2017. november 5., vasárnap

Tv műsor - 1998. november 26. - Csütörtök

MTV 1


5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.05 Mecénás (ismétlés)
10.40 Lyukasóra (ismétlés)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó
Híradó - Időjárás
13.00 Derrick
(német sorozat)
14.00 Rondó
(magazin)
14.50 Magyar felfedezők
Bíró Lajos
15.15 Múzeumosdi
Múzeumpedagógia gyerekeknek
15.45 Életjel
15.50 Segítség!
16.10 Derült égből egy család
(német sorozat - 41/2.)
17.00 Hírek - Időjárás
17.05 Tanúságtevők
Ági néni, az apátnő
17.25 Zenélő gyermekkezek
avagy „a művészet az a létra, amelyen az istenekhez juthatunk”
17.30 Csillagkoszorú
(francia rajzfilmsorozat)
17.45 Utazások Meseországban
(lengyel rajzfilmsorozat)
17.55 Hang-szál(l)
(vetélkedő)
18.20 A bestia
(brazil sorozat)
18.45 Körzeti híradók
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Franciska vasárnapjai
(magyar film)
21.40 Így készült: Lolita
(amerikai werkfilm)
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Világkép
23.00 MM
23.05 Telesport

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Új Reflektor Magazin (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Szomszédok (ism.)
9.30 Kincsestár
11.00 Tanoda
- Művészeti nevelés Noszvajon
- A Sziget Alapítvány
- Orvosi tanácsok
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
Ahol a szíved, ott az otthonod
14.25 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ismétlés - 193/58-60.)
15.45 Repeta
17.40 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 121.)
18.30 Magyarország ma
Kormányváró
18.55 Közelkép
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 A Kennedy-klán
(angol dokumentumfilm-sorozat - 4/1.)
21.25 Második lehetőség
(amerikai sorozat - 16/2.)
22.10 Mélyvíz
23.40 AKT (ismétlés)
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ismétlés)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.00 Borostyán
(olasz sorozat - 28.)
10.50 100-ból egy (ism.)
11.20 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.45 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
12.10 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Angyali érintés
(amerikai sorozat - 8.)
14.20 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
- Krokodilkommandó - 3.
- Dragon Ball Z - 22.
- Varázslatos álmok - II. 18.
16.00 Az első csók
(francia sorozat - 191.)
16.30 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 203.)
17.25 100-ból egy
(játék)
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat - 26.)
Harmadik típusú találkozás
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 47-48.)
20.00 Frei-dosszié extra: Miss World 1998
A világszépeverseny közvetítése
22.20 Híradó - Időjárás
22.35 Megdöbbentő világ
Riporterek Klubja
23.35 Boldog lovak
(magyar film)
0.55 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
DÉLELŐTT A TV2-VEL!
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 292.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
10.00 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.30 Segíts magadon!
11.00 Színkép
11.30 Közvetlen ajánlat
12.20 Mila szupersztár
(spanyol rajzfilmsorozat)
12.45 1001 amerikai
(spanyol rajzfilmsorozat)
13.10 Mindent tudni akarok!
Juhász Árpád műsora
13.15 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
13.40 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
14.10 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 29.)
14.50 Kedves nővérkék
(német sorozat - 87.)
15.15 Acapulco öböl
(mexikói sorozat)
16.00 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.25 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 297.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 59.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények - Időjárás
19.25 Tények plusz
19.50 Forró nyomon
Megoldások magazinja Máté Krisztinával
20.45 Rex felügyelő
(német sorozat)
21.35 Mindent vagy semmit!
(vetélkedő)
22.00 Jó estét, Magyarország!
23.00 Jolly Joker
(német sorozat)
Búvárállomások
23.55 Magyarország holnap
Pálffy István műsora
0.30 Tények (ismétlés)
0.55 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Régiók (ismétlés)
9.50 A zene arcai (ism.)
10.30 Balfácánok: A zongora
10.40 A hegy védangyala
(olasz sorozat - 13/11.)
Az aranyfont
11.40 Esti kérdés (ism.)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Minoritates Mundi (ismétlés)
13.05 A hazatérés
(német film, 1989)
13.50 Filmetűdök Mozart-muzsikára
14.00 Szamárbőr
(francia film, ism.)
15.30 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat - 63.)
16.00 Katedra nélkül
(kisfilm)
16.10 Csillagjel
16.40 Anziksz
(sorozat, ism.)
17.00 „Ha ketten vagy hárman...”
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Váltó
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.05 Maigret
(francia film, 1990)
A türelmes Maigret
20.25 Bogányi Gergely zongorázik
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Mű-terem-tés
22.25 Alphaville
24.00 Híradó
0.15 Vers

HBO


7.00 Bolondos dallamok
7.30 Bír-lak
8.05 Csendestárs
9.55 Szabadnak született 2. - Az új kaland
11.30 Tegnap és ma
13.15 Only You
(amerikai vígjáték)
15.05 Így készült: Istent...
15.30 Micsoda nő
(amerikai vígjáték)
17.25 A három nindzsa...
19.00 Bolondos dallamok
19.30 Bír-lak
20.00 Rosewood, az égő város
(amerikai dráma)
22.20 Melrose Place
23.10 A játék neve halál
(amerikai thriller)
0.35 Babewatch
(amerikai szexfilm)
2.05 Lángoló űr
(amerikai sci-fi film)
3.50 El Mariachi - A zenész
5.15 Hiába futsz
(amerikai akciófilm)

TV3


12.00 VH1 (klipek)
16.00 72 óra
(ajánlóműsor)
16.30 A felügyelőnő
(német sorozat, ism. - 11.)
17.30 A klinika
(német sorozat - 55.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai sorozat - 54.)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 135.)
20.00 Űrháború: 2063
(amerikai sci-fi-sorozat)
21.00 Szeress belém!
(amerikai film, 1983)
22.50 Hír3 (ismétlés)
23.20 A klinika
(német sorozat)
0.20 72 óra (ismétlés)

MSat



6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Pete és kis Pete
7.30 Clarissa
8.00 Hé, Arnold!
8.30 Music Box
14.00 Sztárok civilben (ism.)
14.30 Játszd újra...
15.00 Music Box Top Ten
15.30 Élő legendák...
16.00 Fenegyerekek
16.30 Fecsegő tipegők
17.00 Hé, Arnold!
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 AAAhh!!! A szörnyek
19.00 Rocko
19.30 Alak-Art
20.00 Dempsey és Makepeace
(angol sorozat - 8.)
21.00 Waczak Szálló
(angol sorozat - 4.)
21.30 Kopasz Krapek
22.00 Kedves fészek
(angol sorozat - 1.)
23.00 Alak-Art (ismétlés)

Szív TV


0.30 Napraforgó
0.45 Music Box Classic
6.40 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box Classic
15.30 Meditációs jóga
Príma torna
16.15 Információs magazin
16.30 Autósport
(autósport-magazin, ismétlés)
17.00 Sportműsor
18.00 Lesen
(sportmagazin, ism.)
19.00 107 - Detektív
(rendőrségi magazin, ismétlés)
19.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat, ism. - 37.)
20.00 Szédülj el!
Csuka Mónika műsora
20.30 Sztárbár (ismétlés)
21.00 Sportműsor
Sportösszefoglaló

ATV


14.00 Casa Italia
18.00 Képes magazin
19.00 ATV-stúdió
19.05 Klippercek
19.30 Uni-verziók
20.00 Nézz rám, Amerika!
22.00 ATV-stúdió
23.00 Valóságos csodák

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése