2017. november 3., péntek

Tv műsor - 1998. november 21. - Szombat

MTV 1


5.50 Nap-kelte
6.00 Híradó
6.10 Közlekedés
6.30 Hírek - Lapszemle
7.00 Híradó
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
8.10 Rajzfilmsztárok parádéja
9.05 Ernyő
(érdekvédelmi ifjúsági magazin)
9.25 Harry és még egy jómadár
(angol sorozat)
9.50 Mikrokozmosz
(informatika és kommunikációkultúra)
10.20 Trópusi hőség
(kanadai-mexikói sorozat)
Csak írókkal ne kezdjen az ember
11.10 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 65/35.)
12.00 Déli harangszó
Hírek - Időjárás
12.05 Győri Szabó József nótafelvételeiből
12.30 Telesport
13.35 Bogarászat és kémia
(angol film)
14.25 Delta 2000
Tudományos híradó
15.00 Élet apával
(amerikai film, 1947)
17.00 Divat '98
17.25 Európa Te Vagy!
18.00 Ki marad a végén?
Taktika és tudás játéka
18.30 Zóna
(riportmagazin)
19.00 Lottóshow
Vendég: Gregor József
19.20 A jövő hét időjárása
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Egy független asszony
(amerikai sorozat)
(Feliratozva is!)
21.35 Show-bálvány
23.05 Vigyázz, kész, tűnés!
(amerikai film, 1990)

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ism.)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Úton
7.45 Határtól határig
8.00 Hol-mi?
8.30 Nemzetiségi magazinok
10.10 Kamaszkorunk legszebb nyara - Amerika
10.35 Família Kft. (ismétlés)
11.00 Mikrokozmosz
11.30 A magyar irodalom képes története
12.05 Mélyvíz - Válogatás
13.05 Európa Ablak
15.00 Triangulum
15.30 12 hónap az erdőn
November
16.00 Kisimbisz, pengő húsz
Fohász kávéházért
16.30 Séták a Körös-Maros Nemzeti Parkban
17.00 Virrasztás
Rahmanyinov: Vesperás
17.30 Magyar Millennium
18.00 Kincsestár
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Kérem a következőt!
20.45 Mosoly a javából!
Békeffy és Tsa
(kabaré - 2.)
21.35 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat - 19.)
22.20 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 A Dunánál
(nemzetiségi magazin)
6.30 Bibliai kalandok (ismétlés)
7.00 Kölyökklub
Rajzfilmek kötik össze a négyórás gyerekshow-t
- Repülő bocsok
- Kimba
- A törpék új világa
- Hé, Arnold!
- Nanook, a bátor eszkimó
- Pumukli
- Batman
(rajzfilmsorozatok)
11.10 Az elveszett világ
(amerikai sorozat - 9.)
Annie parancsnoksága
11.35 Enid Blyton kalandfilm-sorozata
(amerikai sorozat - 25.)
A bagoly hegy rejtélye
12.05 Egy óra múlva itt vagyok
(magyar sorozat - 8.)
Küldetés 2/1.
13.00 Hírek
13.10 Antenna
(euro-atlanti magazin)
13.40 .hu
(számítógépes magazin)
14.10 Kedvenc
(kisállattartók magazinja)
14.40 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
16.20 Csőrre töltve:
- Tazmánia
- Szindbád fantasztikus utazásai
- Bolondos dallamok
(rajzfilmsorozatok)
17.30 Sliders
(amerikai sorozat - 8.)
18.20 ZenÉsz
Zene, játék, díjak
Sztárvendég: Auth Csilla
18.45 Híradó
19.05 Fókusz plusz
19.30 Kész átverés
(kandi kamera)
20.00 Swing mindhalálig
(amerikai film)
22.00 Megkísértve
(angol fantasztikus film)
23.50 Hírek - Időjárás
0.05 Megdöbbentő világ
Riporterek Klubja (ism.)
1.00 Fókusz plusz (ismétlés)

TV2



6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 HOMOKVÁR - Csak gyerekeknek!
6.55 Pizsamás banánok
7.30 Pufóka
7.55 Urmel
8.35 Kutyavilág
(rajzfilmek)
9.00 PARTYZÁN
9.05 Mozivarázs
9.45 Gimi dili
(amerikai sorozat)
10.30 Bajnokakadémia
(angol ifjúsági sorozat)
11.00 Madison
(kanadai sorozat - 65/19.)
11.30 Top 10
12.00 Világjárók
Utazási magazin
12.30 Szemtanú
13.00 Egy úr az űrből
(amerikai sorozat)
13.30 Fő az étel!
Vendég: Tahi Tóth László
13.40 Családban marad
(amerikai sorozat)
14.10 Bakaruhában
(magyar film)
15.50 Kastélyszálló
(osztrák sorozat)
16.40 Miért éppen Alaszka?
(amerikai sorozat)
17.35 Kaméleon
(amerikai sorozat)
18.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
(játék a szívekkel)
20.00 Káin ébredése
(amerikai thriller, 1992)
21.50 Az ítélet éjszakája
(amerikai thriller, 1993)
23.45 Y-akták
(kanadai sci-fi sorozat)
0.10 Ravasz hölgyek a lepedőn
(amerikai erotikus film)

Duna TV


5.30 Hírek; Gazdakör; Figyelj!!!; (kis) Mamaklub; Hírek; A kanadai vadon csodái
8.00 Összkép (ismétlés)
8.35 A kincses sziget térképe
(angol sorozat)
9.05 Az ókor csodái
(olasz sorozat, ism.)
9.40 Ami igaz, az igaz
10.00 Tarkabarka
11.00 Cousteau kapitány
(francia sorozat)
11.55 Vers
12.00 Lapozó
12.20 Élő egyház
12.35 Anziksz
(sorozat)
Visegrád - vár
12.50 A helyettesítő tanár
(francia sorozat - 8.)
14.25 Szindbád, a hajós
(japán animációs film)
15.45 Az élet csodája
(svéd sorozat - 3/2.)
16.45 A Zene Arcai
17.30 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Színészportrék
Gáspár Sándor
19.05 Mrozek: Mulatság
(tévéjáték, 1990)
20.10 Standard táncok magyar bajnoksága
20.55 Műsorajánlat
21.00 Híradó - Sportképek
21.40 A rajzoló szerződése
(angol film, 1982)
23.25 Híradó
23.40 Vers
23.45 Gyűlölet
(francia film, 1995) FF

HBO


7.00 Karácsonyi csodák
7.50 Koalakaland
(amerikai rajzfilm)
9.25 Kasza-kő
(amerikai vígjáték)
11.00 Melrose Place
11.50 Pirománc
(amerikai vígjáték)
13.25 Üsd és vágd!
15.00 Közös többszörös
(amerikai vígjáték)
16.55 Túlélni Picassót
(amerikai életrajzi film)
19.00 National Geographic
(amerikai sorozat)
20.00 Álnokok és elnökök
(amerikai vígjáték)
21.40 Az utolsó keresztapa
0.05 A játék neve halál
(amerikai thriller)
1.30 Úrhölgyek kastélya
(francia szexfilm)
3.20 Dr. Jekyll Junior
(amerikai vígjáték)
4.50 Georgia

TV3


7.50 VH1
10.00 72 óra (ismétlés)
10.30 Cinema (ismétlés)
10.55 Szárnyak
(amerikai sorozat)
11.25 Foci a javából: a spanyol bajnokság
11.55 Robin Hood legújabb kalandjai
(amerikai sorozat - 10.)
12.55 Hegylakó
(amerikai sorozat - 88.)
13.55 Star Trek - Az új nemzedék
(amerikai sorozat - 9.)
14.50 Music Time
15.40 Életmentő járőr
(amerikai sorozat - 21.)
16.30 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 93-94.)
18.30 Hír3
19.00 Central Park West
(amerikai sorozat - 19.)
20.00 Festménymesék
(amerikai film - 1.)
21.40 Meztelen ebéd
(amerikai thriller, 1991)
23.45 Foci a javából: az angol bajnokság
0.45 VH1

MSat


23.30 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
7.00 Aaahh!!! A szörnyek
7.30 Hé, Arnold!
8.00 Pete és kis Pete
8.30 Clarissa
9.00 Dühös hódok
9.30 Fecsegő tipegők
10.00 Élő legendák gyerekeknek
10.30 Fenegyerekek
11.00 Fecsegő tipegők
11.30 Rocko
16.00 Rocktükör
16.30 Szelep
17.30 Aaahh!!! A szörnyek
18.00 Hé, Arnold!
18.30 Rocko
19.00 Ugródeszka
19.30 Sztárok civilben
Népszerű, ismert személyek bemutatása
20.00 Kedves fészek
(angol sorozat - 6.)
21.00 Benny Hill
tangói sorozat - 27.)
21.30 News-da
22.00 Waczak Szálló
(angol sorozat - 2.)
22.30 A horror háza
(angol sorozat - 4.)

Szív TV



0.30 Napraforgó
0.40 Music Box Classic
(interaktív kívánságműsor)
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box Classic
(interaktív kívánságműsor)
16.15 Meditációs jóga
Terhestorna
17.00 Lehetőség
17.30 Sportműsor
18.30 NASA - Az amerikai űrhajózás története
(sorozat - 32/17.)
19.00 Irányjelző (ismétlés)
19.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat - 36.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat, ismétlés - 172/104.)
21.00 Sportműsor
22.45 Willburi vízesés
(amerikai film, ism.)

ATV


19.05 ATV-különjárat
(rockzenei magazin)
19.35 Különleges sportok
20.00 Apró népség
(amerikai film)
21.40 Klippercek
21.50 Uni-verziók (ismétlés)
22.30 Ascendens

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése