2017. november 3., péntek

Tv műsor - 1998. november 22. - Vasárnap

MTV 1


7.45 Grüss dich!
(német nyelvleckesorozat - 20/12.)
8.00 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Cartoon Network
Rajzfilmsztárok parádéja
9.00 Kukucs
9.15 Zenegér
9.30 É. V. A.
(életmódmagazin)
10.00 Tévémagiszter
Közművelődési hetilap
11.05 Zenebutik - zenehíd
Vendég: Presser Gábor
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
12.30 Jani házhoz megy...
Betlen János műsora
13.00 POS/Z/ITÍV
13.15 Égi palota
(svéd tévéfilm)
14.35 Életjel
15.10 PoliTour
(világjáró mozaik)
15.40 Örömhír
A baptista egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
- Aladdin: Madárlátta hőstett
(amerikai rajzfilmsorozat)
- Pluto csomagot kap
(amerikai rajzfilm, ism.)
- A kis gézengúz
(amerikai sorozat)
17.00 Helló, Magyarország!
(turisztikai magazin)
17.45 Nevetett ma már?
Kosztolányi Dezső: Gólyák
18.00 Ön dönt!
Horváth János műsora
Halálos szenvedély
19.00 A Hét - Híradó - Időjárás
20.00 Így is, úgy is
Uborka- és Szatelit-kabaré
21.00 Hiúságok máglyája
(amerikai film, 1990)
23.00 Telesport
23.35 Remekművek
Paganini: Huszonnégy caprice

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Űrgammák
6.30 Nemzetiségi magazinok
7.25 Bicsibocs kalandjai
(angol rajzfilmsorozat)
- Zenegér
(játékos műsor, ism.)
8.00 Tudóra - válogatás
10.00 Cimbora óra
11.00 Telesport
13.10 Dallamról dallamra
Kedvenc nótáiból válogat Takács Béla
13.40 ...az én váram...
14.10 IV. Henrik király
Füst Milán királydrámájának tévéváltozata
A film után beszélgetés
16.15 Jónás könyve
16.45 Jövő heti műsorajánlat
17.00 Ötórai tea
Csepregi Gyula
17.30 Szemlátomást
Természetesen: Natura
18.00 Újra nyitott könyv
Illés Endre: Örvények között
18.30 Telesport
19.05 Vivát Benyovszky!
(sorozat - 13/7.)
20.00 A képzelet asszonya
21.25 Táncvilág
22.25 MM
22.35 Szabófalvától San Franciscóig
Pressburger György
23.35 Jelenetek a szobrok életéből
A Duna-korzó
23.50 Universitas
0.20 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Antenna (ismétlés)
6.30 Ez nem boszorkányság!
(francia ismeretterjesztő sorozat - 3.)
7.00 Kölyökklub
- Repülő bocsok
- Kimba
- A törpék új világa
- Hé, Arnold!
- Nanook, a bátor eszkimó
- Pumukli
- Batman
11.10 Az elveszett világ
(amerikai sorozat - 10.)
A dzsungel új ura
11.35 Enid Blyton kalandfilm-sorozata
(amerikai sorozat - 26.)
A bagoly hegy rejtélye
12.05 Gyilkos sorok
(amerikai sorozat - 8.)
Gyilkosság az oázisban
13.00 Hírek
13.10 A növények magánélete
14.05 Dóra mozija (ismétlés)
14.35 Knight Rider
(amerikai sorozat - 15.)
Kis város nagy bajban
15.30 Meglepő és mulatságos - Friderikusz Sándorral (ismétlés)
17.30 Bugs - A cég hullámhosszán
(angol sorozat - 8.)
Győzelmi láng
18.20 ZenÉsz
Zene, játék, díjak
18.45 Híradó
19.05 Akták
19.30 Csíííz!
(szórakoztató műsor)
20.00 Pensacola - A név kötelez
(amerikai sorozat - 8.)
20.50 Bűnvadászok
(amerikai sorozat - 8.)
Bújócska
21.40 Igaz történetek
Gyilkosság a Central Parkban
23.15 Híradó - Időjárás
23.30 Országház
24.00 A növények magánélete
(angol sorozat, ismétlés)
0.50 Akták (ismétlés)

TV2


6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 HOMOKVÁR - Csak gyerekeknek!
Tabaluga
(rajzfilm)
7.35 Mohó úr és bölcs kisasszonyok
8.00 Cápali és Cápeti
8.35 Igazi szellemirtók
(rajzfilmek)
9.00 Szelek szárnyán
(kanadai sorozat)
9.45 Kobra
(amerikai sorozat)
10.30 Irány Mexikó
(amerikai vígjáték)
12.15 Nótaszó
12.45 Hűséges az Isten
13.15 Hét x hét
(kulturális ajánlóműsor)
13.45 A vadonban
(angol természetfilm)
14.50 Szelek szárnyán
(kanadai sorozat)
15.35 Petrocelli
(amerikai sorozat)
16.30 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.30 Xena
(amerikai sorozat)
18.30 Tények
18.45 Napló
19.30 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
20.00 Közkívánatra!
1. Lorenzo olaja
(amerikai film)
2. Shirley Valentine
(amerikai vígjáték, 1989)
3. Mo Better Blues
(amerikai film)
22.15 Gól!! Gól!! Gól!!
23.05 Színkép
(kulturális magazin)
23.35 Csatorna
(lengyel film)
1.05 Napló (ismétlés)
1.55 Vers éjfél után

Duna TV


6.30 Hírek
6.35 Reggeli muzsika
6.45 Élő egyház (ism.)
7.00 Amatőr természetbúvár
(angol sorozat - 13/10.)
7.30 A varázsvödör
(angol sorozat - 6.)
7.55 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat, ism.)
8.25 Pop-sa-rock (ismétlés)
8.55 Miénk a tér (ismétlés)
10.30 Szóbazár (ismétlés)
11.00 Forrásvidék
11.35 Beavatás (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Hírek
12.10 Lóverseny
12.25 Dóry József nótázik
12.50 Szakítópróba
(dokumentumfilm)
13.50 Az ókor csodái
(olasz kisfilm, 1996)
14.25 Régi híradók
14.50 Sportképek
16.50 Balfácánok: A garázs
17.00 Minoritates Mundi
17.40 Két macska, egy kutya: Kalózok karmai közt
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó - Sportpercek
19.15 „Megidézett történelem” - II. József
Németh László drámájának televíziós feldolgozása
20.50 Stúdióbeszélgetés a korszakról
21.10 Magyar évszázadok
21.35 Stúdióbeszélgetés
21.50 Ars Musica
22.20 Stúdióbeszélgetés
22.45 Egy szerelem története
0.25 Vers

HBO


7.00 Sztárközelben: Arnold Schwarzenegger
7.30 Az északi szél meséje
(amerikai rajzfilm)
8.45 Botránytévé
10.30 Állati élet
11.25 Vértestvérek
12.55 Szabadnak született 2. - Az új kaland
14.30 Ha az igazság fáj
16.05 Pandakaland Kínában
17.30 Eddie
(amerikai vígjáték)
19.10 Melrose Place
20.00 Az esküdt
22.00 Idegen testben élek
(dán dokumentumfilm)
23.00 Hajszál híján szeretem
(amerikai vígjáték)
0.50 Halálos érintés
(amerikai akciófilm)
2.25 Fritz kilenc élete
(amerikai rajzfilm)
3.45 Gyilkos vér
(amerikai thriller)
5.15 Hanglenyomat
(amerikai thriller)

TV3


7.25 VH1
9.25 Music Time (ismétlés)
10.15 Utazás gasztronómiában
10.45 A dumagép
(amerikai sorozat - 42.)
11.15 Jövőnéző
11.45 Lois és Clark: Superman legújabb kalandjai
(amerikai sorozat - 10.)
12.45 Hegylakó
(amerikai sorozat - 89.)
13.45 Star Trek - Az új nemzedék
(amerikai sorozat - 10.)
14.45 Key Largo
(amerikai krimi, 1948)
16.30 Melrose Place
(amerikai sorozat - 63-64.)
18.30 Hír3
19.00 Central Park West
(amerikai sorozat - 20.)
20.00 Festménymesék
(amerikai film - 2.)
21.40 Millennium
(amerikai thrillersorozat)
Gazok
22.40 Alkonyzóna
(amerikai sorozat - 42.)

MSat


23.30 Music Box
7.00 Aaahh!!! A szörnyek
7.30 Hé, Arnold!
8.00 Pete és kis Pete
8.30 Clarissa
9.00 Dühös hódok
9.30 Fecsegő tipegők
10.00 Élő legendák gyerekeknek
10.30 Fenegyerekek
11.00 Fecsegő tipegők
15.30 Címlapsztori
(élő politikai vitaműsor)
16.30 Szelep (ismétlés)
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Rocko
19.00 MSAT Klub
19.30 Waczak Szálló
(angol sorozat - 3.)
20.00 Minden lében két kanál
(angol sorozat - 18.)
21.00 Címlapsztori
(élő politikai vitaműsor, ismétlés)
22.00 Benny Hill
(angol sorozat - 28.)
22.30 A horror háza
(angol sorozat, ism. - 5.)
23.30 Music Box
(kívánságműsor)

Szív TV


0.30 Napraforgó
0.40 Music Box Classic
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box Classic
(interaktív kívánságműsor)
15.45 Testszépítés Bíró Icával
Príma torna
16.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat, ism. - 37.)
17.00 Zenei hírzárlat (ism.)
17.30 Autósport
18.00 Sportműsor
19.30 Élet és design
(divat és társasági magazin)
Scandic divatbemutató
20.00 Miss Hungary '98 szépségverseny (ismétlés)
21.30 Egy páholyban Benkő Dániellel (ismétlés)
21.45 Sportműsor

ATV


19.45 Klippercek
20.00 Iszonyú félelem
(olasz bűnügyi film)
21.40 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 ATV-különjárat
22.30 Klippercek
23.00 Beszéljünk „Róna”

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése