2017. november 1., szerda

Tv műsor - 1998. november 17. - Kedd

MTV 1


5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.05 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
11.10 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.05 Erdészház Falkenauban
(német sorozat - 65/36.)
14.00 Srpski Ekran
(szerb nyelvű nemzetiségi magazin)
14.25 Unser Bildschirm
(német nyelvű nemzetiségi magazin)
14.50 Vivát Benyovszky!
(sorozat - 13/6.)
16.00 Gyorssegély
16.10 Holdfényes történet
(német sorozat - 26/22.)
17.00 Hírek - Időjárás
17.05 Katolikus krónika
17.25 Kisokos (ism.)
17.45 Viktor és Marika
(angol rajzfilmsorozat)
17.55 Hang-szál(l)
(zenei vetélkedő)
18.20 A bestia
(brazil sorozat)
18.45 Körzeti híradók
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 22/9.)
20.45 Bohózatalbum
21.00 Kriminális
21.30 Telemázli
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Publikum
23.00 Brigantik
(olasz-francia film, 1996)

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Szabad Verseny (ism.)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
- Fejezetek a magyar művelődés és tudomány történetéből
- Távoktatás a gyakorlatban
- Szakértő vendégek, szakmai könyvajánló, évforduló, internetes ajánló
9.00 Közvetítés a parlament üléséről
A szünetben: Híróra
16.30 Repeta
17.40 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 115.)
18.25 Magyarország ma
18.40 Katolikus krónika
19.00 125 éves Budapest
19.25 Versek a városról
József Attila: A Dunánál
Előadja: Major Tamás
19.35 Ünnepi hangverseny Pest-Buda egyesítésének 125. évfordulóján, valamint a Budapesti Filharmóniai Társaság megalakulásának 145. évfordulóján
Közvetítés a Magyar Állami Operaházból
A szünetben: 20.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
22.00 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ism.)
9.10 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.00 Borostyán
(olasz sorozat - 21.)
10.50 100-ból egy (ism.)
11.20 Az első csók
(francia sorozat - 183.)
11.45 Barátok közt
(magyar sorozat, ism.)
12.10 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Angyali érintés
(amerikai sorozat - 1.)
14.20 Klip Klub
14.35 Rajzfilm Klub
- A nyomorultak - 22.
- Dragon Ball Z - 15.
- Varázslatos álmok - II. 11.
15.45 Sweet Valley
(amerikai sorozat - 71.)
16.05 Az első csók
(francia sorozat - 184.)
16.30 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 196.)
17.25 100-ból egy
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat - 19.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 33-34.)
20.00 Életveszélyben
Hétköznapi hősök
21.00 Neve: Senki
(amerikai sorozat - 11.)
21.50 Híradó - Időjárás
22.05 MMM
Mi? Mennyi? Miért?
23.05 Jogában áll hallgatni
(amerikai sorozat - 3.)
23.55 Fókusz (ismétlés)

TV2



6.00 Jó reggelt, Magyarország!
DÉLELŐTT A TV2-VEL!
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 285.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
10.00 Satöbbi
10.30 Titokzatos természet
11.00 Esély
Sérült gyermek a családban
11.30 Follow me
(angol nyelvlecke)
12.00 Színkép
(kulturális magazin)
12.30 Közvetlen ajánlat
13.05 Mila szupersztár
(rajzfilm)
13.30 1001 Amerikai
(spanyol rajzfilmsorozat)
13.55 Mindent tudni akarok!
Juhász Árpád műsora
14.00 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
14.25 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
14.55 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 22.)
15.35 Kedves nővérkék
(német sorozat - 80.)
16.00 Kakuk!
(talkshow)
16.25 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 290.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 52.)
18.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények
19.25 Tények plusz
19.50 Herkules
(amerikai sorozat)
A másik oldal
20.45 JAG - Becsületbeli ügyek
(amerikai sorozat)
21.35 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
23.00 Szép új világ
(világmagazin)
23.30 Magnum
(amerikai sorozat)
0.15 Hozam
(gazdasági magazin)
0.45 Tények (ismétlés)
1.10 Vers éjfél után

Duna TV



5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.05 Kapcsok (ismétlés)
9.40 Mi lesz holnap? (ism.)
10.00 Krisztus kapitánya: Kapisztrán János
(kisfilm, ism.)
10.30 Arcra arc
(animációs film)
10.35 Filmetűdök Mozart-muzsikára
(lengyel animációs film)
10.45 A hegy védangyala
(olasz sorozat - 13/5.)
11.40 Esti kérdés (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Nótacsokor
12.40 Napló helyett (ism.)
13.15 Virtus (ismétlés)
13.40 Törökország kincsei
(török sorozat - 3.)
14.20 A család apraja-nagyja
(spanyol sorozat, ism.)
15.30 Molly
(francia sorozat - 13/11.)
16.00 Katedra nélkül
Betegápolás otthon
(sorozat - 7.)
Beteglátogatás
17.00 Heuréka! Megtaláltam!
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Gazdakör
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.05 Eljön a hajnal
(francia-olasz film, 1956) FF
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 A 90-es járat és a jeges folyó
23.10 Híradó
23.25 Vers

HBO


7.00 Jó barátok
7.30 Kaliforniába jöttem
8.05 Vértestvérek
(amerikai film)
9.35 A 3 nindzsa nem hagyja magát
(amerikai vígjáték)
11.05 Idegroncs-derbi
(amerikai vígjáték)
12.35 A három testőr
(amerikai rajzfilm)
13.30 Othello
15.30 A hálózat csapdájában
(amerikai thriller)
17.25 Szabadnak született 2. - Az új kaland
(amerikai kalandfilm)
19.00 Jó barátok
19.30 Kaliforniába jöttem
20.00 Az utolsó tánc
21.45 Csalóka
23.25 Négy szoba
(amerikai vígjáték)
1.05 Trainspotting
2.40 Ha ölni kell
5.05 Két nap a völgyben

TV3



11.25 VH1
15.25 Jövőnéző (ismétlés)
15.55 Árnyékok és köd
(amerikai vígjáték, ism.)
17.30 A klinika
(német sorozat - 48.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai sorozat - 47.)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 128.)
20.00 Hawaii üzenetek
(amerikai sorozat - 1.)
21.00 Több mint testőr
(amerikai film, 1992)
23.20 Hír3 (ismétlés)
23.50 A klinika
(német sorozat, ism.)

MSat



0.30 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Pete és kis Pete
7.30 Clarissa
8.00 Hé, Arnold!
8.30 Music Box
14.30 Játszd újra...
15.00 Music Box Top Ten
Kívánságműsor a legfrissebb szavazatok alapján
15.30 Élő legendák gyerekeknek
16.00 Fenegyerekek
16.30 Fecsegő tipegők
17.00 Hé, Arnold!
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Aaahh!!! A szörnyek
19.00 Rocko
19.30 Alak-Art
20.00 Dempsey és Makepace
(angol sorozat - 5.)
21.00 Kopasz Krapek
(angol sorozat - 3.)
21.30 Dilizsaruk
(angol sorozat - 2.)
22.00 Elképesztő övezet
(angol sorozat - 16.)
23.00 Alak-Art (ismétlés)

Szív TV


0.30 Napraforgó
0.40 Music Box Classic
(interaktív kívánságműsor)
6.45 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box Classic
(interaktív kívánságműsor)
15.30 Meditációs jóga
Lazítson Cindy Crawforddal!
16.15 Információs magazin
16.30 Kapásjelző
(horgászmagazin, ismétlés)
17.00 Szédülj el!
Csuka Mónika műsora (ismétlés)
17.30 Sportműsor
19.00 City magazin
(kulturális híradó)
19.30 Sportműsor
21.30 Gengszterek földje
(amerikai film, ism.)

ATV


19.05 Klippercek
19.15 Ingatlanpanoráma
19.30 ATV-stúdió
20.00 A keselyű három napja
(amerikai krimi - 1.)
21.00 ATV-stúdió
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 Sportmagazin

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése