2017. november 2., csütörtök

Tv műsor - 1998. november 19. - Csütörtök

MTV 1


5.50 Nap-kelte
9.30 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.10 Séták a Körös-Maros Nemzeti Parkban
10.40 Terra X
(német sorozat)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó
13.00 Derrick
(német sorozat)
14.00 Együtt
Velünk élő kisebbségek
14.55 Körzeti magazinok
15.50 Életjel
15.55 Segítőtárs
Hírek, tudósítások a sérült emberek világából
16.10 Holdfényes történet
(német sorozat - 26/24.)
17.00 Hírek - Időjárás
17.05 Hit-köznapok
A Hit gyülekezet műsora
17.25 Zöldkalap
17.45 Utazások Meseországban
(lengyel rajzfilmsorozat)
17.55 Hang-szál(l)
(zenei vetélkedő)
18.20 A bestia
(brazil sorozat)
18.45 Körzeti híradók
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Szomszédok
20.30 Esti showder
Fábry Sándorral 1-2.
21.30 A huszadik század nagy románcai
(angol sorozat)
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Világkép
Nemzetközi kitekintő
23.00 MM
23.05 Sikoly
(csehszlovák film)

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Háló (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
Nyitott képzés - tudomány - távoktatás
9.00 Szomszédok
(teleregény, 1993, ism.)
9.35 Kincsestár
11.00 Tanoda
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
A tréfa visszaüt
14.25 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ismétlés - 193/52-54.)
15.55 Repeta
17.40 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 117.)
18.30 Magyarország ma
Kormányváró
Döntés után első kézből a kabinet üléséről
18.55 Közelkép
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 1914-18
(angol sorozat - 7/7.)
Örökség
21.20 Ha kell, erőszakkal
(német tévéfilm)
22.45 Mélyvíz
23.40 AKT
Aktuális, kultúra, tudomány (ismétlés)
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ism.)
9.10 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.00 Borostyán
(olasz sorozat - 23.)
10.50 100-ból egy (ism.)
11.20 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.45 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
12.10 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Angyali érintés
(amerikai sorozat - 3.)
14.20 Klip Klub
14.35 Rajzfilm Klub
- A nyomorultak - 24.
- Dragon Ball Z - 17.
- Varázslatos álmok - II. 13.
15.45 Sweet Valley
(amerikai sorozat - 73.)
16.05 Az első csók
(francia sorozat - 186.)
16.30 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 198.)
17.25 100-ból egy
(játék)
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat - 21.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 37-38.)
20.00 Noé bárkája-elv
(német sci-fi)
21.45 Híradó - Időjárás
22.00 Megdöbbentő világ
Riporterek Klubja
23.00 Művészbejáró
Tökéletes kezelés
(amerikai filmszatíra)
0.35 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
DÉLELŐTT A TV2-VEL!
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 287.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
10.00 Satöbbi
10.30 Titokzatos természet
11.00 Segíts magadon!
11.30 Follow me
(angol nyelvlecke)
12.00 Balett-táncosok
12.30 Közvetlen ajánlat
13.05 Mila szupersztár
13.30 1001 amerikai
(spanyol rajzfilmsorozat)
13.55 Mindent tudni akarok!
Juhász Árpád műsora
14.00 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
14.25 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
14.55 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 24.)
15.35 Kedves nővérkék
(német sorozat - 82.)
16.00 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.25 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
Vízharc
17.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 292.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 54.)
18.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények - Időjárás
19.25 Tények plusz
19.50 Forró nyomon
Megoldások magazinja Máté Krisztinával
20.45 Rex felügyelő
(német sorozat)
21.35 Mindent vagy semmit!
(vetélkedő)
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Jolly Joker
(német sorozat)
23.55 Magyarország holnap
Pálffy István műsora
0.30 Tények (ismétlés)
0.55 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 (kis) Mamaklub (ism.)
9.40 Régiók (ismétlés)
10.15 Táncház (ismétlés)
10.50 A hegy védangyala
(olasz sorozat - 13/7.)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Esti kérdés (ismétlés)
12.30 Nagymama sütije
(amerikai burleszk) FF
12.50 A történelem legendái
(német sorozat, ism.)
13.45 Csodára várva
(kanadai tévéfilm)
15.30 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat - 62.)
16.00 Katedra nélkül
Katolikus templomok Magyarországon
(kisfilm)
A szegedi püspökség
16.10 Szóbazár
16.40 Anziksz
(sorozat, ismétlés - 3.)
Győri Püspökvár
17.00 Figyelj!!!
Fiatalok műsora
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Váltó
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.05 Csillagom, révészem
19.45 Nehéz föld 2/2.
20.35 Filmetűdök Mozart-muzsikára
(lengyel animációs film)
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Mozgó Kép
22.20 A kém
(szerb vígjáték)
23.55 Híradó
0.10 Vers

HBO


7.00 Bolondos dallamok
7.30 Bír-lak
8.05 Gridlock
(amerikai krimi)
9.35 Rejtélyes manhattani haláleset
(amerikai vígjáték)
11.20 Fejjel a falnak
(amerikai vígjáték)
13.35 A bűn utcája
15.15 Napok romjai
17.25 Jack, a villám
(amerikai vígjáték)
19.00 Bolondos dallamok
19.30 Bír-lak
20.00 Veszélyes fegyenc
(amerikai vígjáték)
22.00 Melrose Place
22.50 Szerelmes lányok
(amerikai vígjáték)
0.25 Mennyi? 30!
1.00 Vissza a jövőből
(amerikai szexfilm)
2.20 Ne nézz vissza!
3.55 Ne légy barom 2.
5.25 Fritz kilenc élete

TV3


12.00 VH1
(könnyűzenei klipek)
16.00 72 óra
(kulturális ajánlóműsor)
16.30 A felügyelőnő
(német sorozat, ism. - 10.)
17.30 A klinika
(német sorozat - 50.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai sorozat - 49.)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 130.)
20.00 Űrháború: 2063
(amerikai sorozat - 1.)
21.00 Don Juan de Marco
(amerikai film, 1995)
22.45 Hír3 (ismétlés)
23.15 A klinika
(német sorozat, ismétlés)
0.15 72 óra
(ajánlóműsor, ismétlés)

MSat


23.30 Music Box
6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Pete és kis Pete
7.30 Clarissa
8.00 Hé, Arnold!
8.30 Music Box
14.30 Játszd újra...
Játékos, zenés, nyereményes műsor
15.00 Music Box Top Ten
(kívánságműsor)
15.30 Élő legendák gyerekeknek
16.00 Fenegyerekek
16.30 Fecsegő tipegők
17.00 Hé, Arnold!
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Aaahh!!! A szörnyek
19.00 Rocko
19.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
20.00 Dempsey és Makepeace
(angol sorozat - 6.)
21.00 Waczak Szálló
(angol sorozat - 1.)
21.30 Kopasz Krapek
(angol sorozat - 4.)
22.00 Kedves fészek
(angol sorozat - 5.)
23.00 Alak-Art (ismétlés)

Szív TV


0.30 Napraforgó
0.45 Music Box Classic
6.40 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box Classic
(interaktív kívánságműsor)
15.30 Meditációs jóga
Príma torna
16.15 Információs magazin
16.30 Autósport
(autósport magazin, ismétlés)
17.00 Sportműsor
18.00 Lesen
Sportmagazin (ism.)
19.00 Közelkék - 107
(rendőrségi magazin, ismétlés)
19.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat - 34.)
20.00 Szédülj el!
Csuka Mónika műsora
20.30 Sztárbár
21.00 Sportműsor

ATV


19.15 Ingatlanpanoráma
19.30 Tárcanézőben
20.10 Elválunk, szerelmem
(amerikai film)
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 Hakni Sztárok - sztorik
23.00 Hálósipka

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése