2017. november 1., szerda

Tv műsor - 1998. november 16. - Hétfő

MTV 1


5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.05 Terra X
(német sorozat)
10.55 Provokatív
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.05 Erdészház Falkenauban
(német sorozat - 65/35.)
14.00 Patrin - Üzenet - Vorba
(cigánymagazin)
14.25 Domovina
(szlovák nyelvű nemzetiségi magazin)
14.50 Nemzeti értékeink
A Villányi-hegység
15.05 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat)
15.55 Délutáni rendelés
16.10 Holdfényes történet
(német sorozat - 26/21.)
17.00 Hírek - Időjárás
17.05 Euro-percek
17.10 „Engedjétek hozzám!...”
17.20 hANGOLka
(zenés angol nyelvlecke)
17.35 Mondák a magyar történelemből
Szentgalleni kaland
(rajzfilmsorozat)
17.45 Dörmögőék legújabb kalandjai
(bábfilmsorozat)
18.00 Mixiklub
18.20 A bestia
(brazil sorozat)
18.45 Körzeti híradók
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.25 Versek a városról
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Visszatérés Édenbe
(ausztrál sorozat - 22/21.)
20.45 Huszonkettő VOLT
Hírek a múltból
21.00 Még ilyet!
Rózsa György show-ja
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Szabad verseny
23.00 MM
23.05 Jazzpódium

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Túrabakancs (ism.)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
A régiók legfontosabb eseményei nemcsak a régiókban élőknek
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 A Hét (ismétlés)
8.00 Tudóra
9.00 Szomszédok (ism.)
9.30 Kincsestár
11.00 Tanoda - Generációk egymás közt
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Tévémagiszter (ism.)
14.00 Parlamenti napló
15.00 Közvetítés a parlament üléséről
16.00 Repeta
17.45 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 114.)
18.30 Magyarország ma
AKT
18.45 Az utódok reménysége
A zsidó hitközségek műsora (ismétlés)
19.05 Bordalfesztivál
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Koktél Bár
21.35 Eddie Macon futása
(amerikai film, 1983)
23.10 A zenén túl...
(sorozat - 13/7.)
Vásáry Tamás zenés beszélgetése Liszt Ferencről - 2/2.
0.10 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ism.)
6.30 Jó reggelt!
9.00 Recept Klub (ism.)
9.10 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ism.)
10.00 Borostyán
(olasz sorozat - 20.)
10.50 100-ból egy (ism.)
11.20 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.45 Barátok közt
(magyar sorozat, ism.)
12.10 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Hetedik mennyország
(amerikai sorozat - 22.)
14.20 Klip Klub
14.35 Rajzfilm Klub
- A nyomorultak - 21.
- Dragon Ball Z - 14.
- Varázslatos álmok - II. 10.
15.45 Sweet Valley
(amerikai sorozat - 70.)
16.05 Az első csók
(francia sorozat - 183.)
16.30 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 195.)
17.25 100-ból egy
(vetélkedő)
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat - 18.)
A cselszövés
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 31-32.)
20.00 Meglepő és Mulatságos - Friderikusz Sándorral
21.50 Híradó - Időjárás
22.05 Öreglányok
(amerikai sorozat - 4.)
22.35 Ellen
(amerikai sorozat - 4.)
23.00 Stephen King: Aranykor
(amerikai sorozat - 3.)
23.50 WOW! (ismétlés)
0.10 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
DÉLELŐTT A TV2-VEL!
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 284.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
10.00 Satöbbi
10.30 Titokzatos természet
(természetfilm-sorozat)
11.00 Gyökereink
(kisebbségi magazin)
11.30 A tudás titkai
(ismeretterjesztő magazin)
12.00 Hét x hét
12.30 Közvetlen ajánlat
13.05 Igazi szellemirtók
(rajzfilm)
13.30 1001 Amerikai
(spanyol rajzfilmsorozat)
13.55 Mindent tudni akarok!
Juhász Árpád műsora
14.00 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
14.25 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
14.55 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 21.)
15.35 Kedves nővérkék
(német sorozat - 79.)
16.00 Kakuk!
Talkshow
16.25 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 289.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 51.)
18.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
19.00 Tények
19.25 Tények plusz
19.50 Életben maradtak
20.45 Stefanie
(német sorozat)
Boldogság itt, boldogság ott
21.35 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
23.00 Zsarublues
(amerikai sorozat)
24.00 Tények (ismétlés)
1.10 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.05 Régi híradók (ism.)
9.25 Közép-európai magazin (ismétlés)
10.00 Heti hírmondó (ism.)
10.55 A hegy védangyala
(olasz sorozat - 13/4.)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Esti kérdés (ismétlés)
12.45 Állatságok
(amerikai burleszk)
13.00 A körbezárt tenger
(angol sorozat - 9.)
13.30 Zöldszem, Zöldfül
14.00 Ami igaz, az igaz (ismétlés)
14.15 Kalliopé dalnokai (ismétlés)
14.55 Tarkabarka
15.55 Katedra nélkül
Útban 2000 felé
16.40 Drogfórum
(sorozat - 6/6.)
17.10 Menekülés a Jupiterről
(ausztrál sci-fi - 13/12.)
17.40 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Héthatár
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.05 A család apraja-nagyja
(spanyol sorozat - 7.)
Az utolsó cigaretta
20.10 Keresztelő
(dokumentumfilm)
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Ezredvégi krónika
Pócspetri
23.05 Beavatás
23.20 Híradó
23.35 Vers

HBO



7.00 Lois és Clark
8.05 Ha az igazság fáj
9.40 Üsd és vágd!
11.05 Mozimánia: Kaszkadőrparádé
12.05 Túlélni Picassót
14.10 Kasza-kő
(amerikai vígjáték)
15.45 Eddie
(amerikai vígjáték)
17.25 Pirománc
(amerikai vígjáték)
19.00 Lois és Clark
20.00 Hajszál híján szeretem
(amerikai vígjáték)
21.45 Így készült: Hajszál híján szeretem
22.10 Vaklárma
(feliratos amerikai vígjáték)
23.55 A játék neve halál
(amerikai thriller)
1.20 Úri passziók
3.10 Végképp eltörölni
(amerikai akciófilm)
5.05 Halálos érintés
(amerikai akciófilm)

TV3


11.20 VH1
15.20 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
15.50 Haragvó tenger
(olasz-amerikai film, 1960) FF
17.30 A klinika
(német sorozat - 47.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai sorozat - 46.)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 127.)
20.00 A felügyelőnő
(német sorozat - 10.)
21.00 A specialista
(amerikai film, 1994)
22.55 Hír3 (ismétlés)
23.25 Foci a javából: a spanyol bajnokság legszebb pillanatai
23.55 A klinika
(német sorozat, ism.)

MSat



23.30 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Pete és kis Pete
7.30 Clarissa
8.00 Hé, Arnold!
8.30 Music Box
14.30 Játszd újra...
Játékos, zenés, nyereményes műsor, új ötletekkel, naponta más-más talányokkal
15.00 Music Box Top Ten
15.30 Élő legendák gyerekeknek
16.00 Fenegyerekek
16.30 Fecsegő tipegők
17.00 Hé, Arnold!
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Aaahh!!! A szörnyek
19.00 Rocko
19.30 Alak-Art
20.00 Álomsziget
(angol sorozat - 15.)
21.00 Benny Hill
(angol sorozat - 25.)
21.30 MSAT Klub
22.00 Örömanyák
(angol sorozat - 6.)
23.00 A3-ik vonal
24.00 Alak-Art (ismétlés)

Szív TV


0.30 Napraforgó
0.40 Music Box Classic
6.45 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box Classic
15.30 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
Terhestorna
16.15 Információs magazin
16.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat, ism. - 30.)
17.00 Lesen
(sportmagazin)
18.00 Konyhashow
18.30 Közelkék - 107
(rendőrségi magazin)
19.00 Színház-tűznéző
19.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat, ism. - 32.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 103.)
21.00 Gengszterek földjén
(amerikai film)
22.45 Sportműsor

ATV


19.05 ATV-különjárat
19.35 Ingatlanpanoráma
19.50 Klippercek
20.30 Trükkös Mick
(olasz bűnügyi film)
22.00 Ingatlan kavalkád
22.10 Klippercek
22.30 ATV-stúdió beszélgetés

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése