2017. november 9., csütörtök

Tv műsor - 1998. december 6. - Vasárnap

MTV 1


7.45 Grüss dich!
(német nyelvleckesorozat - 20/14.)
8.00 „Így szól az Úr!”
A Biblia üzenete
8.05 Cartoon Network
Rajzfilmsztárok parádéja
9.00 Kukucs
9.15 Zenegér
9.30 É. V. A.
(női életmódmagazin)
10.00 Tévémagiszter
Közművelődési hetilap
11.00 Három kívánság
12.00 Hírek - Időjárás
12.05 Szerencsepercek
12.30 Törzsasztal
13.05 Telesport
Fotex KC Veszprém-Badel 1862 Zagreb
Férfi kézilabda Bajnokok Ligája mérkőzés
14.35 Új Reflektor Magazin
Érdekvédelmi műsor
15.05 Taljánok Csizmaországban...
15.35 Örömhír
Az evangélikus egyház műsora
16.00 Walt Disney bemutatja
- Aladdin: Öreg szultán nem vén szultán
(amerikai rajzfilmsorozat)
- Pluto, a postás
(amerikai rajzfilm, ismétlés)
- A kis gézengúz
(amerikai sorozat)
17.00 Helló, Magyarország!
17.45 Nevetett ma már?
18.00 Ön dönt!
Horvát János műsora
19.00 A Hét Híradó - Időjárás
20.00 Új szeszélyes évszakok
(szórakoztató magazin)
21.00 Konc Zsuzsa
a Budapest Sportcsarnokban - 1998
„Csodálatos világ” 1-2.
22.35 Telesport
23.10 Az igazság pillanata: Újra megtanulsz járni
(amerikai tévéfilm)

MTV 2


6.00 Űrgammák
6.30 Nemzetiségi magazinok
7.20 Advent
(sorozat - 4/2.)
7.25 Tudóra - Válogatás
A tudás és tudomány órái
Szent-Györgyi Albertre emlékezünk
9.25 Cimbora óra
10.30 A mi Charlynk
(német sorozat - 2.)
11.15 Telesport
13.00 Miklóssy József nótafelvételeiből
13.30 ...az én váram
14.00 Magyar évszázadok
A nemzetiségi törvény
14.20 Pódium
15.05 Nem élhetek muzsikaszó nélkül
(magyar film)
A film után: Pillanatfelvétel
16.45 Jövő heti műsorajánlat
17.00 Emlékmorzsák időrendben
A kamera előtt: Farkas Ferenc zeneszerző - 2.
17.30 „Én vagyok én”
Istókovics Kálmán-portré
17.55 Újra nyitott könyv
Hoppárézimi
18.30 Telesport
19.00 Vivát Benyovszky!
(sorozat - 13/9.)
20.00 Mint oldott kéve
(tévéfilm - 7/1.)
21.05 Bizet: Dzsamie
(vígopera, 1988)
22.05 MM
22.10 Sarkadi Imre: Három játék
22.35 Ezredvégi beszélgetések
23.20 Universitas
23.50 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.30 Ez nem boszorkányság!
(francia ismeretterjesztő sorozat - 5.)
7.00 Kölyökklub
- Repülő bocsok
- Kimba
- A törpék új világa
- Hé, Arnold!
- Nanook, a bátor eszkimó
- Pumukli
- Batman
(rajzfilmsorozat)
11.05 Csőrre töltve
- Tazmánia
- Szindbád fantasztikus utazásai
- Bolondos dallamok
(rajzfilm-összeállítás)
11.30 Enid Blyton kalandfilm-sorozata
(amerikai sorozat - 29.)
12.00 Bugs - A cég hullámhosszán
(angol sorozat - 9.)
Csereügylet
13.00 Hírek
13.10 A növények magánélete
(angol sorozat)
Együttműködés és élősködés
14.05 Gyilkos sorok
(amerikai sorozat - 10.)
Rács mögött
15.00 Knight Rider
(amerikai sorozat - 17.)
Kamionos kaland
16.00 Meglepő és Mulatságos - Friderikusz Sándorral (ismétlés)
18.15 Kész átverés
(kandi kamera)
18.45 Híradó
19.05 Akták
(politikai és közéleti magazin)
19.30 Kulturális magazin - A Fókusz szerkesztésében
20.00 Arachnophobia
(amerikai thriller)
21.55 Igaz történetek
A gyerekgyáros
(amerikai film)
23.30 Híradó - Időjárás
23.45 Országház
(heti magazin)
0.15 A növények magánélete
(angol sorozat, ismétlés)
1.05 Akták (ismétlés)

TV2


6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 HOMOKVÁR - Csak gyerekeknek!
Tabaluga
(rajzfilm)
7.35 Mohó úr és bölcs kisasszonyok
8.00 Cápali és Cápeti
8.35 Igazi szellemirtók
(rajzfilmek)
9.00 Szelek szárnyán
(kanadai sorozat)
9.45 Kobra
(amerikai sorozat)
10.30 Édes bosszú
(amerikai vígjáték)
12.00 Nótaszó
12.45 Hűséges az Isten
13.15 Hét x hét
13.45 Vészhelyzet az állatklinikán
(amerikai film)
14.45 Szelek szárnyán
(kanadai sorozat)
15.35 Petrocelli
(amerikai sorozat)
16.30 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.30 Xena
(amerikai sorozat)
18.30 Tények
18.45 Napló
19.30 Szerelem első látásra
20.00 Közkívánatra
1. Országúti amazonok
(amerikai vígjáték)
2. Veled is megtörténhet - Vásott szülők
(amerikai film)
3. Hátulgombolós hekus
(amerikai vígjáték)
22.00 Gól!! Gól!! Gól!!
23.00 Színkép
23.30 Bakaruhában
(magyar film)
1.10 Napló (ismétlés)
2.00 Vers éjfél után

Duna TV


6.30 Hírek
6.45 Élő egyház (ism.)
7.00 Amatőr természetbúvár
(angol sorozat - 13/12.)
7.30 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat, ism.)
7.55 Babar és a Télapó
8.25 Pop-sa-rock (ism.)
8.55 Miénk a tér (ism.)
10.30 Nyelvőrző (ism.)
11.00 Forrásvidék
11.35 Beavatás (ismétlés)
11.55 Vers
12.00 Déli harangszó - Hírek
12.10 Lóverseny
12.25 Kék nyíl, a szeretet vonata
(olasz animációs film)
14.00 Az ókor csodái
14.30 Régi híradók
14.50 Sportképek
16.50 Vásáry Tamás zongorázik
17.00 Talpalatnyi zöld
17.40 Brnko és Lenka: A hóhercegnő
17.55 Műsorismertetés
18.00 Heti hírmondó
18.50 Híradó - Sportpercek
19.10 In memoriam Tolnay Klári
„Utána rendszerint meghalnak a színésznők...”
19.25 Hubay Miklós: Ők tudják, mi a szerelem
20.25 Híven, becsülettel, vitézül!
(dokumentumfilm - 2/1.)
21.35 Fórum
22.35 Híven, becsülettel, vitézül!
(dokumentumfilm - 2/2.)
23.50 Jazzperanto
0.30 Vers
0.35 Egy év Habsburg Ottóval 1.

HBO


7.00 Szerelmi bájital
(amerikai vígjáték)
8.40 Kártyavár
10.30 Állati élet
11.25 Csendszimfónia
(amerikai film)
13.45 Így készült: Csendszimfónia
14.15 Kerek a világ
(amerikai vígjáték)
15.45 Karácsonyi manók
(amerikai rajzfilm)
16.40 Csendestárs
(amerikai vígjáték)
18.35 Mennyi? 30!
19.10 Melrose Place
20.00 Az első lovag
22.15 Mediterraneo
(olasz vígjáték)
23.55 Rosewood, az égő város
2.15 Beépülve
3.45 Célpontban
(amerikai thriller)
5.15 Természetes ellenség
(amerikai film)

TV3


7.30 VH1
9.30 Music Time (ismétlés)
10.15 Utazás Gasztronómiában
10.45 A dumagép
(amerikai sorozat - 44.)
11.15 Jövőnéző
11.45 Lois és Clark: Superman legújabb kalandjai
(amerikai sorozat - 12.)
12.40 Hegylakó
(amerikai sorozat - 93.)
13.40 Star Trek - Az új nemzedék
(amerikai sorozat - 14.)
14.40 Az Angyal
(angol sorozat - 1.)
15.40 Sherlock Holmes
(angol sorozat - 1.)
16.40 Melrose Place
(amerikai sorozat - 67-68.)
18.30 Hír3
19.00 Modellügynökség
(amerikai sorozat - 3.)
Álom vagy valóság?
19.55 Hemingway
(amerikai sorozat - 4/4.)
21.45 Millennium
(amerikai thrillersorozat)
Villódzó lángok ölén
22.40 Alkonyzóna
(amerikai sorozat - 44.)

MSat


23.30 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko
7.30 Aaahh!!! A szörnyek!
8.00 Clarissa
8.30 Pete és kis Pete
9.00 Music Box
15.00 Címlapsztori
16.00 Szelep (ismétlés)
17.00 Fecsegő tipegők
17.30 Aaahh!!! A szörnyek!
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Benny Hill
(angol sorozat, ism. - 35.)
19.00 MSat Klub
19.30 Waczak Szálló
(angol sorozat - 9.)
20.00 Minden lében két kanál
(angol sorozat - 22.)
21.00 Címlapsztori (ism.)
22.00 Benny Hill
(angol sorozat - 36.)
22.30 A horror háza
(angol sorozat - 9.)
23.30 Music Box

Szív TV


0.30 Napraforgó
0.40 Music Box Classic
(interaktív kívánságműsor)
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box Classic
(interaktív kívánságműsor)
15.45 Testszépítés Bíró Icával
Príma torna
16.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat - 44.)
17.00 Zenei hírzárlat (ism.)
17.30 Autósport
(autós magazin)
18.00 Sportműsor
19.30 Élet és design
(divat és társasági magazin)
20.00 Egy páholyban Benkő Dániellel (ismétlés)
20.15 Sportműsor
- Music Box

ATV


24.00 Képes magazin
14.00 Casa Italia
18.00 Csillagszem
19.00 Műsorajánlat
19.15 Ingatlanpanoráma
19.30 Különleges sportok
20.00 Elnökök klubja
21.00 800 mérföld az Amazonason
(amerikai film)
22.24 Ingatlankavalkád
22.30 Valóságos csodák (ism.)

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése