 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Antenna (ism.)
6.30 Ez nem boszorkányság
(francia ismeretterjesztő sorozat - 4.)
7.00 Kölyökklub
- Repülő bocsok
- Kimba
- A törpék új világa
- Hé, Arnold!
- Nanook, a bátor eszkimó
- Pumukli
- Batman
11.10 Az elveszett világ
(amerikai sorozat - 11.)
Csirió
11.35 Enid Blyton kalandfilmsorozata
(amerikai sorozat - 28.)
A bagoly hegy rejtélye
12.05 Gyilkos sorok
(amerikai sorozat - 9.)
Az örökség
13.00 Hírek
13.10 A növények magánélete
(angol sorozat - 4.)
Küzdelem a létért
14.05 Dóra mozija (ism.)
14.35 Knight Rider
(amerikai sorozat - 16.)
Az utolsó dal
15.30 Üdvözöljük a Paradicsomban!
(amerikai vígjáték)
17.15 Mint a kámfor
17.30 Bugs - A cég hullámhosszán
(angol sorozat - 9.)
A bosszú
18.20 ZenÉsz
18.45 Híradó
19.05 Akták
19.30 Csíííz!
20.00 Pensacola - A név kötelez
(amerikai sorozat - 9.)
Múltbéli bűnök
20.50 Bűnvadászok
(amerikai sorozat - 9.)
A halottak beszélnek
21.40 Igaz történetek
Fejjel a falnak
23.30 Híradó - Időjárás
23.45 Országház
0.15 A növények magánélete
(angol sorozat, ism.)
1.05 Akták (ism.)

TV2


6.30  Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 HOMOKVÁR - Csak gyerekeknek!
Tabaluga
(rajzfilm)
7.35 Mohó úr és bölcs kisasszonyok
8.00 Cápali és Cápeti
8.35 Igazi szellemirtók
(rajzfilmek)
9.00 Szelek szárnyán
(kanadai sorozat)
9.45 Kobra
(amerikai sorozat)
10.30 Nagymenő Balek
(amerikai vígjáték)
12.15 Nótaszó
12.45 Hűséges az Isten
13.15 Hét x hét
(kulturális ajánlóműsor)
13.45 A vadonban
(angol természetfilm)
Richard Dreyfuss és a Galápagos-szigetek
14.45 Szelek szárnyán
(kanadai sorozat)
15.35 Petrocelli
(amerikai sorozat)
16.30 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.30 Xena
(amerikai sorozat)
18.30 Tények
18.45 Napló
19.30 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
20.00 Titanic
(amerikai katasztrófafilm - 2/2.)
21.45 Gól!! Gól!! Gól!!
22.45 Színkép
23.15 Pereputty
(szovjet vígjáték)
0.50 Napló (ismétlés)
1.40 Vers éjfél után

Duna TV


6.30 Hírek
6.35 Reggeli muzsika
6.45 Protestáns világ (ism.)
7.00 Amatőr természetbúvár
(angol sorozat - 13/11.)
Folyón fel, folyón le
7.25 A varázsvödör
(angol sorozat - 7.)
7.50 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat, ism.)
8.20 Pop-sa-rock (ismétlés)
8.50 Miénk a tér (ism.)
10.30 A kanadai vadon csodái
(kanadai sorozat)
Halászó madarak
11.00 Csillagjel
11.30 Mi lesz holnap?
(sorozat - 20/15.)
11.55 Vers
12.00 Hírek
12.10 Lóverseny
12.25 Nótacsokor
12.50 A Noszty fiú esete Tóth Marival
(magyar film, 1960)
14.25 Régi híradók
14.50 Sportképek
16.50 Balfácánok
17.00 Lakáskulcs
17.40 Játékpolc: Az állatkák kertje
17.50 Műsorismertetés
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó - Sportpercek
19.15 Vizsgálat Martinovics Ignác szászvári apát és társainak ügyében
21.25 Stúdióbeszélgetés
21.45 Magyar évszázadok
22.05 Stúdióbeszélgetés
22.30 Maulbertsch Pinx
23.05 Stúdióbeszélgetés
23.30 Batsányi János: A látó
Elmondja: Sinkó László

HBO


7.00 Sztárközelben: Angela Bassett
7.25 Kő' egy csapat
(amerikai vígjáték)
8.55 Szupermanus
(amerikai vígjáték)
10.30 Állati élet
11.25 Veszélyes fegyenc
(amerikai vígjáték)
13.15 Így készült: 101 kiskutya
13.45 A hírek szerelmesei
(amerikai film)
15.50 Álnokok és elnökök
(amerikai vígjáték)
17.35 Gridlock
(amerikai krimi)
19.10 Melrose Place
20.00 101 kiskutya
21.50 Ne nézz vissza!
23.20 Gotti
1.20 Halálos örvény
(amerikai akciófilm)
2.55 Két nap a völgyben
(amerikai krimikomédia)
4.40 Sugar Hill

TV3


7.10 VH1
9.10 Music Time (ismétlés)
10.00 Utazás Gasztronómiában
10.30 A dumagép
(amerikai sorozat - 43.)
11.00 Jövőnéző
11.30 Lois és Clark: Superman legújabb kalandjai
(amerikai sorozat - 11.)
12.30 Hegylakó
(amerikai sorozat - 91.)
13.30 Star Trek - Az új nemzedék
(amerikai sorozat - 12.)
14.30 Bármi áron
(amerikai film, 1980)
16.30 Melrose Place
(amerikai sorozat - 65-66.)
18.30 Hír3
19.00 Modellügynökség
(amerikai sorozat - 1.)
20.20 Hemingway
(amerikai sorozat - 4/2.)
22.15 Millennium
(amerikai thrillersorozat)
A vad és az ártatlan
23.15 Alkonyzóna
(amerikai sorozat - 43.)

MSat


23.30 Music Box
7.00 AAAhh!!! A szörnyek
7.30 Hé, Arnold!
8.00 Pete és kis Pete
8.30 Clarissa
9.00 Dühös hódok
9.30 Fecsegő tipegők
10.00 Élő legendák gyerekeknek
10.30 Fenegyerekek
11.00 Fecsegő tipegők
15.30 Címlapsztori
16.30 Szelep (ismétlés)
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Rocko
19.00 MSAT Klub
19.30 Waczak Szálló
(angol sorozat - 6.)
20.00 Minden lében két kanál
(angol sorozat - 20.)
21.00 Címlapsztori (ism.)
22.00 Benny Hill
(angol sorozat - 32.)
22.30 A horror háza
(angol sorozat - 7.)
23.30 Music Box

Szív TV


0.30 Napraforgó
0.40 Music Box Classic
(interaktív kívánságműsor)
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box Classic
15.45 Testszépítés Bíró Icával - Príma torna
16.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat - 40.)
17.00 Zenei hírzárlat (ism.)
17.30 Autósport
(autós magazin)
18.00 Sportműsor
19.30 Élet és design
(divat és társasági magazin, ismétlés)
20.00 Sötét szárnyak suhogása
(amerikai krimi)
21.30 Egy páholyban Benkő Dániellel
21.45 Sportműsor

ATV


14.00 Casa Italia
18.00 Képes magazin
19.00 Műsorajánlat
19.30 Klippercek
20.00 Hollywoodi üzlet
22.00 ATV-különjárat
22.30 Klippercek
23.00 Beszéljünk „Róna”

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése