2017. november 8., szerda

Tv műsor - 1998. december 4. - Péntek

MTV 1


5.50 Nap-kelte
9.30 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
9.55 Gyöngyök
(anyanyelvi műsor)
10.30 Szomszédok (ismétlés)
11.00 Erdőkerülő
(erdészeti-vadászati magazin)
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.05 Szenzáció
(kanadai sorozat - 52/13.)
14.00 Blues patika 1.
14.30 A lényeg
(dokumentumműsor)
15.00 Körzeti magazinok
16.00 Fűben-fában
(természetgyógyászati magazin)
16.30 Űrgammák
(sci-fi sorozat - 158.)
17.00 Hírek - Időjárás
17.05 Évgyűrűk
(nyugdíjasok műsora)
17.35 Téka
17.50 Ablak
18.45 Körzeti híradók
19.00 Família Kft.
Szerelem és ármány
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Ally McBeal
(amerikai sorozat - 23/6.)
Az álom
20.45 Extrém koktél
Különleges sportok
21.00 „Éljen a magyar!”
Kapcsoljuk a Vigadót
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.30 Kenó
22.35 X-akták
(amerikai sorozat)
Clyde Brockman végső nyugodalma
23.20 Borges történetei - A harmadik
(spanyol sorozat - 3/3.)

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 VilágKép (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
9.00 Szomszédok (ism.)
9.30 Kincsestár
11.00 Tanoda
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Natura repríz
Húszéves a Natura Szerkesztőség
14.00 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
14.25 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ismétlés - 193/67-69.)
15.50 Repeta
17.40 Tandori
(portréfilm, 1996)
18.25 Alpok-Duna-Adria
18.50 Energiaábécé
Meleg víz
19.00 Jelenségek az állatvilágban
(angol sorozat)
Ha eljönnek a halak
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei (ismétlés)
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 Magyar Ház
Palackposta
20.55 Minden, ami zene
21.00 Szórvány - a diaszpórában élő magyarokról
21.30 Az olimpia nyara
(német film, 1992) FF
22.55 Mélyvíz
23.45 AKT
24.00 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ismétlés)
6.30 Jó reggelt!
8.55 Recept Klub
9.05 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ismétlés)
10.00 Borostyán
(olasz sorozat - 34.)
10.50 Az első csók (ismétlés)
11.15 Bibliai kalandok
11.40 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
12.10 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Angyali érintés
(amerikai sorozat - 14.)
14.20 Wow!
Slágerlista
14.45 Rajzfilm Klub
- Krokodilkommandó - 9.
- Dragon Ball Z - 28.
- Varázslatos álmok - II. 24.
16.00 Az első csók
(francia sorozat - 197.)
16.30 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 209.)
17.25 100-ból egy
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat - 32.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 59-60.)
20.00 Három férfi és egy bébi
(amerikai vígjáték)
21.50 Híradó - Időjárás
22.05 Életveszélyben
23.05 RTL Night Klub
Ellen
(amerikai sorozat - 6.)
23.30 Fekete vipera...
(angol sorozat - 24.)
0.05 Kiéhezve
(amerikai horrorsorozat - 11.)
0.35 Vágyak háza
(sorozat - 3.)
1.05 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
Reggeli dupla; Svédcsavar; Ringben; Horoszkóp
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 298.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
10.00 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.30 Follow me
(angol nyelvlecke)
11.00 Kuk@c
Ahogy épül a hálózat
11.30 Közvetlen ajánlat
12.20 Mila szupersztár
(spanyol rajzfilmsorozat)
12.45 1001 amerikai
(spanyol rajzfilmsorozat)
13.10 Mindent tudni akarok!
13.15 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
13.40 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
14.10 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 35.)
14.50 Kedves nővérkék
(német sorozat - 93.)
15.15 Acapulco öböl
(mexikói sorozat)
16.00 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.25 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
17.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 303.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 65.)
18.30 Szerencsekerék
Benne: Jokerjáték
19.00 Tények - Időjárás
19.25 Tények plussz
19.50 Szerencsekerék Joker
19.55 Dáridó
Szórakoztató este játékkal, dallal, tánccal, kacagással és Lagzi Lajcsival
- Kabaré
- Ki vagyok én?
Szórakoztató vetélkedőműsor
- Dáridó
22.00 Jó estét, Magyarország!
22.45 Szeszélyes éjszakák
- Halálos emlékek
(amerikai thriller)
- Playboy Show
0.45 Tények (rövid ism.)

Duna TV


5.30 Virradóra
9.05 Váltó (ismétlés)
9.40 Hulot úr közlekedik
(francia film, 1971)
11.15 Az iszlám Magyarországon
(kisfilm)
11.40 Esti kérdés (ism.)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Lóverseny
12.35 Néptáncok
12.40 Lakáskulcs (ism.)
13.25 „Megidézett történelem”
„Példa kelle, hogy rettegjen az ország”
Magyar évszázadok
13.45 Stúdióbeszélgetés a korszakról
14.10 Maulbertsch Pinx
14.40 Stúdióbeszélgetés
15.05 Batsányi János: A látó
15.10 A jegyszedő
15.30 Pop-sa-rock
16.00 Miénk a tér
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Közép-európai magazin
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.00 Összkép
19.35 Jelenetek egy házasságból
(svéd sorozat - 6.)
20.25 Még egyszer
(holland animációs film)
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sportpercek
21.40 Szökés Sobiborból
23.40 Híradó
23.55 Vers
24.00 „Nem dolgozom mindenkinek. Neked dolgozom...”
Beszélgetés Rutger Hauer filmszínésszel
0.35 A rejtett város
(angol thriller)

HBO


7.00 Kung-fu
(amerikai sorozat)
8.05 Gulliver utazásai
(amerikai rajzfilm)
8.55 Csont nélkül
(amerikai vígjáték)
10.25 Az ügynök bosszúja
(amerikai krimi)
12.00 Siringo, az indián seriff
(amerikai western)
13.30 Egyik kopó, másik eb
(amerikai vígjáték)
15.10 A nagymama soha
17.00 Tina
(amerikai film)
19.00 Kung-fu
(amerikai sorozat)
20.00 Négy nap szeptemberben
(brazil túszdráma)
22.00 Repülő erőd
23.35 Édeshármas
(amerikai vígjáték)
1.10 Az évszázad bűnügye
(amerikai dokumentumdráma)
3.05 Alkonyattól pirkadatig
4.55 Egyszerű emberek

TV3


11.55 VH1 (klipek)
15.55 Music Time (ismétlés)
16.40 A klinika
(német sorozat - 61.)
17.35 Robotzsaru
(amerikai sorozat - 2.)
A rendfenntartás jövője 2/2.
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai rajzfilmsorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 141.)
20.00 Walker, a texasi kopó
(amerikai sorozat - 14.)
Az árnyékos oldal 2/1.
21.00 Cherry 2000
(amerikai film, 1988)
22.45 Hír3 (ismétlés)
23.15 A klinika
(német sorozat, ismétlés)
0.10 VH1

MSat


23.30 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko
7.30 Clarissa
8.00 Music Box
(interaktív kívánságműsor)
15.30 Rocktükör
(riportműsor, ismétlés)
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 Aaahh!!! A szörnyek!
17.00 Rocko
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Játszd újra..
Játékos, zenés, nyereményes műsor
19.00 Music Box Top Ten
Kívánságműsor a legfrissebb szavazatok alapján
19.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
20.00 Poirot
(angol sorozat - 4.)
21.00 Dilizsaruk
(angol sorozat - 7.)
21.30 Mit les, Mr. Beadle?
(angol sorozat - 2.)
22.00 Álomsziget
(angol sorozat - 20.)
23.00 Alak-Art (ismétlés)

Szív TV


0.30 Napraforgó
0.40 Music Box Classic
(interaktív kívánságműsor)
6.45 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box Classic
(interaktív kívánságműsor)
15.30 Csontritkulás elleni gerincjavító torna
Lazítson Cindy Crawforddal!
16.15 Információs magazin
16.30 Sportműsor
18.30 Bakácsmagazin
19.00 Zenei hírzárlat
19.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat - 42.)
20.00 Celeste
(argentin sorozat, ismétlés - 172/107.)
21.00 Sportműsor
Utána: Music Box

ATV

14.00 Casa Italia
18.00 Képes magazin
19.15 Ingatlanpanoráma
19.30 Klippercek
20.00 Érdekel...
Hámori Tamás műsora
21.00 Biztos, ami biztos
(amerikai akciófilm)
22.35 Ingatlankavalkád
22.45 ATV-különjárat
23.15 Nagy-Britannia belülről

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése