2017. november 4., szombat

Tv műsor - 1998. november 25. - Szerda

MTV 1


5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.10 Terra X
(német sorozat)
11.00 Zöldpont
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó
Híradó - Időjárás
13.05 Erdészház Falkenauban
(német sorozat - 65/40.)
14.00 Hrvatska kronika
(horvát nyelvű nemzetiségi magazin)
14.25 Ecranul nostru
(román nyelvű nemzetiségi magazin)
14.50 A mi huszadik századunk
(angol sorozat)
1929 - Ínséges esztendők
15.45 Csellengők
15.50 Alfa szolgálat
16.10 Derült égből egy család
(német sorozat - 41/1.)
17.00 Hírek - Időjárás
17.05 Útmutató
Az ünnep felé
17.30 2x7
(ajánlóműsor)
17.50 Állati pótpapa
(német rajzfilmsorozat)
17.55 Hang-szál(l)
(zenei vetélkedő)
18.20 A bestia
(brazil sorozat)
18.45 Körzeti híradók
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Kisváros
Halál a versenyen
20.35 Telesport
Internazionale-Real Madrid
Bajnokok Ligája labdarúgó-mérkőzés
22.50 Hírek
22.55 Aktuális
23.15 Kenó
23.20 Telesport
Összefoglaló a Bajnokok Ligája mai mérkőzéseiről

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Publikum (ismétlés)
7.45 Határtól határig
A régiók legfontosabb eseményei
8.00 Tudóra
9.00 Szomszédok
(teleregény, 1993, ism.)
9.30 Kincsestár
11.00 Tanoda - Generációk egymás közt
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
A tréfa visszaüt
14.30 Dallamról dallamra
Kedvenc nótáiból válogat Bojtor Imre
15.00 A négy páncélos és a kutya
(lengyel sorozat - 21/9.)
16.00 Repeta
17.35 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 120.)
18.25 Magyarország ma
AKT
18.40 Útmutató (ismétlés)
19.05 Gulácsi János, a toronyóra-készítés mestere
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Hazatérés
A Színházi Páholyok Társaságának előadása, felvételről
22.40 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
papán rajzfilmsorozat, ismétlés)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.00 Borostyán
(olasz sorozat - 27.)
10.50 100-ból egy (ism.)
11.20 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.45 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
12.10 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Angyali érintés
(amerikai sorozat - 7.)
Váratlan hóesés
14.20 Klip Klub
14.40 Rajzfilm Klub
- Krokodilkommandó - 2.
- Dragon Ball Z - 21.
- Varázslatos álmok - II. 17.
16.00 Az első csók
(francia sorozat - 190.)
16.30 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 202.)
17.25 100-ból egy
(vetélkedő)
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat - 25.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 45-46.)
20.00 Medicopter 117 - Légi mentők
(német sorozat - 2.)
20.55 Új Frei-dosszié
21.55 Híradó - Időjárás
22.10 Kész átverés (ism.)
22.40 Dóra mozija
23.10 RTL Night Klub
- Vágyak háza
(amerikai erotikus sorozat)
- Beavis és Butthead
(amerikai rajzfilmsorozat)
24.00 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
DÉLELŐTT A TV2-VEL!
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 291.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
10.00 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.30 Hűséges az Isten
(vallási magazin)
11.00 A tegnap csodái - A jövő titkai
11.30 Közvetlen ajánlat
12.20 Mila szupersztár
12.45 1001 amerikai
13.10 Mindent tudni akarok!
Juhász Árpád műsora
13.15 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
13.40 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
14.10 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 28.)
14.50 Kedves nővérkék
(német sorozat - 86.)
15.15 Acapulco öböl
(mexikói sorozat)
16.00 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.25 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 296.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 58.)
18.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények - Időjárás
19.25 Tények plusz
19.50 Kepes
20.40 A hegyi doktor
(német sorozat
21.35 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Remington Steele
24.00 Kuk@c
Ahogy épül a hálózat
0.30 Tények (ismétlés)
0.55 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Az iglói diákok
(magyar film, 1934) FF
10.40 A hegy védangyala
(olasz sorozat - 13/10.)
Szomorú születésnap
11.40 Esti kérdés (ism.)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Lapozó
12.20 Lóverseny
12.35 Harmónia (ismétlés)
13.05 Gazdakör (ismétlés)
13.45 Úton hazafelé
(amerikai film, 1991)
15.20 A technika kora
(francia kisfilm)
A telefon
15.35 A kincses sziget térképe
(angol sorozat - 22.)
A sárkány
16.00 Katedra nélkül
Szóról szóra magyarul
(sorozat - 7.)
16.30 Szakmák dicsérete
16.45 Találkozások Leszek Kolakowskival
(lengyel sorozat - 10.)
Az árulásról
17.05 Amiről a kövek mesélnek - Miskolc
17.30 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Régiók
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.05 Az éjszaka kapui
(francia film, 1946) FF
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sport
21.40 A történelem legendái
(német sorozat - 5/4.)
22.40 A 20. század zenéje
(angol sorozat - 7/4.)
23.30 Híradó - Vers

HBO


7.00 Alf
(amerikai sorozat)
7.30 Egyről a kettőre
8.05 Állati élet
9.00 Álnokok és elnökök
(amerikai vígjáték)
10.40 Férjek és feleségek
(amerikai vígjáték)
12.25 Így készült: Az esküdt
12.50 Othello
(amerikai film)
14.55 Fejjel a falnak
(amerikai vígjáték)
17.05 Veszélyes fegyenc
(amerikai vígjáték)
19.00 Alf
(amerikai sorozat)
19.30 Egyről a kettőre
20.00 Csendestárs
(amerikai vígjáték)
21.55 Az esküdt
(amerikai filmdráma)
23.50 Nincs kegyelem
(amerikai akciófilm)
1.40 III. Richard
3.25 A látnok
(amerikai thriller)
5.00 Az igazság bajnoka

TV3



11.10 VH1
(könnyűzenei klipek)
15.10 Cinema
15.40 Csattanuga csu-csu
(amerikai vígjáték, 1984)
17.30 A klinika
(német sorozat - 54.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai sorozat - 53.)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat)
Al pácban
20.00 Rendőrakadémia
(amerikai sorozat - 11.)
21.00 Bombázók a seregnél
(amerikai film, 1981)
22.55 Hír3 (ismétlés)
23.25 A klinika
(német sorozat, ismétlés)
0.25 Cinema (ismétlés)

MSat


23.30 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Pete és kis Pete
7.30 Clarissa
8.00 Hé, Arnold!
8.30 Music Box
14.00 News-da (ismétlés)
14.30 Játszd újra...
Játékos, zenés, nyereményes műsor
15.00 Music Box Top Ten
15.30 Élő legendák gyerekeknek
16.00 Fenegyerekek
16.30 Fecsegő tipegők
17.00 Hé, Arnold!
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 AAAhh!!! A szörnyek
19.00 Rocko
19.30 Alak-Art
20.00 Elképesztő övezet
(angol sorozat - 19.)
21.00 Mit les, Mr. Beadle's?
(angol sorozat - 50.)
21.30 Benny Hill
(angol sorozat - 30.)
22.00 Minden lében két kanál
(angol sorozat - 19.)
23.00 Alak-Art (ismétlés)

Szív TV



0.40 Music Box Classic
6.45 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box Classic
15.30 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
Testszépítés Bíró Icával
16.15 Információs magazin
16.30 Van megoldás? (ism.)
17.00 Gigabyte (ism.)
17.30 SK - Barkácsmagazin (ismétlés)
18.00 City magazin
(kulturális híradó, ism.)
18.30 Konyhashow
19.00 Kapásjelző
19.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat, ism. - 36.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 106.)
21.00 Az erőszak városa
(amerikai film, ism.)
22.45 Sportműsor

ATV



19.15 Ingatlanpanoráma
19.30 NASA
(sorozat - 23.)
20.00 A szerelem nem szégyen
(magyar vígjáték)
21.50 Csillagszem
Kiss Zoltán műsora (ism.)
22.50 Hálósipka
Tóth Nóra műsora (ism.)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése