2017. november 9., csütörtök

Tv műsor - 1998. december 7. - Hétfő

MTV 1


5.50 Nap-kelte
9.35 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.05 Terra X
(német sorozat)
10.55 Mérce
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.05 Erdészház Falkenauban
(német sorozat - 65/44.)
13.50 Nemzeti értékeink
14.00 Patrin - Üzenet - Vorba
(cigánymagazin)
14.25 Domovina
(szlovák nyelvű nemzetiségi magazin)
14.50 Nemzeti értékeink
15.05 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat)
15.50 Délutáni rendelés
16.10 Derült égből egy család
(német sorozat)
17.00 Hírek - Időjárás
17.05 Euro-percek
17.10 „Engedjétek hozzám!...”
17.20 Cimbora-padlás
17.45 Dörmögőék legújabb kalandjai
(bábfilmsorozat)
18.00 Mixiklub
18.20 A bestia
(brazil sorozat)
18.45 Körzeti híradók
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Tom Jones, egy talált gyermek históriája
(angol sorozat - 6/2.)
20.50 Huszonöt VOLT
Hírek a múltból
21.00 Nyitott száj
Politikai vitashow
21.50 Miért pont én?
(sorozat - 9/3.)
22.05 Hírek
22.10 Aktuális
22.30 Kenó
22.35 Szabad Verseny
23.05 A labda
(dokumentumfilm)

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Zóna (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 A Hét (ismétlés)
8.00 Tudóra
9.00 Szomszédok (ism.)
9.30 Kincsestár
11.00 Tanoda - Generációk egymás közt
Mesék óvodásoknak (archív)
Felsőfokú óvónőképzés - „Kézi munka” az óvodában
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Tévémagiszter (ism.)
14.00 Parlamenti napló
15.00 Közvetítés a parlament üléséről
16.00 Repeta
17.45 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 126.)
18.30 Magyarország ma
AKT
18.45 Isten szolgái (ism.)
19.05 Nyom nélkül
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Koktél Bár
Műsorvezető: Bochkor Gábor
21.35 Gyilkosság Villanófényben
(amerikai film, 1992)
23.10 A zenén túl...
(sorozat - 13/10.)
Vásáry Tamás zenés beszélgetése Mozartról 2/1.
0.10 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ismétlés)
6.30 Jó reggelt!
8.55 Recept Klub (ismétlés)
9.05 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.00 Borostyán
(olasz sorozat - 35.)
10.50 Az első csók (ismétlés)
11.15 Országház (ismétlés)
11.40 Barátok közt
(magyar sorozat, ism.)
12.10 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Angyali érintés
(amerikai sorozat - 15.)
14.20 Wow!
Slágerlista (ismétlés)
14.45 Rajzfilm Klub
- Krokodilkommandó - 10.
- Dragon Ball Z - 28.
- Varázslatos álmok - II. 25.
16.00 Az első csók
(francia sorozat - 198.)
16.30 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 210.)
17.25 100-ból egy
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat - 33.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 61-62.)
20.00 Szuperhekus kutyabőrben
(amerikai akcióvígjáték)
21.45 Híradó - Időjárás
22.00 Bűnvadászok
(amerikai sorozat - 11.)
22.50 Stephen King: Aranykor
(amerikai sorozat - 6.)
23.40 Beavis és Butthead
(amerikai rajzfilmsorozat)
0.05 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 299.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
10.00 Satöbbi
10.30 Gyökereink
(kisebbségi magazin)
11.00 A tudás titkai
(ismeretterjesztő magazin)
11.30 Közvetlen ajánlat
12.20 Igazi szellemirtók
(rajzfilmsorozat)
12.45 1001 amerikai
(spanyol rajzfilmsorozat)
13.10 Mindent tudni akarok!
Juhász Árpád műsora
13.15 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
13.40 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
14.10 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 36.)
14.50 Kedves nővérkék
(német sorozat - 94.)
15.15 Acapulco öböl
(mexikói sorozat)
16.00 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.25 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 304.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 66.)
18.30 Szerencsekerék
Benne: Jokerjáték
19.00 Tények
19.25 Tények plussz
19.50 Szerencsekerék Joker
19.55 Életben maradtak
20.45 Stefanie
(német sorozat)
Kubinke pisztolya
21.40 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
23.00 Zsarublues
(amerikai sorozat)
24.00 Tények
(rövid ismétlés)
0.30 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 Közép-európai magazin (ismétlés)
9.45 Heti hírmondó (ism.)
10.40 A Steenfort család
(francia sorozat - 6/3.)
11.40 Esti kérdés (ism.)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Régi híradók (ism.)
12.55 Vértestvérek
(angol kisfilm)
13.50 Menny és pokol víziója
(angol dokumentumfilm - 3/1.)
14.15 Ami igaz, az igaz
A félelem (ismétlés)
14.30 Nyelvőrző
(nyelvi magazin, ism.)
15.00 Tarkabarka
16.05 Katedra nélkül
Útban 2000 felé
16.35 ...és még egymillió lépés
(sorozat)
Szombathelytől Jákon át
17.25 Mesefilmek
17.55 Műsorismertetés
18.00 Híradó
18.20 Héthatár
(külpolitikai magazin)
18.50 Hej, hej, helyesírás!
18.55 A család apraja-nagyja
(spanyol sorozat - 10.)
Társastáncok
20.05 Police
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Sír az út előttem
(dokumentumfilm - 4/3.) FF
23.00 Híradó
23.15 Vers
23.20 Egy év Habsburg Ottóval

HBO


7.00 Lois és Clark
8.05 Sztepp
9.55 Tökös tekés
(amerikai vígjáték)
11.45 Így készült: 101 kiskutya
12.10 101 kiskutya
(amerikai családi vígjáték)
13.55 Ragyogj!
(ausztrál film)
15.40 Veszélyes fegyenc
(amerikai vígjáték)
17.30 Csekkben a tenger
(amerikai családi vígjáték)
19.00 Lois és Clark
20.00 A papa szolgálati útra ment
(szerb film)
22.15 Napok romjai
0.30 Repülő erőd
(amerikai akciófilm)
2.05 A bűnbeesés ideje
3.30 Kölcsönkapott idő
(amerikai krimi)
5.25 Fritz, a macska
(amerikai rajzfilm)

TV3


11.40 VH1 (klipek)
15.40 Utazás Gasztronómiában (ismétlés)
16.10 Jövőnéző (ismétlés)
16.40 A klinika
(német sorozat - 62.)
17.35 Trükkös halál
(amerikai sorozat - 3.)
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai rajzfilmsorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 142.)
20.00 A felügyelőnő
(német sorozat - 13.)
21.00 A Pelikán-ügyirat
(amerikai thriller, 1993)
23.25 Hír3 (ismétlés)
23.55 Foci a javából
0.25 A klinika (ismétlés)

MSat


23.30 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko
7.30 Clarissa
8.00 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 Aaahh!!! A szörnyek!
17.00 Rocko
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Játszd újra...
Játékos, zenés nyereményes műsor, új ötletekkel, naponta más-­más talányokkal
19.00 Music Box Top Ten
Kívánságműsor a legfrissebb szavazatok alapján
19.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
20.00 Álomsziget
(angol sorozat - 21.)
21.00 Benny Hill
(angol sorozat - 37.)
21.30 MSat Klub ajánló
22.00 Örömanyák
(angol sorozat - 3.)
23.00 A3-ik vonal
24.00 Alak-Art (ismétlés)

Szív TV


0.30 Napraforgó
0.40 Music Box Classic
6.45 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box Classic
15.25 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
Terhestorna
16.15 Információs magazin
16.30 Mosómacik
(amerikai rajzfilmsorozat, ismétlés - 41.)
17.00 Lesen
(sportmagazin)
18.00 Konyhashow
(gasztronómiai magazin, ismétlés)
18.30 Detektív - 107
(rendőrségi magazin)
19.00 Színház-tűznéző (ism.)
19.30 Szúróláng
(tűzoltómagazin)
20.00 Celeste
(argentin sorozat - 109.)
21.00 Sportműsor
Utána: Music Box

ATV


19.15 Ingatlanpanoráma
19.35 Autósmagazin
20.00 Karrier minden áron
(amerikai vígjáték)
22.00 Jogban járás
22.30 Borban az „Ihosság”
23.15 Kisfilmek a nagyvilágból

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése