2017. november 1., szerda

Tv műsor - 1998. november 18. - Szerda

MTV 1


5.50 Nap-kelte
9.30 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.00 Séták a Körös-Maros Nemzeti Parkban
10.30 Zöld posta
(természetvédelmi magazin)
11.00 Zöldpont
(szabadidősportok magazinja)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó
13.05 Erdészház Falkenauban
(német sorozat - 65/37.)
14.00 Hrvatska kronika
14.25 Ecranul nostru
14.55 A mi huszadik századunk
(angol sorozat)
15.50 Csellengők
15.55 Családorvos
16.10 Holdfényes történet
(német sorozat - 26/23.)
17.00 Hírek - Időjárás
17.05 A lélek erejével
Hitoktatás a 21. században
17.30 Micimackó klub
17.50 Állati pótpapa
(német rajzfilmsorozat)
17.55 Hang-szál(l)
18.20 A bestia
(brazil sorozat)
18.45 Körzeti híradók
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 A kulcs
Játékos show-műsor
21.00 Kisváros
Tűzharc a pincében
21.35 Mustra
(mozgókép magazin)
22.05 Hírek
22.10 Aktuális
22.30 Kenó
22.35 Stúdió '98
23.05 A temetés
(amerikai film, 1996)

MTV 2



5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Publikum (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Szomszédok
(teleregény, 1993, ism.)
9.30 Kincsestár
11.00 Tanoda - Generációk egymás közt
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
14.30 Nótaszó - Aranykoszorús művészek fesztiválja 3.
15.00 A négy páncélos és a kutya
(lengyel sorozat)
15.50 Repeta
17.40 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 116.)
18.25 Magyarország ma
AKT
18.40 A Lélek erejével
Hitoktatás a 21. században (ismétlés)
19.05 Debrecen az ezredfordulón
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 A pártütők
(magyar tévéjáték)
21.50 Mecénás
Fehér Zsolt műsora
22.20 Mélyvíz
23.50 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ism.)
9.10 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.00 Borostyán
(olasz sorozat)
10.50 100-ból egy (ism.)
11.20 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.45 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
12.10 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Angyali érintés
(amerikai sorozat - 2.)
14.20 Klip Klub
14.35 Rajzfilm Klub
- A nyomorultak - 23.
- Dragon Ball Z - 16.
- Varázslatos álmok - II. 12.
15.45 Sweet Valley
(amerikai sorozat - 72.)
16.05 Az első csók
(francia sorozat - 185.)
16.30 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 197.)
17.25 100-ból egy
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat - 20.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 35-36.)
20.00 Cobra 11
(német sorozat - 30.)
20.55 Új Frei-dosszié
21.55 Híradó - Időjárás
22.10 Kész átverés (ism.)
22.40 Dóra mozija
23.10 RTL Night Klub
- Vágyak háza
(amerikai erotikus sorozat)
- Beavis és Butthead
(amerikai rajzfilmsorozat)
4.00 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(információs magazin)
DÉLELŐTT A TV2-VEL!
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 286.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
10.00 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.30 Titokzatos természet
(természetfilm-sorozat)
11.00 Hűséges az Isten
(vallási magazin)
11.30 A tegnap csodái
(ismeretterjesztő magazin)
12.00 Mozivarázs
12.30 Közvetlen ajánlat
13.05 Mila szupersztár
13.30 1001 amerikai
(spanyol rajzfilmsorozat)
13.55 Mindent tudni akarok!
Juhász Árpád műsora
14.00 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
14.25 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
14.55 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 23.)
15.35 Kedves nővérkék
(német sorozat - 81.)
16.00 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.25 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 53.)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények - Időjárás
19.25 Tények plusz
19.50 Kepes
20.40 A hegyi doktor
(német sorozat)
21.35 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Remington Steele
(amerikai sorozat)
24.00 Kuk@c
Ahogy épül a hálózat
(informatikai magazin)
0.30 Tények (ismétlés)
0.55 Vers éjfél után

Duna TV



5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 A harapós férj
10.30 Handel: Passacaglia
10.45 A hegy védangyala
(olasz sorozat - 13/6.)
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Gazdakör (ismétlés)
13.10 Héthatár (ismétlés)
13.50 Heuréka! Megtaláltam! (ismétlés)
14.20 Dunatáj (ismétlés)
15.00 Beszélő ritmusok
(német kisfilm)
15.35 A kincses sziget térképe
(angol sorozat - 21.)
16.00 Katedra nélkül
Száz vasutat, ezeret
(sorozat - 5.)
16.30 Szakmák dicsérete
16.45 Találkozások Leszek Kolakowskival
(lengyel sorozat - 9.)
17.00 (kis) Mamaklub
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Régiók
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.05 Szamárbőr
(francia film, 1970)
20.30 Ádám Jenő kórusművei
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 A történelem legendái
(német sorozat - 5/3.)
22.35 A 20. század zenéje
(angol sorozat - 7/3.)
23.30 Híradó
23.45 Vers

HBO


7.00 Alf
(amerikai sorozat)
7.30 Egyről a kettőre
8.05 National Geographic
9.00 Szupermanus
(amerikai vígjáték)
10.35 Titkom virága
12.20 Az északi szél meséje
13.30 Botránytévé
(amerikai vígjáték)
15.15 Egy bébi és más semmi
(francia vígjáték)
17.00 Akira Kurosawa: Álmok
19.00 Alf
19.30 Egyről a kettőre
20.00 Gridlock
(amerikai krimi)
21.30 Tina
23.30 Magányos lány
1.00 Majd megdöglik érte
(amerikai vígjáték)
2.45 Jelige: Vörös cipellők
(amerikai erotikus film)
4.35 A pillangó tánca
(amerikai thriller)

TV3


11.20 VH1
(könnyűzenei klipek)
15.20 Cinema
15.50 Véres folyó
(amerikai western, 1991)
17.30 A klinika
(német sorozat - 49.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai sorozat - 48.)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 129.)
20.00 Rendőrakadémia
(amerikai sorozat - 10.)
21.00 Folytatásos forgatás
(amerikai film)
22.45 Hír3 (ismétlés)
23.15 A klinika
(német sorozat, ism.)
0.15 Cinema (ismétlés)

MSat


23.30 Music Box
6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Pete és kis Pete
7.30 Clarissa
8.00 Hé, Arnold!
8.30 Music Box
14.30 Játszd újra...
15.00 Music Box Top Ten
15.30 Élő legendák gyerekeknek
16.00 Fenegyerekek
16.30 Fecsegő tipegők
17.00 Hé, Arnold!
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Aaahh!!! A szörnyek
19.00 Rocko
19.30 Alak-Art
20.00 Elképesztő övezet
(angol sorozat - 17.)
21.00 Mit les, Mr. Beadle's?
(angol sorozat - 48.)
21.30 Benny Hill
(angol sorozat)
22.00 Minden lében két kanál
(angol sorozat - 17.)
23.00 Alak-Art (ismétlés)

Szív TV


0.30 Napraforgó
0.40 Music Box Classic
6.45 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box Classic
15.30 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
Testszépítés Bíró Icával
16.15 Információs magazin
16.30 Van megoldás?
(egészségügyi magazin nőknek)
17.00 Gigabyte
17.30 Vahur
(kutyabarátok magazinja)
18.00 City magazin (ism.)
18.30 Konyhashow
19.00 Kapásjelző
19.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat - 33.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat)
21.00 Csendes kopó
(amerikai film, ismétlés)
22.45 Sportműsor

ATV


19.15 Ingatlanpanoráma
19.30 NASA
(sorozat - 22.)
20.00 Jogban járás
20.30 A keselyű három napja
21.30 Klippercek
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 Csillagszem (ism.)
23.00 Hálósipka (ism.)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése