2017. november 10., péntek

Tv műsor - 1998. december 8. - Kedd

MTV 1


5.50 Napkelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.05 Walt Disney bemutatja (ismétlés)
11.10 Válaszolunk... a nézők telefonjaira
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.05  Erdészház Falkenauban
(német sorozat - 65/45.)
13.50 Nemzeti értékeink
14.00 Slovenski utrinki
(Nemzetiségi magazin)
14.25 Unser Bildschirm
(Nemzetiségi magazin)
14.55 Vivát Benyovszky!
(sorozat - 13/9.)
15.50 Gyorssegély
16.05 Derült égből egy család
(német sorozat)
17.00 Hírek - Időjárás
17.05 Katolikus krónika
17.25 Kisokos
17.50 Viktor és Marika
(angol rajzfilmsorozat)
17.55 Hang-szál(l)
18.20 A bestia
(brazil sorozat)
18.45 Körzeti híradók
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Vészhelyzet
(amerikai sorozat - 22/12.)
20.45 Bohózatalbum
21.00 Kriminális
21.30 Telemázli
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 Publikum
23.00 MM
23.10 Bajnokok Ligája - előzetes
23.40 Halál hálaadás napján
(dokumentumfilm)

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Szabad Verseny (ism.)
7.40 Képes műsorajánlat
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
- Fejezetek a magyar művelődés és tudomány történetéből
- Távoktatás a gyakorlatban
- Szakértő vendégek, szakmai könyvajánló, évforduló, internetes ajánló
9.00 Közvetítés a parlament üléséről
A szünetben: Híróra
16.30 Repeta
17.40 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 127.)
18.25 Magyarország ma
AKT
Aktuális, Kultúra, Tudomány
18.40 Katolikus krónika
19.00 Árvíz
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Ne kavarj!
(dokumentumfilm - 4/4.)
„Örökölték ezt a nagy parasztmód természetemet...”
21.30 Második lehetőség
(amerikai sorozat - 16/4.)
És közben élünk
22.20 Mélyvíz
23.50 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ismétlés)
6.30 Jó reggelt!
8.55 Recept Klub (ismétlés)
9.05 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.00 Borostyán
(olasz sorozat - 36.)
10.50 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.15 Antenna
(euro-atlanti magazin)
11.40 Barátok közt
(magyar sorozat, ism.)
12.10 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Angyali érintés
(amerikai sorozat - 16.)
14.20 Klip Klub
14.45 Rajzfilm Klub
- Krokodilkommandó - 11.
- Dragon Ball Z - 29.
- Varázslatos álmok - II. 26.
16.00 Az első csók
(francia sorozat - 199.)
16.30 Esmeralda
(mexikói sorozat - 1.)
17.20 100-ból egy
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat - 34.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 63-64.)
20.00 Csendőrök New Yorkban
(francia vígjáték)
21.50 Híradó - Időjárás
22.05 MMM - a karácsonyi bevásárlásról
23.05 Jogában áll hallgatni
(amerikai sorozat - 6.)
A pedofil 2/2.
24.00 Antenna (ismétlés)
0.30 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 300.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
10.00 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.30 Hét x hét
(kulturális magazin)
11.00 Esély
Sérült gyermek a családban
11.30 Közvetlen ajánlat
12.20 Mila szupersztár
(japán rajzfilmsorozat)
12.45 1001 amerikai
(spanyol rajzfilmsorozat)
13.10 Mindent tudni akarok!
Juhász Árpád műsora
13.15 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
13.40 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
14.10 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 37.)
14.50 Kedves nővérkék
(német sorozat - 95.)
15.15 Acapulco öböl
(mexikói sorozat)
16.00 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.25 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 305.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 67.)
18.30 Szerencsekerék
Benne: Jokerjáték
19.00 Tények
19.25 Tények plusz
19.50 Szerencsekerék Joker
19.55 Herkules
(amerikai sorozat)
Pokoli tűz
20.45 JAG - Becsületbeli ügyek
(amerikai sorozat)
21.40 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
23.00 Szép új világ
23.30 Magnum
(amerikai sorozat)
0.15 Hozam
(gazdasági magazin)
0.45 Tények
(rövid ismétlés)
1.15 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.05 Forrásvidék (ism.)
9.40 Fórum (ismétlés)
10.45 A Steenfort család
(francia sorozat - 6/4.)
11.40 Esti kérdés (ism.)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Police (ismétlés)
13.00 Héthatár (ismétlés)
13.35 Huzella Péter: Kövek
(koncertfilm, 1996)
14.25 A család apraja-nagyja
(spanyol sorozat, ism.)
15.40 Az aranyló patak
(francia-ausztrál sorozat - 1.)
16.05 Katedra nélkül
Informatéka
(sorozat - 19.)
16.20 Jövőnk múltja
(sorozat - 12.)
16.50 Ötpercesek
(svéd filmetűd) FF
17.00 Harmónia
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Gazdakör
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.05 Németország nulla év
(olasz film, 1947)
20.15 Bartók Béla III. zongoraverseny
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40  Mennyei teremtmények
(német-új-zélandi film)
(Feliratos!)
23.20 Híradó
23.35 Vers

HBO


7.00 Jó barátok
7.30 Kaliforniába jöttem
8.05 Texas elveszett szüzessége
(amerikai vígjáték)
9.35 Hófehérke
10.30 A gyanú árnyéka
12.20 Segíts, mumus!
(amerikai vígjáték)
14.10 Rózsaágy
15.40 Indián a szekrényben
17.15 Az utolsó igaz harcos
(amerikai kalandfilm)
19.00 Jó barátok
19.30 Kaliforniába jöttem
20.00 Nicsak, ki beszél most!
(amerikai vígjáték)
21.35 Gyilkos szekták
(francia dokumentumfilm - 3/2.)
22.35 Önarckép szeretővel
0.05 A hűtlenség ára
(amerikai vígjáték)
1.35 Véres virágok
3.05 Ágnes
(izlandi film)
4.50 Sztriptíz
(amerikai krimi)

TV3


11.40 VH1
(könnyűzenei klipek)
15.40 A felügyelőnő
(német sorozat, ismétlés)
16.40 A klinika
(német sorozat - 63.)
17.35 Trükkös halál
(amerikai sorozat - 4.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai rajzfilmsorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 143.)
20.00 Hawaii üzenetek
(amerikai sorozat - 4.)
21.00 Bosszú az Eiger csúcsán
(amerikai film, 1975)
23.10 Hír3 (ismétlés)
23.40 A klinika
(német sorozat, ism.)

MSat


0.30 Music Box
6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko
7.30 Clarissa
8.00 Music Box
15.30 Ugródeszka
Benkő Dániel sztárcsinálója (ism.)
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 Aaahh!!! A szörnyek!
17.00 Rocko
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Játszd újra...
19.00 Music Box Top Ten
19.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
20.00 Dempsey és Makepeace
(angol sorozat - 11.)
21.00 Kopasz Krapek
(angol sorozat - 9.)
21.30 Dilizsaruk
(angol sorozat - 8.)
22.00 Elképesztő övezet
(angol sorozat - 22.)
23.00 Alak-Art (ismétlés)

Szív TV


0.30 Napraforgó
0.40 Music Box Classic
6.45 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box Classic
(interaktív kívánságműsor)
15.30 Lazítson Cindy Crawforddal!
16.15 Információs magazin
16.30 Kapásjelző
(horgászmagazin, ismétlés)
17.00 Szédülj el!
Csuka Mónika műsora
17.30 Sportműsor
19.00 City magazin
(kulturális híradó)
19.30 Pancsolj, Pancser!
(amerikai vígjáték)
21.00 Sportműsor
Utána: Music Box

ATV


19.30 ATV-stúdió
20.00 Luxemburgi gasztronómiai világbajnokság - filmbemutató
20.40 Ez a divat!
21.20 ATV-stúdió
22.00 Sportmagazin
23.00 Beszéljünk „Róna”...

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése