2017. november 4., szombat

Tv műsor - 1998. november 23. - Hétfő

MTV 1


5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.10 Terra X
(német sorozat)
10.55 Új Reflektor Magazin
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó - Híróra
Híradó - Időjárás
13.05 Erdészház Falkenauban
(német sorozat)
13.50 Nemzeti értékeink
Barangolás a Duna mentén 1.
14.00 Patrin - Üzenet - Vorba
(cigánymagazin)
14.25 Domovina
(szlovák nyelvű nemzetiségi magazin)
14.50 Magyar felfedezők
Hopp Ferenc
15.10 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat)
15.55 Délutáni rendelés
16.10 Holdfényes történet
(német sorozat - 26/25.)
17.00 Hírek - Időjárás
17.05 Euro-percek
17.10 „Engedjétek hozzám!...”
A hitről gyerekeknek
17.20 Cimbora
17.45 Dörmögőék legújabb kalandjai
(bábfilmsorozat)
18.00 Mixiklub
18.20 A bestia
(brazil sorozat)
18.45 Körzeti híradók
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Visszatérés Édenbe
(ausztrál sorozat - 22/22.)
20.45 Huszonhárom VOLT
Hírek a múltból
21.00 Nyitott száj
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Szabad verseny
23.00 Földön járó borászok
(dokumentumfilm - 2/2.)

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Zóna (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
A régiók legfontosabb eseményei nemcsak a régiókban élőknek
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 A Hét (ismétlés)
8.00 Tudóra
9.00 Szomszédok
9.30 Kincsestár
11.00 Tanoda - Generációk egymás közt
- Mese óvodásoknak (archív)
- Felsőfokú óvónőképzés
- Óvodások a stúdióban
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Tévémagiszter (ism.)
14.00 Parlamenti napló
15.00 Közvetítés a parlament üléséről
16.00 Repeta
17.45 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 118.)
18.30 Magyarország ma
AKT
18.45 Hit-köznapok
19.05 A lovas íjászat mestere...
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Shadow, a vándorsólyom
(angol kisfilm, ism.)
21.20 A folyó
(amerikai film, 1984)
23.20 A zenén túl...
(sorozat - 13/8.)
Vásáry Tamás zenés beszélgetése Verdiről
0.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ismétlés)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ism.)
10.00 Borostyán
(olasz sorozat - 25.)
10.50 100-ból egy (ismétlés)
11.20 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.45 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
12.10 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Angyali érintés
(amerikai sorozat - 5.)
14.20 Wow! (ismétlés)
14.40 Rajzfilm Klub
- A nyomorultak - 26.
- Dragon Ball Z - 19.
- Varázslatos álmok - II. 15.
16.00 Az első csók
(francia sorozat - 188.)
16.30 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 200.)
17.25 100-ból egy
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat - 23.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 41-42.)
20.00 Medicopter 117 - Légi mentők
(német sorozat - 1.)
A koronatanú
21.40 Híradó - Időjárás
21.55 Öreglányok
(amerikai sorozat)
22.25 Ellen
(amerikai sorozat)
22.50 Aranykor
(amerikai sorozat)
23.45 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
DÉLELŐTT A TV2-VEL!
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 289.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
10.00 Satöbbi
10.30 Gyökereink
(kisebbségi magazin)
11.00 A tudás titkai
(ismeretterjesztő magazin)
11.30 Közvetlen ajánlat
12.20 Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozat)
12.45 1001 amerikai
(spanyol rajzfilmsorozat)
13.10 Mindent tudni akarok!
Juhász Árpád műsora
13.15 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
13.40 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
14.10 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 26.)
14.50 Kedves nővérkék
(német sorozat - 84.)
15.15 Acapulco öböl
(mexikói sorozat)
16.00 Kakuk!
Talkshow
16.25 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 294.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 56.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények
19.25 Tények plusz
19.50 Életben maradtak
20.45 Stefanie
(német sorozat)
Az álomnő
21.35 Mindent vagy semmit!
(vetélkedő)
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép, Sport; Európa
23.00 Zsarublues
(amerikai sorozat)
24.00 Tények (ismétlés)
0.25 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Régi híradók (ism.)
9.30 Heti hírmondó (ism.)
10.25 Gyerekes dolgok
(amerikai burleszk) FF
10.40 A hegy védangyala
(olasz sorozat - 13/8.)
Veszélyes zuhanás
11.40 Esti kérdés (ism.)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Lóverseny
Összefoglaló a pesti lóverseny eseményeiről
12.40 Föld alatti tavak birodalma
(kisfilm)
45 éves az Aggtelek-jósvafői Béke Cseppkőbarlang
13.40 A körbezárt tenger
(angol sorozat - 10.)
A hit tengere
14.10 Ami igaz, az igaz (ism.)
14.25 Szóbazár (ismétlés)
15.00 Tarkabarka
16.00 Katedra nélkül
16.30 „Megy a gőzös...”
(sorozat)
17.05 Menekülés a Jupiterről
(ausztrál sci-fi - 13/13.)
A visszatérés
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Héthatár
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.05 A család apraja-nagyja
(spanyol sorozat - 8.)
Fokhagymás pirítós
20.10 Beszélő ritmusok
(német film)
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sport
21.40 Ezredvégi krónika
21.55 Sír az út előttem
(dokumentumfilm - 4/1.) FF
23.45 Híradó
24.00 Vers

HBO



7.00 Lois és Clark
8.05 Mindent a győzelemért!
10.00 A hálózat csapdájában
(amerikai thriller)
11.55 Így készült: A hálózat csapdájában
12.25 Kő’ egy csapat
(amerikai vígjáték)
14.00 Drágám, a kölykök összementek!
(amerikai vígjáték)
15.35 Jumanji
(amerikai kalandfilm)
17.20 A túlélők
(amerikai vígjáték)
19.00 Lois és Clark
20.00 Tökéletes másolat
(amerikai thriller)
22.05 Értelem és érzelem
0.20 Halálos örvény
1.55 Az utolsó tánc
3.40 Afrika koktél
(amerikai vígjáték)
5.15 Ne légy barom 2.
(amerikai vígjáték)

TV3


11.20 VH1
15.20 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
15.50 Festménymesék 1.
(amerikai sorozat - 2/1.)
17.30 A klinika
(német sorozat - 52.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai sorozat - 51.)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 132.)
20.00 A felügyelőnő
(német sorozat - 11.)
21.00 Dermesztő szenvedélyek
(amerikai krimi, 1992)
23.10 Hír3 (ismétlés)
23.40 Foci a javából
0.10 A klinika
(német sorozat)

MSat


23.30 Music Box
6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Pete és kis Pete
7.30 Clarissa
8.00 Hé, Arnold!
8.30 Music Box
14.30 Játszd újra...
15.00 Music Box Top Ten
15.30 Élő legendák gyerekeknek
16.00 Fenegyerekek
16.30 Fecsegő tipegők
17.00 Hé, Arnold!
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 AAAhh!!! A szörnyek
19.00 Rocko
19.30 Alak-Art
20.00 Álomsziget
(angol sorozat)
21.00 Benny Hill
(angol sorozat)
21.30 MSAT Klub
22.00 Örömanyák
(angol sorozat - 1.)
Eladva
23.00 A3-ik vonal
24.00 Alak-Art (ismétlés)

Szív TV


0.30 Napraforgó
0.40 Music Box Classic
6.45 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box Classic
15.25 Terhestorna
16.15 Információs magazin
16.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat, ism. - 34.)
17.00 Lesen
(sportmagazin)
18.00 Konyhashow (ism.)
18.30 107 - Detektív
(rendőrségi magazin)
19.00 Színház-tűznéző (ismétlés)
19.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat, ism. - 35.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 105.)
21.00 Bitang Tony
(amerikai krimi)
22.45 Sportműsor
Sportösszefoglaló

ATV


24.00 Képes magazin
14.00 Casa Italia
18.00 Képes magazin
19.05 ATV-különjárat
19.50 Klippercek
20.00 Veszélyes fegyver
22.00 Jogban járás
22.30 ATV-stúdió (ismétlés)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése