2017. november 8., szerda

Tv műsor - 1998. december 3. - Csütörtök

MTV 1


5.50 Nap-kelte
6.00 Híradó
6.15 Közlekedési hírek
6.30 Hírek - Lapszemle
7.00 Híradó
7.30 Hírek - Lapszemle
8.00 Híradó
9.30 Bor és hatalom
(spanyol sorozat)
10.00 Terra X
(német sorozat)
10.45 Európai utas
11.30 A szerelem jogán
(brazil sorozat)
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Derrick
(német sorozat)
14.00 Együtt
Valahol a Duna mentén
14.50 Így is, úgy is
Uborka- és Szatelit-kabaré (ismétlés)
15.45 Életjel
15.50 Segítőtárs
Hírek a sérült emberek világából
16.10 Derült égből egy család
(német sorozat - 41/6.)
17.00 Hírek - Időjárás
17.05 Isten szolgái
(dokumentumfilm)
17.25 Zöldkalap
17.45 Utazások Meseországban
(lengyel rajzfilmsorozat)
17.55 Hang-szál(l)
(zenei vetélkedő)
18.20 A bestia
(brazil sorozat)
18.45 Körzeti híradók
19.00 A bestia
(brazil sorozat)
19.30 Híradó - Sporthírek - Időjárás
(Feliratozva is!)
20.00 Szomszédok
20.30 Esti Showder
Fábry Sándorral 1-2.
21.30 Mustra
(mozgókép magazin)
22.00 Hírek
22.05 Aktuális
22.25 Kenó
22.30 VilágKép
Nemzetközi kitekintő
23.05 Giovanni Falcone
(olasz film, 1993)

MTV 2


5.55 Műsorismertetés
6.00 Híradó - Időjárás
6.15 Aktuális (ismétlés)
6.40 Képes műsorajánlat
6.45 Határtól határig
7.00 Híradó - Időjárás
7.15 Jani házhoz megy... (ismétlés)
7.45 Határtól határig
8.00 Tudóra
Nyitott képzés - tudomány - távoktatás
9.00 Szomszédok
(teleregény, 1993, ism.)
9.35 Kincsestár
11.00 Tanoda
- A gyermekábrázolás és gyermekdivat története
- Hogyan öltöztessük a gyereket télen?
- Vendégünk a háziorvos
12.00 Déli harangszó - Híróra
13.00 Tévémagiszter/repríz
14.00 A gyűszűnyi erdő lakói
(angol rajzfilmsorozat)
14.25 Bor és hatalom
(spanyol sorozat, ismétlés - 193/64-66.)
15.45 Repeta
17.40 Szívtipró gimi
(ausztrál sorozat - 125.)
18.30 Magyarország ma
Kormányváró
18.55 Közelkép
19.30 Mesetár
19.50 Magyarok cselekedetei
20.00 Híradó - Sporthírek - Időjárás
20.30 A Kennedy-klán
(angol dokumentumfilm-sorozat - 4/2.)
21.25 Második lehetőség
(amerikai sorozat - 16/3.)
22.15 Mélyvíz
23.40 AKT (ismétlés)
23.55 Napbúcsúztató

RTL Klub


6.05 Varázslatos álmok
(japán rajzfilmsorozat, ismétlés)
6.30 Jó reggelt!
8.55 Recept Klub (ismétlés)
9.05 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat, ism.)
10.00 Borostyán
(olasz sorozat - 33.)
10.50 Az első csók
(francia sorozat, ismétlés)
11.15 .hu
(számítógépes magazin)
11.40 Barátok közt
(magyar sorozat, ismétlés)
12.10 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat, ism.)
12.55 Meri vagy nem meri?
13.00 Hírek
13.10 Élettér
13.20 Recept Klub
13.30 Angyali érintés
(amerikai sorozat - 13.)
14.20 Klip Klub
14.45 Rajzfilm Klub
- Krokodilkommandó - 8.
- Dragon Ball Z - 27.
- Varázslatos álmok - II. 23.
16.00 Az első csók
(francia sorozat - 196.)
16.30 A farm, ahol élünk
(amerikai sorozat - 208.)
17.25 100-ból egy
(játék)
17.50 Meri vagy nem meri?
17.55 Time Trax - Hajsza az időn át
(amerikai sorozat - 31.)
18.45 Híradó
19.05 Fókusz
19.30 Barátok közt
(magyar sorozat - 57-58.)
20.00 S. O. S. Barracuda
(német akciófilm)
21.45 Híradó - Időjárás
22.00 Megdöbbentő világ
Riporterek Klubja
23.00 Az utolsó nagy király
(angol film)
0.40 Fókusz (ismétlés)

TV2


6.00 Jó reggelt, Magyarország!
(színes hírmagazin)
9.00 Csupa-csupa élet
(német sorozat - 297.)
9.30 Kakuk!
(talkshow)
10.00 Satöbbi
(életmódmagazin)
10.30 Segíts magadon!
11.00 Színkép
11.30 Közvetlen ajánlat
12.30 Mila szupersztár
(spanyol rajzfilmsorozat)
12.45 1001 amerikai
(spanyol rajzfilmsorozat)
13.10 Mindent tudni akarok!
13.15 Családi kötelékek
(amerikai sorozat)
13.40 Édes hármasban
(francia vígjátéksorozat)
14.10 Egy titokzatos hölgy
(olasz sorozat - 34.)
14.50 Kedves nővérkék
(német sorozat - 92.)
15.15 Acapulco öböl
(mexikói sorozat)
16.00 Kakuk!
(talkshow)
Más, mint más
16.25 A Szuper csapat
(amerikai sorozat)
Rázós üdülés
17.15 Gazdagok és szépek
(amerikai sorozat - 302.)
17.40 Sunset Beach
(amerikai sorozat - 64.)
18.30 Szerencsekerék
(vetélkedő)
Benne: Jokerjáték
19.00 Tények - Időjárás
19.25 Tények plussz
19.50 Szerencsekerék Joker
19.55 Forró nyomon
Megoldások magazinja
20.45 Rex felügyelő
(német-osztrák sorozat)
21.40 Mindent vagy semmit!
22.00 Jó estét, Magyarország!
Tények; Tényező - a tények hátterében; Emberi tényező; Közelkép; Sport; Európa
23.00 Jolly Joker
23.55 Magyarország holnap
0.30 Tények (ismétlés)
1.00 Vers éjfél után

Duna TV


5.30 Virradóra
9.00 Reggeli muzsika
9.10 (kis) Mamaklub (ism.)
9.40 Régiók (ismétlés)
10.15 Muzsika-szó
10.55 A Steenfort család
(francia sorozat - 6/2.)
11.55 Vers
12.00 Lapszemle - Hírek
12.20 Esti kérdés (ism.)
12.30 Helikon (ismétlés)
13.05 Katonazene
(magyar film, ism.)
14.40 Színészportrék
Gáspár Sándor (ism.)
15.25 Híres festmények
(holland animációs film)
15.35 Az óceán lánya
(ausztrál sorozat - 64.)
16.05 Katedra nélkül
16.35 Párbaj
(animációs film)
16.45 Anziksz
(sorozat, ismétlés)
17.00 Szegletkő
Protestáns műsor
17.35 Mesefilmek
18.00 Híradó
18.20 Váltó
18.55 Hej, hej, helyesírás!
19.05 Helmut Lotti koncertje
20.15 Menny és pokol víziója
(angol dokumentumfilm - 3/1.)
20.45 Esti kérdés
21.00 Híradó - Sport
21.40 Szubjektív színházi kalauz
21.45 Játéktér
22.20 Woyzeck
(német film, 1978) FF
23.40 Híradó
23.55 Vers

HBO


7.00 Bolondos dallamok
7.30 Bír-lak
8.05 101 kiskutya
(amerikai családi vígjáték)
9.55 Shaolin kígyó és daru művészete
(hongkongi akciófilm)
11.30 A dzsentlemanus
13.20 Így készült
13.50 A hajsza
(amerikai film)
15.20 Három férfi és egy kis hölgy
(amerikai vígjáték)
17.00 A csodabogár
19.00 Bolondos dallamok
19.30 Bír-lak
20.00 Az utolsó igaz harcos
21.40 Így készült
22.05 Melrose Place
22.50 Hajszál híján szeretem
(amerikai vígjáték)
0.40 Sztriptíz
2.10 Szelíd motorosok
3.45 Szerelem utolsó vérig
(amerikai filmdráma)
5.15 Hazugság - Fehér - Igazság
(kanadai film)

TV3


12.10 VH1
(könnyűzenei klipek)
16.10 72 óra
(kulturális ajánlóműsor)
16.40 A klinika
(német sorozat - 60.)
17.35 Robotzsaru
(amerikai sorozat - 1.)
A rendfenntartás jövője 2/1.
18.30 Hír3
19.00 A Simpson család
(amerikai rajzfilmsorozat)
19.30 Egy rém rendes család
(amerikai sorozat - 140.)
20.00 Űrháború: 2063
(amerikai sci-fi-sorozat - 2.)
21.00 Topáz
(amerikai film, 1969)
23.15 Hír3 (ismétlés)
23.45 A klinika (ismétlés)
0.40 72 óra (ismétlés)

MSat


23.30 Music Box
6.30 Fecsegő tipegők
7.00 Rocko
7.30 Clarissa
8.00 Music Box
15.30 Magasfeszültség
Szórakoztató zenei magazinműsor sztárokkal, sok zenével (ismétlés)
16.00 Fecsegő tipegők
16.30 Aaahh!!! A szörnyek!
17.00 Rocko
17.30 Clarissa
18.00 Pete és kis Pete
18.30 Játszd újra...
19.00 Music Box Top Ten
19.30 Alak-Art
(kulturális híradó)
20.00 Dempsey és Makepeace
(angol sorozat - 10.)
21.00 Waczak Szálló
(angol sorozat - 7.)
21.30 Kopasz Krapek
(angol sorozat - 8.)
22.00 Kedves fészek
(angol sorozat - 3.)
23.00 Alak-Art (ismétlés)

Szív TV


0.30 Napraforgó
0.45 Music Box Classic
6.40 Információs magazin
7.00 Napraforgó
7.10 Music Box Classic
(interaktív kívánságműsor)
15.30 Meditációs jóga
Príma torna
16.15 Információs magazin
16.30 Autósport (ismétlés)
17.00 Sportműsor
18.00 Lesen
(sportmagazin, ism.)
19.00 Közelkék - 107
(rendőrségi magazin, ismétlés)
19.30 Mosómacik
(rajzfilmsorozat - 41.)
20.00 Szédülj el!
Csuka Mónika műsora
20.30 Sztárbár
21.00 Sportműsor
- Music Box

ATV


24.00 Képes magazin
14.00 Casa Italia
18.00 Képes magazin
19.15 Ingatlanpanoráma
19.30 Klippercek
20.00 Tárcanézőben
20.10 Jacqueline Kennedy
(amerikai film)
21.50 Ingatlankavalkád
22.00 ATV-stúdió
23.00 Hálósipka
Tóth Nóra műsora

A világoskékkel jelölt címek az M3 műsorán is mennek

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése