2017. november 9., csütörtök

Tv műsor - 1998. december 5. - Szombat

MTV 1


5.50 Nap-kelte
6.00 Híradó
6.10 Közlekedés
6.30 Hírek - Lapszemle
7.00 Híradó
8.00 Jó reggelt adj, Istenem!
Református ifjúsági műsor
8.10 Rajzfilmsztárok parádéja
9.05 Emberkék...
(portréfilmsorozat)
9.25 Harry és még egy jómadár
(angol sorozat - 8.)
9.50 Mikrokozmosz
10.15 Trópusi hőség
(kanadai-mexikói sorozat)
Átverés
11.10 Szerelmek Saint-Tropez-ban
(francia sorozat - 65/37.)
12.00 Hírek - Időjárás
12.05 Dallamról dallamra
Hajlik a jegenye...
12.35 Benny Hill - A világ kedvenc bohóca
(angol portréfilm)
13.30 Közlekedik a család
(játékos vetélkedő)
14.30 Delta 2000
15.05 Emberek a havason
(magyar film, 1941)
16.40 Így készült: Z, a hangya
(werkfilm)
17.05 Divat '98
17.30 Manőver
(katonai magazin)
18.00 Ki marad a végén?
Taktika és tudás játéka
18.30 Zóna
(riportmagazin)
19.00 Lottóshow
Vendég: Aradszky László
19.20 A jövő hét időjárása
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Zeneszombat 1-2.
22.00 Las Vegas, végállomás
(amerikai film, 1995)

MTV 2


6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ism.)
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Úton (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Hol-mi?
8.30 Nemzetiségi magazinok
10.10 A mi Charlynk
(német sorozat - 1.)
11.30 Família Kft. (ismétlés)
12.00 A magyar irodalom képes története
12.30 Mélyvíz - Válogatás
13.20 Európa ablak
15.05 Séták a Körös-Maros Nemzeti Parkban
15.35 12 hónap az erdőn
December
16.00 A múzsa csókja
16.25 Mesélő cégtáblák
Prága irodalmi kocsmái
16.55 Szent Miklós püspök legendája
17.05 Töredék - A múlandóság fölé
Mindenszentek
17.25 Tv a természetben - természet a tv-ben
Húszéves a Natura Szerkesztőség
18.00 Kincsestár
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Kérem a következőt!
20.45 Mosoly a javából!
A magyar csoda!
(kabaré)
21.40 Vízi zsaruk
(ausztrál sorozat - 21.)
22.25 Mélyvíz
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.30 Bibliai kalandok (ismétlés)
7.00 Kölyökklub
- Repülő bocsok
- Kimba
- A törpék új világa
- Hé, Arnold!
- Nanook, a bátor eszkimó
- Pumukli
- Batman
(rajzfilmsorozatok)
11.00 Csőrre töltve
(rajzfilm-összeállítás)
11.30 Az elveszett világ
(amerikai sorozat - 13.)
A baj nem jár egyedül
12.00 Bravo Tv
(ifjúsági magazin)
13.00 Hírek
13.10 Kedvenc magazin
(kisállattartók magazinja)
13.40 Egy óra múlva itt vagyok
(magyar sorozat - 10.)
Az ünnepség 2/1.
14.35 Két papa, egy mama
(francia vígjáték)
16.00 Kung-fu - Egy legenda újjászületik
(amerikai sorozat, bevezető film)
17.35 Sliders
(amerikai sorozat - 10.)
A hálózat
18.20 ZenÉsz
Zene, játék, díjak
Házigazda: Szalontai Szilvia és Gáspár András
18.45 Híradó
19.05 Fókusz plusz
19.30 Csíííz
20.00 A törvényen kívüli Josey Wales
(amerikai akciówestern)
22.20 Halálos Lolita
(amerikai thriller)
23.50 Hírek - Időjárás
0.05 Neve: Senki
(amerikai sorozat - 13.)
A Hold sötét oldala
0.55 Fókusz plusz (ism.)

TV2


6.30 Könyvek könyve
Biblia a gyermekeknek
6.55 HOMOKVÁR - Csak gyerekeknek!
6.55 Pizsamás banánok
7.30 Pufóka
7.55 Urmel
8.35 Rocky és Bakacsin
(rajzfilmek)
9.00 PARTYZÁN
9.05 Mozivarázs
9.45 Gimi dili
(amerikai sorozat)
10.30 Bajnokakadémia
(angol ifjúsági sorozat)
11.00 Madison
(kanadai sorozat - 65/22.)
11.30 Top 10
12.00 Világjárók
12.30 Szemtanú
13.00 Egy úr az űrből
(amerikai sorozat)
13.30 Fő az étel!
Vendég: Psota Irén
13.40 Családban marad
(amerikai sorozat)
14.10 Nyár a tengerparton
(német film)
15.50 Kastélyszálló
(osztrák sorozat)
16.40 Miért éppen Alaszka?
(amerikai sorozat)
Vadászkaland
17.35 Kaméleon
(amerikai sorozat)
18.30 Szerencsekerék
19.00 Tények
19.30 Szerelem első látásra
Játék a szívekkel
20.00 Tremors - Ahová lépek, ott szörny terem
(amerikai sci-fi vígjáték)
21.45 Alkalom szüli a szexet
(amerikai vígjáték)
23.15 Y-akták
(kanadai sci-fi sorozat)
A szörnyeteg
23.45 Megszállott
(amerikai erotikus film)

Duna TV


5.30 Hírek; Gazdakör; Szegletkő; A kanadai vadon csodái; (kis) Mamaklub; Hírek
8.00 Összkép (ismétlés)
8.30 A kincses sziget térképe
(sorozat - 26/24.)
8.55 Benjamin és a télapó
9.40 Ami igaz, az igaz
10.00 Tarkabarka
11.00 A tengerek népe
(angol kisfilm)
12.00 Lapozó
12.20 Élő egyház
12.35 Anziksz
(sorozat)
12.50 Tematikus nap: A játék
13.00 Játék, irodalom, zene
13.40 Telefonos játék
13.45 Mindennapi matematika
(angol kisfilm)
14.05 Casino
Telefonos játék
14.40 Casino
15.10 Játék babák és kultúrák
15.25 Hólabda
15.35 A játékkal nem lehet játszani
15.45 Játékautomaták
(amerikai film)
16.35 Casino
17.15 Játék a korszakokkal
17.30 Mesefilmek
17.55 Telefonos játék
18.00 Híradó
18.20 Casino
Telefonos játék
18.35 Casino
18.55 Bugsy Malone
(angol film, 1976)
20.25 Casino
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 A játékos
(magyar-angol-holland film, 1997)
23.20 Casino
23.40 Híradó
23.55 Croupier
(amerikai film)
1.35 Akarsz-e játszani

HBO


7.00 Anasztázia
(amerikai rajzfilm)
7.55 Rendőrvicc
(amerikai akciófilm)
9.30 Mindörökké Soul
11.00 Melrose Place
11.45 Robin Hood - A fuszeklik fejedelme
(amerikai vígjáték)
13.30 Mesebeli vadnyugat
(amerikai kalandfilm)
15.10 Evita
(amerikai musical)
17.25 Phoenix és a varázsszőnyeg
19.00 Állati élet
20.00 Nicsak, ki beszél most!
(amerikai családi vígjáték)
21.35 Bad Boys - Mire jók a rosszfiúk
23.30 Halálos örvény
1.00 Gyilkos szekták
(francia dokumentumfilm - 3/1.)
1.55 Buja ajánlatok
3.20 A gonosz árnyéka
5.00 A kárbecslő

TV3


6.55 VH1
9.05 72 óra (ismétlés)
9.35 Cinema (ismétlés)
10.00 Szárnyak
(amerikai sorozat - 46.)
10.30 Foci a javából: a spanyol és az angol bajnokság
12.00 Robin Hood legújabb kalandjai
(amerikai sorozat - 12.)
12.55 Hegylakó
(amerikai sorozat - 92.)
13.55 Star Trek - Az új nemzedék
(amerikai sorozat - 13.)
14.50 Robotzsaru
(amerikai sorozat, ism. - 1-2.)
16.40 Beverly Hills 90210
(amerikai sorozat - 97-98.)
18.30 Hír3
19.00 Modellügynökség
(amerikai sorozat - 2.)
19.55 Hemingway
(amerikai sorozat - 4/3.)
21.45 Agyrém
(amerikai horror, 1994)
23.25 VH1

MSat


23.30 Music Box
6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko
7.30 Aaahh!!! A szörnyek!
8.00 Clarissa
8.30 Pete és kis Pete
9.00 Music Box
16.30 Szelep
17.00 Fecsegő tipegők
17.30 Rocko
18.00 Clarissa
18.30 Rocktükör
19.00 Ugródeszka
Benkő Dániel sztárcsinálója
19.30 Sztárok civilben
Vendég: Csonka András
20.00 Kedves fészek
(angol sorozat - 4.)
21.00 Benny Hill
(angol sorozat - 35.)
21.30 News-da
22.00 Waczak Szálló
(angol sorozat - 8.)
22.30 A horror háza
(angol sorozat - 8.)

Szív TV


0.30 Napraforgó
0.40 Music Box Classic
(interaktív kívánságműsor)
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box Classic
(interaktív kívánságműsor)
16.15 Meditációs jóga
Terhestorna
17.00 Lehetőség
17.30 Sportműsor
18.30 NASA - Az amerikai űrhajózás története
(sorozat, ism. - 17.)
19.00 Irányjelző (ismétlés)
19.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat - 43.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat, ismétlés - 172/108.)
21.00 Sportműsor
Utána: Music Box

ATV


18.00 Képes magazin
19.00 ATV-stúdió
19.05 ATV-különjárat
(rockzenei magazin)
19.35 Körkép-kórkép
20.00 Evita Peron
(argentin film)
21.55 Ingatlankavalkád
22.05 ATV-stúdió
22.30 És mégis igazak a Táltos mesék
Kovács András műsora

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése