2017. november 5., vasárnap

Tv műsor - 1998. november 27. - Péntek

MTV 1


5.50 Nap-kelte
9.30 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.05 Segítőtárs
10.20 Terra X
(német sorozat)
11.05 Azok a csodálatos állatok
A fossza és a ködfoltos párduc
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó - Híróra
Híradó - Időjárás
13.05 Szenzáció
(kanadai sorozat - 52/12.)
13.55 Örökségünk
Szigetközi halászat
14.00 TéVéTéka
14.30 A lényeg
(dokumentumműsor)
15.00 Körzeti magazinok
16.00 Lét-kép
16.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat - 157.)
Ég veled, Sziniszter!
17.00 Hírek - Időjárás
17.05 Évgyűrűk
17.35 Téka
17.50 Ablak
18.45 Körzeti híradók
19.00 Família Kft.
Túlélőprogram
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Ally McBeal
(amerikai sorozat - 23/5.)
Pár könnycseppnyire tőled
20.40 Extrém koktél
Különleges sportok
21.00 Lámpaláz
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 X-akták
(amerikai sorozat)
D. P. O.
23.15 Borges történetei - A birtok
(spanyol sorozat)

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 VilágKép (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Szomszédok (ism.)
9.35 Kincsestár
11.00 Tanoda
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
Kezdődik az ellenségeskedés
14.25 Bor és hatalom (ismétlés - 193/61-63.)
15.50 Repeta
17.20 Körző
(kulturális magazin)
17.50 Európai utas
18.25 Európa Galéria
18.50 Energiaábécé
Megújuló energiák
19.00 Delta 2000
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Magyar Ház
Palackposta
20.55 Minden, ami zene
21.00 Magyarország 2000
21.50 Ambrus Zoltán: Egy tubarózsa
(tévéjáték, 1994)
22.25 Mélyvíz
23.40 AKT
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ismétlés)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Receptklub
9.10 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.00 Borostyán (29.)
10.50 100-ból egy (ismétlés)
11.20 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.45 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
12.10 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Angyali érintés
(amerikai sorozat - 9.)
14.20 Wow!
Slágerlista
14.40 Rajzfilm Klub
- Krokodilkommandó - 4.
- Dragon Ball Z - 23.
- Varázslatos álmok - II. 19.
16.00 Az első csók
(francia sorozat - 192.)
16.30 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 204.)
17.25 100-ból egy
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat - 27.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 49-50.)
20.00 A szív hídjai
(amerikai film)
22.20 Híradó - Időjárás
22.35 RTL Night Klub
Fekete vipera, avagy bolond lyukból bolond szél fúj
(angol sorozat - 23.)
23.10 Kiéhezve
(amerikai horrorsorozat - 10.)
23.40 Szenvedélyben élve
(amerikai erotikus film)
1.15 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
Reggeli dupla; Svédcsavar; Ringben; Horoszkóp
DÉLELŐTT A TV2-VEL!
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 293.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
10.00 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.30 Follow me
(angol nyelvlecke)
11.00 Kuk@c
Ahogy épül a hálózat
(informatikai magazin)
11.30 Közvetlen ajánlat
12.20 Mila szupersztár
(spanyol rajzfilm)
12.45 1001 amerikai
(spanyol rajzfilmsorozat)
13.10 Mindent tudni akarok!
Juhász Árpád műsora
13.15 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
13.40 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
14.10 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 30.)
14.50 Kedves nővérkék
(német sorozat - 88.)
15.15 Acapulco öböl
(mexikói sorozat)
16.00 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.25 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 298.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 60.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények - Időjárás
19.25 Tények plusz
19.50 Dáridó
- Kabaré
- Ki vagyok én?
- Kifutó
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
22.45 Szeszélyes éjszakák
- A cápa
(amerikai thriller, 1975)
- Playboy Show
1.35 Tények (ismétlés)

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Váltó (ismétlés)
9.50 Játékpolc
10.05 Nápolyiak Milánóban
(olasz film, 1953) FF
11.40 Esti kérdés (ism.)
11.50 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Néptáncok
12.40 Mű-terem-tés (ism.)
13.25 A technika kora
(francia sorozat)
A gép és a hang
13.40 Az élet csodája
(svéd kisfilm - 3/3.)
14.40 Horgásztanya
14.55 Póráz
15.15 Ötpercesek
15.25 Pop-sa-rock
16.00 Miénk a tér
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Közép-európai magazin
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.05 Összkép
19.40 Jelenetek egy házasságból
(svéd sorozat - 5.)
Analfabéták
20.35 Horvátország
(útifilm)
20.45 Esti kérdés
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportpercek
21.45 Egy fiatal méregkeverő kézikönyve
(angol film, 1994)
23.15 Híradó
23.30 Vers
23.40 Don Giovanni
(angol operafilm)

HBO


7.00 Kung-fu
(amerikai sorozat)
8.05 Pandakaland Kínában
(amerikai kalandfilm)
9.30 Vértestvérek
(amerikai film)
11.00 Jack, a villám
(amerikai vígjáték)
12.35 Üsd és vágd!
(amerikai filmdráma)
14.10 Pirománc
(amerikai vígjáték)
15.45 Idegroncs-derbi
(amerikai vígjáték)
17.15 Titkom virága
19.00 Kung-fu
(amerikai sorozat)
20.00 Önarckép szeretővel
(lengyel film)
21.30 A gonosz árnyéka
23.10 Az utolsó tánc
0.55 Hajszál híján szeretem
(amerikai vígjáték)
2.45 Meztelen lelkek
(amerikai fantasztikus film)
4.15 Az utolsó keresztapa
(amerikai film)

TV3


11.00 VH1
(könnyűzenei klipek)
15.00 Music Time (ismétlés)
15.50 Bolondos szerelem
(amerikai film, 1991)
17.30 A klinika
(német sorozat - 56.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai sorozat - 55.)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 136.)
20.00 Walker, a texasi kopó
(amerikai sorozat - 13.)
21.00 Száguldó erőd
(amerikai film, 1995)
22.50 Hír3 (ismétlés)
23.20 A klinika
(német sorozat, ismétlés)
0.20 VH1

MSat


23.30 Music Box
6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Pete és kis Pete
7.30 Clarissa
8.00 Hé, Arnold!
8.30 Music Box
14.00 Rocktükör (ism.)
14.30 Játszd újra...
15.00 Music Box Top Ten
15.30 Élő legendák gyerekeknek
16.00 Fenegyerekek
16.30 Fecsegő tipegők
17.00 Hé, Arnold!
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 AAAhh!!! A szörnyek
19.00 Rocko
19.30 Alak-Art
20.00 Poirot
(angol sorozat - 3.)
21.00 Dilizsaruk
(angol sorozat - 5.)
Tűz és terror
21.30 Mit les, Mr. Beadle's?
(angol sorozat - 51.)
22.00 Álomsziget
(angol sorozat - 18.)
23.00 Alak-Art (ismétlés)

Szív TV


0.30 Napraforgó
0.40 Music Box Classic
(interaktív kívánságműsor)
6.45 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box Classic
15.30 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
Lazíts Cindy Crawforddal!
16.15 Információs magazin
16.30 Vahur
(kutyabarátok magazinja)
17.00 Sportműsor
19.00 Zenei hírzárlat
19.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat - 38.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat, ism.)
21.00 Sportműsor
22.45 Lovasok a viharban
(amerikai western, ism.)

ATV



14.00 Casa Italia
18.00 Képes magazin
19.00 Műsorajánlat
19.30 Klippercek
20.00 Hollywoodi üzlet
22.00 ATV-különjárat
22.30 Klippercek
23.00 Beszéljünk „Róna”

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése