2017. november 6., hétfő

Tv műsor - 1998. november 28. - Szombat

MTV 1


5.50 Nap-kelte
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.10 Rajzfilmsztárok parádéja
9.05 Emberkék...
(portréfilmsorozat)
9.25 Harry és még egy jómadár
(angol sorozat - 7.)
9.50 Mikrokozmosz
Informatika és kommunikációkultúra
10.15 Trópusi hőség
(kanadai-mexikói sorozat)
A maffia szeretője
11.10 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 65/36.)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Nótaszó
12.35 Telesport
13.50 Lorka, rajzai tükrében
(spanyol dokumentumfilm)
14.20 A kölcsönkapott Föld
14.55 Liliom
(francia film, 1935)
16.55 Anno...
Aki mesél: Takács Kati
17.25 Úton - Európa-magazin
(Feliratozva is!)
18.00 Ki marad a végén?
18.25 Médiamix
Szappanoperák színpadon és filmen
19.00 Lottóshow
Vendég: Koós János
19.20 A jövő hét időjárása
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Egy független asszony
(amerikai sorozat)
21.35 Hölgyválasz
Ernyey Béla műsora nőknek
22.20 Szombat esti Sztáro(c)k

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ism.)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 PoliTour
(világjáró mozaik, ism.)
7.45 Határtól határig
8.00 Hol-mi?
8.30 Nemzetiségi magazinok
10.10 Kamaszkorunk legszebb nyara
10.35 Família Kft. (ismétlés)
11.00 Mikrokozmosz (ism.)
11.30 A magyar irodalom képes története
12.05 Mélyvíz
Válogatás
13.00 Európa Ablak
14.40 Gyöngyök
(anyanyelvi műsor)
15.10 Rondó
(nemzetiségi magazin)
16.00 Unokáink is látni fogják
16.35 Járóföld - hazai tájakon
17.05 Töredék a mulandóság fölé
Pléh-Krisztus
17.20 Roki - Rockenbauer Pálra emlékezünk
18.00 Kincsestár
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei (ism.)
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Kérem a következőt!
20.45 Esti Showder
Fábry Sándorral (ism.)
21.45 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat - 20.)
22.30 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 A Dunánál
(nemzetiségi magazin)
6.30 Bibliai kalandok (ismétlés)
7.00 Kölyökklub
- Repülő bocsok
- Kimba
- A törpék új világa
- Hé, Arnold!
- Nanook, a bátor eszkimó
- Pumukli
- Batman
(rajzfilmsorozatok)
11.10 Sweet Valley
(amerikai sorozat)
11.35 Enid Blyton kalandfilmsorozata
(amerikai sorozat - 27.)
A bagoly hegy rejtélye
12.05 Egy óra múlva itt vagyok
(magyar sorozat - 9.)
Küldetés 2/2.
13.00 Hírek
13.10 Antenna
(euro-atlanti magazin)
13.40 .hu
(számítógépes magazin)
14.10 Kedvenc
14.40 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
16.30 Csőrre töltve
- Tazmánia
- Szindbád fantasztikus utazásai
- Bolondos dallamok
(rajzfilm sorozatok)
17.30 Sliders
(amerikai sorozat - 9.)
Fantomvilág
18.20 ZenÉsz
Zene, játék, díjak
18.45 Híradó
19.05 Fókusz plusz
19.30 Kész átverés
20.00 Boldog boldogtalan
(amerikai vígjáték)
21.50 RTL Sport Klub
23.00 A nyerő
(amerikai vígjáték)
0.35 Hírek - Időjárás
0.50 Megdöbbentő világ
Riporterek Klubja (ism.)
1.45 Fókusz plusz (ismétlés)

TV2


6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 HOMOKVÁR - Csak gyerekeknek!
6.55 Pizsamás banánok
7.30 Pufóka
7.55 Urmel
8.35 Rocky és Bakacsin
(rajzfilmek)
9.00 PARTYZÁN
9.05 Mozivarázs
9.45 Gimi dili
(amerikai sorozat)
10.30 Bajnokakadémia
(angol ifjúsági sorozat)
11.00 Madison
(kanadai sorozat - 65/21.)
11.30 Top 10
12.00 Világjárók
Utazási magazin
12.30 Szemtanú
13.00 Egy úr az űrből
(amerikai sorozat)
13.30 Fő az étel!
Vendég: Csiszár Jenő
13.40 Családban marad
(amerikai sorozat)
14.20 Szegény Dzsoni és Árnika
(magyar családi film)
15.50 Kastélyszálló
(osztrák sorozat)
16.40 Miért éppen Alaszka?
(amerikai sorozat)
Éljen a demokrácia
17.35 Kaméleon
(amerikai sorozat)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
(játék a szívekkel)
20.00 Titanic
(amerikai katasztrófafilm - 2/1.)
21.45 Bosszúvágy - véres leszámolás
(amerikai akciófilm)
23.30 Y-akták
(kanadai sci-fi sorozat)
24.00 (V)ágyálom
(amerikai erotikus film)

Duna TV


5.30 Hírek; Gazdakör; „Ha ketten vagy hárman...”; Harmónia; Póráz; Horgásztanya; Hírek
8.05 Összkép (ismétlés)
8.35 A kincses sziget térképe
(angol sorozat - 26/23.)
A kalózbecsület
9.00 Vízipók-csodapók: A légnadrág
9.10 Ami igaz, az igaz
9.30 Zöldszem, zöldfül
10.00 Tarkabarka
11.00 Tengerentúli legendák
(francia kisfilm)
11.25 A kanadai vadon csodái
(kanadai kisfilm)
11.55 Vers
12.00 Lapozó
12.20 Protestáns világ
12.35 Anziksz
(sorozat)
12.55 A film évszázada
(angol-amerikai sorozat - 3/1.)
14.10 Filmetűdök klasszikus zenére
14.20 Pingvinek kongresszusa
(svájci dokumentumfilm)
15.50 Filmetűdök klasszikus zenére
16.05 Katinka
(riportfilm)
Bergman tenyerében
16.50 Helikon
17.30 Megbékélés
18.00 Híradó
18.20 Muzsika-szó
19.05 Vízkereszt
(kisfilm)
19.20 Fórum
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 A császár árnyéka
(kínai film, 1996)
23.45 Híradó
24.00 Vers
0.05 Nikita
(francia film, 1990)

HBO


7.00 Kincses sziget
(amerikai rajzfilm)
7.50 Télapu
9.25 Drágám, a kölykök összementek!
(amerikai vígjáték)
11.00 Melrose Place
11.50 Dzsungel Jack
(amerikai rajzfilm)
13.05 Napok romjai
15.15 Tina
17.10 A hálózat csapdájában
19.05 Állati élet
20.00 Ragyogj!
21.50 Ha ölni kell
0.15 Sekély sírhant
(amerikai thriller)
1.45 Hotel Ámor
(francia szexfilm)
3.10 Mediterraneo
(olasz vígjáték)
4.50 Gyilkos vér
(amerikai thriller)
6.20 Így készült: Hajszál híján szeretem

TV3


7.50 VH1
10.00 72 óra (ismétlés)
10.30 Utazás Gasztronómiában
10.55 Szárnyak
(amerikai sorozat - 45.)
11.25 Foci a javából: a spanyol bajnokság
11.55 Robin Hood legújabb kalandjai
(amerikai sorozat - 11.)
12.55 Hegylakó
(amerikai sorozat - 90.)
13.55 Star Trek
(amerikai sorozat - 11.)
14.50 Music Time
15.40 Életmentő járőr
(amerikai sorozat - 22.)
16.30 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 95-96.)
18.30 Hír3
19.00 Central Park West
(amerikai sorozat - 21.)
20.00 Hemingway
(amerikai sorozat - 4/1.)
21.55 Végső leszámolás
(amerikai horror, 1989)
23.40 Foci a javából
0.40 VH1

MSat


23.30 Music Box
7.00 AAAhh!!! A szörnyek
7.30 Hé, Arnold!
8.00 Pete és kis Pete
8.30 Clarissa
9.00 Dühös hódok
9.30 Fecsegő tipegők
10.00 Élő legendák...
10.30 Fenegyerekek
11.00 Fecsegő tipegők
11.30 Rocko
16.00 Rocktükör
16.30 Szelep
17.30 AAAhh!!! A szörnyek
18.00 Hé, Arnold!
18.30 Rocko
19.00 Ugródeszka
19.30 Magasfeszültség
Zenei magazinműsor
20.00 Kedves fészek
(angol sorozat - 2.)
21.00 Benny Hill
(angol sorozat - 31.)
21.30 News-da
22.00 Waczak Szálló
(angol sorozat - 5.)
22.30 A horror háza
(angol sorozat - 6.)

Szív TV


0.30 Napraforgó
0.40 Music Box Classic
(interaktív kívánságműsor)
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box Classic
(interaktív kívánságműsor)
16.15 Meditációs jóga
Terhestorna
17.00 Sportműsor
18.30 NASA - Az amerikai űrhajózás története
(sorozat - 17.)
19.00 Irányjelző
19.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat - 39.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat, ismétlés - 172/106.)
21.00 Sportműsor
22.45 Mágikus srác
(amerikai film, ism.)

ATV


19.05 ATV-különjárat
19.35 Mit sütött ki?
20.00 Lan-guszta (ism.)
20.30 Luxemburgi gasztronómiai világbajnokság
21.00 Elnökök klubja
22.00 ATV-stúdió
22.30 Aszcendens

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése