2017. november 10., péntek

Tv műsor - 1998. december 9. - Szerda

MTV 1


5.50 Nap-kelte
9.30 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.05 Terra X
(német sorozat)
10.50 Zöld béka
11.00 Zöldpont
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.05 Erdészház Falkenauban
(német sorozat - 65/46.)
14.00 Hrvatska kronika
(horvát nyelvű nemzetiségi magazin)
14.25 Ecranul nostru
(román nyelvű nemzetiségi magazin)
14.50 A mi huszadik századunk
(angol sorozat)
15.45 Csellengők
15.50 Alfa szolgálat
16.10 Derült égből egy család
(német sorozat)
17.00 Hírek - Időjárás
17.05 Tanúságtevők
„Tüzet gyújtani...”
17.30 2x7
(ajánlóműsor)
Nézz meg, hogy jobban láss...
17.50 Állati pótpapa
(német rajzfilmsorozat)
17.55 Hang-szál(l)
(zenei vetélkedő)
18.20 A bestia
(brazil sorozat)
18.45 Körzeti híradók
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Kisváros
Harci papok
20.35 Telesport
Manchester United-Bayern München
Bajnokok Ligája labdarúgó-mérkőzés
22.50 Hírek
22.55 Aktuális
23.15 Kenó
23.20 Telesport
Összefoglaló a Bajnokok Ligája labdarúgó-mérkőzések eseményeiből

MTV 2



5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Publikum (ism.)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Szomszédok (ism.)
9.30 Kincsestár
11.00 Tanoda - Generációk egymás közt
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
14.30 Dallamról dallamra
Hajlik a jegenye...
Kállay Bori énekel
15.00 A négy páncélos és a kutya
(lengyel sorozat - 21/11.)
16.00 Repeta
17.35 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 128.)
18.25 Magyarország ma
AKT
18.40 Tanúságtevők
„Tüzet gyújtani...” (ism.)
19.05 A miskolci orthodox templom
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Isten Ágnese
(színmű két részben)
22.15 Utánanézünk
Benne: „Tarts meg, anyu!...”
0.10 Napbúcsúztató

RTL Klub



6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ismétlés)
6.30 Jó reggelt!
(információs magazin)
9.00 Recept Klub (ismétlés)
9.10 Esmeralda
(mexikói sorozat, ismétlés)
10.00 Borostyán
(olasz sorozat - 37.)
10.50 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.15 A Dunánál
(nemzetiségi magazin)
11.40 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
12.10 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Angyali érintés
(amerikai sorozat - 17.)
14.20 Klip Klub
14.45 Rajzfilm Klub
- Krokodilkommandó - 12.
- Dragon Ball Z - 30.
- Varázslatos álmok - II. 27.
16.00 Az első csók
(francia sorozat - 200.)
16.30 Esmeralda
(mexikói sorozat - 2.)
17.20 100-ból egy
(vetélkedő)
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat - 35.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 65-66.)
20.00 Medicopter 117 - Légi mentők
(német sorozat - 4.)
20.55 Új Frei-dosszié
Közéleti háttérműsor
22.00 Híradó - Időjárás
22.15 Öreglányok
(amerikai sorozat - 7.)
22.45 Dóra mozija
23.15 Miranda csókja
(amerikai vígjáték)
0.55 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 301.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
10.00 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.30 Hűséges az Isten
(vallási magazin)
11.00 A tegnap csodái - A jövő titkai
(ismeretterjesztő magazin)
11.30 Közvetlen ajánlat
12.20 Mila szupersztár
(japán rajzfilmsorozat)
12.45 1001 amerikai
(spanyol rajzfilmsorozat)
13.10 Mindent tudni akarok!
Juhász Árpád műsora
13.15 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
13.40 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
14.10 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 38.)
14.50 Kedves nővérkék
(német sorozat - 96.)
15.15 Acapulco öböl
(mexikói sorozat)
16.00 Kakuk!
Más, mint más
16.25 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 306.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 66.)
18.30 Szerencsekerék
Benne: Jokerjáték
19.00 Tények - Időjárás
19.25 Tények plusz
19.50 Szerencsekerék Joker
19.55 Kepes
20.50 A hegyi doktor
(német sorozat)
21.40 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
23.00 Remington Steele
(amerikai sorozat)
24.00 Kuk@c
Ahogy épül a hálózat
0.30 Tények
(rövid ismétlés)
1.00 Vers éjfél után
Petőfi Sándor: Csokonai

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.05 Szerelmek városa
(francia film - 2/1.) FF
A bűn utcája
10.45 A Steenfort család
(francia sorozat - 6/5.)
11.40 Esti kérdés (ism.)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Gazdakör (ismétlés)
13.15 Harmónia (ismétlés)
13.50 Mester és tanítványa
(amerikai film, 1995)
15.35 A kincses sziget térképe
(angol sorozat - 24.)
16.00 Katedra nélkül
Szóról szóra magyarul
16.30 Szakmák dicsérete
16.45 Magyar történelmi arcképcsarnok - Hunyadi Mátyás
17.00 Felelet az életnek
17.45 Balfácánok: A torna
18.00 Híradó
18.20 Régiók
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.00 A láz enciklopédiája
Portré Szilágyi Domokosról
19.55 Kényszerleszállás
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Sigrid Undset - Női portré
(norvég dokumentumfilm) FF
22.30 A 20. század zenéje
(angol sorozat - 7/6.)
23.20 Híradó
23.35 Vers
23.40 Egy év Habsburg Ottóval

HBO


7.00 Alf
(amerikai sorozat)
7.30 Egyről a kettőre
8.05 National Geographic
9.05 Siringo, az indián seriff
(amerikai western)
10.35 Arc
(amerikai film)
12.25 Shaolin kígyó és daru művészete
(hongkongi akciófilm)
14.00 Csont nélkül
(amerikai vígjáték)
15.30 Phoenix és a varázsszőnyeg
(angol családi film)
17.05 Négy nap szeptemberben
19.00 Alf
(amerikai sorozat)
19.30 Egyről a kettőre
20.00 A Cherokee kölyök
21.35 Az első lovag
23.50 A gonosz árnyéka
1.30 Wildside
(amerikai filmdráma)
3.05 Változások kora
5.05 Szimatnak szemét, szemétnek szimat

TV3


12.10 VH1 (klipek)
16.10 Cinema
16.40 A klinika
(német sorozat - 64.)
17.35 Trükkös halál
(amerikai sorozat - 5.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai rajzfilmsorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 144.)
20.00 Rendőrakadémia
(amerikai sorozat - 13.)
21.00 Spionfióka
(amerikai vígjáték, 1991)
22.35 Hír3 (ismétlés)
23.05 A klinika (ismétlés)
24.00 Cinema (ismétlés)

MSat


23.30 Music Box
6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko
7.30 Clarissa
8.00 Music Box
15.30 News-da (ismétlés)
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 Aaahh!!! A szörnyek!
17.00 Rocko
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Játszd újra...
19.00 Music Box Top Ten
19.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
20.00 Elképesztő övezet
(angol sorozat - 1.)
21.00 Mit les, Mr. Beadle?
(angol sorozat - 3.)
21.30 Benny Hill
(angol sorozat - 38.)
22.00 Minden lében két kanál
(angol sorozat - 23.)
23.00 Alak-Art (ismétlés)

Szív TV


0.30 Napraforgó
0.40 Music Box Classic
6.45 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box Classic
15.30 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
Testszépítés Bíró Icával
16.15 Információs magazin
16.30 Van megoldás?
(egészségügyi magazin nőknek, ismétlés)
17.00 Gigabyte
17.30 Mosómacik
(amerikai rajzfilmsorozat, ismétlés - 42.)
18.00 City magazin
(kulturális híradó, ism.)
18.30 Konyhashow
19.00 Kapásjelző
19.30 Mosómacik
(amerikai rajzfilmsorozat, ismétlés - 43.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 100.)
21.00 Sportműsor
- Music Box

ATV


19.30 Klippercek
20.00 Maga lesz a férjem
(magyar vígjáték)
21.30 Klippercek
22.00 Csillagszem
Kiss Zoltán műsora (ism.)
23.00 Hálósipka
Tóth Nóra műsora (ism.)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése